Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1002. cuncikata (válaszként erre: 985. - Keki70)
2010. jan. 3. 20:50

szia kedves keki.

Nosejob mondta,h te tudnal nekem kuldeni Karasz tamasrol referencia kepeket.Ha nem nagy gond megtenned.?Elore is koszonom szepen.

cuncikata@freemail.hu

1001. cuncikata
2010. jan. 3. 20:41
Szia,koszonom a gyors valaszt,nagyon kedves vagy.Bocs,h ekezet nelkul irok,de nincs ekezetes billentyum.(nem otthon elek)Neked mikor lesz a kovetkezo muteted?Tudom,h ez nem sokat segit,h ne add fel es csak elore,de probald meg,hisz ha minnel erosebb leszel annal gyorsabb a gyogyulasod is.Tudom knnyu ezt mondani,hidd el megertelek es veled erzek.
1000. jankydr
2010. jan. 3. 18:58
Privát levél ment.
999. 260bec9530 (válaszként erre: 995. - Zsucika7)
2010. jan. 3. 11:57
nagyon bírlak Zsuci!!!
998. 260bec9530 (válaszként erre: 993. - Cuncikata)
2010. jan. 3. 11:29

emailben elküldtem a Rezek-referenciákat.

Remélem,Őt választod!

2010. jan. 3. 10:19

Zsucim,ma kivételesen fokhagymával kezdtem a napot,mert elfogyott a lilahagyma(hála a falánkságomnak)és ma vesz majd az öregem.

Este akkor lilahagymával zárom a napot.

996. anigerigeri (válaszként erre: 994. - 260bec9530)
2010. jan. 3. 10:05

Na EZ AZ!!!

Ezt már szeretem. Beléptünk az új évbe, nem sajnáljuk magunkat, hanem mindent megteszünk a siker érdekében. Pozitívan fogunk gondolkodni, és türelmesek leszünk. Ez Rád is vonatkozik Zsuci!

Nézzetek ki az ablakon, szikrázóan süt a nap, lassan elmúlik a tél, jön a kikelet, a tavasz, az újjászületés! Csak rajtunk múlik, mit választunk!

2010. jan. 3. 05:17
szia, ma én is kiborultam, a sírás kerülgetett, és koncentrálnom kellett a legrosszabb régi vonásaimra hogy ne vágyjam vissza az eredeti állapotot. nem beszélve a kiesett időről amit napfény, sport, szex, társaság, alkohol, bulizás, sportolás, normális pózban fekvés, orrfújás, és a saját megszokott arcvonásaim látványa nélkül kellett töltenem az elmúlt 7 hét során. de igazad van, pozitívnak kell lenni, innen nincs más út, csak előre! ha az eredeti állapotot nem tudtuk elfogadni, ezt sem kell, de azt el kell fogadni, hogy egyelőre CSAK VÁRNI tudunk. minden más görcsölés, vizsgálgatás értelmetlen! nem tudunk magunkon segíteni, csak az idő oldja meg a problémánkat. úgyhogy türelem - rózsát terem :)
994. 260bec9530 (válaszként erre: 991. - Anigerigeri)
2010. jan. 3. 02:45

Veled Anám randi februárban!!Már fogynak a napok és ez éltet!!!!

A jövő hét gyorsabban el fog telni.A hétvégék mindíg szörnyen lassan telnek.

És márciusban igazi karácsony(nekem nagyon is)

2010. jan. 2. 21:39
Sziasztok,én most készülök orr plasztikára,és kétségbe vagyok esve,az itt olvasottakon.Tudnátok nekem irni jó plasztikai sebésznek a nevét.?Nem akarok úgy járni,mint nosejob.Szegényt nagyon nagyon sajnálom.
2010. jan. 2. 20:42
Egyet nem ertek , ha a paciens nem akar rovidebb orrot, miert roviditik meg ? Egy rovidites nagyon megvaltoztatja az arc karakteret... Ezt nem ertik meg ezek a doktorok ? Millimeterek is feltunnke, nemhogy egy centimeter. Sok porcot vesz ki , igy rovidit.. az egbe felkoti , mint nekem tette, a za f. Tamaska, mar a nevet is elfelejtettem....igy lesz a nobol, diszno,,,,,, itt nem nagyolni kell, minden millimeter szamit. Na most beragtam, elojottek a rossz emlekeim, az a szornyu idoszak azzal a rovid , diszno orral....koszonet Rezek doktornek, hogy megmentett....
2010. jan. 2. 19:53

Próbálj már egy kicsit pozitívabban gondolkodni Nózi! A képeiden pedig szerintem látszik, hogy nagyon sokat gyógyult az orrod. Elölről nem is vészes, oldalról tényleg nem változott sokat a vonala. De az látszik, hogy nagyon jól gyógyul, eltünt az a fényes csillogás is, ami az erős dagadást jelzi. És ez a lényeg!!!Hogy ne legyen akadálya a műtétnek a Rezek dokinál!!!Próbálj végre ennek örülni!Tuti szépen meg fogja csinálni!

Puszi!!!

2010. jan. 2. 17:48
szia, igenis gyógyult, egyértelműen! sokkal egészségesebbnek tűnik már! és nemsokára Rezek csodálatossá varázsolja!
989. zsazsi1
2010. jan. 2. 12:22

BUÉK mindenkinek!

Nosejob, kitartás, kitartás!

Kívánom, a második műtét után legyél olyan boldog, mint amennyire most el vagy keseredve!

988. oranzs
2010. jan. 2. 10:38
nosejob nagyon szurkolok neked:):)
2010. jan. 2. 01:28
úristen, ilyesmire ne is gondolj! ez már üldözési mánia, felejtsd el! a következőre koncentrálj csak!
2010. jan. 1. 20:31

Beszéljük meg azt,hogy nekem akkor kívántok kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog 2010-es esztendőt,amelyik nap megműt a gyémánt!!

Karácsonyfát is állítok majd,de csak gipszlevétel után és meglepem magam egy hatalmas tortával és mellé kölyökpezsgővel!!


Anám,veled is szeretnék majd koccintani,amikor gipszes képpel egymásra nézünk műtét után.

De-mivel én egyáltalán soha nem fogyasztok alkoholt-egy finom kölyökpezsgőt hozatok.

Milyen ízű legyen,majd műtét előtti pár napban eldöntjük.

Én szeretem az almaízűt!

985. keki70
2010. jan. 1. 17:37

Persze,hogy lesz majd jobb,nagy munka árán,de kijavítja Rezek.Csak ne legyenek túl nagy elvárásaid,amit megtud csinálni,azt úgyis megteszi,vagyis mindent megtesz azért,hogy te a legelégedettebb legyél.

Mindent megfog érted tenni-de tudod,tökéletes orr nincsen,hacsak valaki a szerencse folytán már eleve nagyon szépet kapott a "főnöktől".

Bár ha én visszaforgathatnám az időt,nem is engedném műteni az orrodat,mert eredetileg is szép volt.Bizony!

2010. jan. 1. 14:29

Helló, szép új évet nekünk!

Igen Nózijobika, várjuk a műtétet, aztán majd amikor ébredés után meglátjuk egymást, akkor mondhatjuk: MEGCSINÁLTUK!!! Büszkén viselhetjük a gipszet az új orrunkon. Már csak kis idő, addig is jó lesz itt együtt lenni!

983. 260bec9530 (válaszként erre: 982. - Keki70)
2010. jan. 1. 08:29
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!
982. keki70
2010. jan. 1. 01:20

Lányok 2010 veletek indul!!!Hurrá!!!


Jam 17-január 7. Dr.Kárász



digitaldoll-január 11. Dr.Kelemen



Maya-január 20. Dr.Kárász


ElvenSpirit-január 27. Dr.Kárász



Mindenkinek gyönyörű orrocskát kívánok,azoknak is,akik még nincsenek a listán,de már a műtéten gondolkodnak!!!Dóri


Nosejob pedig nemsokára csatlakozik hozzátok,ugye? :-)

2009. dec. 31. 18:48

Rezek Ödönnek és Kárász Tamásnak nagyon boldog új esztendőt és egy halom új elégedett pácienst kívánok!!!

Töröljék el arcunkról a szomorúságot!

BUÉK!

980. keki70
2009. dec. 31. 17:46

Közeleg az éjfél, ismét eltelt egy év ,

szívünkben feléled egy-egy régi emlék.

Felidézzük az elmúlt szép pillanatokat ,

a tovaszállt, meg nem élt , tűnő álmokat.

Titokban reméljük , boldog évek várnak,

nem lesz benne többé szomorúság, bánat.

Köszöntsük hát együtt a következő évet,

Kívánjuk hogy álmunk, sose érjen véget,

Ehhez kívánok nektek nagyon Boldog Új Évet!!!


/így már helyes!

979. oranzs
2009. dec. 31. 13:02
Boldog Új Évet mindenkinek csajok :):)
978. keki70
2009. dec. 31. 12:49

Közeleg az éjfél, ismét eltelt egy év ,

szívünkben feléled egy-egy régi emlék.

Felidézzük az elmúlt szép pillanatokat ,

a tovaszállt, meg nem élt , túnő álmokat.

Titokban reméljük , boldog évek várnak,

nem lesz benne többé szomorúság, bánat.

Köszöntsük hát együtt a következő évet,

Kívánjuk hogy álmunk, sose érjen véget,

Ehhez kívánok nektek nagyon ,Boldog Évet

2009. dec. 31. 07:59

Mindenkinek Sikerekben és Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!


A.

976. anigerigeri (válaszként erre: 974. - 260bec9530)
2009. dec. 31. 05:57

Olyan aranyos vagy, ez kedves volt Tőled!!!

Jövőre belevágunk a műtcsibe újra, és TUTI jó lesz!!!

Aztán elfeledhetjük a rossz napokat.

Korán van még, hát én leszek az első:

Boldog Új Évet Mindenkinek, teljesüljön álmotok, vágyatok, célotok!

2009. dec. 30. 20:49

Zsucus,merre vagy?

Bírom a hozzászólásaidat itt és az nlcafe-n egyaránt.Mindíg felvidítanak.

Az a túrórudis,meg a rajzfilmfigura,stb.

Jó,hogy vagy nekünk!Nagyon beloptad magad te is a szívembe

2009. dec. 30. 19:11

és igenis szép leszel Ana,szerintem most is az vagy,azt a kis hibát meg korrigálja Rezek!!

És a szemeid nagyon szépek!!

Bár nekem lennének olyan szemeim.

973. oranzs
2009. dec. 30. 13:33

Igen, engem is az ilyen képek bíztatnak.

Egyre inkább hajlok Rezek felé én is.

Valaki privie egy elérhetőséget és aktális körülbelüli árat írjon legyen szíves:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook