Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyerő Páros fórum

Nyerő Páros (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
306. Szasza4
2022. aug. 31. 23:02

Szeptember 19-től hétköznap esténként újabb nyolc párossal indul a Nyerő Páros! (Már akit érdekel!)


Nem semmi csapat!


[link]

305. _Berry_ (válaszként erre: 301. - Andi6020)
2021. okt. 24. 22:00
Nem, privátban is megírhatod. :)
2021. okt. 24. 14:41
Én most kezdtem el nézni, nagyon tetszik. Nektek melyik pár a legszimpatikusabb? Feladatok nagyon jók és viccesek. Edináék picit felszínesek szerintem is, Gusztiék nagyot küzdenek. Most nézem a 4.részt, szakadva röhögök, mik a legkínosabb dolog amit Norbiról, Gusztiról mondtak :DDD
2021. okt. 23. 12:53
Írd privátba meg, ha ide nem szeretnéd.
2021. okt. 23. 12:52
Én is nézem a Nyerő Párost. Ki nyert?
301. andi6020 (válaszként erre: 300. - _Berry_)
2021. okt. 23. 12:51
Most tényleg írjam ki ide?
300. _Berry_ (válaszként erre: 297. - Andi6020)
2021. okt. 21. 13:04
És ki nyert?
2021. okt. 21. 10:35
Egyedül csak én nem nézem a műsort 🤣
298. Tímea_ (válaszként erre: 297. - Andi6020)
2021. okt. 21. 10:26
:)))))
2021. okt. 19. 17:43
Facebookon Baukó Éva a Survivor után most a Nyerő páros kiesési listáját is nyilvánosságra hozta. :D
2021. szept. 30. 18:16

Sziasztok!


Mosolyogva olvastam a tavalyi utolsó hozzászólásom itt a fórumon, melyben október 17-én az alábbiakat írtam:


" Sok szerencsét kívánok a Nyerő Párosnak!

Egyben további jó fórumozást Mindenkinek! Esetleg, jövőre, ugyanitt??!! :D "


És eljött a "jövőre", mert 2021. október 18-án indul a Nyerő páros következő évada!

Íme:

[link]


Tehát, az alábbi nyolc páros versenyez majd a "Nyerő páros" címért:


Nádai Anikó és Hajmásy Péter


LL Junior és Lesi Körtvélyessy Kinga


Pataki Zita és Szárnyas Attila


Kulcsár Edina és Szabó András Csuti


Kamarás Norbi és Kármán Odett


Kárpáti Rebeka és Frohner Ferenc


Molnár Gusztáv és Fazekas Vivien


Somfai Péter és Somfai Krisztina

295. hpetra22 (válaszként erre: 291. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 24. 13:34
Negatív reklám is reklám. Az biztos, hogy sose volt ennyire látogatott az instája, abból meg profitál. A többi meg mindegy neki.
294. kori54
2020. okt. 20. 15:26
Heni a babám megszólítás helyett nyugodtan mondhatná Gergőnek, hogy Bábum :D
2020. okt. 20. 00:28

🤣🤣🤣


[link]

[link]

2020. okt. 20. 00:25
2020. okt. 20. 00:19

Heni törli az Instáján a negatív kritikákat! Jól bírja! 😄👍


Egy pár szösszenet:


"Milyen teljesítményről beszélsz?? Járaiék mögött volt teljesítmény, Heniék már rég kiestek volna, annyira bénák voltak szinte az összes játékban. Csak az állítólagos "szövetség" tartotta bent őket. Az is csak addig volt míg őrájuk szavaztak! Ha másik szövetségesre, azt nem tudták elfogadni!"


"Inkább el kell rajta gondolkodni, mivel vívták ki ezeket a véleményeket!"


"Jó sok negatív komment eltűnt..."


"Csúnya lett volna, ha ti nyertek...."


"Remélem akik eddig szerettek, a műsor alatt rájöttek milyen is vagy valójában..."


"Nem mondok én semmi rosszat vagy jót. Mindenki azzal küzd, amelyik fegyvert ismeri és amelyiket a gerince bírja. Örülök, hogy nem ti nyertetek."


"Ennél nagyobb megaláztatásban nem is lehetett volna részük. Nulla szavazat. Maguknak kreálták."


"Remélem a végeredményből picit érzed már hogy emberileg elég gáz volt ez a dolog..."


"Hát, Heni nektek nagyon kár volt ebbe a műsorba bemenni, csak leégetted és megutáltattad magad. Én bízom benne, hogy nézted magad a tv-ben és elgondolkozol milyen is vagy."


"A legjobbak a kétszínűségbe, emberségből és minden más pozitív tulajdonságból nulla."


"Már nem azért de megérdemelték. Egész tegnapi nap semmit nem ér és aztán meg a favágás és már bent is van a döntőben. Elhitte magáról hogy a döntőben többen szavaznak rá és meg is történt a baj. Nulla szavazat."


"Hol a Nyerős poszt? Ja, hogy az igazság győzött és rendesen alul maradtatok?"


"Szép ez az este. ;) 6-0. ;) Nem elég hogy nem nyertek, de az ország háromnegyede megutálta. ;) Karma. ;)"


"Így kellett lennie, győzött az igazság!"


"De szép döfést kaptátok." (389 kedvelés)


"Mindenki azt kapja, amit megérdemel."


"Érdemtelenül vagy itt a döntőben. Aljas volt a játékod. Tilthatsz nyugodtan."


"Semmilyen feladatban nem voltatok jók! Erőnléti és a bátorsággal való feladatokban sem! A manipulációban voltatok nyerők!!! Grat!"


"Gyér Heni. Ez a műsor rávilágított mekkora egy sz@rkeverő kétszínű vagy."


"Ti vagytok a leggyengébb páros!" (210 kedvelés)


"Kedves Heni! Várod, hogy pihenj egy jót. Minden adásban elmondtad, hogy "nagyon elfáradtál". Mégis miben??? A sz@rkavarásban???"


"Undorító a kétszínűsége a Heninek!!! Most egy ország ismerte meg az igazi arcát!"


"Már az első szavazásnál ki kellett volna tenni téged! Csak a párodat sajnálom..."


"Ha valaki nem érdemelte meg hogy benne legyen a döntőbe, akkor azok ti vagytok... ahogy előttem is sokan írták, egy egész ország drukkol azért, hogy ne ti nyerjetek... ilyen gusztustalan játék után szégyen lenne... ti ültetek kint a legtöbbször, mindenkit manipuláltatok, és az utolsó feladatban is le voltatok maradva mint a borravaló... de nyilván nem az döntött... ennyi negatív kritika után (és miután visszanéztétek magatokat kívülről) remélem icipicit elgondolkodtok... értékrend nagyon el van csúszva..." (1284 kedvelés)


"Nem a szerencse, hanem a kétszínűség a sunyiság és a pofátlanság vitte őket eddig!! Rettentő idegesítő ez a nő úgy ahogy van, engem ember TV-ben még így nem idegesített mint ez a számító p***a..."


"Így kell unszimpatikussá válni - meg egy igazságtalan fűrészeléssel döntősnek lenni... aztán nulla szavazattal veszíteni!"


"Én csak Gergőnek gratulálok a türelméhez, hogy elviseli Henit!"


"Jobban jár, ha nem jön a műsorba... Elég sz@r lehetett egyedül maradni a nagy pofája miatt!"


"Heni elszállt magától, a sok álszent duma, azt hitte hogy mindenkit megvezetett. De kiderült, hogy az összes többi játékos okosabb és jobb ember nála. Most el kellene gondolkodnia és szégyellnie magát. Azt hitte, mindenkit hülyére vehet, de győzött az igazság! Egy azzal, hogy senki nem szavazott rájuk! A Gergőt sajnálom! Jól bevásároltál a Henivel! Menekülj, míg nem késő!!!!!"


"Heni jól bemutatkozott, lenullázta magát emberileg is. Én a Gergő helyében gyorsan menekülőre fognám!"


"Nagyon buták, csak jól tudtak fűrészelni..."


"Henike! Azt kaptad, amit érdemeltél, a túlzott taktika ide vezetett! 6:0 nagyon gáz!"


"Ez nem kárörvendés, hanem őszinte undor!"


"Zéró teljesítmény, negatív rekord!"


"Sok rajongód most ellenségeddé vált a viselkedésed miatt!!!"


"Utálatos a viselkedése. Ő volt a legnagyobb csalódás. Le a kalappal a párja előtt, hogy ezt a stílust hajlandó elviselni."


"A műsor legnagyobb felismerése Dér Heni jelleme. Nem gondoltam volna, hogy ennyire buta, rosszindulatú nő! Tiltja a kritikákat? Pedig tanulhatna belőlük! Nagy csalódás! A legnagyobb gáz, hogy nem érti mi a gond vele!"


"Törli instáról a negatív kommenteket, mint ahogy az enyémet is! Nem bírja a kritikát a kígyó! Sőt még tiltott is! Hányingerem van ettől a "nőtől"... Szépen fogalmazva!"


"Most legalább tudja, hogy mennyien is szeretik!"


"Gergő, Gergő! Jól gondold meg..."


"Az igazság és őszinteség mindig győz!!! Neked pont így, pont itt kellett elbuknod a döntőben."


"Na babám! 0 szavazat visszanyalt a fagyi!"


"Szembesültek azzal, hogy milyen mocsok pár. Ez a Heni borzasztó. Nulla pont, annyit is érdemeltek."


"6:0!! Ez a tény mindent megmagyaráz!! Ez a nő 77 színű! Nagyon nem bírom!! 6:0 Na, ez ám ciki babám!"


"Ennél nagyobb szégyen nem is kellet. Ebből lehet látni, mire vezetett a kétszínűség, sunyiság. Ez jó tanulság. Így nem szabad viselkedni."


"Van az a pénz, amiért valaki elb@ssza a hitelét, a népszerűségét, és a rajongók szimpátiáját, sőt, nevetségessé teszi a párját is!!!!"


"Mindenkit hülyének nézett. Azt hitte Ő irányítja a szálakat, de hát nem így volt. Nagyon csúnyán megvezették. Lásd 6:0!"


"Tudod Heni, az életet előre éljük, és visszafelé értékeljük!"


"Csíptem. De most sikerült meg utálni!"


"Szerintem ők aztán igazán megdolgoztak a szavazás végeredményéért!! Ennyire volt szimpatikus a személye, a játéka!!"


"Ha korábban éltek volna, akkor iskolapélda lettek volna, hogy hogyan éljük túl '45-öt."


"Ezzel a sunyi játékkal nem is csoda!"


"(Össz)Tűz van babám" (In memoriam Miloš Forman)"

2020. okt. 18. 23:40

Szétszedik az Instáját!


[link]


Volt értelme kavarni! Most a "csúcson", az ország 98%-a előtt leszerepelt. Szerintem nagyon ostoba volt!

289. King86 (válaszként erre: 286. - Bulikázós)
2020. okt. 18. 21:01
Én sok színészt ismerek névről, munkáik kapcsán, van akivel 1 évfolyamon érettségiztem:), de Járai Mátéról soha az êletben nem hallottam. Továbbra sem szimpatikus a nyerő párosban nyújtott " alakítása" után, de legalább elismeri más sikerét, és ez is valami.
288. globus (válaszként erre: 270. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 18. 17:39
Ilyen szadista hajlamaid vannak?
287. kori54 (válaszként erre: 271. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 18. 17:37
Nem inkább tüdőgyulladást?
286. bulikázós (válaszként erre: 285. - King86)
2020. okt. 18. 09:42

Ezzel én is így vagyok!


Máténak az ismertségre volt szüksége, ezért is vágtak bele! Hiába a Jászai díj, én még soha nem láttam sehol, pedig mi rendszeres színházlátogatók vagyunk, igaz,nem Győrbe járunk. De nálam a tehetség sem nála kezdődik!

285. King86
2020. okt. 17. 17:30

Na. Nagyon örültem, hogy Jenőék nyertek, szurkoltam nekik. Természetesen az is világos, hogy a szavazatok fele egyértelműen Heniék játékstíkusa- viselkedése ellen szólt.

Jenőék, bár vannak hibáik ( mint mindenkinek), látszott rajtuk, hogy ebből sokat tanultak. Dóri feje, ahogy egyre csak jöttek, jöttek a szavazatok😂😂😂 és Úgy megöleltem volna Jenőt mikor bekönnyezett😊

Számomra Máté és Kíra az örökös irígységgel, gúnyolódással, konfliktuskereséssel, kötözködéssel nem voltak szimpatikusak. Ok hogy őszinteség, de ez amit csináltak, nálam túlment egy határon. De legalább elismerték Jenőék teljesítményét, ( ahogy a többiek is) és ezért jár a piros pont!!! Ők azok akik méltósággal tudtak veszíteni, míg Heniéknek ez nem ment, és ez lett a vesztük.

Merciék szavazata meglepett, annak ellenére, hogy a kibeszélőben említették, hogy nem volt szimpatikus nekik, ahogy Heni halálra sértődött Zoliék szavazatán. Mikiék szavazata sokkal jobban megdöbbentett, de ahogy olvastam a nyilatkozatukat visszanézve a műsort, kiakadtak Henire, szóval szerintem már örülnek, hogy végül ők is ellene szavaztak.


6:0. Azt gondolom beszédes, és Heniék ezzel azt kapták amit megérdemeltek! Grat a nyerő párosnak, és a játékosoknak, hogy átláttak Heni ide- oda seggnyalásán.

Hiányozni fog a műsor. Remélem lesz jövőre is.

2020. okt. 17. 15:11

A hosszú hsz-em azzal zártam lentebb, hogy bárki is győz majd, visszajövök gratulálni, mert úgy illik.:D

Tehát: Gratulálok Jenőéknek a győzelemhez!


Örülök, hogy már az első alkalommal, nekik kezdtem drukkolni. Voltak hibáik (no, de kinek nincs?!), de közel sem annyi, mint a társaiknak, de rosszabbak sem voltak náluk. Örülök annak is, hogy a Krisztián-Zsuzsi párost menetközben megkedveltem.

Dér Heni óriási csalódás! Párját nem érdemli meg!

Nagy baj, hogy Heni fel sem fogja, hogy miért is van ilyen hatalamas antipátia irányába?!

Heni hosszú időre elvesztette a renoméját! Rá nem vonatkozik a "minden csoda három napig tart" szlogen.

Dér Heni viselkedését fehér ember nem felejti egy darabig. Szerintem.


Sok szerencsét kívánok a Nyerő Párosnak!

Egyben, további jó fórumozást kívánok Mindenkinek!

(Esetleg, jövőre, ugyanitt??!! :D)

283. _Berry_ (válaszként erre: 279. - Süti 2)
2020. okt. 17. 14:43
Járaiéknak az volt az okuk, hogy saját magukkal van problémájuk, irigyek. Azért ha visszatekintünk olyan párosokkal voltak jóban, (Miki, Zoli) akiknek a párkapcsolata egyáltalán nem kiegyensúlyozott. Azért a végén most sem tudta megtagadni önmagát. Jenő csúnya viselkedése 1szeri volt, de azért Járainak oda kellett most is szúrnia, hogy nem biztos, hogy ha találkoznak, akkor nem mondja Jenőnek, hogy ne beszéljen úgy a Dórival. Érdekes, hogy neki fel sem tűnt, amikor Makija 2x lehülyézte.
282. hpetra22 (válaszként erre: 277. - Süti 2)
2020. okt. 17. 12:24
Önfényezés volt. Az neki és Máténak is nagyon ment.
281. hpetra22 (válaszként erre: 279. - Süti 2)
2020. okt. 17. 12:23
Nekem is ez volt Mátéékban unszimpatikus, hogy ráálltak egy témára vagy valakire és azt ripacskodásig cincálták.
280. Piroska52 (válaszként erre: 279. - Süti 2)
2020. okt. 17. 08:14
Igy utólag belegondolva, lehet hogy pont a Heni kétszinűsége váltotta ki ezt a hozzáállást, én nem láttam ezelőtt egyet sem, de ez a viselkedés az előzőekben szereplőket is meglepte.
279. Süti 2 (válaszként erre: 278. - Piroska52)
2020. okt. 17. 07:56

Gergő ügyessége miatt győztek többször,sztem egy rendes srác.

Heninek sem kellett vonla napraforgót játszania,így két szék közül a pad alá estek.

Járai Máté és Kíra egész jó fejek lehettek volna ha nem állnal bele ok nélkül emberekbe.

278. Piroska52 (válaszként erre: 277. - Süti 2)
2020. okt. 17. 07:43
Nana hogy nem,azt se tudta merre van arccal előre,csak vigyorgott, Gergőt sajnáltam mert rajta látszott,hogy nagyon szégyelli a dolgot.
277. Süti 2
2020. okt. 17. 07:33

Mikor Henit megkérdezte Balázs ,hogy mi lehet az oka ,miért nem kapta egy szavazatot sem ,nem is arra a kérdésre válaszolt.

Hanem,hogy ők sokszor lennt voltak,voltak veszélyzónások,ott rájuk szavaztak,es nagy küzdes árán a döntőben vannak.

Zavarában nem is a kérdésre válaszolt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook