Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Old R.E.D. fórum

Old R.E.D. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2942. csillag.virág (válaszként erre: 2940. - Szöszipanna)
2011. jan. 5. 09:21
Szépen álltok. :( Ma már sajnos szerintem mindenhol ez van. Azoknál a lakásoknál is, amiért igen sokat fizetnek ki a magánemberek. :(
2941. VictoryS
2011. jan. 4. 21:53
Ma levakartam a fekete penész egy részét, már ahol elértem. Elég szörnyű volt, de mintha máris tisztább lenne a levegő a lakásban...
2011. jan. 4. 18:04

Sziasztok!

Hát igen, most a hitel miatt mindenkinek tartani kell az ütemtervet. Anyuéknál, Maminél is több év volt mire kész volt a ház. Ezt meg összecsapták fél év alatt, szerintem még a tégla is nedves. Csak nem értem, hogy a melóhelyemet is fél év alatt, télen építették fel. Semmi penész, igaz gázfogyasztás az van, meg jó meleg, mert mi nem tudjuk szabályozni. De én nem tudok itt 25 fokot tartani, örülök, hogy ezt a 21-t is ki tudjuk majd fizetni. Lehet egy jó ki cserépkályha vagy kandalló megoldaná. :D


Lehet veszek fizu után egy ilyen páramentesítőt, ennél többet is kidobok az ablakon.


Kend: a kád is lyukas, 2 hónapja mondták, hogy majd jönnek a következő héten. Az önkorinál többször kérdeztem, azt mondták, hogy ők sem tudnak jobbat.

Tavasszal lehet neki kezdek a hisztinek, mert a kerítés is elmaradt. Így senkit nem tudok magánlaksértésért feljelenteni. :)

2939. VictoryS
2011. jan. 4. 06:10
Sziasztok! Látom témánál vagyunk. Nálunk is virágzik a penész minden télen, ott is ahol van szellőző. Sőt! Ott még a víz is csorgott kifelé egy időben, szétáztatva a falat és a konyhaszekrényt is. Én is gonolkodom azon a páramentesítőn, de még nem vettem meg, hogy kipróbálnám. Nem lenne rossz, ha valami elszívná egy kicsit...
2938. csillag.virág (válaszként erre: 2934. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 21:26
Mi párásítunk, te meg mentesítenél... :D Tegyük össze a két lakást. :D
2937. csillag.virág (válaszként erre: 2931. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 21:25
Ez a baja, hogy nem volt ideje fellélegezni. :( Ezeknél a lakásoknál sajna ez van.
2936. KEND (válaszként erre: 2934. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 21:25

Nem ismerem ezt a cuccot, de akkor a szellőztetőt érdemes lenne beszereltetni utólag is. Garancia is van ám a világon, hogy picit szakmázzak is:))

Jó éjt, bocsi az off-ért a többiektől:)

2935. csillag.virág (válaszként erre: 2930. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 21:24

Hát igen... de pintyo egy külön kategória. :D Neki ez már az élete része, mint nekünk az evés, vagy az alvás. :D

Én nem tudnám csinálni munka mellett.


Tényleg? Pedig fél éve össze-vissza eszek. :D

2934. szöszipanna (válaszként erre: 2932. - KEND)
2011. jan. 3. 21:18

Nem próbálta még itt valaki az a műanyag páramentesítőt? Van értelme megvenni?? Mert van ismerős, de az nagyon szidja hogy semmire nem jó.

Kend, nektek nem volt olyan? Vagy valaki? Minden ötletre vevő vagyok. Pénzem nincs, mert akkor ugye vennék egy szárítógépet, hogy ne kelljen terigetni.

2933. szöszipanna (válaszként erre: 2932. - KEND)
2011. jan. 3. 21:15

Van a fürdőben és a kamrában, ott nincs is baj. De ennél több baja is van a lakásnak, nem is lenne elég itt a hely rá. Gyors brigád, nem a sajátját építette és ez lett a vége.

Nem engedem a penészt, hogy kijöjjön, mert ugye allergiám is van, és ez csak felerősíti.


Jó éjt nektek! Holnap jövök!

2932. KEND (válaszként erre: 2931. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 21:13
Automata szellőztető nincs beépítve? Hiába nem a tied a pecó, azért a hibáért lehet ám szólni és ki is lehet javíttatni. A penész veszélyes is tud lenni, allergia , asztma stb..
2931. szöszipanna (válaszként erre: 2929. - KEND)
2011. jan. 3. 21:10

De. Tuti szigetelés, tuti műanyag ablak. De nem az enyém, így nem verhetem le a szigetelést. Pedig tegnap eszembe jutott. :D

Próbálok szellőztetni sokat, hátha a tavaszig kihúzzuk valahogy és akkor ki tud száradni a fal, mert ugye a nyáron lett kész a ház. Gondolom vizes is.

2930. szöszipanna (válaszként erre: 2928. - Csillag.virág)
2011. jan. 3. 21:08

Kicsit zizi vagyok, meg szőke! :) De tényleg hiányzik már ha nem megyek. De talán pintyo tudna erről beszámolni, aki minden nap kondizik.

Sajna így nem megy olyan gyorsan lefelé, de szeretném, ha a bőröm meghálálná a törődést, sportot és egyebet. Nekem meg tényleg nem elég a diéta. Ha nincs meg a heti 3 torna, akkor sehova nem megy a súly, de ez csak a nyáron ment. most örülök a heti 2nek is.

De te is jó kitartó vagy, olvaslak mindig. Én ennyi kajától a falnak mennék.

2929. KEND
2011. jan. 3. 21:07
Szöszi! Nem lehet, hogy a penészesedést a túl jól záró ablakok okozzák? Kolleganőmnél így volt.
2928. csillag.virág (válaszként erre: 2926. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 21:04

Azóta csinálod?

Na nem vagy semmi. Ehhez kell kitartás, meg akaraterő. :)

2927. szöszipanna (válaszként erre: 2924. - VictoryS)
2011. jan. 3. 20:59
Mi újság a munkával?? Ez nem tudom honnan jutott eszembe, csak úgy...
2926. szöszipanna (válaszként erre: 2923. - Csillag.virág)
2011. jan. 3. 20:57

Tavasz óta járok, amikor nem dolgozom, ott vagyok. Nincs apelláta, kifogás, ezt már az elején elhatároztam, mivel csak heti 2 van, így máshogy nincs értelme.

Kell a változatosság nekem, itthon is megy a lépcső, LegMag. de az nem ugyanaz. De jót izzadtam ma és még a fejfájásom is elmúlt a végére.

Érdekes, mert régen rájöttem, hogy csak a torna kapcsol ki, akkor nincs erőm gondolkodni máson, csak hogy még mennyi van hátra. :D

2925. csillag.virág (válaszként erre: 2924. - VictoryS)
2011. jan. 3. 20:56

Úúú, ez keményen hangzik. Jó hogy legalább már napközben egyedül vagy és talán jobban tudsz tanulni.

Csodálom a kitartásod. :)

2924. VictoryS (válaszként erre: 2922. - Csillag.virág)
2011. jan. 3. 20:43
Ebben a hónapban vannak a vizsgák, meg közben írnom kell a beadandókat is. Pénteken megyek, meg jövő hét péntek és szombat, meg az után pénteken. Ebből kettő szigorlati nap lesz jó sok tantárggyal. Majd csak lesz valahogy...
2923. csillag.virág (válaszként erre: 2921. - Szöszipanna)
2011. jan. 3. 20:04

Na most irigyellek a szabid miatt. :D De azért nem mert eddig dolgoztál. Mi most kezdünk bele a hajtásba.


Biztosan van mit csinálnotok otthon. :)


Az aerobic szupi! Fogsz járni?

Te is biztosan megcsinálod amit szeretnél. Ez az év erről kell, hogy szóljon. :)

2922. csillag.virág (válaszként erre: 2920. - VictoryS)
2011. jan. 3. 20:02

Szia!


Ügyi vagy nagyon! Meg fogod valósítani amit elértél...

Jó, hogy rátaláltál erre a spirulinára.

Az ekcémával én is kínlódok, ahhoz képest, hogy állítólag nekem gyerekkori van, 19 évesen jött ki és az egyik kezemen minden télen ott van. :)


Igyekszem én is jönni.


Mikor lesz a vizsga?

2011. jan. 3. 13:51

Sziasztok!

Végre szabin vagyok. Jó csak csütörtökig, de van itthon mint bepótolni. Főleg, hogy tegnap Hapival penészt takarítottunk. 2 hónapja lakunk, de már van sajna. Mindegy, figyelem, takarítom és majd látjuk. Még jó hogy nem az enyém, mert megőrülnék, hogy a fürdőn és a wc-n kívül mindenhol megjelent már a drága zöldike.

Idénre nem fogadtam meg semmit. Amit tavaly elkezdetem, azt szeretném folytatni. És mivel a nyáron már szépen ment, remélem elérem a célt, de ha nem, akkor is folytatom, ahogy tudom, ez már így lesz még a világ a világ.


Mion-tól kaptam TD shaket, ami előre kész, mert most féláron van a D.-ben. Vett is nekem egy jó adaggal hugim, szóval remélem én is olyan ügyesen leadom, mint Vic ami most vissza szedtem. Igaz én az ünnepek előtt, mert ugye melóval telt az ünnepek.

Ma meg megyek a 2011. év első aerobic órára! :)


Mindenkinek BÚÉK!! És remélem az idén is itt leszünk egymásnak!

2920. VictoryS
2011. jan. 3. 08:40

Sziasztok! Ma reggel is itt vagyok, aztán remélem, hogy most már gyakrabban is leszek.


Ma ismét indul a visszafogott kajálás, a torna és a többi. Tegnap nézegettem a bogyókat, hogy mivel lehetne még megdobni a dolgot, de hát nem is tudom, hogy tényleg akarom-e. Egyelőre nekiindulok bogyó nélkül, és remélem, hogy menni fog. Ha mégsem menne semmiképp, akkor pedig lehet hogy lépek valamit, de ez csak végszükség esetén. Mindenképp szeretném megoldani bogyó nélkül a további fogyást. Idén nagy merészen leírtam magamnak a régi álomsúlyt, mint célt, hátha végre sikerül... Jó lenne...

Nekem továbbra is a spirulina cereal jön be, mert ez nem hideg, hanem meleg és sokkal inkább étkezés érzetem van utána, mint a hideg turmixok után. Ráadásul finom is és hasznos is.

Kipróbáltam egyébként most másfajta spirulina készítményt is, mert többen mondták, hogy szedtek mást és nem jött be. Hát az a helyzet, hogy a másik fajt utol sem éri ezt, amit szedek. Az tényleg nagyon gagyi valami. Lehet hogy igen keveset tartalmaz, vagy nem tudom, de ezt utol sem éri semmilyen szinten. Most már tapasztalatból mondom. Beszedtem majd' az egész dobozzal abból az olcsób másik fajtából, és az ekcéma továbbra is virult a kezemen. Most visszatértem a régi bevált spirulinára, vettem bogyót is belőle,meg iszom továbbra is a cerealt és még 1 hét is alig telt el, és már csak halványan látszik az ekcéma helye. Hát ez a nagy különbség. Azért nem mindegy... Ráadásul az ünnepek között is nagy segítség volt abban, hogy a karácsonykor felszedett 3 kilóból 2 gyorsan le is ment. Persze tornáztam mellette,de nagyon jól helyettesítette az étkezéseket, telített és méregtelenített is egy kicsit. Figyeltem a több folyadékra is, ami torna mellett nem nehéz.


Na letelt az időm, megyek tornázni, aztán tanulni. Majd még igyekszem jönni, addig is kitartást mindenkinek! És LE A ZSÍRRAL! :-)


Ja és köszi a szurkolást a vizsgákhoz!!!!

2011. jan. 2. 19:18

Sziasztok!


Én is el vagyok veszve, a sok munka folytatódik az idén is. :(

A szabi alatt se csináltam meg a felét se annak amit akartam. :D


Igyekszem jönni olvasni benneteket. Remélem, hogy az idén ti is megvalósítjátok amit szeretnétek.


Megújulva elindulunk, és folytatjuk tovább a küzdelmet!


Puszi nektek!

2010. dec. 27. 20:41
:(:(:(
2010. dec. 24. 17:44

Én jövök, de látom senki más nem volt itt azóta!


Rá jöttem - amit eddig is tudtam-, hogy nem kellene vacsizni. Ugyanis nem tudtam enni délután, és este meg már nem akartam, bizonyítani akartam saját magamnak. És lám lement 1 hét alatt 1,2kg, ami nem sok ahhoz, hogy még így is majd 5 kg van pluszban rajtam. De most nem görcsölök, de nem fogok össze vissza enni az ünnepek alatt. És ami a jó, hogy vasárnaptól egészen péntekig dolgozom. Szóval zabálni sem lesz erőm, igaz egy nyugdíjas búcsúztatóra vagyok hivatalos, ott mondjuk inkább folyékony kaja lesz. :D


Hát akkor nem írok itt, naplóban folytatom.

Remélem jövőre jobban lesztek ti is!!

2010. dec. 21. 19:41

Senki????

Remélem a karácsonyban vagytok így elveszve!!

2010. dec. 18. 10:41

Sziasztok!

Most kezdem csak utolérni magam. De ez az állandó hólapátolás is kiakaszt. Nem a hóval van bajom, imádom!! De tényleg, téli gyerek vagyok szóval nem is szerethetném jobban. De itt a homokon is már nagyon sok a víz, nem tudom mi lesz ha elkezd olvadni. Eddig is sokat használtam a gumicsizmát, de most már szinte napi szinten kell, hogy ha olvad.

A másik, hogy egy hete beteg vagyok és a mérleg nem hogy nem szeret, hanem utál. Elkezdem csinálni amit régen, hátha vissza kúszik. :( Most ennyi.

2914. pintyo577 (válaszként erre: 2910. - Vadkriszti)
2010. dec. 16. 08:45

Reggel, délben, este por.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen komoly gondjaid vannak.

Remélem hamarosan megoldódnak, nagyon szorítok nektek.

2010. dec. 13. 06:03

Sziasztok Lányok!


Kellemes ébredést mindenkinek!

Sajnos itt nálunk Makón szinte alig van hó .Ami leesett az elis olvadt. Nagyon szerettem volna, hogy megmarad. De bízom benne, hogy szép fehér Karácsonyunk lessz. Olyan jó lenne.


Régen jártam ezen az oldalon. Mi van veletek A kilókkal hogy álltok? Készültök már a Karácsonyra?


Azért később vissza olvaslak benneteket.

További szép napot és kellems zsírégetést Nektek.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook