Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna valaki ajánlani egy jó minőségű önbarnító krémet? fórum

Tudna valaki ajánlani egy jó minőségű önbarnító krémet? (beszélgetős fórum)


14. alinka01 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:27

A L'Orealnak most is van önbarnítója, de érdemes megnézni és elrettenni attól a vegyszer-arzenáltól, ami az összetétele. (Gondolom, a többi is hasonló.) Nem hiszem, hogy rozeceás bőrre jó ötlet ilyesmit rákenni. De tiéd a döntés!

[link]

13. NomNom (válaszként erre: 11. - NomNom)
2021. ápr. 20. 12:34
Itt az elsőt szívesen kipróbálnám ha megtalálható lesz európai piacon is.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - NomNom)
2021. ápr. 20. 11:52
Köszönöm❤
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 09:48
10. NomNom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 09:44

Ha valami természeteset szeretnél és nem önbarnítót:

[link]


Egyébként vannak már jók, én sajnos nem tudom de ha valaki próbált már olyat ami bevált megírhatná.

Szerintem értékelni kéne, hogy nem a szoliba megy vagy fekszik ki a napra. Egyre nagyobb teret nyernek az önbarnítók. De vszeg ha igazán jót szeretnél az nem a Rossmann/DM kategória lesz.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2021. ápr. 20. 08:45

Tudom,hogy nem divat,de én hófehèr vagyok.A gond az,hogy nagyon hamar leéget a nap,illetve napozni sem merek mert több nagyobb anyajegy van a hátamon.

Az arcom pedig kicsit rozáceás,kezelésem van rá,ami helyre is hozza,viszont tilos hogy nap érje.

2021. ápr. 19. 20:44

Én lebeszélnélek róla. Nagyon nehéz szépen felvinni és nem is valami tartós. Számomra macerásnak bizonyult.

Akkor már inkább napozás, vagy szolárium. :)

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:12

Szerintem ne is használj! Mindegyikről messzire látszik, hogy barnító. Menj ki napozni (ésszel, okosan!), ha mindenképp valami szint szeretnél.

Évek óta nem divat már a barna bőr. Egészséget kell sugározni.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Alinka01)
2021. ápr. 19. 18:50
Köszi
2021. ápr. 19. 17:58
Javaslom, nézd meg a kremmania.hu oldalon a véleményeket. Beírod a keresőjükbe, hogy önbarnító, és százával jönnek az ilyen krémek.
2021. ápr. 19. 17:48
😅😅😅😅
2021. ápr. 19. 17:37

Egyszer használtam..kinevettek, azt mondták úgy nézek ki mint egy indián. Tényleg fura színem volt

.:-)

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 17:11

Na erre én is kiváncsi lennék:))Nagyon rég használtam ,összefogta a ruhát,ha nem vitted fel jól foltos lett,a kopás sem volt szép de legalább ledörzsölhető.


Talán vannak már jobbak:))

2021. ápr. 19. 16:57
Sosem használtam.Mennyi ideig marad a bőrön?Csúnya amikor elkezd kikopni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook