Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » NuvaRing hüvelygyűrű (fogamzásgátló) fórum

NuvaRing hüvelygyűrű (fogamzásgátló) (beszélgetős fórum)


154. Cepheus (válaszként erre: 149. - Alisa33)
2009. jún. 10. 12:00
Azért ne félj a felrakástól, mert rossz helyre nem tud kerülni, nem lehet túlzottan feldugni például. Ha rövidebb az ujjad, akkor mélyen terpeszben leguggolva könnyebben eléred, mert úgy rövidül a hüvely.
2009. jún. 10. 11:57
Régebben meg az volt a baj h állandóan kiesett..pl amikor a párommal együtt voltunk,előfordult h rajta volt a gyűrű a... :DDDDDDDDDDDD
152. zsuzso100 (válaszként erre: 151. - Prischilla)
2009. jún. 10. 11:16
Annyira nem kell feltenni, hogy ne érd el, nekem elég lent van.
151. Prischilla (válaszként erre: 149. - Alisa33)
2009. jún. 10. 09:27

Én is a kivételétől félek:DD Betenni még betudom de kivenni...amúgy is rövidek az ujjaim:)

Tnap elmenten a dokihoz h nézze már meg h megvan-e még, mert nem találtam :D

150. zsuzso100 (válaszként erre: 149. - Alisa33)
2009. jún. 10. 06:31
Ezen ne izgulj! Beleakasztod kissé az ujjad és kijön, a felrakás kissé nehezebb, főleg először, de bele fogsz jönni, szerintem kérdezd nyugodtan a dokidat!
149. Alisa33
2009. jún. 9. 22:42
Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem! Én most fogok először venni ilyesmit, de a legnagyobb félelmem, hogy miként lehet ezt majd kivenni? Ha valaki megtenné és akár emailben is leírná, akkor nagyon megköszönném:) alisa32@gmail.com
148. nikkko
2009. jún. 9. 13:34
Hát én is ebben reménykedek! Köszi a válaszod!
147. zsuzso100 (válaszként erre: 146. - Nikkko)
2009. jún. 9. 12:06
Én is szünetben voltam így, nekem nem volt gond, meg is akartam kérdezni a dokitól, de elfelejtettem. Elvileg a gyógyszer is véd a szünetben is, nem?
146. nikkko
2009. jún. 9. 09:32
Sziasztok! Lenne egy kissé gázos kérdésem... kb. 2éve használom a nuvaringet, nem igen volt még vele gondom. De a lényeg, hogy szombaton kellett leszednem, és elvileg holnap reggel kell hogy megjöjjön a menszeszem, de a ma reggelt együttléttel indítottuk a párommal védekezés nélkül. Szerintetek lehet gond belőle, ha már ilyen "hosszú" ideje használom?!:S
145. lomé (válaszként erre: 144. - Prischilla)
2009. jún. 7. 12:22

Szia!


Nekem szerencsére nem volt libidócsökkenés:-) néha éreztem szex közben bizonyos pozitúránál pl: hátulról.

2009. jún. 7. 10:24

Sziasztok!


Elkezdtem újra használni a gyűrűt.. Volt már olyan köztetek h valakinek lecsökkentette a libidóját?Mert én egyáltalán nem kívánom mostanában a sexet..jó, régebben is volt olyan h elutasitottam a párom mert fáradt voltam,de mostanában mindíg..nem tudom h a gyűrű miatt van vagy vmi más az oka...

2009. jún. 5. 09:09
véletlenül félig elküldtem :) na szóval nekem az volt, ami miatt fájdalmas volt a szex, és az megszűnt a gyűrűtől. de ezt leszámítva is úgy érzem jobb ezzel.
142. 06718ca650 (válaszként erre: 140. - Nazani)
2009. jún. 5. 09:04
szia! nekem csak hüvelyszárazságom volt
141. 06718ca650 (válaszként erre: 137. - Annam79)
2009. jún. 5. 09:03
:) hát akkor jó ha hat. én is mindig nézegetem :) köszi! csak nem vagyunk bénák :)
140. nazani
2009. jún. 4. 19:07

Sziasztok!

Én most vettem meg az első adag Nuvaringemet. A nőgyógyászom ajánlotta, mert mondtam neki,hogy valami nagyon alacsony hormontartalmú szert szeretnék. Az lenne a kérdésem,hogy hogyan befolyásolja a libidót, mert az eddigi fogamzásgátlóim(Diane 35, Mercilon)teljesen megszüntették. Jó lenne, ha a Nuvaringtől visszjönne. Kinek mi a tapasztalata?

Előre is köszike!

139. annam79 (válaszként erre: 135. - Unax)
2009. jún. 4. 16:41
Szia!Én még nem tudom hogyan legyen,mert utána meg a nyaralás.még nem tudom hogy oldom meg.igazából annak örülnék,ha hamarabb le lehetne venni,és nem zavarna össze mindent a mensesemben.nem gond ha kell mellette védekezni.szerinted lehet ilyet.
138. annam79
2009. jún. 4. 16:38
de arra kiváncsi lennék,hogy mindenkinek ennyire lennt van,vagy csak mi vagyunk bénák,és nekünk csúszik le.pedig hüvelyi szülésem se volt,mindkettő császár volt.
137. annam79 (válaszként erre: 136. - 06718ca650)
2009. jún. 4. 16:36
Szia!Én ugyanígy vagyok.alig hogy bennt van.szex közben úgy felcsúszik,hogy alig lehet elérni.nem érzem akor sem amikor lennt van.nem fáj,nem nyom,nincs vele bajom,csak mindig nézegetem,hogy megvan-e.2 napja elmentem a dokihoz,hogy rendjén van-e így.igaz nem vizsgált meg de mondtam neki hogy teljesen lennt van,és mindig lecsúszik.azt mondta ne izguljak,nem fog kiesni,.én mondtam nem attól félek,hanem hogy hasson,és nehogy baba legyen belőle.azt mondta ne aggódjak,így is hat.
2009. jún. 4. 14:25
sziasztok! szerintetek miért lehet az, hogy nem tudom pár centinél feljebb tenni még mindig, és hogy állandóan lefelé jön még onnan is? hat ez így egyáltalán, hogy épphogy bent van? már nagyon unalmas kezd lenni ez a sok macera vele:))) köszi a segítséget!
135. unax (válaszként erre: 134. - Annam79)
2009. jún. 4. 13:30
Szia! Azt mondta a dokim, hogy ha elfelejteném a 21. napon kivenni, ne essek kétségbe, nincs semmi gond, vegyem ki a 22. napon, tartsak ugyanúgy szünetet, és folytassam a következővel. Így szerintem, ha egy nappal tovább hagyod fent, nem lehet gond, és úgy számolom, még éppen nem jön meg a vizsgálat idején.
134. annam79
2009. jún. 3. 20:29
Sziasztok!tanácsot szeretnék kérni.az első gyűrűm 13 napja van fennt.eddig szerencsére oké.De július 20-án megyek nyaralni,és nem leszek beteg akkor.ezért is kezdtem el.de most kiírtak egy kellemetlen bélrendszeri vizsgálatra juli13-ra,amikor pont beteg lesnnék.hogy oldjam meg hogy semelyik időszakban ne legyek beteg?mensest nem szeretnék kihagyni teljesen.az úgy jó lenne ha már a mostani gyűrűt nem a 21.napon venném ki,hanem a 18-adikon,és utána menne minden úgy ahogy volt.lehet ilyet csinálni?Köszi:Annamari
133. Nixi87
2009. jún. 1. 01:03
Sziasztok. Vasárnap este vettem észre hogy kiesett a gyűrű. Nem tudom mikor esett ki azt tudom hogy szombat este még meg volt. Kedden raktam be a gyűrűt előtte volt az egyhetes gyűrűmentes időszakom. A barátommal kedden voltam utoljára. Mi ilyenkor a teendő és menyire áll fen a terheség veszélye? Köszi a választ előre is.
2009. máj. 30. 10:58

Igen én is így értelmeztem, csak anyukámmal vitatkoztunk mer szerinte rögtön fel kellett volna raknom miután abbahagytam a gyógyszert. Köszönöm szépen a válaszodat. Akkor hétfőn elkezdem, remélem jó lesz mer a tabletta nem vált be (folyamatos fejfájás, 12 kiló hízás egy év alatt, izomfájdalmak stb.)

Egyébként azt nem tudjátok véletlenül, hogy a tablettától lehetnek ilyen félelembetegségeim?

131. zsuzso100 (válaszként erre: 130. - Krisztiii91)
2009. máj. 29. 20:21
Én úgy értelmeztem, hogy a szünet utáni első napon, tehát amikor a gyógyszert elkezdenéd.
2009. máj. 29. 18:20

Sziasztok!

Én ma vettem meg az első gyűrűmet és egy valamit nem értek. Én eddig tablettát szedtem és most vagyok a szünetben. Tehát vasárnap hagytam abba és hétfőn jött meg és most kéne hétfőn elkezdenem újra a gyógyszert. Elolvastam a tájékoztatót, hogy hogy kell átállni tabiról a gyűrűre de nem egyértelmű számomra, hogy mit jelent a "tabletta-mentes szünete utáni első napon" Az nálam azt jelenti, hogy akkor ami most következik hétfőn kell felraknom a gyűrűt a 8 napos szünetem után??? Vagy már fel kellett volna raknom ezen a hét hétfőn rögtön a tabletta abbahagyás utáni napon?

Előre is köszönöm válaszotok.

Sziasztok!

129. 06718ca650 (válaszként erre: 126. - Esztike21)
2009. máj. 28. 13:43
nekem is ugyanez volt a gyócitól. szurkolok :)
128. 06718ca650 (válaszként erre: 125. - Annam79)
2009. máj. 28. 13:42
:) én is remélem hogy bejön nekünk :) szia!
2009. máj. 27. 18:54

Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.

Nekem a petefészek környékén volt egy kis fájdalmam, mikor együtt voltunk, de ultrahangon meg sehogy nem találtak semmit. Amióta Nuvaringem van, ez teljesen elmúlt!

2009. máj. 27. 10:28

Sziasztok!

Új vagyok itt,bár már régóta olvasom a fórumot.

Holnap váltom ki életem első Nuvaring gyűrűjét. Bizakodom,hogy ez végre beválik.Megjártam már a fogamzásgátlókkal, rendesen...Sok fajtát kipróbáltattak már velem(Meliane, Lindynette 20,Milligest,Yasminelle,Tri-regol), de mindegyiknél ugyanaz a mellékhatás jött ki: HÜVELYSZÁRAZSÁG,plusz libidócsökkenés. Ez annyira kellemetlen....semmi más bajom nem volt tőlük,de emiatt elviselhetetlenül fájdalmas volt a szex. :(

A gyógyszerek közt mindig 3 hónapos szünetet tartottam, s ez idő alatt a hüvelyszárazság megszűnt és úgy kívántam a páromat, mint még soha. :) Szóval tuti a gyógyszerek teszik ezt velem. Nagyon bízok a NuvaRingben,remélem ettől nem jön elő ez a kellemetlen mellékhatás. Szurkoljatok.

Majd beszámolok a fejleményekről.

125. annam79 (válaszként erre: 123. - 06718ca650)
2009. máj. 26. 19:03
Szia!Nekem is fura az a tudat,hogy egy akkora műanyag karika van bennem.Lassan vége a mensesemnek.kiváncsi vagyok ha együtt leszek a férjemmel feljebb kerül-e,illetve nem e fog fájni.engem ez aggaszt a legjobban.remélem sikerül mindkettőnknek,mert látom te is féltél tőle,úgy mint én.de szeretném ha beválna.szió

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook