Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Korall kálcium Okinawai ismeri-e valaki? fórum

Korall kálcium Okinawai ismeri-e valaki? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 29. 09:17

Sziasztok ! Én az allergiámra szedtem, por alakban.

Koráll kálcium + omega 3-6-9 + C vit 1000 mg. + olajfalevél kapszula. Az allergiám rendeződött tőle. Szerintem immunerősítő hatása is van. Az ökonetnél vettem, nem olcsó.

9. Cszsuka (válaszként erre: 8. - Lizmil)
2008. ápr. 7. 19:51
Ha sikerült beszerezned, kérlek írd meg! Ez egy nagyon sokoldalú természetes antibiotikum, egyes esetekben az elején hőemelkedést okozhat, ilyenkor csökkenteni kell az adagot. Meg fogom nézni, hogy mennyit kell belőle szedni. Egyébként stressz miatti magas vérnyomásra is működik sok embernél!
2008. ápr. 6. 18:19
Szia! Tényleg sok a savam, de igyekszem életmóddal, ételekkel, salvusvízzel, és a korall kálciummal küzdeni ellene. A stresszes időszak lényegesen lecsappant, de nég vannak megoldandó problémáim, de kinek nincs. Igyekszem helyt állni és a hozzáállásomon változtatni. Az olajfalevél kivonatnak utánnanézek. köszi
7. Cszsuka (válaszként erre: 6. - Lizmil)
2008. ápr. 4. 20:01

Lakmusz papírral megnézni a savasságot: nem sok értelme van, mert ahhoz különböző szituációk, különböző napszakok, különböző evések után naponta többször kellene mérni, s ezek átlagát venni.

A gyomorsav problémákra nagyon jó az olajfalevél kivonat és esetleg érdemes egy candida vizsgálatot megcsináltatni. Főleg, ha egy hosszabb stresszes időszakod volt.

6. lizmil (válaszként erre: 5. - Cszsuka)
2008. ápr. 3. 21:51

Szia! Köszönöm a válaszodat és könyvajánlást, utánna fogok nézni. A savasságot még lakmuszpapírral nem néztem meg, de sok gondom van a gyomorsavval és a refluxal. A klímax miatt, vagy másmiatt nagyon lecsökkent az energiám, de szeretnék újra erőre kapni. Sok mindenen mentem keresztül az elmúlt évek alatt fizikai és lelki terhek miatt is, lehet, hogy "csak" kimerültség.

Üdvözöllek Lizmil

5. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Lizmil)
2008. ápr. 2. 21:43

Szia!

A Korall kalciumról először Dr. LádiSzabolcstól hallottam, ő hozta be Magyarországra. Olvasd el "A kalcium faktor" című könyvet, ő lektorálta. Szerintem abból mindent megtudhatsz, amit szeretnél. Az azonban biztos, hogy csupán egy bogyó vagy por szedése egy elsavasodott szervezetet önmagában nem tud helyrerakni. Sokminden más is kell hozzá: életmód, táplálkozás és egyéb vitaminok, táplálékkiegészítők. Jó lenne tudni, mit értesz ez alatt: "én a szervezet savasságát szeretném megszüntettni és a vitalitásomat visszakapni".

Minden attól függ, milyen szinten vagy elsavasodva és milyen mértékű a vitalitás csökkenése.

Remélem, nem riasztottalak el!

4. lizmil (válaszként erre: 3. - Cszsuka)
2008. ápr. 2. 20:58
Szia CSZUSZKA! örülök, hogy írtál. Nekem por formátum van és a korallkalcium.hu oldalról szeretem be. Még pár napja szedem, én a szervezet savasságát szeretném megszüntettni és a vitalitásomat visszakapni. Tudsz erről írni valamit?
2008. márc. 31. 08:35

Igen, ismerem, használjuk is. Alapvetően 72 féle ásványi anyag és nyomelem található benne.

Valóban nagyon jó akut allergiás esetekben. Nemrégiben véletlenül beleültem egy vagon kaktuszba, a fenekem egyik oldalon vastagon tele volt tüskékkel. 4 kapszulát vettem be azonnal, s még este is 4-et. még csak nem is viszketett.

Jól bevált gyomorsavproblémánál is, és az egyik gyermekem orrvérzését oldottuk meg vele, másik gyermekemnél az ekcémát.

Ajánlom mindenkinek.

2008. márc. 30. 22:14
Nagyon sokat olvastam a szervezet elsavasodásáról. A termék lúgosító hatású és hatékony sokfajta problémára a web oldal szerint. Ismeritek-e? irjatok a tapasztalataikról.
2008. márc. 30. 22:12
Korall kálcium Okinawai ismeri-e valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook