Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Olcsó vagy házi módszer narancsbőr ellen fórum

Olcsó vagy házi módszer narancsbőr ellen (beszélgetős fórum)


1 2
11. Dinadin (válaszként erre: 10. - Mocori)
2008. máj. 29. 12:02

Szia!


Engem érdekelne! El tudnád küldeni!


Előre is köszi!

10. Mocori
2008. máj. 28. 21:41

Sziasztok!


Szerintem a Faberlic narancsbőr elleni készítményei is nagyon jók! A termokrémnél bepirosodik a bőr, úgy dolgozik, a masszázskrémnél is érezni a hatását! Van egy 45-60 perces kúrája, amit szívesen elküldök bárkinek.

9. Dinadin (válaszként erre: 7. - Silvie)
2008. máj. 28. 21:31

Én kipróbáltam a Slim Extreme az Evelin Laboratoirestól krémet, és nekem annyiban vált be egyelőre, hogy sima, kellemes a bőröm, de valszeg valamennyit vékonyodott is, mert már megint lecsúszik a nadrágom. :)

Az Avon-os krémet is próbáltam, de nem jött be!

2008. ápr. 23. 20:56

Sziasztok!

Én magam keverem illóolajokból + bázisolajból narancsbőrre - és karcsúsítónak sem rossz - a kis csodaszeremet. Eddig bevált. A farmerom, amit karácsony előtt vettem, most lötyög rajtam, pedig csak 5-6 kg ment le, ja és újra rámjön a karácsony előtti nacim.

Egy másik fórumon már felajánlottam néhány oldalt az illóolajos könyvemből. Most ismét megteszem. Szóval, ha valakit érdekel, saját mail címre szívesen elküldöm.

7. silvie (válaszként erre: 1. - PumaNyuszi)
2008. ápr. 3. 10:57
Fáma bioaktív alga zselé, olcsó: 910 Ft és hatásos, de folpackkal tekerd körbe magad min. fél órára. Mindemellett pedig nagyon finom bársonyos lesz tőle a bőröd. Az Apotheker thermo gél is jó (150 ml 2000 Ft körül, 500 ml 4000-5000 Ft), de az melegíti nagyon a bőrt, így fokozva a vérkeringést és a salakanyagok távozását. Hűsítő a Rossmann saját terméke (Slim Extreme az Evelin Laboratoirestól- 1500 Ft körül), ez is nagyon jó. Ha 3 termék valamelyikét használod rendszeresen egy kis mozgás mellett garantált a javulás. Ha kombinálod őket még jobb, mert teljesen különböző hatásúak.
6. pimpi3 (válaszként erre: 5. - PumaNyuszi)
2008. márc. 22. 22:05
Én nem használom,csak unokatesom dicséri!De azt ami most jelent meg,nem ami idáig volt!
2008. márc. 22. 18:40
Köszi pimpi3! Az Avon krémet ketten fizettük barátnőmmel, de egyikünknek sem ért semmit, sőt a barátnőmnek állítólag tiszta piros folt lett a combja :(
2008. márc. 21. 20:58
Szio!Nagyon jo az infraszauna is a narancsbörre!És az avonnak is van egy új krémje!
2008. márc. 21. 18:32
Köszi szépen gyöngyi! Én 20 leszek és állítólag csak szerintem van narancsbőröm, de karcsúsítani is szeretném magam nem csak koplalással, ezért kérdeztem. Az az igazság hogy korábban 175 cm és 51 kg voltam, mindenki azt hitte, hogy agybeteg vagyok, hogy semmit sem eszem szinte, de megjött a nagy szerelem és kevesebb mint egy év alatt 28 kg-t szedtem fel (most már 77 kgra fogytam) és nem bírom elviselni magam. Van, hogy egy nap 9 km gyaloglás után is 400 kcalt eszem vagy annyit sem, de érzem, hogy nem bírja sokáig a szervezetem. Várom még az ötleteket!
2008. márc. 21. 14:40
Én a Bio-Garden kontúr hidrogélt szoktam használni.El nem tünteti, de simább és puhább lesz a bőröm tőle. Bár lehet, ha te fiatalabb vagy, akkor neked hatásosabb lesz.(én 47 vagyok) Kicsit macerás, mert miután bekented be kell tekerni folpackkal és minél tovább rajtahagyni. Én 2 órát szoktam fenthagyni.Nem túl drága 4000 ft körül van az ára.
2008. márc. 21. 13:47
Tud valaki ajánlani olyan krémet vagy módszert, ami segít a narancsbőr ellen, illetve "kívülről karcsúsít"?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook