Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Önhipnózis diéta fórum

Önhipnózis diéta (beszélgetős fórum)


2011. jan. 28. 00:43
Nekem régóta megvan. Ez az egyetlen, amit pszcihikailag el tudtam fogadni, a világon semmi más diétát, fogyókúrát nem. Nagyon szeretem, és nem csak a súlyomra hatott hanem pld. segített a vízzel kapcsolatos félelmemet legyőzni, többet tudtam futni, és hat kilót fogytam is. Utána, amikor már ne hallgattam a cd-t, vissza is jött...Értetlenül állok a kényszeres szénhidrát fogyasztásommal szemben, és minden nap szomorú vagyok emiatt. Elő fogom venni megint a cd-t.Reggel érdemes hallgatni, mert este nagyon könnyen bele lehet szunnyadni.
2010. dec. 9. 15:12
Hipnotizálom magamat, hogy ne egyek, helyette igyak vizet, és akkor menni fog a fogyás... én már csak tudom, volt, hogy napokig alig ettem...
2009. jún. 4. 10:33
köszönöm
2. e12ac2bb5c (válaszként erre: 1. - F2ee98befc)
2009. jún. 3. 10:16

Szia!

www.holisztikusfogyokura.hu ezt az oldalt nézd meg . Érdemes elolvasni .

2009. jún. 2. 23:58

Olvasta valaki már ezt a könyvet? Önhipnózis diéta.

Érdekelne azok véleménye, akik már hallottak valamit erről a fogyási módszerről. A mai napon hallottam, amikor két hölgy beszélgetett erről a buszon, és az egyik azt mondta, hogy februártól 8 kilót fogyott már. Aki tud valamit erről a témáról írjon. köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook