Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyerő páros 2 fórum

Nyerő páros 2 (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 24. 15:49
A Balázsék párosa kritikán aluli! Azt állitják, hogy Dénesék kikezdtek velük,de hát a Petra 100x jobb nő, mint Eszter! Két idióta,remélem ma ők mennek haza,és remélem kapnak olyasmi jó indoklást, mint amilyet ők adtak!!!!
34. Szasza4 (válaszként erre: 33. - Kicsi Fecske)
2019. okt. 14. 18:15

Én nézem ma este a műsort! :D

A nyolc párból csak négy ismerős számomra.

Abból is kettő sajnos, inkább antipatikus, mint szimpatikus.

Kedvelem viszont a műsorvezetőt Sebestyén Balázst.

Azt viszont nem értem, minek mellé "segítőnek" Kabát Péter?!

Van olyan stramm gyerek Balázs, hogy levezényli egyedül is a műsort! Mintahogy tette az első két évaddal is.

Na, hajrá, jó szórakozást Mindenkinek!

2019. okt. 5. 12:19

2019. október 14-én indul a Nyerő páros 3. évad.


Játékosok:


Istenes Bence és Csobot Adél

Sárközi Ákos és Szegedi Éva

Fluor Tomi és Szabó-Sarkadi Emese

Hornyák Ádám és Sáfrány Emese

Kocsis Dénes és Mészáros Petra

Vajtó Lajos és Fésűs Nelly

Fehér Balázs és Dr. Monda Eszter

Kéri Krisztián és Lóránth Eni


(Talán lehetne nyitni új fórumot is, persze az érdeklődök függvényébe?!)

2018. szept. 22. 20:15
Örültem, hogy nem Gáspárék nyertek
2018. szept. 22. 19:49
Én Ádámnak drukkoltam, bár csaja nem tetszett. Mást nem is ismertem a mezőnyből, soha nem láttam őket.
2018. szept. 22. 19:43

Gratulálok a győztesnek!

(Mert ezt, így illik, gondolom! :D)


Vártam ezt a műsort, mert az előző évadot megkedveltem.

Most azonban már az elején gondom volt, mert nem találtam "kedvencet!" :D

Vagy a páros női-, vagy a férfitagja volt szimpatikus, illetve antipatikus.


Már lentebb leírtam a véleményemet a párosokról.

Viszont, a döntőbe került három pár közül, én senkinek nem adtam volna oda a "Nyerő páros" címet.


Gáspár Laciék a teljesítményeik és viselkedésük alapján már-már megérdemelték volna, de nagyon elszúrták, hogy az elején Viviéket nem ejtették ki.

És! Visszanyalt a fagyi!

Ha kiejtik anno Viviéket, akkor a többiek, könnyű prédák lettek volna már!

Jól melléfogtak, borzasztó rosszul sáfárkodtak, remélem, tanulságos volt számukra a játék!


Vivi, az elején a szókimondó határozottságával, majdnem megtévesztett!

A férjet alázó beszólásaival, kiesett a pikszisemből.

Aztán, sokszor voltak a kieső zónában, és ez hozta meg számukra a győzelmet, mert nekik nem kellett senki ellen/mellett szavazni. Így, nem is szereztek haragosokat, ellentétben Gáspárékkal, akiknek mindig ki kellett ejteni valakit.


Tomi és Dóri esetlensége, nem tetszett.

Tomi, a gyerekvállalás kapcsán, szépen megalázta Dórit azzal, hogy még magát sem tudja ellátni, nemhogy még egy gyereket??!!

Tomi egy teszetosza, férfiatlan valaki, akire Dóri úgy néz, mint egy Fókuszt vezető " hírességre. :((

Nem jósolok nekik hosszú kapcsolatot.


Tominál nagyobb csalódás volt számomra Solti Ádám.

Egy papucs embert ismertem meg személyében ez alatt pár hét alatt.

Egy anyámasszony katonája, irtózik mindentől, fázik, remeg, görnyed a tehetetlenségtől, egy férfiatlan valaki.

A párja Brigi, egy kibírhatatlan, rossz természetű, rossz indulatú "kislány", kinek apakomplexusa van! :(


Gratuláltam ugyan a győztesnek, de a legérdemtelenebbnek is egyben!

Persze, ez csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartom mások, eltérő véleményét!

2018. szept. 22. 07:13

Sajnálom Laciékat! Nekik kellett volna nyerni!

Juliskáékon múlt,pedig sokkal jobban álltak!

2018. szept. 20. 07:34
Vivike ki akarka sírni a győzelmet.Annyira rafinált!Senki nem veszi észre?
2018. szept. 18. 16:46
Laciéknak kellene vigyázni, túl jószívű ki kellett volna szavaznia Fecsóékat mert az a Vivi nagyon rafinált !
2018. szept. 7. 17:10
Luxusfeleség nem akar kiesni?Engem nagyon irritál?
2018. szept. 7. 17:06

Örülök, hogy Kefírék estek ki tegnap!

A társaság azonban, rosszul választott, mert az "erősebb" párt kellett volna kiejteni, vagyis Fecsóékat.

Őket, pedig sajnáltam volna, mert ők viszik a műsort, szerintem.


Alinda, rosszkor próbált nyüzsögni, nem voltak veszélyben, ráadásul az elképzeléseinek megfelelően alakultak a viszonyok. Nem lett evvel szimpatikus, sőt!


Mariannék a szavazásukkal, megnyitották az utat Vivienéknek, a győzelem felé.

24. EsztyMorgan (válaszként erre: 23. - Kicsi Fecske)
2018. szept. 4. 17:21

Én néztem de minek alapon /Szenzációs négyes/. Oké,h van az a pénz de ennyire?? Mindent bele akar gyűrni az Rtl egy véka alá és tessék.


Kefírék hisztijét nem is értem. Minek?? Veszekednek, istenem.. akkor menjünk de nem ezért jöttünk. Hát kösz 😃 eddig Vivi a nyerő nálam csak Fecsó nélkül😃

23. Kicsi Fecske (válaszként erre: 22. - EsztyMorgan)
2018. szept. 4. 13:27

Egyetértek! :D

Komolyan, én is a három párt írtam volna, a sorrend, mindegy is!


Kefíréknél, most abban is csalódtam, hogy ha felvetették egyszer, hogy menni akarnak, akkor menjenek, ne visszakozzanak!

Elvetették a öröm csíráját a kieső két párban, még akkor is, ha azok azt mondták, nem haragszanak.

Nem tetszett az sem, amivel indokolt Kefír! Ergo, segget csináltak a szájukból, szerintem.


Gáspár Lacitól mást vártam, csalódásom oka, a "sunnyogása". Az sem tetszik, hogy az "asszony mögé bújik", náluk ez pont nem így működik!


Tomiéknál, Dórira nem is annyira figyeltem, de Tomitól több férfiasságot vártam, olyan "viselkedést, mint egy "női Vivi!" :) De, nem olyan a fiú!.


(Egybéként, érdekes ez a "nagy tolongás" is, itt a fórumon?! :)))

Más:

Belenéztem vasárnap a "Szenzációs négyes" műsorába,sehol nincs fóruma a műsornak. Pedig kíváncsi lettem volna a véleményekre, ki-, hogyan látja azt, amikor egy csatorna hülyét csinál a celebekből, sőt már a "művészekből" is??!! :D

22. EsztyMorgan (válaszként erre: 21. - Kicsi Fecske)
2018. szept. 4. 06:59

Hát.. igazából Kefírék is mehetnének. Vhogy nem szimpik, meg olyan ott sincs típusú karakterek.

Tomi + Dóri detto. Jobban szem előtt vannak de akkor sem a szívem csücskei. Meghát Gáspárék....

21. Kicsi Fecske (válaszként erre: 20. - EsztyMorgan)
2018. szept. 3. 21:56

Nem szép dolog, de sikerült "kinézni" őket. :)

Vajon, ki legyen a következő pár?!

Lenne jelöltem!

(három is! :)))

20. EsztyMorgan (válaszként erre: 19. - Kicsi Fecske)
2018. szept. 3. 21:30
Dobóék dobbantottak, hál istennek👏👏👏
2018. szept. 3. 16:10

Egy hét elteltével, a mutatott játékok és viselkedésük alapján:

Alindáék: Csendben figyelik még a játékot, nem harsányak, igyekeznek, no, de majd meglátjuk, talán még nyerhetnek is..

Luxus Viviék: Legelőször, antipatikus volt Vivi, a férj az ellenkezője, laza, humoros, tényleg játéknak fogja fel dolgokat. De! Sosem gondoltam volna, hogy egy hét után azt látom, hogy Vivinek van emberi arca is, és megmondja pacekba a frankót, nem kertel, önmagát adja, ellentétben a többiekkel!

Solti Ádámék: Csalódás eddig, az ara jelölt pitiáner dolgokon nyafog állandóan, Ádám pedig semmilyen, férfiassága nulla.

Sánta Laciék legalább olyan harsányak, mint tavaly Valkó Esztiék. Juliska kívül csecse, belül semmilyen, Laci sem nyerő nálam. Viszont, nagyon szépen énekelte Gáspár Laci dalát, aki ezt sem értékelte, hanem mindezt, rossz néven vette. Sértődős, duzzogós embernek, nincs helye az ilyen játékban!

Tokár Tamásék, a másik csendes páros, akik igyekeznek nem konfrontálódni, akár ők is lehetnek nyerők.

Gáspár Laciék: a legmegosztottabb páros, kissé butácskák,

Delhusáékkal csúnyán viselkedett Laci. Nem vállalta fel a véleményét, és a felesége mögé bújva pattogott, sunyított, nem egyenes!

(Igaz, Delhusa sem viselkedett méltóképpen a búcsúzáskor.)

Kefírék: éjszakai csörömpölésük, veszekedésük, merevségük miatt, lehetnek a következő kiesők.

Dobó Ágiék: már előzőleg "kitárgyalva", de nem nyerőpáros


Persze ez csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartva, mások eltérő véleményét!

18. EsztyMorgan (válaszként erre: 17. - Kicsi Fecske)
2018. szept. 3. 00:09
Nekem is ez jutott ugy eszembe. Hogy milyen öreg a pasi arca. Nem is,h öreg..megviselt.
2018. szept. 2. 20:27

"Levontam a tanulságot", a leírtak alapján tehát, nem drukkolunk a "Mérnyákolónak", nem igaz?! :)))))

Holnaptól, külön figyelni fogom Ágit, és "jelentem" majd az észrevételeimet, hátha a végén megkedveljük. :))))))))


(Egyébként, úgy látom, hogy a párja, igen "belevaló" lehet, látszik az arcán, sajnos.)

16. salabakter (válaszként erre: 14. - Kicsi Fecske)
2018. szept. 2. 19:50
A főzőműsorban azzal vágott fel,hogy minden nap ilyen magas sarkúba jött,mindig másba.És ott is nyivákolt!
15. EsztyMorgan (válaszként erre: 14. - Kicsi Fecske)
2018. szept. 2. 19:21
😃😃 nálam csak akkor volt mérvadó a cipő mikor feszt felrakta a pultra, mert jajjjj a kisfiamígyúúúúgy! Meg az a lángos...
14. Kicsi Fecske (válaszként erre: 13. - EsztyMorgan)
2018. szept. 2. 19:03

Én, nem akartam utálni! :DD

(Csak megláttam a cipőjét, melynek sarka volt vagy 18 (?) cm-es, és annyi elég is vóót.....:D)

13. EsztyMorgan (válaszként erre: 12. - Salabakter)
2018. szept. 2. 15:51
Én már ott is utáltam 😃😃
2018. aug. 31. 21:27
Én nagyot csalódtam Dobó Ágiban, most ki nem állhatom, nem úgy, mint a főzőműsorban!
2018. aug. 29. 22:36

Nekem, még nincs kedvencem.:D

Remélem, a "lakva ismeri meg egymást az ember" elv alapján, majdcsak lesz egy szimpatikus pár.

Tavaly, "jó lóra tettem", mert azok (Pellerék) nyertek, akiknek "drukkoltam".


Gjoniék jobb, hogy kiestek, mert a nagy korkülönbség miatt, nem voltak szimpatikusak a társaiknak sem.

Ennek ellenére, G. Lacitól elég jellemtelen dolog volt, hogy a feleségére hivatkozva "ejtette ki" zenész társát, pedig náluk, nem a nők döntenek!


Vivien, nagyon alpári a férjével, Fecsóval, nem tudom mi lehet neki aranyból?! Ők, sokáig fognak bent lenni, mert ez kell a műsornak. Tavaly, hasonló pár volt, Valkó Esztiék párosa.

Egyébként, Juliskáéknak kellett volna kiesni, mert erősebbek, mint a kieső páros. Juliska még nem szimpatikus, Jancsikája sem! :D

Egyáltalán nem tetszett, ahogy "kalapoltak" a bent maradásukért.

Kedvelem Balázst, ezt a műsort, jól vezeti, szerintem.

10. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Rica Maca)
2018. aug. 29. 21:18
Nekem Delhusáék nem voltak szimpatikusak. A hiszti miatt se, amit a sátor miatt csapott le. Gáspárék dettó. Luxus Vivi nekem eddig pozitív csalódás. Alindát fura ilyen szerepben látni, viszont így sokkal emberibb mint az asztal mögött.
9. Rica Maca (válaszként erre: 4. - EsztyMorgan)
2018. aug. 29. 20:16

Én csak Vivienék miatt kezdtem el nézni, ahogy vitáznak, hisztizik. Fecsó stílusa tetszik, hogy mit eszik Vivin, azt ő tudja. Bár, szerintem taktikáznak a szereplők, akár a párok is a kamera előtt... Vivi eléggé alpári.

Én Gjoniéknak drukkoltam, talán azért, mert őt jobban ismerem, mint a többieket, nekem ők tetszenek. :))

Gáspár Laci húzása kemény volt, hiszen - rátolta a magyarázatot az asszonyra, ezt egy férfi nem teszi meg, ráadásul ők ketten zenésztársak, közelebbi kapcsolat van, mint Kefír között. Azt nem mondanám, hogy egy évtizedes barátság ment tönkre, mert ahhoz több kell, de Delhusa helyében átgondolnám a barátságot Gáspárral kapcsolatban. Ok, ne érzelmek, meg érdemek miatt döntsünk, de azért mérlegelni kell.

8. Rica Maca (válaszként erre: 3. - Puliszkas)
2018. aug. 29. 20:10
Én viszont meglepődtem, hgoy Alinda elvállalta... Nem illik hozzájuk, komolyabb nőnek tartottam.
2018. aug. 29. 18:52
Nekem Dóri és Tomi + Ági és Csabi páros szimpi, a többi sajnos nem.
2018. aug. 29. 09:31
nem nézem, mert nem jó
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook