Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önbarnító tabletták fórum

Önbarnító tabletták (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. capuccino77 (válaszként erre: 68. - Kincseem)
2011. jún. 10. 08:20
A nevét elküldenéd priviben? Köszönöm!
2011. jún. 8. 13:47
Sziasztok ! Én is rendeltem egy önbarnító tablettát , és hát elolvastam a ti hozzászólásotokat és ezért írok énis. Fehér börű vagyok én is szintén ezért a napozás , és a szoli se használ nekem se. 1 hete szedem a tablettát és nálam látható a változás a bőröm kezd barnulni , ezt mindenki észrevette a környezetemben . De mivel ez a tabletta a szervezet belsejében fejti ki a hatását és ugy jön a bör felszinére . Nos én pozitiv véleménnyel vagyok róla eddig de azt tudni kell hogy én naponta fél órát szaunázok mellette és én ennek is tudatom be a hatását . :)
67. Százs
2011. ápr. 16. 22:07

Üdv. Segítségként írom azoknak akik ki akarják

próbálni a barnító kapszullákat de nem tudják, hogy érdemes-e? Írom ezt azért mert a témába egy kicsit beástam magam mivel egész nyáron kint kell dolgoznom a napon... és kellene a védettség.Beauty Sun =0,Sőt kipróbáltam egy amerikai terméket amely teljesen tiszta szinezék mentes amellyet az FDA jóváhagyott. 123 dollár. Eredmény egyenlőre 0 és szerintem az is marad.Tovább lépve aztán rájöttem ez nem is működhet csak más úton ami pár év múlva megoldást jelenthet hála Ausztrál kutatóknak.

2011. ápr. 12. 19:41

Én is világ életembe fehér bőrű volta, a szoliba mindig leégtem, hiába kentem magam... de tavaly és most is történt valami a börömmel, mert pl most 3x voltam eddig szoliba 10-12 percre, és már most nagyon szép baran színem van, nem az agyonszolizott fura barna, hanem az a ragyogó egészséges barna.... most ahogy írok eszembe jutott hogy miért is lehet ez a változás, mert tavaly kezdék el lecserélni a szolikat EU-s szolikra cserélni, és azóta nem égek csak barnulok mióta ilyen EU-s szolikba járok!


Egyébként gyógyszert én se szednék!

2011. márc. 30. 14:50
Valami eredmény?
2011. márc. 6. 10:22
na megrendeltem.. szal jelentkezek majd a véleményemmel :D
63. reni31
2011. febr. 28. 16:07

Sziasztok!


Pár napja rendeltem meg a barnító tablettát abban a reményben hogy mire le kell vetkőzni nem leszet hófehérke.

Van valakinek pozitív tapasztalata efelől. Használt valamit?

Nekem ez az utolsó reményem aztán beletörődöm hogy fehér vagyok.

Sok az anyajegyem és már volt is velük elég sok problémám. Régen szoliztam, de arról teljesen el lettem tiltva és persze veszélyes is mint ahogy a napozás is. Próbáltam a barnítókrémeket, ami elég macerás, megfogja a ruhát és fura szagú tőle a bőr. A legjobb szerintem az oriflame-és önbarnító. Próbáltam a kabinos lefújást, nagyon nagyon tetszett, gyönyörű barna lettem 10 perc alatt, nem volt foltos. 1 hét után elkezdett kopogatni és sárgás is lett, le akartam szedni de annyira kellett dörzsölnöm a bőröm hogy az szintén nem tett jót az anyajegyeknek. A másik baj ezekkel hogy ha nyaralni megyünk, vagy csak strandolni akkor sem jó mert a vízbe lekopik.


Szóval most megrendeltem ezt a tablettát remélem ez beválik, és állítólag véd az UV sugaraktól is.

Ha valaki tud róla írjon.

Köszi

2011. jan. 15. 10:32
engem is érdekelne, hogy vajon jo vagy sem, mert én szőke vagyok és vörös a bőröm, szó szerint, nem is fehér, és nem tudok barnulni csak égni, így érdekelne, hogy hátha ezzel elviselhetőbb börszínem lehetne, mert kábé utálok rövidujjút felvenni mert mindenki megkérdezi, hogy mé vagy ilyen vörös? meg néznek..
61. kisvárosi (válaszként erre: 60. - Pottty)
2010. dec. 31. 23:33

Helló!

Én is ilyesmire gondoltam amit irsz.Pont ezért érdekel mások véleménye,tapasztalata.

60. Pottty
2010. dec. 31. 23:23
Szerintem ne szedj be ilyen tablettákat inkább használ krémet, ki tudja milyen károkat okozz a szervezetedben...
2010. dec. 31. 23:08

Sziasztok!

Használta már valaki itt a Hoxán reklámozott önbarnító tablettát? Ha igen,ki mit tapasztalt?Valóban hatásos?Nincs semmilyen kellemetlen hatása?

2010. okt. 19. 10:30

Valamint ezt találtam, kár :-(


"Tisztelt Webdoktor! Egy étrendkiegészítőket értékesítő weboldalon találtam rá az önbarnító tablettára. A leírás meggyőző, szeretném kibróbálni. Viszont nem szerepel a tájékoztatóban, hogy rendszeres szedése káros e ( a magas béta-karotin tartalom miatt), egy hasonló ilyen készítményt kúraszerűen 1-2 hónapos fogyasztásra javasolják.Mivel egész évben szeretnék barna bőrszínt, káros lehet a rendszeres (egész évi) alkalmazása bármelyiknek is?


2009-11-27 20:47:55


Tisztelt Kérdező!


A béta-karotin túladagolható. Emiatt nem javasolt a folyamatos szedése. A tájékoztatóban nagyon helyesen ezt szerepeltetik. Számos szervi probléma tud kialakulni a túladagolás miatt, akár súlyos, maradandó kársodás is. Tartsa be az alkalmazási előírásokat. Egész évben barnaságot ezzel a módszerrel nem tud elérni.


2009-11-29 18:28


Üdvözlettel:


Dr. Csuth Ágnes, családorvos

2010. okt. 19. 10:27

Lányok én is azt hittem, hogy az önbarnító veszélytelen, de sajnos nem az. Linket nem tehetek be, de keressetek rá az antalvali-n.

Engem sokkal inkább érdekelne ennek a bogyónak az INCI listája, azaz mik a segédanyagok, a tartósító és egyéb anyagok, és mennyi benne a tényleges hatóanyag. MA már mindenre azt írják, hogy természetes, és így növényi hatóanyag, meg úgy, mert másképp eladhatatlan. Közben meg sokszor a hatóanyag, úgy a 20. a 23 elemet tartalmazó sorban, ami azt jelenti, hogy kb. a hatóanyag mellett volt a polcon:-).

56. Renpi (válaszként erre: 55. - Szabzsan)
2010. szept. 9. 20:09
Köszi,hogy ezt megírtad,mert én meg a béta karotinról nem hallottam.Ez a gyógyszer 100 szemes és kb 3500-4000Ft körül mozog.
55. szabzsan (válaszként erre: 53. - Renpi)
2010. szept. 9. 19:40

Én béta karotint szoktam szedni, hogy szebb barna legyek nyáron, ha jól nézem ez ugyan az lehet csak biztos drágábbak patikába a legolcsóbb béta karotin tabletta 1000ft körül mozog és azt hiszem 30 szemes.

Lényege hogy az A-vitamin provitaminja (másnéven elővitaminja). Ez azt jelenti, hogy belőle A-vitamin (retinol) képződik, amit a szevezet hasznosítani tud.A szervezet a béta-karotint szükség szerint A-vitaminná alakítja át (egységnyi mennyiségű A-vitamint hatszor annyi béta-karotinból állít elő). A vitamin fontos a jó látás és a nyálkahártyák egészsége szempontjából, de mivel zsírban oldódik, túladagolása - és ez a táplálékkal bevitt vitaminra is vonatkozik - mérgező lehet, így biztonságosabb a béta-karotin fogyasztása.

Néhány zöldségféle béta-karotin tartalma:


* sárgarépa 6,6 mg

* spenót 4,9 mg

* brokkoli 1,5 mg

* mangó 2,9 mg

* őszibarack 0,5 mg

* sárgadinnye 2,0 mg


Ezért van néha hogy a babának sok sütőtököt, meg sárgarépát adunk és "besárgulnak", anno egyszer nekem is szóltak a bölcsibe hogy ne adjak most egy darabig neki:D

54. Veronika27 (válaszként erre: 34. - *amica)
2010. szept. 8. 21:57
Hát sajnos nincs munkám, így maradok hófehér. De most divat a vámpírbőr:D
53. Renpi (válaszként erre: 52. - Brájgátta)
2010. szept. 8. 20:20
Remélem valaki már szedett ilyen gyógyszert és akkor talán okosabbak leszünk.Lassan aktuális a szedése!:)
52. brájgátta (válaszként erre: 51. - Renpi)
2010. szept. 8. 20:17
Akkor ketten várjuk a tapasztalatokat! :D
51. Renpi (válaszként erre: 50. - Brájgátta)
2010. szept. 8. 20:16
Azt szeretném én is tudni!!!:)
2010. szept. 8. 20:08

Még nem hallottam róla, de egész jó lehet.

Mellékhatása van?

49. Renpi
2010. szept. 8. 20:07
Ez egy rendes tabletta ami tartalmaz béta-karotint amitől barnulunk.Egy dobozban 100 db van és ha jól tudom 2-3 szemet kell bevenni egy nap 3-4 hétig a teljes barnulás érdekében.Ezt csak szedni kell és nem kell önbarnító krém meg szolárium.
2010. szept. 8. 19:59
Mondanál róla pár szót? mert még nem is hallottam róla és érdekelne.
47. Renpi
2010. szept. 8. 19:54

Sziasztok!

Kiváncsi lennék egy-két tapasztalatra aki szedett már Beauty Sunt önbarnító tablettát.Szeretném elkezdeni a szedfését,de egy kicsit tartok tőle.

2010. jún. 18. 14:13

Sziasztok!


Én kiprobáltam a fujos barnulást. Szép, bár aznap és másnap se kell utcára menni, illetve a hajlatok a kézfej eszméletlen foltos töle.


2-3 hét alatt kopik ki.


SZerintem jobban jár az ember ha elmegy szoliba vagy kifekszik napozni :)

2010. jún. 16. 12:07

Hoi!

Már több,mint egy hónapja szedem a barnitó tablettát,de fehérebb vagyok,mint valaha.Beauty Sun.Ez nem jött be!

44. 882c3ecc1f (válaszként erre: 39. - 127f14054c)
2010. ápr. 21. 10:47

Szia!

Igen csak természetes dolgokat tartalmaz és véd az UV sugarak ellen is:)

2010. ápr. 21. 10:45

[link]


Nézd meg itt!

Szerintem nem lehet rossz!

És legalább nem károsít annyira mint a szoli!:)

42. 127f14054c (válaszként erre: 41. - Globus)
2010. ápr. 21. 10:39
ja..vagy narancs:-)
41. globus (válaszként erre: 39. - 127f14054c)
2010. ápr. 21. 10:36
Jó sárga leszel tőle :))
2010. ápr. 21. 10:34
egyetek sok sárgarépát :))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook