Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? fórum

Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
175. hamyka (válaszként erre: 174. - Hamyka)
2013. febr. 9. 21:31

én olyan 80 ezer ft-nyi összeget harácsoltam össze!!


jó persze megértem hogy mindenkinek kellene az a nyavalyás pénzt ez érthető hisz pénzből élünk sajnos :(


könyvet vissza lehet küldeni még akkor is ha felbontottad, vigyáztál rá nem úgy nézki mint amit a kutya szájából vettek ki akkor vissza küldheted, szerszám készletet is vissza küldhető amennyiben nem használtad illetve nem tetted tönkre!! én mindent vissza küldtem nekik, ez legalább 3 ezer ft volt + a mobil telefon ami vagy 6 ezer ft volt, igy vagy 10 ezer ft-omba került, akár be is hajthatnám rajtuk de semmi esélyem!!// hálistennek cd-t nem rendeltem ha felbontottad nem vissza küldhető, ahogyan a gyógyszer sem 1 szem hiányzik nem fogadják el szemetek!!


a postán rendesek voltak mikor fel akartam adni asszem +ba át ragasztották meg kapták a csomagot az már nem az én bajom ha mégsem kapták meg


megpróbálnának megkeressni mondanám hogy hagyjanak békén!!!


soha többet readers digest vagy termék bemutató!!!!


sőőt!! olyat is halottam hogy van ez az ügynöki értékesítés küldeném el a fenébe!! tökéletesen megfelel a 10-30 ezer ft-os porszívó is, ha csak nem akarsz venni vízes porszívót!!


a 10-30 ezer ft-os árat a porzsák nélkülire értettem, várom az akciót mert tuti hogy lesz és akkor lecsapok rá és ha baj van vele tudok hova fordulni!!


ha van kérdésetek kérdezzetek :)

174. hamyka (válaszként erre: 172. - Csicska)
2013. febr. 9. 21:24

jó döntés !!


én mire rájöttem hogy bajba vagyok azonnal hivtam őket!!


vagy 6 ezer ft-om ráment a mobilra!! kértem hogy töröljenek!! töröltek is!! soha többet róluk!!

173. hamyka (válaszként erre: 171. - 5a500fdb63)
2013. febr. 9. 21:23

jogi útra? semmi esélyed !!


én majdnem ráfáztam, de meg oldottuk, sok múlik azon is milyen rendesek!!


sőőt!!


árubemutatóba se menjetek el, vagy ha elmentek akkor végig hallgatni, ajándékot elfogadni meg a kaját ha adnak és kész!!


ha nem tudsz fizetni és átadnak nem tudom kinek ( annyira nem emlékszem már rá) akkor 1 könyvből pl-ul: 10 ezer ft-os könyből lesz 20 ezer ft hanem több!!!!


és aztán csodálkoznak a cégek hogy senki nem mer bele menni semmibe!!!


ha nagyon kell valami ott a gyógyszertár, meg a könyvtár és ennyi :)


zepter tényleg csaló cég? mikor megláttam az áraikat hátast dobtam !!


olcsó edény készletből még ha megveszel 10 garniturát akkor sem félmillió meg egymillió ft !!!


jót elöbb utóbb csak kifogsz az olcsó edényből is!!


na ennyit róluk!!


senkinek nem ajánlom!!!

172. csicska (válaszként erre: 171. - 5a500fdb63)
2013. febr. 8. 13:22
Megtudom érteni a problémádat és nagyon sajnálom hogy neked is ilyen rossz tapasztalatod van róluk.Sajnos nekem is. Őszinte részvétem. Már ilyenért beperelték a TV is foglalkozott vele de nem tudom hogy mi lett a vége. Megérdemelnének egy jó leckét.A környezetemben is nagyon sok embert felültettek. Persze engem is.Én befejeztem velük 15 év után.Sok pénzt kivettek e zsebemből. Remélem nemsokára végük van.
2013. febr. 7. 13:34

Sziasztok!


Sok sok panaszt olvastam a reader's-re...

Én is mesélnék valamit,tanulságos és elgondolkoztató...


Az én nagymamám 8 éve esett a csapdájukba.hogy hogy azt nem tudom.76 évesen mindent elhitt nekik.

apukámat is benevezte és még akkor se hitte el,hogy átverés mikor ugyanaz nap ugyanarra a nyereményjátékra egy ilyen levelet kaptak?

Ön az egyetlen Budapesti lakos aki bekerült a 10 legesélyesebb megrendelő közé aki megnyerheti azxy ajándékot ha az igen válaszboritékot vissza küldi.

Nagymamám vissza küldte apukám kukába dobta.

hiába próbálta neki megmagyarázni nem lehetett.oly annyira nem hogy képes volt apummal a reader's miatt össze veszni.

Ha apum valami rosszat mondott a cégre akkor azt válaszolta,hogy felhívta a Tomikát (valami nyeremény szervező a cégnél) és elmagyarázta neki...

Ez 8 éven át ment.

Minden pénze ráment...

Volt hogy alig volt otthon mit ennie de a csekket be kellett fizetnie.

Várta a postást a nyereményt és hitt a Tomikájában...

Végeredmény???

84 évesen úgy halt meg alig egy hónapja,hogy még a temetésére félre tett pénzt is kicsalták tőle...

Igaz a lakás tele van Reader's könyvekkel de mit érnek ha eladni se tudjuk a cég meg nem hajlandó vissza venni.

Gondolkozom azon,hogy jogi útra viszem.

Nem nem csak a pénz miatt (ami itt már több millió forint!!!)

hanem mert kihasználták hülyévé tettek egy olyan embert aki nekem sokat számitott aki egész életét végig dolgozta (70 évesen is dolgozott) aki világ életében sporolt és gyüjtött...

És mégis nincstelenül halt meg...

170. csicska (válaszként erre: 169. - Rozsi60)
2013. febr. 6. 19:31
Igazad van az egész csak átverés.Én is 15 éve vagyok tag náluk több százezret költöttem és még semmit sem nyertem.Mindig azt írják hogy most nyerek. Igen nyertem de csak tapasztalatot hogy nem szabad velük játszani.Lemondtam már de nem vesznek róla tudomást.Igazi szélhámosok.
169. Rozsi60
2013. jan. 29. 11:11

Szerintem is kész átverés Reader's Digest az egész. Még a beigért ajándékot sem küldik meg a megrendeléshez.arra hívatkozva, hogy már elfogyott. Holott nem is volt olyan irva, hogy korlátozott mennyiségben van csak. Levelezgettem már én is egy párszor velük de soem olvassák el mit ír a reklamáló.

Az igyen könyv ajándékot is azért adják, mert elfelejtik lemondani és utána meg fizethetnek. Én már csak az ingyen könyvet kérem.és már elöre meg van irva a levelem a lemondásról, hogy a soron következöt nem kérem. 15 éve vagyok tag náluk, de semmit nem nyertem még.

Vannak jó könyvek az igaz de ne lennének ekkor szélhámosok.

168. hamyka (válaszként erre: 166. - Babsy81)
2013. jan. 5. 02:57
hivd fel őket, vagy menj be hozzájuk, csak meg lehe t beszélni :)
2013. jan. 3. 14:36
Szépen ellevelezgettem velük, mindig visszaküldtem a válaszborítékokat, de soha nem rendeltem semmit és nem fizettem egy petákot sem.. Végül leszálltak rólam.
166. Babsy81
2013. jan. 3. 14:21
Nemrég rendeltünk egy könyvet véletlenül(minél előbb ki akartunk lépni a "Milliós nyereményjátékból,innen a véletlen),a szomszédom átvette a csomagot,én visszaküldtem,sajnos rontottam,hogy ne ajánlva,most küldözgeti a felszólító leveleket,hogy fizessünk,mert nem érkezett meg hozzájuk a könyv,pedig eltelt 1 hónap.Mit csináljak?Nem tudom bebizonyítani,hogy feladtam.
2012. dec. 25. 16:58
VAn valamiylen info arrol, hogy mennyien fizetik elő a Readers Digest ujsagot a TV Paprikat es hogy mennyi könyvet rendelnek tölük, meg hogy hany helyre postaznak?
164. hamyka (válaszként erre: 163. - Slipknot)
2012. dec. 22. 20:00
vigyázz velük!!!!
2012. dec. 22. 10:34
Én megkérdeztem pár ismerösöm et h nekik is szoktak e skuldozgetni yileneket? A legutolsi elciganyosodott Borsodi faluba is küldözgetik. Meg minden lépcsöhazba vagy 10-et Ezt tudva elég nehzez elhinjni hogy valoban ponmt en nyerem meg azt a sok pénzt
162. hamyka (válaszként erre: 159. - Slipknot)
2012. dec. 19. 04:06

Huh nem tom írtam-e/mondtam-e legelöször 2005-ben találkoztam a céggel nem tom hogy na mind 1,


anno rendeltem tőlük ezt-azt, de sose nyertem semmit na mind 1


aztán rám felejtettek, aztán rám találtak, jött a levél érdekel-e a kocsi vagy a pénz, ilyen kis szorólapon, na ok teloszám felhív mobilról, felhívtam őket ( ingyenes volt ) kérdezik a teloba : kocsi vagy a pénz? mondtam a pénz kéne de a kocsi sem lenne rosz vagy hogy volt, aztán kérdezte hogy kell-e könyv ajánlott egyet kifizettem részletekben!! kamatmentesen!! aztán eldurvult a helyzet :


jöttek és csak jöttek a levelek :D


pár ajánlatot elfogadtam, és 80 ezer ft vagy mennyi összegű megrendelésem jött össze :D


vissza küldtem nekik mindent saját költségen, azóta semmi!! ne is küldjenek semmitse mert seggbe rúgom öket !!


Mire észbe kaptok elvagytok adosodva remélem ebböl az icipici leírásból tanultatok :D


Ja meg szerepelt a levélben hogy így megbecsült ügyfél meg ugy megbecsült ügyfél meg meg ugy meg amugy nyerhet !!


én erre csak egyet mondok : nyalják ki a seggem readerséék!!


bocsánat a kifejezésért de elegem lett belőlük!!

161. hamyka (válaszként erre: 160. - Slipknot)
2012. dec. 19. 04:00
Engem már nem zaklatnak meg szabadultam tőlük ÁMEEEEN!! :)
160. slipknot (válaszként erre: 158. - Hamyka)
2012. dec. 18. 07:21
Valamikor hetente többet is küldenek! Nem tudom hogy hany emberhez küldik el de szerintem minden lépcsöhazba megy minden emeletre!!! ez a papíralapu postazas jo sokba kerülhet nekik zert szerintem lehet hogy jo sokan rendelnek tülük igy eleve semmi esely sincsen ynerni velük. Habar allitolag reszvenyekbe van fektetve a ceg pénze Vannak orszagok ahonnan kivonult a readers digest. szerintem akönyvek angy resze nem az értelmisegnek szol sajnos!
2012. dec. 18. 07:18
mennyit foglalkouztál velük? Egy eveig postazad vissza a leveleket avgy meddig? Én már emailen kapom egy jo ideje!
158. hamyka (válaszként erre: 157. - Slipknot)
2012. dec. 15. 16:00

még az sem nyer!!


Olvastam valahol hogy valakinek 150 ezer ft adóssága jött össze, nem érdemes foglalkozzni a céggel, mint mondtam csalóóók!!!!

2012. dec. 15. 15:53
Engem az érdekelne hogy az évenkénti nyereménysorsoláskor kik ynerik meg a fönyeremenyt Megtudom nezni a rd.hu-n de az is erdekelne hogy mióta "jatszanak" es mennyit rendeltek miylen ertekben. nem hiszem el azt hogy akis emmitsem rendel avgy csak 1-2 könyvet az is megnyerheti a födijat. szerintem csak az ynere aki évek ota több tízezr avgy több szazezer ft eretkben rendel tölük.
156. hamyka (válaszként erre: 155. - Hamyka)
2012. dec. 6. 20:25

persze ha nem bontotad fel a cd is visza küldhetö :D


tehát még 1x:


felbontot/nem felbontot könyvet/cd/ stb visza lehet küldeni


felbontot könyv viszaküldhetö/felbontot gyogyszer nem küldhetö vissza, felbontot cd/repjegy nem küldhetö vissza :D


na leirtam aszem pontosabban :D


Mikor hivtam öket kérdezték hogy kell-e a könyv ( amit az elöbb is irtam hogy nem jut eszembe a neve) és montam hogy nem kell és nem isk üldték :D

155. hamyka (válaszként erre: 152. - Rajtmár Janos)
2012. dec. 6. 20:22

Huha, átnem vett könyv miatt pénzt követelni?? érdekes...


ez pont olyan mintha a könyvtáros néni/bácsi utánam jönne hogy hé fiu nem fizettél ki 1 könyvet, én erre: pedig meg se vettem :D


1 biztos:


a Readers cég csinál érdekes dolgokat, olvastam olyanrol is hogy amit küldenek könyvet ( nem jut eszembe a neve a fenébeee) le kell mondani mielött ki küldenék ha meg ha ki küldik akkor meg visza küldeni nekik, vagy ha ki küldték és átvetted, akkor asszem 30 napon belül visszaküldheted, ha nem ugy nézki mint amit a kutyaszájábol kivettek :D


cd-t még véletlenül se rendelj vegyél át mert ha felbontod nem veszik át :D :D


de könyvet azt visza lehet küldeni még akkor is ha felbontotad!!!


de cd-t/vagy repülöjegyet nem lehet viszaváltani ha felbontotad, valahogy igy tudom a törvényt :D D:

154. hamyka (válaszként erre: 153. - Hamyka)
2012. dec. 6. 20:17
ui: ugy értettem hogy néha :D :D
153. hamyka (válaszként erre: 142. - Slipknot)
2012. dec. 6. 20:17

kinek van erre pénze? :D


jo oké max rendel valaki tölük de akkor meg rá szállnak és ha nem tudsz fizetni a kkor neked véged :D

2012. dec. 4. 15:43
Nem ismerek ,valaki ismer ilyet és kapot már valaki ilyen felszólitó levelet,légyszi irjon aki járt már biróságom a kiadó miatt!
151. Idhikai (válaszként erre: 150. - Rajtmár Janos)
2012. dec. 4. 12:02
Baromság! El se olvass ilyen leveleket, egyenest kukába vele! Ők is tudják, hogy ha kicsinykét megráncigálják őket a bíróságon, akkor igencsak félreáll a szájuk. Ismersz olyant, akit már bepereltek volna?
2012. dec. 4. 11:48
De ha mint már irtam ,a perköltséget és ami ezzel jár,munkanap kiesés utazás,stb polgári peres uton követelhetném,de nem küldenek semmijen másolatott amin szerepel az aláirásom ,hogy átvettem volna valamit,mivvel nics is.De azt monják majd a kiadó bebizonyitja.
149. Idhikai (válaszként erre: 148. - Rajtmár Janos)
2012. dec. 4. 11:41
Dehogyis! Írj Nekik egy levelet, hogy feljelented őket, ha még egyszer zaklatni mernek!
2012. dec. 4. 11:38
Akkor jogos a követelés,egy olyan könyvről amit átsem vettem?Szóval ugy jobban járok ha kifizetem a könyv árát, pláne az előbbiek alapján.
147. Idhikai (válaszként erre: 144. - Rajtmár Janos)
2012. dec. 4. 11:34
Írj Nekik egy levelet, hogy Te fogod jogi útra terelni, ha még egyszer zaklatni mernek... még ha megrendelsz és átveszel valamit, akkor is visszaküldheted 3 napon belül és kötelesek visszavenni, nehogy már a nem átvett küldemény miatt veled bármit tegyenek.... Nyugodtan alhatsz!
146. 298b15dfdd (válaszként erre: 144. - Rajtmár Janos)
2012. dec. 4. 11:31
Igen ,ám én úgy gondolom,hogy a rendeléseknél az apró betűs részt biztosan nem olvastad el,ahol vállalod a további küldemények átvételét,amit te nem tettél meg.Nem küldenek semmit ajándékba,ez a cég olyan,mint az UNIO!:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook