Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a a tapasztalatok a webshopokon vásárolható felbontott termékekről? fórum

Mik a a tapasztalatok a webshopokon vásárolható felbontott termékekről? (tudásbázis kérdés)


2019. ápr. 7. 21:35
Meglátjuk, mennyire korrektek. Rákérdeztem e-mailben, a konkrét műszaki berendezésnél, mit is jelent pontosan a felbontott. Kíváncsi leszek, válaszolnak-e?! ☺
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2019. ápr. 7. 20:45

Akkor jó rég vásároltam.:)

Még a Bajcsy-n vettem át.

6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2019. ápr. 7. 20:29
Már nincs, jó féléve. A Róbert károly körúton van.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Melindike)
2019. ápr. 7. 17:58

Vásároltam már az alza-ból, de nem csökkentett árú terméket. Elmentem a boltba és ott vettem át (vasaló), de ott ki is bontattam. Megnéztem az a termék, olyan színben és kap áramot is.

Inkább utazom kicsit, minthogy később küldözgessem.

Bp-en a Bajcsy-n, az Arany János utcai megállónál van boltjuk.

(meg azt hiszem a Róbert Károly krt-on)

2019. ápr. 7. 17:51

Ha csak felbontották, kibontották, de nem használták és nem sérült, nincs semmi baja akkor miért ne? Főleg ha visszaküldhető.

Mondjuk én nem szeretek neten rendelni mert ha valami még sem olyan akkor macerás és esetleges visszaküldözgetni. Szeretem látni, hogy mit veszek.

2019. ápr. 7. 17:46

Bizonyos műszaki cikkeknél van 3 kategória, új-újszerű-felbontott...

Elvileg a felbontott, valami olyat jelnet, hogy a boltban kibontották a dobozt, de nem használt. Az áruk az ilyen cuccoknak, jóval olcsóbb.

Nem tudom, meg merjek-e ilyen jelölésű dolgot rendelni?

(14 napon belül, indok nélkül visszaküldhető lenne, de így is hezitálok.)

2019. ápr. 7. 17:42
Mi az, hogy felbontott?
2019. ápr. 7. 17:35

Sziasztok!

Vásárolt már valaki, az alza.hu-n, "felbontott" terméket?

Ha igen, milyen tapasztalataitok voltak a megrendelt termékkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook