Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrvérzés elleni praktikák fórum

Orrvérzés elleni praktikák (beszélgetős fórum)


2012. jan. 2. 14:46

Hmmm, nagyon szépen köszönöm :)

majd beszerzek egy párologtatót, mert tuti h száraz a levegő, mert abambuszom is haldoklik.

Rutascorbin nem is drága . 1086Ft. Annyit simán megér.

Majd párom anyukájának van vérnyomásmérője és megnézem :)

köszönök mindent :)

5. Lencsy (válaszként erre: 2. - Megan O'Conell)
2012. jan. 2. 14:02
A Rutascorbin-t tudnám én is javasolni , sőt erős menstruáció esetén is javallott ! Van egy fajta kenőcs , gyógyszertári készítmény ..nálunk a fül-orr-gégész írja fel, ha vérzik a fiam orra ezt a kenőcsöt kell vattával bedugni a orrba ! A nevét sajna nem tudom ! Ő is orrvérzős , elég ha álmában megdörzsöli és elered . Nála az derült ki, hogy a csont egyik széle éles és egy ér pont ott fut , így mikor megdörzsöli megsérül ..
2012. jan. 2. 13:58

Mérted a vérnyomásod? Engem ha valami felzaklatt nagyon és felmegy a vérnyomásom akkor van ez mint veled.

2 tipp

vagy a vérnyomásod megy fel

vagy vérszegény vagy

3. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Lexibaba)
2012. jan. 2. 13:58
Szobába tegyél párologtatót, állítólag az is jót tesz a nyálkahártyáknak, ereknek..
2012. jan. 2. 13:56
Érfal erősítő vitamin a Rutascorbin. Én amikor gyerekekkel dolgoztam (ápolónő vagyok) akkor orrvérzésre orrcseppbe mártott vattát használtunk a vérzés elállításához, mert abban van érszűkítő komponens. Remélem segítettem. :)
2012. jan. 2. 13:44
10 éves koromig orrvérzős voltam nagyon. Melegben vagy ha megvoltam fázva és az orrnyálkahártyám nagyon fellazult gyakran eleredt az orromvére. Úgytűnik hogy kezd visszajönni. Nem is kis tempóban hirtelen elkezd vérezni az orrom. 10 évet kibírtam nélküle. De az elmúlt 1 hónap leforgása alatt most harmadjára eredt el az oroom vére. Kicsit taknyos vagyok és csak kifújtam az orrom a zuhanyzás után. Elötte 2 percet töltöttem 2 hete a tescoban beöltözve és eleredt az orromvére. Elötte pedig anyukám beteg volt és sokat sírtam. És akkor is eleredt. Tudtok valami vitamint vagy valamit amivel erősíteni lehetne a vérerek falát, hogy ellenállóbb legyen? Az ér forrasztásáról ne is essen szó, mert van olyan ismerősöm, akinek kiskorában megcsinálták és szinte nem is érez szagokat. Nagyon köszönöm előre is a hozzászólásokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook