Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyerő Páros fórum

Nyerő Páros (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
186. King86 (válaszként erre: 184. - 184481d874)
2020. okt. 10. 16:30

Nem gondolom.


Nekik ez, de ettől még nem mindenkinek😊

185. 184481d874 (válaszként erre: 183. - Piroska52)
2020. okt. 9. 23:05
Nem tudtam megnézni...Mit csinált már megint az a boszorka?
2020. okt. 9. 22:48

Mátéék nyilatkoztak egy újságban ,hogy hosszú évek óta nyitott házasságban élnek.



Költői kérdés: Ez lenne a hosszú házasság titka?

2020. okt. 9. 22:19
Annyira aljas ez a Heni,hogy az már gyomorforgató.
182. King86
2020. okt. 9. 20:25
A csatorna az előzetesekkel nagyon sok spoilert lőtt, így pl ma is lehet tudni kik fognak kiesni. Amit picit sajnálok mert kedvelem őket , viszont a teljesítményük az édes kevés.
181. Süti 2 (válaszként erre: 180. - Andi6020)
2020. okt. 9. 17:19
Miböl gondolod?
2020. okt. 9. 17:15
Szerintem Heniėk nyerik. Csodálkoznék ha nem.
179. Piroska52 (válaszként erre: 178. - Süti 2)
2020. okt. 9. 17:02
Nagyon betaláltak.
178. Süti 2
2020. okt. 9. 16:26

Sziasztok!

Ismétlést néztem,hát magyon jók voltak a paródiák!!!😊🌸🌸🌸

177. bulikázós (válaszként erre: 174. - King86)
2020. okt. 9. 08:12
Nagyon jól összefoglaltad!
176. Süti 2 (válaszként erre: 175. - Piroska52)
2020. okt. 9. 07:43

Jó reggelt!😊

Én is csatlakozom!

175. Piroska52 (válaszként erre: 174. - King86)
2020. okt. 9. 07:35
Pontosan így látom én is,mindent leírtál amit gondolok.
174. King86
2020. okt. 9. 03:17

Sziasztok.

Én is nézem a Nyerő párost, és most találtam a fórumra.


Pár szó a játékosokról, ahogyan én látom:


Heni és Gergő: Henit névről ismertem, a dalait hangját korábban egyáltalán nem. Utólag kerestem rá. A hangja jó, a dalai nem tetszenek. Gergőt láttam a konyhafőnökben, ezért nem volt teljesen ismeretlen. A pasi eléggé bábú szerepet tölt be Heni mellett, aki nagy taktikus, akkora napraforgó amit még egyik évadban sem láttam, oda megy segget nyalni ahová az érdeke úgy kívánja, és még csak nem is szégyelli. Megbízhatatlan, kiszámíthatatlan és rosszindulatú is, és persze húzza magával a pasiját is. A játékokban nagyrészt bénák. Összességében rosszul vagyok tőlük.


Peti-Bogi: Névről mindkettőt ismertem a műsor előtt is, Boginak vannak jó dalai:) Bár kívülről nézve aranyosak, szimpatikusak, a játékokban többnyire nem teljesítenek jól. A társaik nélkül már rég nem lennének ott. Sokat kritizálták kommentelők Bogi öltözködését. Engem pl egyáltalán nem zavar. Praktikumra, kényelemre mentek, és szerintem igazuk van. Nem sok ember menne játszani kisestélyiben, de ilyesmire még a farmer sem valami kényelmes. Szóval megértem őket, hogy ilyen lazára vették a figurát.


Zoli-Zsani: A játék ellőtt sosem hallottam egyikükről sem. Mióta megy a műsor, sosem kedveltem őket, és sokat el is árul róluk, hogy Mátéékkal szimpatizálnak... Nekem nem szimpik, remélem ahogy jöttek úgy mennek. Nem tartom igazságosnak a visszatérésüket azok után, hogy míg a többiek küzdöttek napokig, benne a legnehezebb játékkal ami volt valaha a műsorban, ők otthon pihengettek. De, ha a végén nyernek is, legalább nem visznek haza annyi pénzt:)


Máté-Kíra: Én sok színészt ismerek a munkásságuk-nevük alapján, van akivel egy évfolyamra jártam középiskolába, de erről a pasiról még az életben nem hallottam, és a partneréről sem, de nem is bánom. Máté szerintem borzasztó. Ripacskodik, mindkettő nagyon irigy, kötözködő és rosszindulatú. Peti türelmes embernek tűnik, de a múltkori kifakadása rájuk, már nem volt véletlen azt gondolom. Nagyon túltolják a szemétkedést.


Jenő és Dóri: Mindkettőt ismerem a konyhafőnökből. Az első pár rész után azt gondoltam nem lesz kinek szurkoljak az egész műsor alatt, mert Jenő nagyképűsége nem volt szimpatikus (ez a része most sem az). DE eljutottam odáig, hogy ezen a részleten túl tudok lépni, tekintve a megmaradt párosokat, nem tudok másnak szívből szurkolni, csak Jenőnek és Dórinak. A játékok többségében nagyon ügyesek is, szóval szerintem megérdemelnék a Nyerő páros címet.

2020. okt. 9. 01:34

Mik derülnek ki!


[link]

[link]

[link]

2020. okt. 9. 01:32

Érdekes...


[link]

[link]

2020. okt. 9. 01:29
170. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 156. - _Berry_)
2020. okt. 9. 01:03

Én például annak semmi értelmét nem láttam, hogy mindenféle hablaty bókokat kellett mondani, miközben csapatták őket árammal. Kutyát nem érdekelte, hogy mit hadovált egyik-másik, csak az volt a lényeg, hogy üvöltsenek mint az állat, amikor megcsapja őket az áram! Tehát vannak benne túlzó jelenetek, meg sokszor le akarják járatni őket mindenféle ürüggyel, mert erre is harapnak a nézők! De hát ez egy ilyen műsor, így kell szeretni! 😀


(Jenőre például kifejezetten rá vannak indulva, mert ő egy komoly, sikeres ember!)

169. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 154. - _Berry_)
2020. okt. 9. 00:53
Igen.
168. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 151. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 9. 00:22
Dér Heni egy "életművész", személyesen is ismertem. Nyilván nem kimagasló a munkássága, bár van énektudása, inkább minden lehetőséget megragad és él bele a nagyvilágba! Az a meglepő, hogy régen egy belevaló, őszinte, jólelkű csajszi volt, de az élet egy párszor "megütötte" és ebben a műsorban már nagyon más! Egy nagyon rafinált, manipulatív, kétszínű csaj lett belőle, amin én is meglepődtem! Ez az "énje" sokaknál kiverte a biztosítékot, ebben biztos vagyok! Kicsit túltolja magát, ami sokaknál visszatetszést kelt!
167. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 150. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 9. 00:12

Szerintem ne keressünk logikát, hogy miért és hogyan válogatják be ezeket a sztárocskákat! Van itt minden kategória! Így jöttek össze, némelyik abszolút nem is ismerte egymást a való életben! Most majd kisül, hogy mi lesz belőle!


Részemről a Szomszédok egy szánalmas, amatőr vergődés volt! Az a poén, hogy Ábel Anitának se jött be, de ott kezdte a pályafutását és kapott érte zsetont! Ezt azért durva az ő szájából hallani!

2020. okt. 8. 23:31
Örültem Petiék győzelmének.Végre.Nagyon kiváncsi vagyok a Heni által kigondolt taktikára..bár szerintem menet közben tőle simán előfordulhat majd,hogy másfelé fordul.A mostani feladatból kiderült,hogy valami nem stimmel a Heniék kapcsolatával.
165. Piroska52 (válaszként erre: 164. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 8. 16:56
Én semmit nem várok tőle.
164. 71ddaa07fa (válaszként erre: 163. - Piroska52)
2020. okt. 8. 16:33
Ne Othellót várjál tőle. Arra a testalkata sem tenné alkalmasnak.
163. Piroska52 (válaszként erre: 162. - D1zsúlika)
2020. okt. 8. 16:16

Nem csoda,ahogy viselkedik,hol az egyiknek nyalizik,hol a másiknak, szemet módon viselkedik.

Én akkor is sikítok,ha Mátéék nyerik.

Egyébként nem tudom elképzelni drámái színészként,ezzel a hanggal,

Az jutott eszembe,Othellóként mondja, ,,,imádkoztál Desdemóna ,,,

Na ne már.

2020. okt. 8. 15:12

Olvasom a Blikkben, hogy:

" Dér Heni rengeteg negatív kommentet kapott az Instagram-oldalán a Nyerő Páros műsorban tanúsított szereplése miatt. Sőt, a Nyerő Páros fórumain is folyamatosan ekézik az énekesnőt, és egyre többen akarják azt, hogy ő és párja kiessen a játékból "

Én nem vagyok "facés", nem tudom ellenőrizni, de gondolom, hogy ott is adnak neki az utálatossága miatt?!


No, de ha letiltja a kommentelést, akkor mi változik meg? Sem az emberek megítélése, sem a "művésznő" renoméja sem változik. Szerintem.(Egyébként én már írtam az elején is, hogy sajnálhatják a játékosok, hogy nem ejtették ki Heniéket az első adódó alkalommal! Most már megtáltosodott, pofátlansága határtalan lett. Persze ez csak az én véleményem, tiszteletben tartom mások eltérő véleményét! (Továbbra is Jenőéknek drukkolok, de ha objektíven nézem a dolgokat (ami lehetetlen!), akkor ebben az évadban senki sem érdemelné meg a "Nyerő Páros" címet.(Ha pedig Heniék nyernének, sikítani fogok! :DD)

161. _Berry_ (válaszként erre: 159. - Hpetra22)
2020. okt. 8. 14:53
Az biztos, hogy üres kézzel senki nem távozik.
2020. okt. 8. 14:41
Köszi lányok.
159. hpetra22 (válaszként erre: 155. - Piroska52)
2020. okt. 8. 14:37
Szerintem tuti kapnak valamit a szereplésért is.
158. andi6020 (válaszként erre: 157. - Piroska52)
2020. okt. 8. 14:29
Dehogynem. Amit gyűjtöttek pénzt, azt megnyerik.
157. Piroska52 (válaszként erre: 156. - _Berry_)
2020. okt. 8. 14:00

Semmi pénz vagy utazás, semmi?

Csak szimpátia,vagy utálat?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook