Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyerő Páros fórum

Nyerő Páros (beszélgetős fórum)


126. 71ddaa07fa (válaszként erre: 117. - Süti 2)
2020. okt. 7. 11:13

Nem tudom milyen ember, sosem beszéltem vele egy mondatot sem. Riportokat láttam vele, ott nincs problémám azzal, ahogy megnyilvánult. Az ilyen műsorokba pedig gondolom, ha a VV-ből indulok ki, direkt olyanm helyzetbe hozzák a játékosokat, hogy a másikkal konfrontálódjanak.


Mindegy, továbbra sem fogom nézni, megmarad nekem annak Járai Máté, mint ahogy a Hőstenorban, a Padlásban, vagy a Chioggiai csetepatéban láttam.

125. _Berry_ (válaszként erre: 118. - Tulipán***)
2020. okt. 7. 10:52
Te úgy látszik valami más műsort nézel, ahol ők kedves, jó emberek, de ebben a műsorban nem. Megjátsszák az őszintét, mindenkinek neki mennek, kivéve, ahol érdeket éreznek. Milyen érdekes, hogy ezek a nagy őszinte emberek eddig valahogy nem kérdeztek rá Déréknél nyilvánosan, amikor mindenki ott volt, hogy nyilatkozzanak, hogy ők most végül hol is állnak, miután nekik azt mondták, hogy a szavazás után csak ők maradtak nekik, a többiek meg még mindig úgy emlegetik, úgy hiszik, hogy ez a 3-as létezik. Milyen érdekes, hogy ezeket a tiszta szívű, őszinte embereket nem érdekli a kétszínűség.
2020. okt. 7. 10:47

Amikor bemennek egy iyen műsorba, nyilván tudják mire számíthatnak. Ha vállalták akkor csinálják, Ha nem tetszik adják fel.

Akit meg nem érdekel, azért találták fel a távirányítót,hogy csatornát váltson vele.

Aki meg vállalta hogy szerepel,vállalja a véleményeket is.

Ennyi.

123. New(l) (válaszként erre: 115. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 10:40

A régebbi korok "trash" műfaja a Szomszédok című teleregény volt, legalábbis felénk. :)

A szüleim képtelenek voltak megemészteni, hogyan mehetett el oda Sinkó László Csűrös Karola, alias Etus keramikusművésznő udvarlóját eljátszani. :D

122. 184481d874 (válaszként erre: 115. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 10:06
Nagyon sok szinész vállalja fel az utóbbi években a "celeb" szerepet,pénzért mindent alapon.Nincs ez másképpen a "valóvilágban" sem.Alaposan kihasználják az alkalmakat.
121. 184481d874 (válaszként erre: 114. - Tulipán***)
2020. okt. 7. 10:04
hm.Gondold el mekkora magasságot és izomtömeget kellett megmozgatni,az ő sportága a karra épül,de nem kell a súlyát cipelnie.Egy ilyen bajnok nem valószinű,hogy pénzért "égetné" magát direkt.Az biztos,hogy azok akik kimutatták a fogafehérjüket azok most visszafogták magukat.Azok pedig akik tudatosan háttérbe vonultak ,most egyre jobban szint kellett ,hogy valljanak.Nekem nem szimpatikus Jenő játéka és emberi stilusa ,de ez az én véleményem.Ami elismerésre méltó,hogy küzdeni tud,de manipulálni is...
120. 184481d874 (válaszként erre: 107. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 7. 09:57
Ők már elég gyakorlottak abban,hogy kiteszik magukat a médiának igy tudhatták mire vállalkoznak.Annyira nem sajnálgatom őket.
119. 184481d874 (válaszként erre: 104. - _Berry_)
2020. okt. 7. 09:54
Igy igaz.Inkább barátnak néznek ki.
118. tulipán*** (válaszként erre: 115. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 09:00

Szerintem az értelmes emberek átlátják ebben a műsorban is, hogy jófej és intelligens a Máté úgyhogy remélhetőleg te sem csalódtál volna benne, de tele van a világ "rövidlátókkal", akiknek nem áll össze a kép.


Egyébként nem gondoltam volna, hgoy egy ilyen ártatlannak tűnő műsor miatt embereket ennyi kritika érhet és ilyen negatív megítélésben részesülhetnek (főleg ha nem is adtak okot rá), de ezek szerint több mint lehetséges. El tudom képzelni, hogy ők is egy jó bulinak találták a nevezést és nem is gondoltak arra, hogy ez így is elsülhet. Máté e mellett egy igazi képernyőre illő szórakoztató figura és azt is el tudom képzelni, hogy ezt meg akarta mutatni. Tényleg sajnálom, hogy sok ember nem látja a fától az erdőt, de sajnos tele van a világ nagyon "egyszerű" tagokkal.

117. Süti 2 (válaszként erre: 116. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 08:45

En nem szeretnék vitatkozni , Ti elfogulatlanok vagytok vele,ő sem hibátlan .

En beszoktam látni ha valakit kedvelek es hibát vét,azt is meglátom.

Ti,páran ezt Mátéban nem látjátok be.

116. 71ddaa07fa (válaszként erre: 110. - Süti 2)
2020. okt. 7. 08:39

Nem látom, mert nem nézem a Nyerő párost. Pont azért, mert én azt a zsenijét akarom csak látni, amilyen a színpadon.


Végtelenül sajnálom,mikor egy egyébként nagy tudású ember egy ilyen műsorba elmegy bohóckodni.

115. 71ddaa07fa (válaszként erre: 112. - Tulipán***)
2020. okt. 7. 08:36

Az a véleményem, Máté megítélésén, csak ronthat egy ilyen műsor. Neki az lenne a dolga, hogy esténként fellép a Győri Nemzeti Színházban, az ilyen bohóckodást, pedig a celebecskékre hagyni.


Annak idején nem tudtam volna elképzelni, hogy Sinkovits Imre, ha létezett volna ilyen műsor, a nevét adta volna hozzá.


Pont ezért nem is nézem ezt a sz..rt. Bennem az éljen, amilyennek a színpadon látom őt.

2020. okt. 7. 08:26
Ja .... és az RTL Klub eladja, hogy egy Jenő lazán a legjobb teljesítményt nyújtja ügyességi feladatokban, egy sikeres sportoló meg alul marad ..... az emberek meg be is veszik ... hagyjuk már!!! Kamu számok, kamu eredmények, megrendezett cirkusz az egész. Egyszerűen csak sajnálom Mikit, hogy ilyen negatív színben tüntették fel. Izgalmas, de számomra nagyon gusztustalan ez a műsor. Az RTL Klubról meg eddig sem volt jó véleményem, ezután meg jobban utálom, mint valaha.
113. Süti 2 (válaszként erre: 112. - Tulipán***)
2020. okt. 7. 08:23
Jenő és Peti is egy csodás ember!!!
112. tulipán*** (válaszként erre: 109. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 08:19
Máté nem csak zseniális színész, hanem zseniális ember is. Sokan sajnos nem érnek fel bizonyos szintekig így nem látják át a dolgokat és mindenféle negatív jelzőkkel illetik, nem fogok neki állni elmagyarázni az összefüggéseket nekik. Mátééknak szurkoltam és Mikiéknek. Sajnálom, hogy e miatt a sekélyes műsor miatt rövidlátó emberek ennyi kritikával illetik őket holott nagyon jófej, értelmes, igaz emberek.
2020. okt. 7. 07:50

Máté meg Heni a két legundorítóbb.

Máté csak egy gyengeidegzetű,maga se tudja kicsoda, de Heni,egy kétszínű kígyó.

110. Süti 2 (válaszként erre: 109. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 07:28

Szia!

Most nem a színpadom van Járai, mindig ezzel jössz,hogy zseniális színész.

Legyél már elfogulatlan.

Nem látod mit csinál.

Még megérteném ha lenne rá oka,de csupán unszinpátiából bántja Petiéket,Jenőéket.

Nem néz magába?

Holott sokak szemében ő is az,még sem piszkálják,ok nélkül!!

109. 71ddaa07fa (válaszként erre: 107. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 7. 07:00
A kapcsolatukba nem mennék bele. Mint írtam, zseniális színész...
108. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 104. - _Berry_)
2020. okt. 7. 01:08

Igen, ez igaz!


Jenő mondta is magáról hogy csendes, ezért ha felemeli a hangját, akkor mindenki rá fog zoomolni, mert nem ez a megszokott tőle! Ha egy Zámbó Krisztián üvöltözik, azt meg se fogják hallani, mert tudják, hogy alapból ilyen!


Ezt használta ki Máté, amikor "felhájpolta", hogy hogy beszél a Jenő a barátnőjével! És ezt még a barátnője is majdnem megkajálta, az a gáz! Teljesen kifordították! Mindenkit ráuszítottak a Jenőre!


Végül Jenő azt mondta, hogy amíg meg tudnak mindent beszélni a barátnőjével és szeretik egymást, addig senki sem törhet pálcát felettük!


És itt tette helyre a dolgokat, bármennyire is fájt ez a Máténak!


Most már amúgy Puskásék is szépen kiakadtak rájuk, de ez várható volt! Nem volt kérdés hogy meg fog történni, csak az volt a kérdés, hogy mikor! 🙂

107. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 101. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 7. 00:51
Tök mindegy mi a foglalkozásuk! Híresek, van egy ilyen lehetőség és beugrottak "játszani"! Olyan mint a Való Világ, csak itt a párok viselkedése ütközik ki. Amúgy többen mondták, hogy jót tett a kapcsolatuknak. Egy élménnyel több és még zsetont is kapnak érte! Akit meg érdekel, az nézi! Én az emberi interakciókra vagyok kíváncsi!
106. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 100. - Kori54)
2020. okt. 7. 00:46

Igen, "pszichopata"! Nem tudom kinek van olyan feje! 🤣


[link]

105. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 99. - Süti 2)
2020. okt. 7. 00:45

Ez tök egyértelmű!


Például itt volt ez a balhé! Aki közelebbről ismeri a Jenőt, az tudja hogy szeret luxusban élni, ő pedig megteheti és büszke rá!


[link]


Nem "veri" magát! Egyszerűen ilyen a stílusa!

A vendéglátásban szinte mindenki szereti a luxust.

104. _Berry_
2020. okt. 7. 00:21
A Járaiék egy végtelenül rosszindulatú, undorító és sunyi páros. Még a tábortűznél nagy hévvel beleállt Jenőbe, hogy hogy viselkedett a párjával, miközben abban a játékban kedves párja megkérdezte tőle a nagy szeretet közepette, hogy hülye vagy? Aztán később pedig ő jegyezte meg Kírával kapcsolatban, hogy elgurult a gyógyszere, szóval úgy látszik, hogy ha ők mondanak egymásra ilyen cseppet sem szép dolgokat, akkor az nekik rendben van. Arról nem beszélve, hogy a szépségversenyen tulajdonképpen megalázta a feleségét azzal a levéllel, hiszen az egy dolog, hogy Kíra feje milyen, de testileg azért azt el kell ismerni, hogy 42 éves kora ellenére nem volt semmi baj a testével, mégis ír egy olyan levelet a feleségnek, ami szinte egy bocsánatkérő levél, mintha szégyellnie kellene a teste kinézetét. Szerintem náluk az a probléma, hogy Járai nem vállalta és vállalja fel magát, ez meg rányomja a bélyeget az életükre, élnek egymás mellett mint a jóbarátok, de egyikük sem erre vágyik a szíve mélyén.
2020. okt. 6. 22:58
Nagy taktikus R.Jenő.Mással mondatja ki amit ő akar,avagy mások kikaparják nekik a gesztenyét.De meg kell hagyni,tud küzdeni!Valljuk be őszintén,senki nem fogadott volna R.Jenőékre ebben a feladatban.
102. 184481d874 (válaszként erre: 99. - Süti 2)
2020. okt. 6. 22:52
Igaz
101. 71ddaa07fa (válaszként erre: 99. - Süti 2)
2020. okt. 6. 22:35
Nem nézem ezt a valamit, de nem értem mi szüksége volt erre Járai Máténak. Egy zseniális színész, neki a színpadon lenne a helye nem ilyen műsorban.
100. kori54 (válaszként erre: 99. - Süti 2)
2020. okt. 6. 22:17
Ma még rátett Kira egy lapáttal. Szerinte Jenő azért nyerhetett ma, mert pszichopata. Én hányok tőlük.....
2020. okt. 6. 07:51

Sziasztok!

Nem néztem végig a műsort,de még mindig az a véleményem,hogy az emberek azért támadnak ,mikor féltékenyek,a sikerre,szerelemre.

Nézzétek meg kik azok akiket támadnak.

Már nem tusok ránézni Mátéra,Henire,ott a gonosz nézésük.

2020. okt. 6. 00:14

Most akkor meg lehet nézni, kinek normálisabb az arckifejezése!


[link]

97. 184481d874 (válaszként erre: 88. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 5. 23:51
86-os hozzászólásom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook