Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Old R.E.D. fórum

Old R.E.D. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2822. szöszipanna (válaszként erre: 2821. - Csillag.virág)
2010. okt. 20. 13:01

Párommal a vacsi volt a közös kaja mindig, és sajna az eredménye is meg lett. Pedig nem igényli, egyedül is eszik. Csak nekem kellene kibírni. Sőt nem is szól ha nem eszek vagy ha eszem akkor sem. Szóval tényleg csak rajtam múlik. És észre vettem, hogy ha 18 után nem eszem és a sport is meg van, akkor mennek a kilók. Szóval most ezen vagyok, de nagyon.


Lehet most már inkább tartani kell neked, és majd a tavasszal le megy a maradék, mert ugye ilyenkor sokkal nehezebb. De ezt neked kell tudni, mit szeretnél.

2821. csillag.virág (válaszként erre: 2820. - Szöszipanna)
2010. okt. 20. 12:55

Ügyi vagy, már az is jó, hogy iszol. Én megint nem, pedig itt van az asztalomon.

De annyi a meló, hogy már ezt is elfelejtem. :(


Hát igen, ez az utolsó pár kikészít. :D Nem mintha görcsölnék rajta.


Nekem simán bevált ha nem vacsizok, úgy le is megy a heti 1 kg. De jön a hétvége, és most is visszajött ami lement. :)


Meg az a baj, hogy a munkahelyen nem igazán tudom megoldani a főtt kaját. Otthon már este nem nagyon főzünk. De tegnap pl csináltunk toros káposztát, és nagyon szeretem, meg régen ettem. Szóval bepakoltam belőle (persze kenyér nélkül). Hízni nem híztam tőle legalább. Elvileg se a káposzta, se a hús nem hizlalna. :)

2010. okt. 20. 12:52

virág??

Látom te is szenvedsz azzal a pár kilóval. Én ezért akarok most arra térni, hogy este csak shake, kármi áron is. Mert kell. És újra szedem a hodit, mert van egy dobozzal még és nekem segít sok folyadék ivásba. Meg olcsóbb is és nekem elég amennyit hat.

2819. csillag.virág (válaszként erre: 2818. - Szöszipanna)
2010. okt. 20. 12:31
Én is és írtam is. :D
2818. szöszipanna (válaszként erre: 2817. - Csillag.virág)
2010. okt. 20. 12:29
Éppen most olvastalak!! :)
2010. okt. 20. 12:28

Sziasztok! :)


Mi újság felétek? Naplókban aránylag képben vagyok. :)


Pintyo!

Mi ez az új dolog?

Én is néztem már egy-két dolgot, de azt hiszem még egyszer nem költök, csak ha valaki azt mondja, hogy jó. :)

Neked van még mit fogynod, vagy csak a megtartás miatt küzdessz?

2816. szöszipanna (válaszként erre: 2815. - Pintyo577)
2010. okt. 20. 12:14

Héééééé, mi az hogy emlékszünk e rád?????? Ugye ezt most nem komolyan kérded?? ;)

Jó hogy vagy újra, kellesz ám!!!

Sok mindent én sem írtam ide, mert nem akarok untatni senkit, de naplómban ott vannak a részletek, ha kíváncsi vagy. Vicet is olvasom rendszeresen, icke-t is.


De a többiek is jól eltűntek!!!

2815. pintyo577
2010. okt. 20. 08:02

Sziasztok Lányok!


Egy kicsit eltüntem (emlékeztek még rám?), de rengeteg dolgom volt.

Most már leszek, megosztom veletek a tapasztalataimat.

Megjött az új porom, meg az az isteni fincsi régi is, nagyon kiváncsi leszek a hatásra.

Rendeltem két, nekem új bogyot, az eredményt, a hatást megosztom veletek.

2010. okt. 19. 10:31

Sziasztok!

Hát nagyon rosszul alszom, a fogyi nem megy, bár figyelek rá. Hát ennyi röviden.

Részletek a naplómban.

2010. okt. 18. 22:28

jee :) másfél kilóval kevesebb :)

tnap kihánytam azt a másfél kilót...biztos maholnap visszajön

2812. VictoryS
2010. okt. 18. 14:27

Sziasztok!

Húzós hétvégém volt, sok is lenne részletesn leírni. Volt főiskola, szülinap, színház és el is telt igen gyorsan. Semmit nem pihentem, a kajára csak próbáltam figyelni, de csak itt-ott a kanyarban sikerült. Mindenesetre nem zabáltam, ez már jó pont.

A tonra nekem is megint 1 hete nem volt és ma sem fog beleférni. Talán holnap, mert itthon leszek, bár nagyon bele kell húznom a tanulásaimba is mert szorít pár határidő...

2010. okt. 18. 07:37

sziasztok.

totál k.o. lettem :S és nem tudom,hogy mitől...mert nem ettem olyat,amitől rosszul kéne lennem...lehet,hogy a sok idegtől...(munkahely, munkatárs, Ő, család)

és nemtom minek a tünetei: tojásíz jön fel, puffadás, hányinger, hányás, hasmenés...

régebben is volt ilyen, de egy évben átlagosan kétszer..most meg egyre sűrűbben fordul elő. házidokim (nem szeretem) azt mondta,hogy ez fekély jele, de nekem az még nem lehet..így a témát le is zárta.

2810. szöszipanna (válaszként erre: 2809. - Argosz1967)
2010. okt. 17. 21:33

Most értem haza, de nagyi hozott kajcsit, így legalább nem most kellet a kaján gondolkodni. Sőőt, holnapra is elég bőven.

Holnap megyek kollégámnál festeni az ablakokat, mert ő is költözés előtt van. így majd mikor nekem kell akkor ő jön segíteni. :D

Pusza nektek, jó éjt

LE A ZSÍRRAL!!!

2010. okt. 17. 17:00

Sziasztok Lányok!


Mere vagytok? Ma még nem jelentkezett senki.

Vagy talán pihentek?

További szép hétvégét Nektek!

2808. aeb750e196 (válaszként erre: 2807. - Szöszipanna)
2010. okt. 16. 17:14
köszönöm :)
2807. szöszipanna (válaszként erre: 2806. - Aeb750e196)
2010. okt. 16. 10:48
Nagyon jó a kép!!
2010. okt. 16. 10:25
sziasztok. naplómba tettem egy képet...igaz nem sok látszik belőlem...de nagyjából mégis :)
2010. okt. 15. 10:00
igen,igazad van. De tudod milyen hülye vagyok,és védem,és áltatom magam,és hiú ábrándokba menekülök..
2010. okt. 15. 09:44

ááá. Utálom mikor elkattintok közben! :((


Sziasztok!

Vagyok, csak kipihenni most nem sikerül magam, e miatt meg kicsit zizi vagyok.


icke: én csak azt tudom mondani, hogy nekem a párom már mikor hazaért a randiról írt, hogy milyen jó volt és már hívott is a következőre. Szerintem már 1 nap is gáz, ha nem ír, mert akkor igazán nem érdeklődik, csak parkoló pályát gondol. Bár én az összes pasimnál előtte így volt, hogy éreztem is, hogy kinek jöttem be, kinek nem és fordítva.


Vic: ügyes vagy!

Nekem nem megy. Bár nulla tornával nem is fog menni. Ezen kell változtatnom, de nagyon! Mondhatnám a kifogásokat, hogy alig alszom, jár az agyam az intézni valókon és egyebek. De ezek csak kifogások. Ma is egész délelőtt ráérek, egy porszívózásom van és ennyi. Lehet valami 20 percet kellene, mert tényleg már vagy 2 hete nem sportoltam, szégyen!!!

2010. okt. 13. 19:22
sziasztok.tnap megvolt a randim :D de azóta sem jelentkezett :( sztetek meddig nem gáz?
2802. VictoryS
2010. okt. 13. 06:46
Sziasztok! Csak gyors beköszönés. Ma lesz műsor, úgyhogy sietnem kell. Reggelre megint 30 dekával könnyebb lettem, pedig most már ritkítottam a mályva kapszulát, viszont este már nem ettem, csak a shake volt, így a reggeli is és a vacsi is az lett. Ki is bírtam, nem okozott szenvedést a dolog. Ma viszont reggeliznem kell az énekléshez, de azt megint megoldom fitness croissannal, mint a múltkor. Na futok is mert készülni kell. Mindenkinek sikeres napot és le a zsírral! :-)
2801. szöszipanna (válaszként erre: 2799. - VictoryS)
2010. okt. 12. 12:33
Drukkolok, hogy meg legyen azért, főleg hogy ennyire zavar téged!
2800. VictoryS
2010. okt. 12. 09:40
Ja! A súly tegnaphoz képest is ment lejjebb, ezért írtam le újra... :-)
2799. VictoryS
2010. okt. 12. 09:38

Sziasztok!

Na úgy néz ki, hogy mégiscsak beindult valami fogyás féle dolog, pedig most annyira nem éreztem, hogy hú de szuperl menne, csak küzködök. A tornából tartottam egy hét pihenőt, viszont közben elkezdtem ugye azt a másik port,meg hozzá a bogyót, és még most pár napja a mályva kapszulát is, ami elkezdett kipucolni. Ennek eredményeképpen megindult szépen lefelé a súlyom is. A centik azok mentek ugye valamennyit, ezt a nadrgáon vettem észre leginkább, csak eddig a súly nem mozdult.


Szöszi: a hasra nem kaptam választ attól akit ajánlottak, lehet hogy fel kéne hívni őket és megkérdezni, vagy felkeresni, csak attól tartok, azt már nem úsznám meg ingyen...


Mindenesetre rá fogom szánni magam előbb-utóbb, mert rendkívül zavaró minden szempontból. Már mindenhol majdnem tök jól nézek ki, de ez a ronda zsák meg itt lóg elöl... fujj. Az e.ü hátrányait meg már nem is firtatom, mert az is van sajnos bőven.

2010. okt. 11. 12:57

Sziasztok!

Nagy költözési mizzériában vagyunk, de még csak a választásban. De ma kaptunk még egy ajánlatot, azt este megnézzünk és döntünk. Holnapra kérik a választ. Nem tudom most mi lenne a jó, de tényleg, mert sok mindent kell megfontolni, anyagiag, hosszú távot, rezsi költséget. A szívem húz egy fele, de az eszem nem engedi, nem tudom. Remélem a női megérzésem most sem hagy cserben!!

Fogyit csinálom, figyelek, de nem minden áron.


olgi: nem tom. Most vettem egy TD-t, anyuéktól kapott, így most ezzel próbálkozom.


Vic: nagyon ügyi vagy ám! Látod látod!

Hasra nincs tb???


Argosz: ha lenne pénzem, akkor kipróbálnám ezt a kajcsit, mert régen nagyon bevállt, de most nincs rá lehetőségem.


Többiek?

2797. VictoryS
2010. okt. 11. 08:14

Sziasztok! A hétvégén volt egy picike lazaság, ennek ellenére kicsit ment lejjebb a súly, mert vettem mályva kapszulát, és elkezdett kipucolni. Ennek nagyon örülök, és még inkább annak, hogy a 40-e farmert kellett megvennem pénteken a 42-es helyett. Ez a kényelmes, ami jól össze is fogja a lógó "kötényt", és nem csúszkál, nem kell öv. A másik 2 nadrágomhoz már mindegyikhez kellett hordanom. Szóval most boldog vagyok ebből a szempontból. Ma reggel viszont vissza a kerékvágásba, ezért bevettem az eat control bogyót és megittam a shaket. A mályva most elég jól hat, valószínű most egyet kihagyok, mert ma megyek angolra és valahogy ki kéne bírnom 2 órát egyhelyben. :-)

Itt kutya hideg van, ma reggel már a gyerekekre téli kabátot adtam. már újság nagyon nincs, úgyhogy azt hiszem ezt bemásolom a naplómba is.

2010. okt. 10. 08:41

Szép jó reggelt Mindenkinek!


Amikor lehetne pihenni és aludni, mindig kipattan a szemem. Ez így történt ma reggel is. Bezzeg holnap fél óráig csörög 5 percenként a telefonom ébresztője, . Mire kikászálódok az ágyból. Akkor abba a pillanatban nagyon sokáig bírnék aludni.

Ti hogy vagytok a hétvégi pihenéssel? Persze a bűnözéseken és a kóstolgatásokon kívül?

Ma alig várom, hogy végig egyem az egész napot. Nagyon finom lesz a mai gésznapos menű.

Az ebédem : libamájjal töltött csirke comb, sajtos sült zöldségek.

uzsonna: sherry-meggyes zsírégető muffin

Vacsora: zsírégető rántott cirkemell feketeszezámos bundában, nagy adag light majonéz

Alig várom , hogy dél legyen. Addig fogom magam és megyek kivasalom a ruhákat

Majd jövök szép ébredést és napot mindenkinek!

2795. pintyo577 (válaszként erre: 2793. - Szöszipanna)
2010. okt. 9. 16:57

Szöszikém, mitől vagy éhes?

Az urtra....portól?

2794. VictoryS
2010. okt. 8. 08:54

Tegnap már nem tudtam írogatni, annyira lefáradtam. Shake sem volt, mert az éneklés miatt kellett hogy legyen a gyomromban valami, de mindezt visszafogottan.

Ma reggel viszont shakkel indítottam, mert csak este énekelek, és egy picivel többet tettem bele, mint az előírt mennyiség és így szépne laktatott is, na meg előtte bevettem az eat control bogyót jó adag vízzel. Rájöttem, hogy ha eleget iszok rá, akkor nagyon jól lecsökkenti hirtelenjében az étvágyat, de erre figyelni kell, különben nem nagyon hat. Na a többit a naplóba írom. :-)

Ja! Már nagyon lelki beteg voltam, mert láttam a centiken, hogy jött vissza valami, de ma ráálltam a mérlegre és az csak 1 kilót mutat. Kicsit elgondolkodtam, aztán rájöttem, hoyg valószínűá centire azért több, mert ez biza zsír a javából, aminek nagyobb a térfogata. Ennyit tesz, hogy a héten nem tornáztam. Ma szeretnék, úgyhogy bele is húzok.

2010. okt. 6. 17:38
Vic: én is ezt innám, de ettől vagyok éhes, ezt vettem én is. Bár lehet majd megpróbálom újra!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook