Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önbarnító tabletták fórum

Önbarnító tabletták (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. 127f14054c (válaszként erre: 38. - Mia87)
2010. ápr. 21. 10:33
En sem hallottam..de gondolom valami termeszetes dolgot tartalmaz...mint a repa:-).Ha sokat eszel belole akkor az is valtoztatja a borod szinet:-)
38. Mia87 (válaszként erre: 37. - 882c3ecc1f)
2010. ápr. 21. 10:31
Én még erről nem hallottam de ez engem is érdekelne :)
2010. ápr. 21. 10:27

Sziasztok!

Használtatok már önbarnító tablettát,állítólag látványos változást eredményez?!

Szerintetek ez igaz?:)

36. *amica
2009. jún. 7. 17:52
pedig azt hittem, hogy külföldön jobban megengedhetik maguknak ezt az emberek, mint itthon..kevés gép is van, meg van ahol 4000, a legolcsóbb amit találtam az a kiwisun-os az 2000. én semelyiket nem próbáltam, de a kézifújósakat ajénláják, mert az szép. egyszer biztos hogy kipróbálom, talán nyáron.
35. Veronika27 (válaszként erre: 34. - *amica)
2009. jún. 6. 19:48
Nem a megbízhatósággal van bajom, hanem az árával.
34. *amica
2009. jún. 6. 12:57
sztem külföldön még megbízhatóbb, mert magyarországon még nem vmi elterjedt és anyagilag nem sok ember engedheti meg magának... :S
33. Veronika27 (válaszként erre: 32. - *amica)
2009. jún. 4. 22:20
Hát itt külföldön nem fogom kipróbálni, mert szerintem baromi drága, ha meg otthon vagyok (Makó), ott nincs csak legközelebb Szegeden...
32. *amica
2009. jún. 4. 20:01

óó nem, de nagyon akarom :)) csak ugye diák életet élek, nem engedhetem meg magamnak hogy hetente 3000Ft-ért befujjanak, meg előtte lezuhizzak, mikor 4re érek eleve haza, és bkv-val jutok el mindenhova (azt meg ugye ismerjük)...

én a bynature-ről hallottam nagyon jókat, azt tényleg sokan ajánlották, a többit annyira nem, meg a honlapja is naon szimpatikus.

próbáld ki, és mondd el milyen volt :)

az tényleg egy jó módszer..

31. Veronika27 (válaszként erre: 30. - *amica)
2009. jún. 4. 10:14

Én nem kísérletezgetek, ez marhára körülményes.

Akkor már inkább az önbarnító kabin. Azt próbáltad már?

30. *amica
2009. jún. 3. 21:31

hát megkérsz vkit h kelnejn be ott is..

egyszer barátom masszírozva bekent, ami ugye több idő, és én szép barna lettem, neki meg tiszta sárga a tenyere vagy 3 napig :)

nekem azt mondták, hogy önbarnító ( nem a testápoló ) mellett minden nap testápolózni kell, hogy ne legyen száraz a bőr!

nekem is eléggé az...

de reménykedek :)

29. Veronika27 (válaszként erre: 28. - *amica)
2009. jún. 3. 21:02
Próbáltam, de foltos voltam tőle. Sajnos akinek itt-ott szárazabb a bőre, az foltos is marad, meg pl. háton hogy kenjem be magam...
28. *amica (válaszként erre: 27. - Veronika27)
2009. jún. 3. 19:40

hát nem ciki, én is fehérbőrű vagyok de már elég nehezen viselem.. :S

most beszereztem egy Dr Kelen önbarnítót, és azt írják, hogy lehet vele napozni, meg szolzni is. a többivel nem lehet (mint mondtam)néhányra rá is van írva , mert allergiát és foltosodást okozhat.

de ezzel lehet, mert speckó, meg szolikrémük is van, egész jónak tűnik, meg a csajszi aki ajánlotta ő is ezt használja és szép barna volt. mondjuk elég nagyon kontraszt volt kettőnk közt.. :)


meg vettem egy betabronz nevű barnítótablettát, nem ez a legerősebb, mert csak 6 mg beta karotin van benne, egy csomóban meg 10mg volt , csak gondoltam kezdjünk egy lightossal.


majd írok, ha lesz vmi, de addig is írjatok tapasztalatokat :)


de pl Veronika27, fehér vagy te is, de önbarnítókat simán kipróbálhatsz, nem? :)

27. Veronika27 (válaszként erre: 26. - *amica)
2009. jún. 2. 22:19
Én alapból nem napozok, mert fehér bőrű vagyok. Ciki vagy nem, ez van, nem égetem magam a napon, mert lepirulok, aztán pár nap múlva ugyanúgy fehér leszek. Írj a gyártónak, kérdezd meg tőlük.
26. *amica (válaszként erre: 25. - Veronika27)
2009. jún. 2. 21:36

ti napoztatok már úgy?

mert sehol semmi info..

mindegy köszi

25. Veronika27 (válaszként erre: 24. - *amica)
2009. jún. 2. 21:18
Igen, de ahhoz is kell fényvédő!
24. *amica (válaszként erre: 23. - Veronika27)
2009. jún. 2. 20:03
és barnító testápolóval is?
23. Veronika27 (válaszként erre: 21. - Cb4c323adf)
2009. jún. 2. 11:41
Lehet vele napozni, de úgyanúgy kell fényvédő!!!
22. *amica (válaszként erre: 21. - Cb4c323adf)
2009. jún. 1. 19:56

jajj de jó végre ilyenekt hallani :) én se akarom terhelni a májam különféle bogyókkal , mert már így is fogamzásgátlót szedek, az bőven sok..

ugy tudom a herbaházba kapható :)

meg a youtubon jó kis vidik vanak fenn róla..olyan , mint nálunk a topshop..

2009. jún. 1. 19:54
nem ég bele!! Nyugodtan napozhatsz vele ha akarsz!!
20. *amica (válaszként erre: 19. - Cb4c323adf)
2009. jún. 1. 19:43
megkérdezhetem, h ha felkened magadra, ezzel lehet napozni? nem ég bele a bőrbe stb?
19. cb4c323adf (válaszként erre: 16. - *amica)
2009. jún. 1. 19:34
igen a tantowel -re gondoltam én már próbáltam egyszer a kozmetikus kongresszuson Budapesten és nagyon jónak tünt,hoztam is belőle a vendégeim is szerették!!!
18. *amica
2009. jún. 1. 19:12

ennyi baj legyen. már befestettem, de azon is átütött a vörös, így sötét barnából, vörös lett megint :S

de nem úgy kell elképzelni hogy sápadt fehér vagyok élénk vörös hajjal ( bocsi ha elvesztem ezzel magic lifeot ) hanem világosbarna bőr (a szeplők miatt barnábbnak tűnök) és nem rézvörös, hanem már kevertebb..

rákerestem a barnító kendőre, és azzal lehet napozni? mert sok ilyen festékanyag rákenős beleéghet a bőrbe...

17. 96d1867028 (válaszként erre: 15. - Cb4c323adf)
2009. jún. 1. 19:02
Persze, hát a vörös hajhoz nem is megy a barna. Az olyan természetellenes.
16. *amica (válaszként erre: 13. - Cb4c323adf)
2009. jún. 1. 19:02

szia! milyen törlőkendőre gondolsz? vmi tantowellről olvastam, de nem hallottam semmilyen visszajelzést róla..

kedvesek vagytok, meg barátomnak is jó vagyok így, ahogy vagyok stb, de ha te nem vagy elégedett magaddal, akkor mondhat akárki akármit..ugye..

2009. jún. 1. 17:47

Ezt nagyon szépen irtad:)D

Én is fehér bőrű vagyok ,de nem érdekel másnak milyen a bőre nem szebb az agyon szolizott ,és nem is egészséges,és ennek érdekében nem szabad bevenni semmit sem!!


A tündöklő egészséges fehér bőr is lehet csodaszép a hosszú hullámos vörös hajához!!

2009. jún. 1. 17:45

Nekem is megszakad a szívem, ha csak elképzelem mily lehengelő lehet az a látvány, amikor hullámos hajad tündöklő szemeid eltakarják :)


Mint a nevében tabletta kémiai összetételű, bármi is van ráirva, ki garantája Neked a pontos összetétel valódiságát. Azt mondom miért ne tégy egy próbát, de csodát ne várj.

2009. jún. 1. 17:45

Ne szedj semmilyen tablettát!!!!

Ha szeretnél barna bőrt még szoliznod sem kell.

Van barnitó kendő forgalomban ami nagyon jó,merem ajánlani sok vendégem használja ,és mostanság nagyon divatos a testfújás,ami hetekig is tart és nem annyira drága!!

Ne mérgezd a szervezeted semmivel!!

12. *amica (válaszként erre: 9. - Magic life)
2009. jún. 1. 17:39

köszönöm szépen :) pedig elhiheted, hogy akárhányszor egy barna csajszit látok tátva marad a szám, aztán belelóg a vörös hullámos hajam a szemembe és megszakad a szívem :(

jó, ennyire azért nem komoly :) de tudom, hogy régen a fehér bőr arisztokratikus hatást keltett és akkor mindenkinek az kellett, de sztem sokkal egézségesebb hatást kelt egy napbarnított megjelenés..

most a tabletták nem lehetnek veszélyesek nem? tápanyagok vannak benne..legalábbis ezt írják..

11. 96d1867028 (válaszként erre: 8. - *amica)
2009. jún. 1. 17:32

Tényleg nem kötözködni akarok, de nem félsz attól, hogy később ráncos leszel vagy bőrrákot kapsz?

Nekem is elég fehér a bőröm, de kerülöm a napot, a szolit meg a többi mesterséges dolgot meg még inkább, hogy ne ártsak a bőrömnek.

Régen a fehér, egészséges bőr volt a szép, nem pedig a barna.

2009. jún. 1. 17:30
de van pl szolis barnítókrém. én használom is és nagyon yo, puha marad a bőröm, nem szárítja ki a szoli, és sokkal gyorsabban, tartósabban barnulok. australian gold krémet hazsnálok. ez a tabis megoldás nekem is furinak tűnik:S
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook