Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önbarnító tabletták fórum

Önbarnító tabletták (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jún. 1. 17:29

Elolvastam a belinkelt oldalt. Valóban jókat ir, próba cseresznye alapon kipróbálni ki lehet....

Jujj, gyengéim a szeplős lányok :) A vörös hajad pedig csak rátetőzz, hogy mily eszméletlen dögös lehetsz :))

2009. jún. 1. 17:23
hát képzelheted :) szeplős vagyok, és vörös hajú. el tudod képzelni, hogy mennyire fehér voltam? de aztán elkezdtem szolizni, napozngatni és rájöttem h egy bizonyos mértékeig tudok barnulni, így most mindent megteszek, h barna lehessek. szolitól eléggé félek...barnítókrémmel nem lehet napzni mert beleég a bőrbe, barnító kabin hetente 3000Ft..ezekután nem sok lehetőség van :S
2009. jún. 1. 17:21
2009. jún. 1. 17:20
Na oké, és miért van szükséged ilyenre? Tán túl fehér a böröd, és szeretnél némi szebb szinben pompázni?
2009. jún. 1. 17:18
én azt olvastam, hogy a karotin beépül a bőr alá, a bőr meg hámlik, így bizonyos idő után szép barna szín érhető el minimális napozás után...aztán, hogy ebből mennyi igaz :S
2009. jún. 1. 17:18

Csatlakozom. Én sem hallottam még ilyenről. És nem is tartom jó ötletnek, hisz kémiailag és mesterségesen előállított bigyó.

Bár most rákerestem a neten, lézetik ez a Puritán akármi, de szerintem már sokkal jobb a természetes nap, vagy akár szoli. Sőt, nemrég hallottam lézetik barnitó por....

2009. jún. 1. 17:14
Én sem hallottam ilyenről! Azt tudom elképzelni, amit Virág3 írt, hogy max. a barnulást segíti...
2009. jún. 1. 17:12
Ilyenről én még nem is hallottam, de nem is tudom elképzelni, hogy beveszek egy tablettát és bebarnulok tőle... maximum karotintartalmú és könnyebben megfog a nap, illetve a megszerzett barnaság tovább tart, de hogy attól barnulni?!
2009. jún. 1. 17:09
vkinek tapasztalata? én a Puritan's Prideról hallottam jókat, de olyan áruk van, hogy inkább rákérdezek. használt vki hasonlókat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook