Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olyan munkát keresek, ami nem MLM /összerakás, játék, toll, stb.csomagolás/ fórum

Olyan munkát keresek, ami nem MLM /összerakás, játék, toll, stb.csomagolás/ (tudásbázis kérdés)

1 2
46. Guruljka (válaszként erre: 44. - Lehoagi)
2019. okt. 15. 17:22

9 évvel később:


Az ember nem a munkától irtózik, hanem pl. attól, hogy a saját barátait terhelje az eladni való dolgokkal, belépéssel, regisztrációval, stb. És igen, legutóbb egy óra alatt sem tudtam meg, mi az a konkrét dolog, amiről szó van, pedig ketten győzködtek. Igaz, valami virtuális konferencia-teremról esett szó, de el nem tudom képzelni, kinek van ilyenre pont énáltalam szüksége, amikor simán meg tudja csinálni magának.

2010. jún. 15. 20:28
Szerintem ilyen nincs, otthoni munkával havi 100 ezer, akkor mindenki otthon ülne, és senki se menne dolgozni, átvágás az egész, és ne fizessetek előre semmit még pár száz forintot se, én már bedőltem ennek és bottal üthetem azt a pénzt, és munka sehol
2010. jún. 15. 19:59
mi ez az MLM mumus hozzállás!??! talán mindenki nagyon tudja mitől is fél!?! Ez olyan, mint a foci, 10 millióan értenek hozzá, és mégis kb. 100 focista keres gusztustalanul jól, pedig nem is tud focizni. MLM azért kicsit más, de term. nem kell mindenkinek ebből megélnie. Persze, hogy sokan félnek tőle, hisz dolgozni kell, és nincs mód nyavajgásra. És gondolom sokan elmondták rosszul, hogy nem is kell dolgozni és dől a lé. Nahát nem igaz, de nem tudja mindenki csinálni. Nagyon kell hozzá hit és pozitiv hozzáállás ja és emberszeretet!!!!! Na ezért is nagyon kemény SZAKMA. Ez biza nem játékösszerakás, ami monotom észnélküli legozás. bocs az őszinteségért, csak elegem van már a nyavajgós emberekből, akik mindig más segitségére várnak, de esténként 5 órát töltenek a TV előtt, hogy mások életét nézzék!!!!!!
43. fokamama53 (válaszként erre: 39. - Ernoerno)
2010. jún. 15. 19:13

sajnos ilyenek vannak és egyre több. telefonon,email-en zaklatják az embert.

Én se találok itthoni munkát mert mind befizetős.

2010. febr. 10. 23:05
Természetesen az iparművészet egy kivétel, a kerámiákat, festményeket, kézzel készített fülbevalókat stb el lehet adni (pl neten is van ilyen oldal), de ezt mindenki egyénileg csinálja, és nem nagyon láttam, hogy vállalkozásszerűen menne, tehát rohannának a számlával a könyvelőhöz.. sőt, inkább feketén megy ez is.
41. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Kiscsirke)
2010. febr. 10. 23:03

". Pedig nézzük csak meg, milyen jól jövedelmező üzlet lenne egy ilyet összehozni, ha már csak 100 kismamának szolgáltatnánk munkát, az is mindenkinek megérné.

Még ha nem is sokat lehetne vele keresni, csak mondjuk havi 30 ezret az is megérné szerintem mindenkinek."


Azért nem ártana reálisan gondolkodni.

100 kismama ha keres 30 000 Ft-ot, akkor neked havi 3 millió forintot ki kell tudod fizetni munkabérre.

Utána még ki kell fizetned a járulékokat, tb-t mint munkaadó, plusz a könyvelőt, a hirdetéseket, a vállakozással kapcsolatos költséget.


Magyarul alsó hangon kell legyen havi 5 millió bevételednek ahhoz, hogy ez tényleg működjön.

(És akkor még a vállalkozónak nem volt haszna, csak kifizetett mindent.)


Az a kérdés, miből lenne az 5 millió bevétel? Mit tud 100 kismama csinálni egy hónapig otthon, ami 5 millió forintot ér és annyiért eladható? Mert egy Toyotát biztos nem tudnak összerakni...


Gondolj bele, egyhavi munkával egy otthon dolgozónak elő kell állítani valamit, ami 50 ezerért eladható. Mi lenne ez? Ezt tollakból nemigazán lehet összehozni..


Szerintem ezért nincs igazán otthoni munka, egyszerűen nem tudsz otthoni körülmények között olyan dolgot előállítani, ami aztán a fizetés 120-150 százelékáért eladható lenne..


Ötvenezer és fölötte összegekbe elektromos berendezések, szoftverek vagy egyéb szellemi termékek kerülnek, vagy nagy mennyiség apró tárgyakból. Ezeket nyilván gyárakban lehet olcsón, gépsorokon előállítani...


Szóval szerintem ez az oka, hogy nincs igazán otthoni munka. Nem tudsz semmi olyat csinálni otthon, ami aztán több pénzért lehet eladni, mint a munkabéred.

40. Serry (válaszként erre: 39. - Ernoerno)
2010. febr. 10. 21:45
Köszi,hogy megosztottad velünk. ilyen apukákra nagy szükség van:)
2010. febr. 10. 11:37

héten egy " Kedves " emberkétől levelet kaptam, munkát ajánlott, hogy otthon végezhető és milliókat lehet keresni, ( nem is tízezreket ) mivel ez egy Utazás - Nemzetközi vállalkozás, kb 4-hónapja indult Magyarországon , és Londonban van a főnök, ( már ha van ) ilyen !!!!!

A kedves Úr csak, úgy erőszakosan be akart ráncigálni, hogy csak nézzek bele, és ki ne hagyjam ezt a LEHETŐSÉGET , mert Magyarországon főnök nincs , ez nem Munka csak KLUBTAGSÁG !!!

És ezután közölte velem csak akkor léphetek be hozzájuk ha befizetek 60 000 FT !!!!!!

Meg kérdeztem, hogy mit is kéne csinálni, 60 000 FT-ÉRT ?:))))

Hát egész nap leveleket írogatni, napi több 100-at, és beráncigálni az embereket az ( üzlet ) -be. persze nekik is 60 000 ft a BELÉPÉS !!!

És majd ( egyszer ) ha keresek is vele, utazhatók minden fele ahova csak szeretnék !!!

Közöltem vele nincs kidobni való pénzem, erre vissza írta, hogy megoldható kérjek kölcsön , és majd vissza adom ha már sikeres leszek !!

Ekkora pofátlanságot ! Emberek !!!!!

Játszani itthon is tudok társasjátékkal, és a pénzem is meg marad nem dobom ki az kukába, és ha majd lesz pénzem elutazom, ha nem meg úgy is jó, de a lelki ismeretem tiszta, hogy egy embertől sem csaltam ki 60 000 ft. !!!

És nem kel napi, 100-200 levelet írogatnom ( idegen ) embereknek, hogy má pedig lépjenek be mert akkor kapok én ( fizut ) ha minél többet becsalogatok, ebbe a jó kis PIRAMIS játékba !

Hát tőlem 1 forintot nem fog kapni, nem 60 000 -et. Ja és az ( illető ) sem kapott még semmi fizetést, mert még csak pár emberkét talált akit becsalt, és erre még NEM jár fizetés !

Jó kis játék, vad idegen embereket ZAKLATNI, mint engem is, remélem előbb utóbb rá jön a Kedves becsalogató , hogy az ő pénze is elveszett, és mehet a Pénze után , SAJNÁLOM )))))))

Nevetséges, emberek hova tart az emberiség ?:(((


Egy apuka aki tiszta ésszel gondolkodik, és nem ugrik a MILLIÓKRA !!


További kellemes napot mindenkinek !!


ERNŐ

2009. máj. 29. 15:17

Még mindig nincs semmi sajna.


MARGÓ neked is üzenem ha tudsz valamit akkor szólj.

2009. febr. 9. 11:19
Sajna még nincs semmi siker.
2009. jan. 4. 21:38

Még mindig sajnos nem találtam tud valaki segiteni

megköszönöm.

2008. dec. 21. 22:33
Sziasztok. Mi a helyzet munka ügyben? Sehol semmi? :-(
2008. nov. 24. 20:17
Eddig sajnos semmi siker
33. fokamama53 (válaszként erre: 32. - 4e57a2f552)
2008. nov. 19. 13:42
Köszi ha szólsz nagyon megköszönöm.
32. 4e57a2f552 (válaszként erre: 30. - Fokamama53)
2008. nov. 19. 12:20

Szia! Ebben teljesen igazad van, viszont így nem veszhet oda a pénzem. Én már 14 éve tag vagyok és az ismerőseimmel fogtam össze. Együtt rendelünk postán és az összes potyatermék és kedvezmény az enyém. Néhány terméket a kedvezményből fizetek.

Mivel én mindenképpen használom ezeket, legalább nem kell annyit kifizetnem.

Sok olyan helyre felíratkoztam ahol nagyon jó ötletek vannakpénzkeresés ügyben.Én is ilyenbe szeretnék kezdeni. Még sok a tanulnivalóm,de muszáj. Ha valamelyik beválik, továbbadom!!!

31. frutty (válaszként erre: 2. - 44034071ca)
2008. nov. 18. 21:47

én,semm!

engem,is érdekelne,ha nem úgynőkimunka!

és,nem kell toborozni.

30. fokamama53 (válaszként erre: 29. - 4e57a2f552)
2008. nov. 18. 18:15

Szia! Elég sokat megnéztem de vagy vásárolni kell

vagy embereket barátokat toborozni.

Vagy befizetős amibe már többször beleestem.

29. 4e57a2f552 (válaszként erre: 26. - Fokamama53)
2008. nov. 17. 20:21

Internetes munkát nem kerestél??

Van néha telefon ügyelet is, de pénzhozó honlap stb.is.

28. fokamama53 (válaszként erre: 27. - Monika0104)
2008. nov. 16. 18:30

Én is szólok ha lesz valami,de megkérlek te is

jelezz ha tudsz valamit.

2008. nov. 16. 18:16
Sziasztok én is feliratkozom a listára, én is szeretnék egy rendes normális ilyen munkát találni, mert negatív tapasztalat az van, de pozitív sajnos még nincs, ha tudtok valamit ajánlani nagyon meg köszöném.
2008. nov. 16. 18:06

Én nem ilyen munkát keresek,mert nagyon sok helyen befizettem és munka sehol.

Volt ahol a baba darabjait is ki kellett fizetni,

meg volt olyan én mostam vasaltam de a mosoport,

az áramot vizet nekem kellett fizetni.

Ha ilyen összerakos munkát tudtok irjatok,mert

mozgássérült vagyok és eljárni nem tudok.

25. 4e57a2f552 (válaszként erre: 23. - Weberkitti)
2008. nov. 16. 15:55
Én is mlm tag vagyok, de ennyit ki nem fizetnék egy belépésért. Nálunk kb. 6- 8 ezer ft értékű terméket (pontérték számít)kell megvenni a belépéshez, nincs kötelező teljesítés, lehetek csak tag és el is adhatok, építhetek hálózatot. Igaz, ha nem vagyok vállalkozó, a pontgyűjtésből származó keresetet levásárolom és nem kaphatom kézhez, de eddig még csak nyertem az üzleten, pedig még kicsi... De lesz még nagy!! :))Étrendkiegészítők
2008. nov. 14. 09:27
Sziasztok! Én is gyesen vagyok. termékforgalmazással próbálkozom. Most csatlakoztam egyhez, ahol kozmetikai szerek,gyertyák,füstölők, párologtatók, parfümök, parfümszórók és sok jó termék található ha valakit érdekel, szívesen irok priviben. Weberkittiébe (ha az amire én gondolok FLP) is beléptem de én nem fizettem ennyit, csak saját használatra vásároltam eddig. De mindenhol lehet árusitani, csapatot épiteni amiért plusz jövedelmet kapsz. De lehet csak saját részre vásárolni kedvezményesen.
23. weberkitti (válaszként erre: 22. - Weberkitti)
2008. nov. 13. 21:28
Azért fizettem, hogy minél gyorsabban kapjak pénzt. És, mivel használtam, és használni is fogom a termékeket, eézrt jobb is volt ez így mert olcsobbak a termékek a csomagban. Engem inkább az egészség motivált, a családom egészsége, az enyém, és a leendő ügyfeleimé! Örülök, ha ezáltal egészségesebbek lesznek ők is, és esetleg, ha ők is akarják, gazdagabbak lehetnek!
2008. nov. 13. 21:13

Na kezdem. Én fizettem azért, hogy diszkontos lehetek. Ez azt jelenti, hogy vettem egy csomagot kb. 85000,-ért. De!!! Ezt 2 hó alatt kell teljesíteni, és nem feltétlenül a te pénzedből kell összejöjjön ez!!! Ergó, ha ügyes vagy semmit nem fizetetsz. Akit érdekel írjon privit, e-mail címmel, és küldök egy pár anyagot, amit ha elolvastok megtudtok mindent!

Remélem tudok segíteni nektek!!



A gyesről meg annyit, hogy mi itt MO-n kivételes helyzetben vagyunk, mert létezik olyan hogy gyes, és 3 év!!! Máshol semmi pénz, és max 6 hónap, de az is rizikós, mert esetleg nem vesznek vissza!! Tudom nem sok ez a pénz, én is a minimál után kapom, de ennek is örülhetünk szerintem!

2008. nov. 13. 19:37
Szerintem ez minden gyesen lévő Anyuka álma főleg aki már 10 éve gyesen van.Csak sajnos a mi kormányunk és az egész díszes társaság nem is figyel ránk.Sajnos senkit nem érdekli mi mennyit tudnánk dolgozni na meg mennyiért is képesek lennénk!
20. nikcsike (válaszként erre: 15. - Weberkitti)
2008. nov. 13. 19:18
na ezzel most engem is kiváncsivá tettél
19. Ymanie
2008. nov. 13. 18:56
én az olyannal nem is foglalkozok,ahol nekem kellene fizetni.dolgozni szeretnék,de úgy hogy nekem fizessenek.ha van valami szóljatok nekem is!!!!
18. fokamama53 (válaszként erre: 15. - Weberkitti)
2008. nov. 13. 18:51

Te milyen munkát csinálsz nekem se kellene torony-óra lánccal csak a rokkantnyugdijamat

akarom kiegésziteni.De eddig csak olyat találtam

ahova befizettem de munka sehol.

Fizetni nem akarok,hanem a munkámért pénzt.

17. Mel82 (válaszként erre: 15. - Weberkitti)
2008. nov. 13. 15:05
És mi a te munkád? És ha meglehet kérdezni ez havi szinten kb mennyi jövedelmet jelent?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook