Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Svájci borotva csomagolás költségért? fórum

Svájci borotva csomagolás költségért? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 28. 12:09
Én megjártam velük. Telefonon mondtam le a borotvát, de ugyan úgy küldték tovább, mint ha mi sem történt volna. Felhívtam őket, elmondtam, hogy én nem kértem a Flexi Front borotvát, majd kérték hogy keresem meg mikor történt a beszélgetés. Megkerestem, majd visszahívtak, kérték hogy postázzam vissza, én mondtam, hogy én ezt nem kértem, és nem vagyok hajlandó kifizetni a postaköltséget. Majd kaptam tőlük egy csekket, meg persze a fenyegetést, hogy márpedig fizessek. Szerintem egy tróger cég! senkinek sem ajánlom hogy rendeljen tőlük!
26. elbb (válaszként erre: 25. - Tudós)
2011. szept. 11. 09:55
Nem adja ki magát, ez egy közel 250 főt foglalkoztató cég. Bér call center.Olyan cégek keresik fel, akik ügyfélszolgálatot akarnak üzemeltetni, vagy telemarketinggel értékesítenek. Semmi csalás nincs ebben. Az adatbázist is hivatalosan kapják illetve nyilván vásárolják.
25. tudós (válaszként erre: 24. - Hubika12)
2011. aug. 20. 00:09

Nos, ez a " cég", Kommunikációs

Zrtnek adja ki magát. "fotel " bp,berzenczey utca 9

Itt dolgozott egy ismerősöm, azért tudom. Undorítóak, Telenorosként, Ing biztosítósként, Budapest bankosként hívnak fel. Ne higgyetek nekik, kínai cucc, tietek a számla, ne adjatok hozzájárulást az adataitokhoz, tegyétek le a telefont. Ez a cím tuti, ide írjátok meg a panaszaitokat. Továbbítsátok annak, akit szintén átvertek, vagy átvernek...

2011. márc. 22. 22:49
Sziasztok! Gondoltam megosztom tapasztalataimat én is, mert én legalább kipróbáltam a borotvát, nem csak annyit tudok hozzászólni, hogy ez tuti kamu, mert őt magántelefonszámról felhívta a meleg vonal.:) Lehet hogy a borotva nem svájci, lehet hogy egyszerű a csomagolása, de attól még jó. Én ez előtt Gillette Mach3 borotvát használtam, kb ahhoz tudnám minőségben hasonlítani (nem túlzok). Nem húzott, kényelmes a markolat fogása, a tisztán tartása is megoldható. Nem kell figyelni az összeesküvés elméleteket gyártókra, meg a "nem kell, mert nem tetszik az egész ügy"-re. Azért, mert vmit direktértékesítéssel árusítanak, még nem biztos, hogy rossz minőség. Én nyugodt szívvel ajánlom másoknak is, elég érzékeny bőröm van, de úgy néz ki, ez beválik...és azért jóval olcsóbb, mint pl a Gillette. Ha meg mégsem válik be, akkor kidobtál 790 ft.-ot az ablakon...majd vhogy kigazdálkodod ezt a hatalmas veszteséget...:)
2011. márc. 7. 14:34
Hölgyeim és Uraim! Van egy sanda gyanúm: ebben nem az lesz az átverés, hogy 990 Ft-ot kell postai költség címén fizetni silány áruért - nem csodálkozni, azóta eltelt egy év , már nem 700 Ft mint akkor volt – egyébként most hívott fel a hölgy: 2011.március 07-én, 13:25 – 13:35 –ig. (bocsi) beszélt . Az igazi nagy átverés szerintem a reánk terhelt telefonköltség! Én megjegyeztem a dátumot és az időt: ha kiugróan nagyobb összeg lesz benne, a Pannon –nak nem fogom kifizetni az egész havi telefonszámlámat és be is perelem őket jogtalan telefonszám-kiadás miatt (a kommentálásoknál olvastam volt olyan akinek még a titkosított számát is kiadták!!) és titkos terhemre való illegális megállapodás miatt! Mivel a hívó hölgy számát nem mutatta ki a készülék, evidens hogy az ember nem tudja bebizonyítani: hogy egy pl. 2500-3000 Ft –s tétel miből is áll..? ) Mert hiszen műszakilag megoldható, nem az első és nem is utolsó eset. Én mindesetre fel sem bontom a levelüket, hála a megérzésemnek, a logikámnak, na meg Önöknek akik e tavalyi kommentálásokat írták…
22. Baru-Xoron (válaszként erre: 11. - Nadine81)
2011. márc. 7. 14:32
Hölgyeim és Uraim! Van egy sanda gyanúm: ebben nem az lesz az átverés, hogy 990 Ft-ot kell postai költség címén fizetni silány áruért - nem csodálkozni, azóta eltelt egy év , már nem 700 Ft mint akkor volt – egyébként most hívott fel a hölgy: 2011.március 07-én, 13:25 – 12:35 –ig. beszélt . Az igazi nagy átverés szerintem a reánk terhelt telefonköltség! Én megjegyeztem a dátumot és az időt: ha kiugróan nagyobb összeg lesz benne, a Pannon –nak nem fogom kifizetni az egész havi telefonszámlámat és be i perelem őket jogtalan telefonszám-kiadás miatt (a kommentálásoknál olvastam volt, akinek még a titkosított számát is kiadták!!) és titkos terhemre való illegális megállapodás miatt! Mivel a hívó hölgy számát nem mutatta ki a készülék, evidens hogy az ember nem tudja bebizonyítani: hogy egy pl. 2500-3000 Ft –s tétel miből is áll..? ) Mert hiszen műszakilag megoldható, nem az első és nem is utolsó eset. Én mindesetre fel sem bontom a levelüket, hála a megérzésemnek, a logikámnak, na meg Önöknek akik e tavalyi kommentálásokat írták…
21. Lexike (válaszként erre: 19. - Müzliszelet)
2010. nov. 24. 16:21
Írtam privit.
20. driennke83 (válaszként erre: 2. - Adryca)
2010. nov. 24. 16:06

Engem ma hívtak én nem kértem. Meg is kérdezték, hogy ebbe mi nem tetszett.

Hát az egész ügy.

2010. nov. 23. 20:01
Látom, hogy régi a fórum, de szükségem lenne ennek a cégnek az elérhetőségére, vagy legalább a honlap címére. Kérem segítsen, aki tud! Köszönöm.
18. poyson
2010. júl. 29. 18:41
Sziasztok, tegnap én is hülye módon belementem ebbe a dologba és azután érdeklődnék, hogy csak az után lehet lemondani miután átvettem a csomagot, vagy ha már most felhívom őket (miután valahogy megszerzem a telefonszámukat) az is jó? Amugy valaki meg tudná mondani a cég nevét vagy bármit mert én semmit nem tudok róluk? Előre is köszönöm.
2010. júl. 28. 18:22
Fabatkát sem ér, kidobott pénz volt.
16. Ronikutyi (válaszként erre: 15. - SpartanNo1)
2010. júl. 28. 16:37

Sziasztok,SOS-be kellene ennek a cégnek a telefonszáma,mivel elköltöztünk,és nem találom az első 690ft-os csekket,amit befizettem,viszont nem sokára aktuális lesz a kövi csomag,és nem szeretném,ha elkallódna,és potyára kelljen fizetnem.

Előre is köszike!!!

2010. máj. 6. 20:05

Sziasztok!

Én most rendeltem ilyet... de a hozzászólások alapján nem éri meg a 790,- forintot...

Tudtok ügyfélszolgálati elérhetőséget, hogy lemondjam? Köszi!

Ide küldhetnétek: bozoattila@gmail.com

Köszike előre!

Üdv!

14. Adryca (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2010. febr. 24. 19:47
igen ezt én is tapasztaltam amikor voltunk ott telelni.
13. 07c4794583 (válaszként erre: 8. - Dzsigg)
2010. febr. 24. 19:37
ez így van, itt svájcban a leggagyibb kínai szar (már ha egyáltalán kapni olyat) is ötször annyiba kerül, mint otthon. csak példaképp mondom, hogy ma vettem két (sajátmárkás, nem minőségi!) sima konyharuhát a közértben 12 frankért, azaz 2200 forintnyi összegért. ez itt olcsónak számít. vagy egy tojás: 50-60 rappen azaz 100 ft majdnem 1 darab. szóval az a borotva köbö úgy svájci, ahogy én. :)
12. Adryca
2010. febr. 24. 19:17
Na jól van egy kicsit megnyugodtam, hogy nektek sikerült lemondani. :)
2010. febr. 24. 19:12
Sziasztok.Anyukámat is hívták,meg is rendelte,küldték is a csomagot,700Ft volt,csekken kellett befizetni.Azt írták,ha nem jelzünk nekik,hogy nem kérjük a továbbiakban,küldeni fogják x időközönként.Átverés csak annyi volt bennt,hogy azt mondták,férfi-női borotva 1ben,de ez kimondottan csak férfi volt.Végülis elajándékoztuk,így a minőségéről semmit se tudunk,de külső alapján ilyent boltban is lehet ennyiért kapni az biztos.Van honlapjuk is,a levelükben kaptunk egy ügyfél számot,azzal regisztráltunk,,s lemondtuk az egészet.Nem küldtek szerencsére azóta sem semmit.Ha esetleg kell valakinek a címük,szóljatok,de benne van a levelükben elméletileg.
10. napkelet (válaszként erre: 9. - Adryca)
2010. febr. 24. 19:08
Engem is megkerestek:) Küldik majd! A hölgyikét kivallattam és azt mondta, ha nem jön be, akkor le kell mondani. A csomagban lesz benne, hogy hogyan, hol lehet lemondani.
9. Adryca (válaszként erre: 8. - Dzsigg)
2010. febr. 24. 19:06
Hát nagyon remélem nem vernek át. Direkt kiemeltem a nőnek, hogy volt már olyan, hogy így átvertek embereket!!!
2010. febr. 24. 19:03
Svajcban minden draga.Nem hiszem hogy tiszta a dolog.Nekem Provea ajanlott alsonemüt aron alul.Egyet megrendeltem.Utana minden honapban jött a csomag magas aron.2-öt kifizettem,de miutan kimostam az alsonemüt,kifakult,rosszabb minöseg mint a kinai.Nehezen tudtam csak lemondani,irasban..
2010. febr. 24. 18:58

Háttt, most már csak reménykedhetsz, hogy nem.....

De talán nem

2010. febr. 24. 18:46
Mondtam neki, hogy nagyon remélem, hogy nem fogom kapni a csomagokat hetente... azt mondta biztos lehetek benne , hogy nem. na de mi mást mondott volna...
2010. febr. 24. 18:43

Szia!


Engem is hívtak, de mondtam a nőnek, hogy köszi nem kérek....., valószínűsítem, hogy átverés, főleg, hogy "a kereskedelemben nem kapható" nálunk. De ha nem átverés,akkor sincs kedvem ahhoz, hogy hetente hívogassanak, hogy mennyire tetszett a próba csomag, és mikor veszek tőlük borsos áron....

2010. febr. 24. 18:41
Átverés szerintem.
2010. febr. 24. 18:36
Ráadásul titkos a számom...
2010. febr. 24. 18:28
Tudtok erről valamit? Felhívtak, hogy kérek e 700 ft ért kipróbálni 1 markolatot 4 fejjel. Igent mondtam, de lehet valami átverés. Valaki találkozott már velük?
2010. febr. 24. 18:27
Svájci borotva csomagolás költségért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook