Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okinawai Korall Kalcium fórum

Okinawai Korall Kalcium (beszélgetős fórum)


2009. nov. 11. 23:26

ha lúgosítani akartok, nem elég egy tablettát naponta bevenni!! nem is fogtok semmit érezni a korall bevételétől! tudjátok, mi az egyáltalán, ha a szervezet elsavasodott?

irtó sok tünete lehet, ami minden embernél más és más. lehet: ekcéma, puffadás, fáradékonyság, pattanások, nőknél fehérfolyás, napi egynél ritkább spontán székelés (mert hogy napi egy spontán a normális), IBS, reflux és azt hiszem nem teljes a felsorolás...

a minimum az étrendváltoztatás!! mire sikerül kipucolnod magad ezzel, eltelik 1-2 év savasságtól függően. persze vannak erre is hatékony termékek (nem akarok reklámozni), amik lerövidítik ezt 1-3 hónapra.

a mi családunkban durva ekcéma múlt el tőle.

2008. márc. 31. 12:23
Sziasztok! Én is rendeltem, pár napja használom, de még semmit nem érzek :) Savasodás ellen vettem, de nem igazán tudom, mit kellene éreznem...
2. gyopárka (válaszként erre: 1. - Szklarissz)
2008. márc. 18. 08:06
Én most vizsgálom ezt a corall kalciumot,mert a férjem Bechterewes és kiderült hogy a sav-bázis gyensúly felborulása az oka,de nálam is vannak tünetek,ugy hogy ezt szeretném helyreállitani a szervezetben.Tehát többek között kálciumra is szükség van,és ez a kálcium a legjobb.A kagylókból készült kálcium nem jó.De ennek a szedése önmagában még nem fogja megszüntetni a savasodást.Te honnan rendelted és mit tudsz róla?
2008. márc. 12. 18:09

Sziasztok! Nemrég találkoztam a neten az Okinawai Korall Kalciummal, ami azt igéri, hogy megszünteti a szervezet elsavasodását. Vannak ugyan használói vélemények az oldalon, de olyat én is tudok írni.


Megrendeltem, mert apukámnak állandóan kiújuló veseköve, mint kiderült emiatt van, nekem meg a gyomromat szedi szét a sav, arra kapok gyógyszert.


Tud róla valaki valamit, aki már próbálta? Érdekelnének a tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook