Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyári kozmetikumok és bőrallergia fórum

Nyári kozmetikumok és bőrallergia (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyári kozmetikumok és bőrallergia

2012. máj. 21. 15:54
Én nem tudom, szerintem nekem nem érzékeny a bőröm (csak mint egy rinocéroszé), szerintetek akkor is mindenféle kencét kéne használnom? De úgy gondolom, hogy minél többet kenem, annál érzékenyebb lesz, és krémezés nélkül egyre sérülékenyebbé válik... nem?
7. e064d110c4 (válaszként erre: 6. - Gaby70)
2008. aug. 17. 07:32
Akkor már ketten vagyunk! :)
2008. aug. 15. 09:20
Én DrNona Solaris D.N-t használom,mert napallergiás vagyok,és ez megvéd a leégéstől.
2007. jún. 4. 12:59
Még mindig a babét használom.
2007. jún. 4. 12:16
Én 30-as faktorút használok. Amit gyerekeknek gyártanak. Sajnos rettenetesen érzékeny bőröm van. S főleg víz, tengerpart mellett 5 perc alatt pecsenyére sülnék, ha nem kenném magam semmivel.
2007. jún. 4. 12:15
Én 15 fényvédő faktoros hidratáló krémet használok az arcomra,kiváló védelmet nyújt a leégés és a szeplők ellen.
2007. máj. 30. 14:15

A cikkel teljes mértékben egyetértek, hogy fel kell késziteni a bőrünket a nyári napozáshoz. Én pár napja kezdtem el szedni a "Dermatene" kapszulát, amit a bőrgyógyász ajánlott. Hatóanyagai: áfonya és lazac, Omega 3 és omega 6.

Gyulladáscsökkentő, véd a bőr öregedésétől, a fénykárosodástól, immunszabályozó, és legutolsósorban a daganatok növekedését gátolja. Két havi adagot ajánlott igy nyár előtt, ezmellé fényvédőszereket.

Nagyon fehér a bőröm, gyerekkoromban mindig leégtem, soha nem kentem magam, mert minek? Most 31 éves vagyok, két anyajegyet kellett leszedetnem, mert sötétek voltam. Most jöttem rá hogy igenis fontos a bőr védelme.

1. Hoxa
2007. máj. 29. 16:02
Végre ledobhatjuk magunkról a mindent eltakaró ruháinkat, hogy fedetlen bőrünket idén is kitegyük a hőségnek és az eddigieknél erősebb napsugárzásnak. Komfortérzetünk szinten tartása mellett azonban ügyeljünk bőrünk védelmére is!

Ugrás a teljes írásra: Nyári kozmetikumok és bőrallergia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook