Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pharmanex termékekről van valakinek tapasztalata? fórum

Pharmanex termékekről van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 14. 19:06
Nem a legjobb a piacon, az biztos.
2009. febr. 24. 12:06
És van egy jó marketing eszközük: a biofoton szkenner
2009. febr. 24. 11:57
Én is csak jót és pozítivat tudok mondani róluk.
5. hihi
2008. nov. 22. 19:01

Fantasztikus az összes termékük!

nyugodtan vágj bele!

Nincs hasonló sem a piacon.

Mérhető a különbség!!!:)

2008. nov. 20. 17:45

Szia!

En a terhesvitaminjukat hasznaltam/hasznalom. Se hajhullas, se koromtoredezes. A kozerzetem nagyon jo, es szerencsere csak ritkan vagyok elviselhetetlenul faradt. Es nem tudom, hogy van-e osszefugges, de az elso gyerekemmel nem szedtem es nem volt eleg a tejem, de a masodiknal minden ok volt. Sot a vedono szerint kivalo minosegu kellett hogy legyen, mert a gyerek negy orankent evett es jobban hizott, mint a tapszeresek.:)

3. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - Levendula75)
2008. aug. 26. 21:24
bátran töltsd fel velük a kis szekrényt, a lehető legjobbakat nyújtják antioxidáns fronton, az egészségmegőrzésben, rák elleni harcban, energiaszint fenntartásban, aszervezet teljes körben való védelemben, egy szerkezettel mérhetően.. igaz nem olcsó árukról ismertek..a Googleban rengetetg iormációt találsz valamennyiről..a G3 egy nagyon különleges gyümölcskoncentrátum, javaslom a mielőbbi kipróbálását..nagy veszélye, hogy könnyen hozzászoksz:))
2008. aug. 26. 21:10
Ilyesmikre gondolok: Life Pak, G3, Jungamals...vitaminok. Szeretném a családi vitamintárat feltölteni, lehet hogy ezek jó termékek, de húzós az áruk. Ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre.
2008. aug. 22. 08:45
Pharmanex termékekről van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook