Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyerő Páros fórum

Nyerő Páros (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
36. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 7. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 01:48
Hosszabb?? Így is 2 órás! 😅
2020. szept. 28. 23:13
Lehet,h velem van a baj de én a legőszintébb párnak Mátéékat látom. Nagyon jól látják a benti erőviszonyokat. Heni annyira kiélt k.... hogy nézni is rossz. Bogit eddig se tartottam sokra, én se vagyok egy matyóhímzés😃 de ez a lány leragadt a '80-as években, Peti meg hozzá slampult. Hajat mosni se ártana néha, ha már azt anagyon dizájn hajgumit rakta be a kócos hajába.
34. hpetra22 (válaszként erre: 28. - D1zsúlika)
2020. szept. 28. 22:19
Dér Heni nagy kavarógép, ahogy látom. És sajnos nem bírom nézni. Mitől érzi úgy az ember, hogy nem bír az arcára nézni? Más is így van ezzel vagy csak én? Bárkit szívesebben nézek :)))))
33. hpetra22 (válaszként erre: 24. - .Charlotte)
2020. szept. 28. 22:17
35 éves!!! Most néztem meg. Tegyük fel, hogy 18 éves kora óta él nemi életet. Akkor évi 29 db nő jön ki. Így már nem tűnik olyan rengetegnek, nem?
2020. szept. 28. 22:14

Olyan jót nevettem ma a műsoron. Néztem már valamelyik előző műsorban is, hogy ki az a szőke csaj és rájöttem, hogy a Bogi, csak annyira szakadt és olyan szarul öltözik, hogy nem ismertem fel. Az a hajgumi... OMG, nem tudom hány éve nem láttam ilyet nőn.


Erre ma odakapcsoltam és pont a legrosszabbul öltözött párról szavaztak és hát kaptak ők rendesen szavazatot. Valaki meg is kérdezte, hogy 80-as évekbeli sítáborból szerezték-e a ruhákat? Petin valami förtelem lila cucc volt, Bogin meg az a ciklámen susogós melegítő... Fújjj. És akkor bevágták a nyilatkozatot, amit utána vettek fel: Bogi frissen mosott hajjal, ízléses felsőben, sminkkel.

Végre rájött, hogy a tévében szerepel, vagy mi???

Eddig úgy nézett ki, mint egy falusi tinilány a 90-es évek elejéről, aki végre megkapta az áhított susogós melegítőjét és minden nap azt hordja, sárga bársony hajgumival.

2020. szept. 27. 07:39
Krisztián és Zsuzsika szurkolok Nektek!!!
30. tulipán*** (válaszként erre: 29. - D1zsúlika)
2020. szept. 26. 22:42

Szerintem meg ZSanettnak van igaza sokszor a Czutor párosban. Az az ember nagyon lassú a versenyeken és nem hogy nem hajlandó ezt belátni, még Zsanettre van kiakadva, amikor ő ezt szóvá teszi. E mellett a nőnek nagyon hiányzik az ölelgetés, sokat sír szegény. Azért Zoltán megölelgeti de néha már tiszta drukkban voltam, mire ez megtörtént ... :D :(. Szeretném ha ők nyernének de elég rosszul áll a szénájuk és nem is egy helyezkedő páros, úgyhogy félek, ők lesznek a következők, akiket kiszavaznak. :( :(

Amúgy mindegyik párost kedvelem, egyikkel sincs bajom kivéve Dér H-ékkel, akiktől a kezdeti manipulatÍv viselkedés után mára már forog a gyomrom.

29. D1zsúlika (válaszként erre: 28. - D1zsúlika)
2020. szept. 26. 21:14

Sziasztok! Örülök a fórumnak!

Kedvelem a műsort, vártam már. ( Az előző 3 évadot is néztem.)


A játékosok fele ismerős volt, a másik fele nem. Sőt, van olyan is, hogy a páros egyik tagja szimpatikus, a másik nem.

Első blikkre elhatároztam (jobb híján),a Konyhafőnökből ismert Rácz Jenőéknek kezdek szurkolni. Illetve, az ismeretlen Járai Máté-Járai Kira párosnak nem.

(Azért nem, mert nem kedvelem Máté nagymamáját Töröcsik Marit. Tudom, ez még nem ok! De azt gondoltam, hogy ember vagyok, gyarló is vagyok.) Sőt, Zámbó Krisztiánékért sem voltam oda.


Aztán a műsor folyamán azonban módosult a véleményem!

Jenőből kibújt a kisördög izgalmában. A mindenáron való nyerni akarásból kifolyólag elvetette súlykot. Ez nem tetszett. De Dórival lerendezték, szeretik egymást, a többi az ő dolguk.

Mátéék vallottak a nyitott házasságukről. Ez meg az ő dolguk. Nem tisztem ítélkezni felettük. Sem az identitásukkal foglalkozni. Azt látom, összhang, tisztelet van köztük ezidáig. Nem tetszett viszont ahogy faggatták és Jenő ellen lovallták Dórit. És a tegnapi hozzáállásuk sem tetszett Puskás Petiékkel kapcsolatban.

Apropó! Peti és a 400 (?) nő?! Remélem, megnőtt Peti orra! :D

Czutor Zoliékat sokan bántják a köztük lévő nagy korkülönbség miatt. Ők tudják. De nem lehet eseménytelen az életük. De Zsanett gyomorforgató módon beszélt többször Zolival, akárcsak a verseny alatt Jenő beszólt Dórinak.

2020. szept. 26. 21:12

Két nagy csalódásom van eddig a műsorban:

Először Dér Heni! (Bence akár még aranyos is lehetne)

de Heni befolyása alatt van!) Heni elmondta könnyes szemmel, hogy elvesztették nemrégen a babájukat. Minden versenyzőnek könnyeket csalt a szemébe. Nekem ez

utólag már " reklámfogásnak " számít. A sajnálatra apellált. És így játékban is maradt. Hiba volt! Nem lett volna szabad bent tartani Dér Heniéket! Ő fog mindenkit hátba Czutor Zolit is egyfolytában zaklatja, amiért nem rájuk szavaztak.

Egyébként felszólította Bencét, hogy " most kezdődik csak az igazi harc!" És ha ezt a szerbvérű Heni mondja, akkor ott lesz is harc! :D


Zámbó Krisztán párosban kellemesen csalódtam!

Saját magukat hozzák, ők gyárilag ilyenek!

Megnevettettek! A könnyem potyogott Zsuzsi válaszain.

Azon is, ahogy elmesélta Krisztián "balesetét" a színpad előtt. Majd az el nem készített steak sztori, vagy a melyik volt a legszebb, a legemlékezetesebb nyaralás, és Zsuzsi rávágta, " hogy a RAM-szakadék"-nál. Egyáltalán nem zavaró a villalétük, szinte zavartalanul beleolvadnak a játékban.

Puskás Peti és Bogi teljesen semleges, akár csak Dudás Mikiék.

A játékvezető Sebestyén Balázs igen megosztó személy, de amióta a médiába szerepel azóta kedvelem őt.

Egyébként a fent leírtak, csak az én kizárólagos véleményemet tükrözik, tiszteletben tartva mások eltérő véleményét!


Kíváncsian várom a folytatást.

Jó szórakozást Mindenkinek!

27. Süti 2 (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2020. szept. 26. 19:38
Nekem is ez a kettő pár a kedvencem,őszinték és aranyosak,,szeretik is egymást!😊
26. .Charlotte (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2020. szept. 26. 18:55
Nálam ez is kiverte a biztosítékot :D
25. andi6020 (válaszként erre: 24. - .Charlotte)
2020. szept. 26. 18:51
A " mai lányokat" elnézve meg "ismerve" simán.
2020. szept. 26. 18:50
A másik meg, hogy ti elhiszitek, hogy a Puskás ennyi nővel volt????
23. andi6020 (válaszként erre: 19. - Süti 2)
2020. szept. 26. 18:44
Nekem Zámbóék, esetleg még Puskás Petiék.
22. andi6020 (válaszként erre: 21. - .Charlotte)
2020. szept. 26. 18:43
Dér Heniben én nagyot csalódtam.
21. .Charlotte (válaszként erre: 19. - Süti 2)
2020. szept. 26. 18:40
Nekem a Dér Heni és a Zsuzsika a kedvencem plusz a Czutorék és a Dudás Mikiék
20. .Charlotte (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2020. szept. 26. 18:37
Ne már. Komolyan? Nálam már ez a nyitott kapcsolat is kiverte a biztosítékot.
2020. szept. 26. 17:16
Kinek ki a kedvenc párosa?😊
18. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2020. szept. 26. 17:05

Nem tudom, hogy ott mennyire kellett színészkednie... :))


Egyébként egy jó színész, illetve, rokonszenves ember, már amit eddig láttam belőle különböző riportokban.

17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Süti 2)
2020. szept. 26. 16:52
Egy meleg srácot.
16. Süti 2 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2020. szept. 26. 13:39

Azt a filmet nem láttam,sőt egyetlen filmben sem.

Ott kit alakított?

15. andi6020 (válaszként erre: 12. - Süti 2)
2020. szept. 26. 12:59
A 200 első randiban jól hozta a szerepet.
2020. szept. 26. 12:56

Azt látom,hogy akinek nemigazán jó a párkapcsolata,az kikezdi azt akinek jó!

Rácz Jenőéket,Puskás Petiéket is kikezdik,mert írigyek rájuk.

13. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Süti 2)
2020. szept. 26. 11:45

Én pont erre gondoltam.

Amúgy én is bírom őt.

12. Süti 2 (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2020. szept. 26. 10:30

Szia!

Amikor először megláttam Mátét,pont az jutott eszembe ,ez a pasi meleg,lehet az ő kapcsolatuk ,kirakat kapcsolat?

11. tulipán*** (válaszként erre: 10. - EsztyMorgan)
2020. szept. 26. 10:21
Én is nagyon kedvelem őt és teljesen realisztikusnak találom a hozzáállásukat a kapcsolatukhoz. Értelmes, kreatív gondolkodású emberek, abszolút modern módon, éretten és nagyon rugalmasan élik a kapcsolatukat/életüket.
10. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2020. szept. 26. 09:42
Biszex. Minimum. Nyitott kapcsolatba minden belefér. Én amúgy bírom a csávót. Kicsit kotnyeles de legalább őszinte.
2020. szept. 26. 09:31
Amúgy szerintetek a Máté nem meleg?
8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - D7ba7bf7ff)
2020. szept. 26. 09:31
Én imádom.Minden olyan műsort amiben Balázs a műsorvezető nézzek,mert Balázst imádom😁
2020. szept. 26. 08:41

Én is nagyon csípem a műsort csak kár, hogy nem hosszabb. Sokszor nem is mutatják végig a vetélkedőket (az összes pár válaszát/szereplését), csak a legérdekesebbeket. Szívesen végig nézném az összes szereplést, nem érzem szükségét annak, hogy végig hahotázzon vagy izguljon az ember egy műsort, a kevésbé ütős részekre is kíváncsi lennék.

Zámbó Krisztián bukta evése volt eddig a legjobb ( a "Tudta vagy bukta" vetélkedő), az mindent vitt!!! Kifolytak a könnyeim a nevetéstől!!! :D

De a 90-es évek kvÍz játéka sem volt semmi, nagyon szórakoztatóra sikerült.

Zámbó hatalmasat alakított ott is, nagyon vicces, tényleg a képernyőre való. Ez mondható el Mátéról is.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook