Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önbarnító krém Dr. Kelentől fórum

Önbarnító krém Dr. Kelentől (beszélgetős fórum)


11. tomka1
2011. ápr. 18. 18:34
köszi :)
10. verosz
2011. ápr. 18. 16:49
greenland a termék neve,müllerben vettem.
2011. ápr. 18. 08:50

Szia Verosz!


Köszi :) azt megkérdezhetem, hogy milyen testradírt használsz?


Köszi:Zsu

8. verosz (válaszként erre: 7. - Tomka1)
2011. ápr. 17. 21:55

Szia!


Én is a Dr.K önbarnítót használom,a sötétebbet és szeretem,nem lettem foltos soha tőle,igaz én előtte testápolót kenek fel aztán az önbarnítót,arcomra is szoktam tenni.Hetente 2-3x használom és hetente radírozom is magam.


Az illata tényleg nem a legjobb..

2011. ápr. 17. 09:40
Köszi Zsu! Nekem néha fürdésnél hámlik a bőröm pl. karon vagy lábon, akkor ott foltosan fog kopni vajon? Meg az arcomat is hetente szoktam radírozni, mert elvileg zsíros a bőröm de pár nap után mintha valami száraz réteg kerülne rá, amit le kell radírozni :) Jól fogok kinézni, mindenhol foltos leszek :) Van önbarnítós testápolója is, azzal szerinted lehet a barnított testet kenni? Esetleg valami nagyon jó szolikrémet vagy napkrémet tudnátok ajánlani amivel mégis kilehet menni biztonágosan a napra, hogy ne jöjjenek ki foltok? Elvileg a Kelen barnítókrémmel is lehet napozni csak az nem véd semmit. Hát nem tudom, kár, hogy ilyen érzékeny a bőröm :(
6. 4ebcab610b (válaszként erre: 5. - Tomka1)
2011. ápr. 15. 15:07

Ha előtte nagyon vékonyan kend be a "gyűrődős" bőrfelületeid: könyök, térd, lábfej, kézfej....akkor egész jó, de ezeken a részeken legtöbbszőr sötétebb kicsit, mert ahol szárazabb a bőr, ott többet szív be. Ne kend túl vastagon, legfeljebb, ha sötétíteni akarod, akkor másnap kensz magadra újra!:)


Én kentem az arcomra is finoman, nem ártott az arcbőrőmnek:) Csak vékonyan, aztán meglátod, ha bírod, akkor mehet még!

Ha kell kend magad még testápolóval, de ez is ápol azért...csak másnap legfeljebb.

A lábadat jól krémezd be, mert ha picit is száraz valahol, ott csúnya lesz, és a kezedre is figyelj, ha lemosod utána, aztán mosd le rendesen, mert azt is sokkal jobban fogja.


:)De az illata az kemény! Pfffff!

Én egy tubust használtam el, de utána már annyira kész voltam az illatától, hogy nem bírtam még egyet!....de ha tetszik, azért el lehet viselni egy darabig:)

2011. ápr. 15. 14:54

Sziasztok!


Köszi a tanácsokat! Én a Kelentől olyat vettem amire az van ráírva, hogy szolíd barnaság, gondolom akkor ez nem a csokibarna :) Zsu Te az arcodra is a Kelent kented? ott milyen szine volt? Nem pattogzott ki tőle? Mert nekem elég kényes az arcbőröm nem mindegy, hogy milyen krémet vagy alapozót kenek rá mert pattanások jönnek ki. Amúgy is előfordul, hogy vannak pattanások, ha nem kenem semmivel akkor is.

A Garnier is jól hangzik, bár olvastam róla olyat, hogy valakinek még a farmere zsebe meg a melltartói mind barnák lettek :(

Amúgy mennyit kell ezekből felkenni? És sima testápolóval utána lehet kenni vagy akkor foltos lesz? Mármint a Kelennél.


Köszi:Zsu

2011. ápr. 15. 07:28
Garniert használtam, ez vált be a legjobban, szép (nem sárgás) színem lett tőle (nagyon fehér bőröm van egyébként és a legvilágoisabbat használtam a garniertől). Könnyen beszívódik, nem lesz nyom a ruháidnak, persze hagyd, hogy rendesen beszívódjon a bőrödbe. Nem tapadsz utána, még a legmelegebb napokon sem nyáron, és kellemes barackos az illata. :o)
3. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2011. ápr. 14. 21:00

Nekem Dove volt, a világosabbik.

Az elment egynek, és nem büdös :)

2011. ápr. 14. 20:42

Szia! Én használtam!


A legvilágosabb, az még elmegy, ha képes vagy túl tenni magad azon, hogy mindened átveszi a szagát, ami hát elég erős! A színe sárgás, de nem olyan kórosan, elviselhető. A ruháimat nem fogta meg, de fehéret nem vettem fel azért, viszont este, amikor bekentem magam, akkor piros vagy fekete hálóinget viseltem...


A sötétebb az nagyon gáz, mert állati természetellenes lesz tőle a színed, nem ajánlom! Tapasztaltam:))))


zsu:)

2011. ápr. 14. 20:35

Sziasztok!


Használta már valaki a Dr. kelen önbarnító krémeket? Tapasztalat? Tényleg nem fogja meg a ruhákat és nem foltosodik?


Köszi: Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook