Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira lehetetlen? Mit tennétek a helyemben? fórum

Annyira lehetetlen? Mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. Törpilla (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 19:58
Lehet legyezi a hiúságát, hogy írsz neki, de nyilván ha akarna tőled valamit reagált volna már régen. Szerintem írj inkább másnak. 😃😉
89. Pampalini (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 19:54
Ez ismerős az exemmel, régi szerelmemmel ugyanezt érzem olykor a mai napig.
88. vivo44
2020. márc. 5. 18:07

A tiltás a gyengék módszere.

Vagy hagyni a fenébe és elfelejteni, figyelmen kívül hagyni, ahogy más is írta.

Vagy értelmes ember módjára megbeszélni, elköszönni, vagy éppen találkozni.

Ha tiltasz bárkit is olyan, mint a cica, kirakom az ajtón, bemászik az ablakon.....

2020. márc. 5. 16:36
Én azért nem tiltok senkit (csak ha sértő), mert ha régen találkoztunk és nem is írtunk, akkor egyszerűen elfelejtem, hogy a világon van.
86. Péter 83 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 16:32

Írj mégegyszer, ha arra sem reagál később sem, akkor nem akar kommunikálni, de nem biztos, hogy miattad.

A férfiak nem szoktak tiltani, csak ha nagyon indokolt!

85. andi6020 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 16:29
Nem tudod lezárni.
2020. márc. 5. 14:38

... egyébként tényleg. Én is olyan vagyok, ha rám írnak, mindig válaszolok. Max annyit, hogy ne haragudj, de szita az agyam, hol találkoztunk? Volt, hogy segítséget kértek a munkámhoz kapcsolódó témában.

Aztán amikor esetleg jött az a mondat, hogy "csinos vagy...", akkor közlöm, hogy elnézést, nem ismerkedem.

De valóban, szoktam válaszolni az üzenetekre.


Én is voltam hasonló helyzetben kb. egy hónapja. Mi két évig együtt dolgoztunk, bizalmi munka, és maximális is volt a bizalom köztünk, mondhatni baráti.. Aztán elment máshova dolgozni, utána még beszéltünk telefonon órákat, váltottunk levelet, ..... és három hónapig nem volt köztünk kommunikáció. Ráírtam pár hete, milyen az új munka, hosszan írt, hogy mi történt vele azóta, kérdezett rólam is, de a levélben benn volt valamilyen szövegkörnyezetben, hogy "jó munkakapcsolat", vettem az adást. Elköszöntünk, azóta eszembe se jutna ráírni, és teljesen helyre kerültek a dolgok. De ehhez valóban kellett, egy az egy apró jel, amit szerintem öntudatlanul adott. :)

83. Zs1204
2020. márc. 5. 14:32
Lehet azt sem tudja hogy ki vagy.
82. vivo44
2020. márc. 5. 14:22
:-))))
2020. márc. 5. 14:22
Jól van. Lezárom a fórumot. Köszi szépen mindenkinek!
2020. márc. 5. 14:11

Nem engem kell meggyőzni.


Én is voltam ilyen helyzetben, hogy nem tudtam valakit elfelejteni jópár éven át, aztán írtam neki, és most együtt vagyunk évek óta. :)))) Csak ő válaszolt az üzenetemre.

79. Guruljka (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 14:08

Igen, nagy úr a tudatalatti.


Ha ásítasz egy pasi után, ne csodálkozz. :D


Vivo44 is tökéletesen jól mondja.

78. vivo44
2020. márc. 5. 14:04

Mivel a kérdésre nem kaptunk választ, így nagyon gyerekes a viselkedés.

Ha nem volna probléma, nem született volna meg eme fórum:-)))

Nem ahítoznál egy válaszra, figyelemre.

IGEN! Néha rosszul esik nekünk nőknek, ha sz****ba sem vesznek, de mint mondtam bizonyára meg van az oka.

Ezt a túlzott pióca ragaszkodást egy pasi sem kedveli. Lehet azért menekült 7 éve is és azóta boldogan éli életét egy szabad ám, de kötött kapcsolatban és a kapcsolata mellett nem nyit fórumot, hogy hol és miért....

77. Piroska52 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 13:59
az,
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Piroska52)
2020. márc. 5. 13:59
Még jó, hogy ez az én problémám.
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Guruljka)
2020. márc. 5. 13:58
Bocsánat, kapkodva írtam. Más hiba is adódhat.
2020. márc. 5. 13:58
végül is,mindenki úgy csinál bolondot magából ahogy akar,
2020. márc. 5. 13:57
Eddig sem futottam. Komolyan mondom.
2020. márc. 5. 13:53

"nem ásítozás más férfi után."


Egy félrehallott szó? Remélem, nem így használod, csak elgépelted - habár az 's' és a 'h" elég messze van egymástól a billentyűzeten.

Áhítozás, nem ásítozás.

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Vivo44)
2020. márc. 5. 13:51
Nincs problémám. Nem várok megértést sem senkitől.
2020. márc. 5. 13:49
Ez nem "emberség" kérdése. Ez az ember a világon semmivel nem tartozik neked. Te belelátsz/belemagyarázol valamit ebbe a szituációba, ami így teljesen egyoldalú, arról nem is beszélve, hogy felesleges. Inkább töltsd időt a pároddal, becsüld meg őt, stb. Ne fuss olyan után aki még válaszra sem méltat...
69. vivo44 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 13:46

Mert te ismered???

Azt írtad korábban, hazugság volt minden 7 éve!

Ráírni valakire, keresni, fórumot nyitni és a sértődöttet játszani igazán emberséges dolog.....

Mi az a lényeges egyetlen kérdés, ami egy jelenleg futó párkapcsolatban egy másik pasitól ennyire fontos?

(talán megértenénk a problémádat is)

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Globus)
2020. márc. 5. 13:45
Ez is opció.
67. globus (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 13:44
Miből gondolod biztosra, hogy gondja lenne, sérelme? Lehet, hogy azt sem tudja már, hogy a világon vagy, hiszen nem ő keresett.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Vivo44)
2020. márc. 5. 13:43

Az a gond, hogy ti annyira sem ismeritek az illetőt, mint én.

Így aztán még annyi fogalmatok sincs az egészről, mint nekem.


Nem papucs a párom. De értelmes. Elmsgyaráztam. Megértette mi a célom. És ez nem megcsalás, nem ásítozás más férfi után.


Az a baj, hogy nincs emberség már a világon. Sehol.

65. andi6020 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 13:40
Azt látom.
64. New(l) (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 13:38
Olvasd már vissza magad! Itt ugatérolsz mindenkinek mint valami sértett primadonna
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - New(l))
2020. márc. 5. 13:37

Képtelen vagyok elviselni? Bármilyen hihetetlen, de volt és van is élet utána. Jelenleg is van párkapcsolatom. 4 éve.

De nagyon vergődök...

62. vivo44 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 13:37

Szia.

Végigolvastam a fórumot.....

Hát mit ne mondjak a 7 éves kislányom is hamarabb felfogja, hogy ha valaki nem keres, ha valakitől nem akarok semmit, akkor meg van az oka. Sajnos te nem érted.

Itt nem egyetlen kérdésre szeretnél választ kapni a pasitól, hanem ennél sokkal többet, ez a napnál is világosabb!

Azért a jelenlegi párod vagy egy balfék, vagy papucs, ha tudja és elnézi, hogy egy plátói, beképzelt valami után szaladsz. Bizti a helyébe ajtót mutatnék, mert akinek 7 év csend után az a legnagyobb baja az életben, hogy ugyan miért nem válaszol, ott valami gond van. Lehet a FB olyan mappába tette az üzenetetet, hogy ő valójában nem is látja.

Leírtad többször, hogy "szerinted" máshol is jelen van a virtuális világban. Miből is gondolod hogy így van, ha "nem kutakodsz utána"???:-))

Lehet megnézte az üzenetedet (kitől érkezett), majd ránézett a profilodra és látta, hogy 7 éve még jól néztél ki, ma pedig leharcolt vagy, így nem szeretne egy betűt sem írni, mert a pasik is ismernek annyira...és ez ebből a fórumból is kiderül!...hogy némely nőnek elég egy "szia-hogy vagy" és már többet képzelnek mögé, mint ami van.

Lehet családja van, lehet úgy érezte 7 éve, hogy szórakoztál vele, stb...

Mint minden ez is két emberen múlik! Valamiért te sem írtál, nem akartad tartani a kapcsit vele 6 éve és 11 hónapja....

61. New(l)
2020. márc. 5. 13:34

Ez a vergődésed, hogy te csak egy mondatot vársz tőle, meg küldjön el a p*ba vagy tiltson le is csak arról szól, hogy reakciót akarsz belőle kicsikarni, ugyanis képtelen vagy elviselni, hogy sz*rik rád.

Ilyet 17 évesen csinálnak a csajok.

Ismered a mondást, hogy a szeretet/szerelem ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook