Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan használjam az önbarnító krémet, hogy a legjobb hatást érjem el? fórum

Hogyan használjam az önbarnító krémet, hogy a legjobb hatást érjem el? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 14. 20:06

Én nagyon szeretem a Dove-t, ezt használom, de én mellette hetente-kéthetente járok szoliba, szóval nem vagyok hófehér.

Egy héten kb 2-3 alkalommal használom és akkor nem leszek foltos, nagyon szép színem van így. Mindig este, fürdés után kenem be magam és alulról ( láb, comb, has...stb) haladok fölfelé, mert így minden egyes testrész után tudok kezet mosni és így nem marad sárga a tenyerem.

2012. jún. 14. 19:57
sehogy
2012. jún. 14. 19:46

Na, nekem annyira nem jön be ez a narancsos-barna, a gyerekeim is fikázták...de ettől függetlenül szoktam használni. :) Jobb, mint a fehér bőr.

Ahogy én használom: fürdés-radírozás után a száraz bőrre kenem, megvárom, míg jól beszívódik, utána öltözöm fel. Nekem hamar meglátszik, nem kell olyan sokat várnom, mit pet-rának, szerintem a második kenés után nagyon szép. Ha már színesedem, nem is szoktam minden nap ezzel kenni, hanem másnaponta. Fürdéskor, törölközéskor kopik, de nem foltosan. Ha mégis észreveszek valami "természetelleneset", leradírozom, aztán annyi.

6. pet-ra (válaszként erre: 1. - 4fabe8c1ba)
2012. jún. 14. 18:38

Én évek óta használok önbarnítót, de sosem lettem foltos. Akkor leszel foltos, ha akkor kened magadra, ha még vizes vagy. Nagyon jól meg kell törülközni és érdemes utána is várni még 10 percet.

A Dove-ot én nagyon szeretem, de tudni kell, h a testápolóhoz csak egy kicsi önbarnító van hozzáadva, ezért nem lehet rögtön várni a hatást, mint a többi síma önbarnítónál. Én naponta használtam és kb. 8-10 nap után kezdtem látni, h barnább vok. Viszont nagyon szeretem a színét, mert narancsos barnaságot ad, mintha Görögországban sültél volna le.

Az önbarnítóknál nagyon kell vigyázni arra, h azért mert barna vagy, nem jelenti azt h rögtön bírod is a napot. Úgy kell vele napozni, mintha holt fehér lennél, különben leégsz.

5. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 4. - Kisj)
2012. máj. 8. 17:41
én még be tudtam magam kenni, de minden fürdéskor kopot foltosan. nagyon zavart. ha meg rákentem, akkor is olyan maradt. többet nem vettem. inkább maradtam a szolinál
4. kisj
2012. máj. 8. 17:39

használtam, nekem se vált be

nagyon nehezen kenhető, nem igazán lehet úgy elkenni, hogy ne legyél foltos

2012. máj. 8. 17:37
az első pár nap jó volt, majd ahogy kopott.,plusz zuhany, foltos volt a bőröm
2012. máj. 8. 17:37
szia. én használtam, nem vált be. foltos voltam tőle. inkább járj szoliba
2012. máj. 8. 17:35

Szeretném kipróbálni a Dove önbarnító krémjét. De hogy használjam? Mondjuk ha minden 3. nap be akarom kenni vele magam, akkor is radírozzam, ha még tart az előző krémezésnél elért barnaság?

Egyéb tippeket és trükköket várnék tőletek lányok, akik használtatok már ilyen dolgokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook