Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oltre termékekről van tapasztalatod? fórum

Oltre termékekről van tapasztalatod? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 10. 22:15

Ezen oldalon találsz hajápolót korpásodásra. Dr. Nona Holt tengeri készitmény.


naturalpatika.hu

2009. jún. 10. 19:29

Régebben már használtam Nizoralt és egyáltalán nem segített semmit. Tudom hogy mi okozza a korpát stb stb.

Egy olyan megoldás érdekel, ami nem pénzkidobás.

A most ajánlott termék is iszonyat drága, ki sem tudom fizetni...

2009. jún. 10. 19:25

Korpás hajra nizorál /már nem biztos hogy jól irom/

A korpásodás igen gyakori probléma, a magyar lakosság közel 1/3-ának okoz gyakran visszatérő problémát. A korpásodás oka a P. ovule túlzott mértékü elszaporodása a fejbőrünkön. S hogy ezt mi váltja ki? A gomba elszaporodását külső és belső tényezők egyaránt kiválthatják, mint pl. hormonális változások, stressz, a legyengült immunrendszer, klimaváltotás és étkezési szokások változása, sapkaviselés. Amint szervezetünk felveszi a harcot a túlszaporodott P. ovale gomba ellen, felgyórsul a fejbőr sejtjeinek természetes megújjulási folyamata, az elhalt hámsejtek gyorsabban, összetapadva válnak le a fejbőrről, azaz: hajunk korpásodni kezd.


Külső tényezők:

-Izzadás

-Időjárás

-Öltözködés

-Táplálkozás

Belső tényezők:

-Legyengült immun

-Hormonális változás

-Stressz

-Genetikai okok

A P. ovale gomba túlzott mértékben elszaporodik

Kialakul a korpa

(hámlás, viszketés)

2009. jún. 10. 17:55

Ja, teszem hozzá gyorsan, hogy a kezelés időtartama minimum 3 hónap. Nem kevés pénz így a befektetés ebbe a termékbe...

Van olcsóbb megoldás?

2009. jún. 10. 17:51

Hello!


Ma voltam egy ingyenes hajvizsgálaton, ahol Oltre termékeket ajánlottak. Persze gondoltam hogy horror árban van... Nem tudom mennyire jó vagy sem. Van valakinek tapasztalata ezekkel a termékekkel kapcsolatban?

Sajnos korpás a hajam és nem tudom mit használjak rá :(

Ez a sampon majdnem 3000 Ft és a gél több, mint 5000Ft amit hamosás után be kellene dörzsölnöm a fejbőrbe.


Szóval valakinek valami tipp vagy ötlet?

2009. jún. 10. 17:49
Oltre termékekről van tapasztalatod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook