Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online nyereményjátékok vélemény fórum

Online nyereményjátékok vélemény (beszélgetős fórum)

2011. nov. 8. 13:28
T.comtól egy laptop tavasszal. :-) Azóta semmi,de sok nyereményjátékre regiztem.
10. s700
2010. aug. 4. 11:14

Sziasztok!

Én is sok helyen regisztráltam és volt idő, hogy több mindent sikerült is nyernem.

Pl.: tombolán egy nyomtatót, winiw-en étkezési utalványt, nlc-n 2 éjszakás 2 személyes hétvégét a grand hotelbe. Meg rádiójátékba is szoktam telefonálni, de inkább a helyibe, ott is volt már pár szupcsi dolog.

Szóval szerintem van, ahol lehet nyerni, csak egy kis szerencse kell hozzá:-)

Mindenkinek egy kalappal kivánok belőle!!!!

9. somnat (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2010. aug. 4. 11:13
De, Sió!
2010. aug. 4. 11:11
Én egy tippelős játékon nyertem egy headset-tet, illetve egy playboy takarót. Azóta is rendszeresen játszok.
7. kitrákotty (válaszként erre: 5. - Somnat)
2010. aug. 4. 11:09

nekem is ez volt az egyik csomagom :-))

csak nem Sió?? :-)

6. db78bacc4f (válaszként erre: 5. - Somnat)
2010. aug. 4. 11:04
:) Na igen a hírlevelek. Én erre csináltam egy külön email címet.
2010. aug. 4. 11:02

MIndenféle regisztrálós oldalon regisztrálok annak érdekében, hogy nyerjek. Ennek eredménye: százával kapom a hírleveleket, meg a kihagyhatatlan ajánlatokat.

De egyszer nyertem a nlc-n: 6 db pohár, kulcstartó, 1 db póló.

2010. aug. 4. 11:02
Én a coca colával nyertem. Egyébként is szeretem a coca-t.:) Most épp netbook-ot lehet nyerni, de szinte hetente van valami új. Itt meg tudod nézni, a coke oldalán: [link]
2010. aug. 4. 10:58

Én még ugyan nem nyertem... de egy kulturális honlap szerkesztésével foglalkozom.

Szoktunk nyereményjátékokat indítani, ahol színházbelépőket lehet nyerni.

És tudom, hogy ezek valódiak, lesznek nyertesek, hiszen én sorsolok...


Tényleg nehéz eldönteni melyik kamu, melyik nem, de ahogy a Te példád is mutatja, tényleg vannak valódi nyereményjátékok is.

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Db78bacc4f)
2010. aug. 4. 10:52

Én régebben a nők lapja nyereményjátékán nyertem kétszer is :-))

te hol nyerted az ipodot?


Különben én is sok helyen regisztráltam már nyereményjátékra, de annak ellenére hogy kétszer a nlc-n már nyertem, nem nagyon hiszek ezekben...

2010. aug. 4. 10:49

Mostanában már mindent meg lehet nyerni a az interneten, pontosabban sok a nyereményjáték, viszont nem tudhatjuk, hogy melyik igazán jó, ahol tényleg lehet is nyerni. Próbáltam már több mindent, hiszen általában elég regisztrálni, és most végre nyertem is. Nyertem egy Ipodot. :)

A coca colának van egy nyereményjátéka, sok nyereménnyel, sűrű sorsolással.

Ti tudtok valamit, hol még érdemes játszani?

Nyert már valaki valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook