Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyíregyházán keresek egy nagyon megbízható jó fodrászt, akire a festést bátran rábízhatnám! fórum

Nyíregyházán keresek egy nagyon megbízható jó fodrászt, akire a festést bátran rábízhatnám! (beszélgetős fórum)


4. mkjudit (válaszként erre: 2. - Mrs_soprano)
2011. márc. 24. 08:58
Csak a töve természetes sötétbarna,már több mint egy éve szőke csak mindig sárgás-vörös. Most legutóbb 8-as színnel volt festve,ezért nem gondolom,hogy nehéz dolga lenne,csak magamnak nem tudom megcsinálni amit szeretnék.Kérdezd meg légyszíves ,hogy mit gondol róla? Köszönöm
3. Kamillka (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2011. márc. 24. 08:18

Szia!


Szerintem menj el a frufruba. Ha érdekel, meg tudom adni a fodrászom számát. Nagyon ügyes:-)

2011. márc. 24. 08:16

Szia!

Sógornőm fodrász, nekem is ő festi és nagyon jó a munkája:)

Egyszer nekem is le kellett szívatni hogy élénk vörös meg fekete legyen a hajam és szépen megcsinálta.Ha gondolod megkérdezem tőle hogy meg lehet-e csinálni egy alkalom alatt hogy olyan színű legyen a hajad?!Mert bizony lehet hogy egy szívatás nem lesz elég egy sötétbarna hajhoz hogy olyan legyen a hajad mint Claudiának

2011. márc. 24. 07:05
Adjatok tanácsot kihez mehetnék,aki meg van elégedve a fodrászával privibe elküldené az elérhetőségét? Sötétbarna hajamat szeretném olyan szőkére varázsolni,mint Liptai Claudiának van. Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook