Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Numerológia – Számok és a hivatás fórum

Numerológia – Számok és a hivatás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Numerológia – Számok és a hivatás

1 2
52. 39ff6fe670 (válaszként erre: 51. - E2748f8bb8)
2010. okt. 5. 20:40
A fórumhoz tartozó cikkben olvashatod :)
51. e2748f8bb8 (válaszként erre: 49. - 39ff6fe670)
2010. okt. 5. 07:59

Köszönöm szépen, és ebből mit lehet megtudni?

Talán az illető tulajdonságait, vagy sorsát?

2010. okt. 4. 22:15

A névszámom 6-os.

A sorsmisszió 1-es.

:)A 6-os a kedvenc számom :D minő véletlen :)

49. 39ff6fe670 (válaszként erre: 48. - E2748f8bb8)
2010. okt. 4. 21:09

1977.05.05. - 5-ös születésnap szám, 7-es sorsmisszió


1955.05.15 - 6-os szül.szám és 4-es sorsmisszió


jó sok a tripla meg az 5-ös :)

2010. okt. 4. 13:45
Erre a két évszámra mit tudok mondani: 1977.05.05. 1955.05.15
47. leminscata (válaszként erre: 46. - 7c87232e7d)
2010. szept. 27. 17:42
2-es születésnap szám, 6-os sorsmisszió :)
2010. szept. 25. 18:45
Rolam irna valaki??1987.06.29.Nagyon szépen köszönöm elöre is!!Márha valaki ir vissza mert látom régen voltak ezen az oldalon!
45. rock'n'rollGirl (válaszként erre: 44. - Ardélia)
2010. júl. 27. 21:48

Szia!


Az alapján a könyv alapján, ami nekem van (ez eléggé részletes), nem kell összeadni.

A születési dátumod alapján a sorsszámod ugye a 22-es, le is írom, hogy mit ír a könyv:


"A huszonkettes sorsszámú emberek kimondottan szorgalmasak, gyakorlatiasak, és mindig nagyon pontosan látják lehetőségeiket. Habár rettentően szomjazzák a sikert, alapvetően nyugalomra és harmóniára vágynak, ezért rengeteg erejüket leköti, hogy az ide-oda hullámzó erőviszonyok között egyensúlyt teremtsenek. Így időnként meg kell elégedniük valamiféle szerényebb eredménnyel. Fiatalabb éveikben feltehetőleg megpróbálnak kevés munkával viszonylag sok pénzt keresni. Csak jóval később, amikor már benőtt a fejük lágya, döbbennek rá, hogy képességeik jó része még mindig parlagon hever. Noha rendkívül izgalmas és érdekes emberek, nagyon nehéz együtt élni velük, mivel mindig teljes erőbedobással dolgoznak valamin."


Ez így már illik rád? A könyv, amit írtam, azt ajánlom mindenkinek, részletes is, és nem csak a numerológiával foglalkozik, hanem az összes csillagjegy (kínai is) részletes jellemzése benne van, a tenyérjóslást, ingát is el lehet sajátítani, illetve kártyajóslás is megtalálható benne. :)


Ildi

44. ardélia (válaszként erre: 14. - Rock'n'rollGirl)
2010. júl. 26. 04:07

Szia!

A 22-es szám miatt írok.


A születési dátumom számait összeadván a 22-es szám jött ki.Most akkor adjam össze,vagy ne,mert amúgy a 4-es egyáltalán nem illik rám 1991.01.01.-én születtem.:)

Nagyon érdekel ez a téma,régebben olvastam róla könyvet is de(Édesvízi kiadós)nem volt elég részletes. Nagyra értékelném ha valaki tudna nekem ajánlani.:)

Előre is köszönöm:Ardélia

43. Sylvia81 (válaszként erre: 42. - Shally)
2010. júl. 21. 14:52
Oh, köszönöm. :)
42. Shally (válaszként erre: 41. - Sylvia81)
2010. júl. 21. 14:31

Például itt is meg tudod nézni:

[link]

2010. júl. 21. 12:53
A névszámomat honnan tudhatom meg?
2010. júl. 21. 12:51

Sziasztok!


Érdekes volt a cikk. :)

Hááát... Sosem néztem mélyebben a számmisztikába, bár terveztem. De basszus! Hogy totál leírja, milyen is vagyok, sosem gondoltam volna!!!

A cikk alapján a 3as munkaterületen "kell" teljesítsem az 5ös missziót. Nem tűnik egyszerűnek, de szeretem a kihívásokat! :D És valami hasonlót el is tudok képzelni magamnak, mint ami a leírásból körvonalazódik (és voltam már eladó-ügyfélszolgálatos). :)

39. leminscata (válaszként erre: 38. - Shally)
2010. júl. 20. 13:30

Persze, a természetgyógyászok általában vállalkozók.. de ha valaki az lesz, egy csomó embert megismer már a tanfolyamon, az életmódtáborban, előadásokon, rengeteg kapcsolatra tesz szert. Sokan összedolgoznak pl egy intézményen belül. Ugye nekem is vannak oktatóim, orvosok, különböző természetgyógyászok.. ők tanítanak tehát iskolákban, meghívják őket rendezvényekre, táborokba előadást tartani és mellette van saját praxisuk, vállalkozásuk, írnak könyveket, dolgoznak kórházakban, wellness központokban stb


Ez majd adja agát.. mindenesetre nagyon izgalmas és szép hivatás. :)

38. Shally (válaszként erre: 37. - Leminscata)
2010. júl. 20. 13:23
Ez nem rossz ötlet ez az életmód tanácsadó! Csak hova alkalmaznak ilyen képesítéssel emebereket? Vagy max egyéni vállalkozóként üzhető szerinted?
37. leminscata (válaszként erre: 36. - Shally)
2010. júl. 20. 12:56

A dietetika szerintem tök harmonizál a 6-ossal, elvégre a gasztronómia vénuszi terület, amellett, hogy ugye az egészséges táplálkozásról van ott szó.


Ha az emberek segítése a számodra ideális hivatás akkor ebbe az irányba indulj, mert akiben ilyen késztetések vannak az biztos nem véletlen.


a természetgyógyászatnak sok ága van, ott van pl az életmód tanácsadás ami pl 6-os és a dietetikával szépen összehozható. :)

36. Shally
2010. júl. 20. 12:46

Köszi!

Ez igaz rám, hogy inkább a háttérben maradni. Amúgy közgazdász, meg könyvelő a szakmám (bár nem konkrétan könyvelek), de nem igazán érzem nekem valónak. Vmi emberibbet akarok csinálni. A dietetika például nagyon érdekel. Vagy akár a természetgyógyászat is.

35. leminscata (válaszként erre: 34. - Leminscata)
2010. júl. 20. 12:21
bocsi, a sorsmissziód a 4-es, a szül.napszámod a 6-os.. de ettől még nem változik a válaszom :D
34. leminscata (válaszként erre: 32. - Shally)
2010. júl. 20. 12:17

Köszönöm!


A számokhoz tartozó hivatások, munkakörök skálája énnél sokkal szélesebb mint amit leírtam.


A "nagy könyv" szerint a 4-esek inkább a tartópillérei a társadalomnak, tehát sokszor pl irodai munkájuk van.. de persze lehetnek önállóak is, jó könyvelő, mérnök válhat belőlük mert precízek. A 4-esnél talán azt az irányt jelölném ki, hogy: megdolgozni a sikerért. Mert ez az út nem a lazsálásról, szerencséről szól, hanem a munka szeretetéről, megbecsüléséről.


Mivel 6-os a sorsmissziód, a vénuszi energiák bejönnek a képbe.. most elmondok néhány foglalkozást, ami eszembe jutott:


Egy 4-es-6-os ból lehet főállású anya és feleség, mert a 4-es szívesen marad a háttérben és gondoskodik a nagy egészről (legyen az cég vagy család) és ugye a 6-os pedig a Vénuszhoz tartozik, tehát minden tipikus női feladat testhezálló.


Egy 4-es - 6-os ha sok ambícióval és kreativitással rendelkezik, lehet pl belsőépítész, lakberendező, látványtervező.. stb, mert ugye a mérnöki precizitás nagyon is összehozható a kreativitással.


De akár iskolai titkár is lehet, hisz ebben kulcshelyet foglal el a gyermek és az adminisztratív munka.


attól függően, kiben mi dominál.. hisz nem minden hatos művészi, és nem mindegyik szereti a gyerekeket.. ahogy vannak olyan 4-esek akik inkább azt szeretik ha háttérben vannak és irányítják őket, míg mások ambiciózusabbak de a 4-eshez tartozó precizitással rendelkeznek. a lehetőségek ezerfélék. :)


És még mindig ott a döntés, hogy az ember tejesen más irányba indul.. mert nem vagyunk keretek közé szorítva. :)

33. leminscata (válaszként erre: 31. - 484b000711)
2010. júl. 20. 12:02

ezt nem szerencsés keverni, mert ez a cikk csak a numerológia egy kis szeletéről szól, ahogy a kos napjegy is csak a horoszkóp egyik eleme.. ráadásul nem is értelmezik megfelelően a csillagjegyet (napjegy).


A jegyek azokról a tulajdonságokról mesélnek, amikkel leszülettünk, amik a fejlődésünkhöz kellenek, a bolygók együttesen mutatják személyiségünket, tulajdonságainkat, gyengeséginket, erősségeinket.. ezzel szemben a cikk a sorsmissziókról, hivatásokról szól. attól, hogy valaki kos, még választhat segítő, gyógyító hivatást. :)

32. Shally
2010. júl. 19. 14:48
Leminscata, tökjó az írás, és igaz is rám. Névszámom a 6-os, a születésnap számom is 6-os (15.-én születtem), a sorsszámom meg a 4-es. Szerinted ennek fényében milyen hivatás passzolna nekem?
2010. júl. 19. 14:44
Nekem az furcsa amikor sokminden diszharmónikázik a másikkal. pl. az illető kos eszerint nagyon önálló, de 2-es a száma eszerint nagyon másokra van utalva érzelmileg stb...
2010. júl. 19. 13:18
Biztos vannak olyan emberek akikre rá lehet húzni ilyen sablonokat de szerintem kevesebb ilyen ember van mint aki ellentmond ezeknek a példáknak.
29. leminscata (válaszként erre: 27. - 39ff6fe670)
2010. júl. 18. 20:11
én is ezt akartam válaszolni ;DDDDDD
28. leminscata (válaszként erre: 24. - Ecb0a96a08)
2010. júl. 18. 20:06

pálmalevél? Az talán választ adna a kérdéseidre.

:)

27. 39ff6fe670 (válaszként erre: 16. - 2104cc91e8)
2010. júl. 18. 19:59

bocs, burkoltan benne volt: a férjezettet mert mint írtam, hatással van ránk a névváltoztatás. :)


De úgyis megnézi mindenki a leánykorit is, és összeveti., mi változott. :)

26. 2104cc91e8 (válaszként erre: 20. - Leminscata)
2010. júl. 18. 19:54

Köszönöm a kedves válaszodat, amiből ugyan nem tudtam meg amit akartam, de örülök, hogy Te úgy hívod magad ahogy szeretnéd :))))


(Én ezt már így 45 év elteltével nehezen mérlegelhetem, de azért köszönöm☺☺☺)

2010. júl. 18. 19:51
ha a születési dátumaimat összeadom, akkor 6 jön ki. Nagyon fontos a család, attól függ kié mert nincs párkapcsolatom és gyerekem sincs. Főzni jól tudok, szeretek is. Iskoláknál dolgozom. A szépségipar és a művészet nem igazán érdekel, megcsodálok egy -egy alkotást, de nem gondolkozok rajta sokáig. Amúgy halak vagyok mérleg ac.
24. ecb0a96a08 (válaszként erre: 13. - Leminscata)
2010. júl. 18. 19:40
Röviden: halak vagyok, rák aszcendenssel, 6, 9 sorsszámmal. Valahol a 11 is szerepel bennem. Az anyukámat rendszeresen látogatják a holt lelkek. "Előző élet kalkulátor" azt írta előző életemben belső-Ázsiában jósnő voltam. És mindez a mai napig nagyon érdekel. Keresem is a fejlődés lehetőségét, /tai ji-zom, meditálok/ de semmi. Semmi intuició, megérzés, semmi művészeti teljesítmény, se család /egy lányom van, háromszor kezdem újra a párkapcsolatot/ Szóval, hol van amit minden előrejelzés ígér?
2010. júl. 18. 19:15
Nagyon jó a cikk,délután leírtam egy füzetbe is,mert mostanában keveset tudok gép előtt lenni,és h tudjak foglalkozni a témával :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook