Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyerő Páros fórum

Nyerő Páros (beszélgetős fórum)


2020. okt. 1. 12:17

Én nem nézek mögé semmit,bosszankodok vagy jókat nevetek.

Ha mindíg agyalnánk,oda lenne az érdeklődés, hogy holnap mi lesz.

65. Kicsi Fecske (válaszként erre: 62. - 184481d874)
2020. okt. 1. 10:08

Igen, ebben van valami. És a mai modern világban nem csak az ilyen műsorokban, hanem általában alkalmazzák.

Remek példa erre, ha nézi az ember az "Alaszkai" filmeket, melyben éhen akar halni valaki mert nem sikerült "csapdáznia", vagy átkelni a jeges folyón és felkiált jön a medve, akkor csak mosolyog az ember sokszor ezen, hogy ott stáb, majd megment! :D

De így, ezzel a tudattal nézni a műsort nem lehet, mert akkor elveszik az élvezet, az esélytelenek nyugalmával nézett szórakozás. Szerintem.

64. Bichi
2020. szept. 30. 23:25

Sosem hittem, hogy lesz valaha egy műsor, amiben Zámbó Krisztiánnak drukkolok.

Az egyetlen pár, aki nem stresszel rá, élvezik, és lesz, ami lesz :)

63. Piroska52 (válaszként erre: 61. - Andi6020)
2020. szept. 30. 23:15
Izomagyú.
2020. szept. 30. 23:14
Csak egy apróbb megjegyzés: Ezek a műsorok általában nem mindig spontánul "kavarognak",jönnek konfliktusok,extrém helyzetek,szituációk.Sok a "beépitett" szereplő,persze nem kevés pénzért felvállalják a negativ figurát is.Nyilván ennyi ideig nem lehet alakoskodni,de csak az tud,akit megfizettek,hogy ezt ,meg azt eljátsza.
61. andi6020 (válaszként erre: 60. - Orsi2017)
2020. szept. 30. 22:59
Primitív barom.
2020. szept. 30. 22:51
Ez a Miki nem csak egy őstülök még ráadás buta mint a segg.
59. Piroska52 (válaszként erre: 58. - Süti 2)
2020. szept. 30. 22:11

Hát ez a Miki mekkora tahó!

Ehhez képest Heni,szerény kis ibolyaszál.

58. Süti 2 (válaszként erre: 57. - Piroska52)
2020. szept. 30. 17:45
Ezt a többiek is látni fogják,nem hiszem,hogy ebből jól fog kijönni.
57. Piroska52 (válaszként erre: 55. - Süti 2)
2020. szept. 30. 17:29
Azt figyeltem, hogy most próbál, dörzsölődni két helyen is, ritka egy undoritó banya.
56. andi6020 (válaszként erre: 55. - Süti 2)
2020. szept. 30. 17:09
Zsák a foltját megtalálta. Ocsmány mindkettő.
2020. szept. 30. 16:43

Heni,miután Mátéék kihúzták a dupla szavazatot érő kártyát elkezdett nekik puncsolni.

Tényleg csalódás ez a Heni!

2020. szept. 29. 14:58

Sziasztok! Most nézem az ismétlést. Remélem Heniek hamarosan kiesnek. Nagyon ellenszenves lett nekem ez a nő.

Petieket és (kövezzetek meg) Mateekat, Krisztiánekat bírom.


Krisztián-Zsuzsi párosban kellemesen csalódtam.

53. D1zsúlika (válaszként erre: 51. - Süti 2)
2020. szept. 29. 13:28

Igen, jól mondod, ezt én is így látom.

Szinte "beleolvadnak" a műsorba.

Ehhez a "láthatatlanság" azért nem semmi.

Elénekelhetik, hogy " Benn is vagyok, kinn is vagyok,

jaj de nagyon boldog vagyok! " nótát. :D

Nagggyyyon ügyesen lavíroznak a beleállós viták elől.

Szerintem.

2020. szept. 29. 13:22
Sziasztok! Nekem Puskásék a kedvenceim, ők a legszimpatikusabbak számomra. Rácz Jenőben én nagyot csalódtam, a konyhafőnökben ennyire nem jött elő ez a 'ki ha én nem' énje... Henit alapból nem csípem,a többi párost pedig azt se tudom kicsodák.
2020. szept. 29. 12:53

Sziasztok!

Én Mikit és Ivettet nem tudom hová rakni.Kikhez húznának.

Sztem ,lesz még velük meglepi.

2020. szept. 29. 12:30

Szeretem ezeket a műsorokat, színtiszta emberismeret, pszichológia. Ki-, hogyan tartja be az együttélés szabályait ?!


Még kitartok Jenőék mellett, visszaállt a hitem is velük kapcsolatban. Meglepő és kellemes csalódás Krisztián-Zsuzsi páros. De erről is írtam már bővebben. Puskás Petiékkel sincs gondom. Petit más műsorok kapcsán kissé szétszórt, rendetlen srácnak ismertem meg. Bogi is hasonló lehet, mert ugye "ki kivel hál olyanná vál".

Itt is hasonlóan látom őket, a csapzott kinézetük, hajuk, a ruházatukról nem is beszélve. A "Nyerő páros" meg számomra egy cuki-csini páros, legalább is vizuálisan ez jelenik meg a szemem előtt.:D


Balázst, mint műsorvezetőt szeretem. Az egyik legintelligensebb műsorvezető. Elájulva nem vagyok tőle, mert ugyanakkor észreveszem a hibáit is. Persze ettől még sokan nem kedvelik, de nem vagyunk egyformák. És én mindig tiszteletben tartottam mások eltérő véleményét!

2020. szept. 29. 12:19

Továbbra is fenntartom az első blikkre írt véleményemet, nagyon rosszul tették, hogy az első alkalommal nem Heniéket küldték haza a kieső zónából!

( Majd Heni hazazavar mindenkit. )

Nekem Heni a legnagyobb csalódás a műsorban. És valószínű ő az, akinek ez a műsor nem tesz jót a hírnevének.

Azt hittem, hogy ő egy "dögös-tökös" csaj, de tévedtem. A beszélgetős, fittnes műsorokban úgy szerepelt, mintha egy szuper csaj lenne?!

Hiba volt kritizálni mások kinézetét is, mert az arca őt is elárulja, hogy neki is sűrű élete lehetett.

A sírós-sajnáltatós", a puncsolós viselkedéséről már írtam. Ahogy búcsúztatták tegnap Czutorékat, Heni szeme igen beszédes volt, mindent elárult a lelkéről!

Néha úgy érzem, mintha a politológusi diploma mellé, nem társult a kívánt ész mennyiség, de intelligencia sem. Szerintem.

48. Süti 2 (válaszként erre: 46. - 184481d874)
2020. szept. 29. 08:19

Főleg Zámbó Krisztián és a párja Zsuzsika ,nagyon cukik.

Volt egy szórakoztató játék a Tudta vagy Bukta .Annyit nevettem !,Krisztián és Zsuzsika,ők magukat adjak.

47. Alina* (válaszként erre: 46. - 184481d874)
2020. szept. 29. 08:18

Én is kedvet kaptam, remélem, hogy még nincs késő csatlakozni. 🙂


Korábbi szériákat is néztem.

2020. szept. 29. 08:12
Olyan szórakoztatóan írtatok a műsorról,hogy lehet ,belekukkantok,bár ez a tipusu műsor nem a kedvencem.
45. Süti 2 (válaszként erre: 44. - Andi6020)
2020. szept. 29. 08:10

Szia!

És azt láttad,hogy ölelgette Rácz Jenőéket?

Jenőt pedig kinem állhatja.

Most akkor ez mi?

2020. szept. 29. 07:42

Pfúj, Máté viselkedése kritikán aluli. Miszarnak ölelgette Dér Henit? Ocsmány.


Hajrá Zámbóék, Petiék.

2020. szept. 29. 07:28

Szia Zolcsika!

Nemigazán voltál tegnap álmos😊

Jók a meglátásaid!

Én nem néztem végig a műsort,majd ma délután.

Annyi hozzáfűzni valóm lenne,hogy Matéék mondták,hogy az a villán kívül is ugyan ilyenek az emberek,nem vállalják fel őszintén a véleményüket.Ez így igaz.

Máté nem a kedvencem de sokszor jól latja a dolgokat!

42. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2020. szept. 29. 02:15
Előszeretettel hangoztatja, hogy milyen "tökös" vidéki csajszi, ennek ellenére egy csomó feladatot elbénáz, sír és sajnáltatja magát. Azonkívül "puncsol" akinek csak lehet, hogy pallérozzák az "önbizalmát" (legszebb, legügyesebb, legokosabb, legszórakoztatóbb, stb.). Folyamatosan az önbecsülését koldulja, amit ha nem kap meg, kiakad. Néha már a pasijának is elege van belőle. Szerintem "kicsit" elvetette a sulykot, nagyon tökéletes akar lenni, de ezzel a nagy akarással hibát-hibára halmoz! Azt kell mondjam, hogy buta! Bután játssza ezt a játékot, bármennyire is okosan szeretné!
2020. szept. 29. 02:04
Kicsit uncsi volt, hogy már az elején felállítottam az erőviszonyokat, hogy ki-kivel lesz. Mondhatom 99,9%-ban igazam lett! Nekem nagyon átlátszó a történet, de jókat derülök rajta. A VV-t is ezért nézegettem. Színtiszta pszichológia az egész. Jenőnek volt igaza! Taktikázhatsz bármit, úgyis minden ki fog alakulni! Máté és Heni itt szúrja el! Nagyon cselesek akarnak lenni, nagyon "házalnak", nagyon "stratégák", mégis ők sülnek fel a legjobban! Azt hinné az ember, hogy csak elmével lehet ezt a játékot játszani! Hát nem! Elég "flowban" lenni! Jenő így csinálja, mégis ellenszéllel együtt előrébb van!
40. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 24. - .Charlotte)
2020. szept. 29. 01:55
Extrém kam. Szerintem csak mondott egy összeget.
39. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 19. - Süti 2)
2020. szept. 29. 01:54

Ráczék, Puskásék, Zámbóék. Pont. 🙂


(Zámbó egy állat!😂)

38. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 14. - Süti 2)
2020. szept. 29. 01:51
Pontosan! Jól látod!
37. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2020. szept. 29. 01:50
Sokan hidegrázást kapnak tőle, pedig számtalanszor elmondtam, hogy a tahó, tajparaszt énje csak a shownak szól! Ha komoly dolgokról beszél, sok celebet, sztárt, 1000-szer lepipál! Nagyon intelligens! Nagyon csípem! Meg azok a beszólások, kontrák, röhögések! 🤣

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook