Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önbarnító krémek fórum

Önbarnító krémek (beszélgetős fórum)


2011. nov. 19. 14:54
én egyszer használtam egy Niveásat kb 3 napig vagy 4 , hát sárga lett a bőröm nem barna:DDD
25. c191c35515 (válaszként erre: 11. - ELEN)
2010. nov. 23. 14:04
én attól jó sárga lettem:(
2010. febr. 12. 22:00
Sziasztok! Nekem ami nagyon bejött, az az Oriflame-es barnitó gél!(olyan barna tubusban van, de csak ez az egy van az Oriflame-ben, ugyhogy felismerhető). Csak ajánlani tudom! Az a fajta ez is, ami pár óra múlva hat, de!! Nem lettem tőle soha foltos, és még büdös se lett!!! Ezek a barnitó testápolók, mint pl. Nivea, Dove, sokkal büdösebbek, és ezeknek csak több nap után van látszatuk. Ugyhogy ezzel az Oriflame cuccal nagyon meg vagyok elégedve!!!
2010. febr. 4. 21:53
Szia! Én már szinte mindegyik önbarnítót kipróbáltam, nekem a hawaiian tropic sundial vált be a legjobban. Tudod szabályozni, hogy mennyire legyél barna. Sajnos mikor kopik akkor elég randa, foltos.
22. tixtina (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 9. 14:02

Mikor gyakorlati időmet töltöttem egy belvárosi szépségszalonban -ott a főnöknőm rendszeresen adott el a Belnatur önbarnítókrémből.

magam is használtam,nagyon meg voltam elégedve vele.nem olcsó termék.

Kb.150 millis kiszerelésű tubus.

Sajnos nem tudom,hol lehet beszerezni.:(

8 éve volt 4 ezer forint.

A krém fehér színú-pár óra múlva szép,és természetes napbarnította színt ad-nem leszel foltos.

Arcra-testre egyaránt alkalmas-én csak arcra-dekoltázsra használtam.

21. sysy66
2010. jan. 8. 16:50

hát igen ezek elég büdösek mégpedig azért mert az anyag a melaninnal reakcioba akkor adja ki ezt a bizonyos onbarnito illatot. én nem szeretem. a dm es alverdének viiszont van egy jo karottás arckréme én azt szoktam használni és csak az arcomra..a tobbi testrészemmel én se jutottam dülöre

ahha van pesten ez a fujos gép amibe be kell állni és lefujnak mint az alvázvédelemnél. de hát ki tudja abban milyen mérgek vannak. arrol nem is beszélve hogy egy kezelés majdnem 20-30 ezer forint és az eredmény nem tartos és eléggé foltosan kopik...:D

2010. jan. 8. 15:41
a d m ben az garnolcsóbb a hawai majdenem 4000ft viszont az a legkobb
2010. jan. 8. 15:40
és ezekre 3 órát írnak hatóidőre én már 2 óra után látom hogy barnul,és egy nap ha kétszer beszórod a tested estére már szép színed lesz...viszont én nem tudom hogy vagytok vele de iszonyat szaga van mindenek....(a testen)
2010. jan. 8. 15:37
garnier ambr solair spray...vagy hawaien tropic spray....ezek nem foltosak,mikor rajtad van nem sárga viszont mikor kopik:-((((
2010. jan. 8. 15:30
Köszönöm a válaszokat!:)
16. simple
2010. jan. 8. 13:32
Én csak arcra szoktam használni. A Dove-ot. 50 ml-esben lehet kapni, direkt arcra van önbarnító hidratáló krém. Lefekvés előtt kenem be vele magam, és reggelre csodás színem van, mindig mondják is, hogy barnább vagyok mint szoktam. Ritkán használom, de ha két éjszaka egymás után fent van, akkor meg már tényleg nagyon barna vagyok.
2010. jan. 8. 13:28
En rendes testapoloval szoktam összekeverni, es nagyon vigyazok arra, hogy ahol vastagabb a bör, oda kevesebb krem kerüljön. Ilyen pl: a terd, a könyök, a boka... Nagyon egyenletesen kell elkenni.
14. ELEN
2010. jan. 8. 13:23

Rajtam 3 óra elteltével már látni.

És szép simává teszi a bőrt.

2010. jan. 8. 12:53

Egyszer barátnőm kente be magát, szegénykém nagyon foltos lett :):)

Pedig nekem sem nagyon szabad szoliba járni, és így télen jó lenne valami színt :S

2010. jan. 8. 12:51
Nekem Dove van.És annak nincs büdös szaga.1hét múlva már lehet látni a változást.
11. ELEN
2010. jan. 8. 12:43
Nekem a Nívea vált be,jó színe van csak egy kicsit büdi.De csak míg felkened.
10. tiata
2010. jan. 8. 12:40
Nekem a DM saját márkája bejött.Azonban elötte a radírozás tényleg fontos!
9. Sookie (válaszként erre: 7. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 8. 12:29
avon
8. Veronika27 (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 8. 12:29

Nos hát... Sookie jól mondja, le kell radírozni a bőrt. Az önbarnító testápolók büdösek...Illetve mikor felkened, jó illatuk van, de a barnító anyag nagyon büdi lesz később.

Sprayt nem próbáltam, igazából eléggé félek az olyanoktól, amik 2-3 óra múlva hatnak teljesen, mert volt egy osztálytársam aki eléggé elcseszte magának az arcán.

De örülnék, ha kitalálnának már valami jót és árban megfizethetőt, mert én is fehérke vagyok sajnos...

2010. jan. 8. 12:28
Köszi a hozzászólásokat. Valaki tud esetleg egy márkát javasolni?
6. Heni86 (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 8. 12:27

Arcra nagyon tudom ajánlani a Garnier Nyári tündöklést mert szép a színe, nem sárga és még soha nem lettem foltos, bár igaz hogy a radír és az alaposság nélkülözhetetlen. :)

Testre használhatóval kapcsolatban csak az a tapasztalatom hogy a Johnson's nem valami jó. :( És azt ami testre való soha ne kend az arcodra!

Szép napot és barnulást! :)

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 8. 12:27
Nekem nem jönnek be, mert érdekes sárgás színűek. Van egy olyan módszer, néhány szalonban már alkalmazzák, hogy lefújnak. Annak pl.tetszik a színe.
2010. jan. 8. 12:24
Sztm azok a legjobbak, amik spray-s kiszerelésűek... egyenletesebben fed.
2010. jan. 8. 12:24
A lényeg abban van, h előtte alaposan radírozd le magad!
2010. jan. 8. 12:24
Erre én is kíváncsi lennék. Nekem az orvos nem engedi a szolit, sőt még a napot sem a nyáron:(
2010. jan. 8. 12:22

Sziasztok! Segítsetek! Nem szeretnék soliba menni, de szeretnék egy kis színt. Még soha nem próbáltam önbarnító krémeket. Hallottam olyat, hogy foltos lesz...stb.

Ha tudtok olyat, ami jó....várom. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook