Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Numerológia – Számok és a hivatás fórum

Numerológia – Számok és a hivatás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Numerológia – Számok és a hivatás

1 2
22. leminscata (válaszként erre: 9. - Titánia83)
2010. júl. 18. 18:22

:) nálam is nagyon betalált, nem is fogalkoztam ezzel, mikor egyszer csak leesett, hogy 2-es (11) és 6-os energiák találhatóak a hivatásomban, ugyanis nagy családot szeretnék és jól érzem magam az anyukaszerepben, de a 6-oshoz tartozik a szakmám is, ami a kozmetika.

Aztán "tök véletlenül" épp a természetgyógyásznak készülök, ami 2-es energiájú.

21. leminscata (válaszként erre: 18. - Winny)
2010. júl. 18. 18:18
:)
20. leminscata (válaszként erre: 16. - 2104cc91e8)
2010. júl. 18. 18:17

Jó kérdés. Én ezzel a tudattal vettem fel a férjem nevét, nem akartam elhagyni a nevem, mert ezzel változtatnék talán dolgokon amin nem akarok.. Így hát én amellett döntöttem, hogy Y-né X Z legyek, így úgy érzem, csak egy kiegészítő energiát hoztam be az életembe, a rezgése száomra nagyon jó.. önmagam maradtam, de jelzés értékűen, támogatólag felvettem a férjem nevét is.


Az én megjelenésem a világban szerintem stabilabb lett ezáltal. Tehát, igen, változott picit, jó irányba, tehát befolyással van az életemre a névváltoztatás.


Van, hogy egy név nagyon nem jó rezgésű, ilyenkor érdemes változtatni

19. leminscata (válaszként erre: 14. - Rock'n'rollGirl)
2010. júl. 18. 18:10

Igen, valóban létezik, és benne is van a cikkben, ahogy az is, hogy egyszerre mindent lehetetlenség megírni, ezért ebben csak a születési dátumról van szó.


A 11-es, 22-es stb mesterszámok, valóban különös jelentőséggel bírnak, de akkor is lényeges a numerológiai értékük. Én spec. 11-én születtem és kivesézgettem már rendesen.. de csak úgy értettem meg végül ennek a számnak a nehézségeit, hogy megvizsgáltam eredendően mit hordoz.. és az a 2-es, tehát a médiumitás, befogadás, szolgálat.. stb. Velem tipikusan az a gond, hogy a dupla egyessel borzasztóan ego vagyok, irányító, teremteni akaró típus, és nem figyelek az intuíciómra.. értsd ezt úgy, hogy előveszem a kártyát, kihúzom a lapot, de igazából az ego-m akar irányítani, és nem hagyom, hogy eljusson az üzenet hozzám, én akarom teremteni a valóságom.


A 11-es szám a tarot-ban a férfi (oroszlán) oldalt kezében tartó nő jelképe.


Eredendően a 11-es is csak egy kettes, ahogy minden szám eredetije lényegesebb, a dupla számok csak azt jelentik, hogy milyen erőket kell összefogni, hogy a megfelelő útra irányítsuk az energiát.


De szívesen olvasnánk tőled a meglátásaid, ezért fejtsd ki -ha van kedved- az összetett számokról és minden más numerológiai dologgal kapcsolatban a véleményed. :)

18. winny
2010. júl. 18. 17:27
Nagyon jó ez az info:) Köszi.
2010. júl. 18. 14:58
Amelyiken úgymond ismertebb. Ha pl. Tóth István Jóska a neve valakinek, de mindenki úgy ismeri, hogy Tóth Jóska/József, akkor azon.
16. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Leminscata)
2010. júl. 18. 14:12

Ha lehetne egy kérdésem, igaz, hogy nem egészen ide tartozik, de kíváncsi vagyok: amikor az ember a nevéből számol akkor a leánykori vagy férjezett nevét kell használni???

Elnézést, ha butaságot kérdeztem, de érdekel, és köszönöm szépen a kedves válaszodat☺☺

2010. júl. 18. 14:10
*Születésünk dátumából, elnézést.
2010. júl. 18. 14:09

Sziasztok!

Elolvastam egy cikket és szerintem nem teljesen tökéletes. Létezik sorsszám, életszám, szívszám, személyiségszám. Ezeket mind a születésünk számából tudjuk kiszámítani. számok 1-9-ig vannak. Igaz, hogy ha pl. 23-as számot kapunk, akkor a 2-est és 3-ast össze kell adni. DE: ha 11-est kapunk, akkor nem szabad összeadni, a 11-es marad 11-es, ugyanígy a 22-es is marad 22.


Akit érdekel: Jane Struthers - Sorsok könyve c. könyvben olvashat erről bővebben.

13. leminscata (válaszként erre: 3. - Ecb0a96a08)
2010. júl. 18. 12:32
ezt nem igazán értem. :) köszönöm a jelet!
12. ancsa84 (válaszként erre: 10. - Leminscata)
2010. júl. 18. 12:32
Végülis igaz....lehet majd idősebb koromban jön elő nálam is....
11. leminscata (válaszként erre: 8. - Baby0309)
2010. júl. 18. 12:31

nekem is 6-os, és nálam is a család a küldetés, és én se vagyok egy művész típus.. (bár ez így nem igaz mert anno írtam verseket, zenéket) de nem kell, hogy azon belül minden találó legyen, hisz csak kiszemezgettem néhány dolgot amit a 6-os energia alá sorolunk.


a 6-os abban mindenképp művészi, hogy fejlett a szépérzéke, ami akár a kertjén, az otthona berendezésén megmutatkozik.

10. leminscata (válaszként erre: 4. - Ancsa84)
2010. júl. 18. 12:27

Ancsa, apukám sorsmissziója is 3-mas, és 50 éves kora körül kezdte beteljesíteni azzal, hogy rendszeresen játszik (szintetizátor-ének) rendezvényeken.


A 3-mas leginkább valami kreatív dologgal kapcsolatos, vagy pedig olyasmivel, hogy közvetítsen, hogy embereknek adjon át valamit.. . lehet, hogy pl lesz majd egy hobbid amiben kifejezheted önmagad.


De a születésnap száma is utal a hivatásra.. sőt, azt mondják az utal rá leginkább, a sorsmisszió pedig egy belső késztetés, mozgatórugó ami inkább egy irányt mutat.


van, hogy az ember teljesen más irányba indul.. de sokszor visszatalál, akár idősebb korára.. érdemes odafigyelni ezekre az üzenetekre és az energiákat valamilyen formában megélni, mert ez az út elvileg sikert ígér.

9. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2010. júl. 18. 12:27

De a legjobb az, hogy szerintem életem folyamán az összes itt felsorolt szakmát szerettem volna űzni.


Pl. gyermekként mondtam, hogy király szeretnék lenni. (nemek ide vagy oda) Mondják nekem, hogy Mo-on nem király van, hanem miniszterelnök. Jó, akkor az leszek! Szóval a politikust sem zárthatom ki.


Előadóművész és színész az kb. felváltva akartam lenni.


Manapság meg, ahogy hallgatom a hülye Balázsékat a rádióban, kemény munkám közepette, gondolkozom, hogy inkább rádiósnak kellett volna szegődnöm. :D


Még ha komolytalan is a dolog, de tényleg felvetődött már nálam az összes. És hát egészen "véletlenül" pont az egyik az én foglalkozásom. :D

2010. júl. 18. 12:19
Az enyém a 6-os és tényleg így van,a család,az otthon a legfontosabb.Bár egyel nem értek egyet,az pedig a művészetes rész,az valahogy soha nem érdekelt. De a többi stimmel :-)
7. leminscata (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2010. júl. 18. 12:16
:)
2010. júl. 18. 12:10
8-as van benne valami :)))
2010. júl. 18. 10:53

Nézzen be ide az, akit valóban érdekel a számokban rejlő, millió lehetőség.


[link]

4. ancsa84 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2010. júl. 18. 10:43
Nekem is a 3as,háááát...nekem annyira nem jött be...
3. ecb0a96a08 (válaszként erre: 1. - Leminscata)
2010. júl. 18. 10:42
Köszönöm szépen, kaptál érte egy nagy cuppantást. Csak azt is mondd meg, légyszi, hogy mit tegyek, hogy úgy legyen! Máhogy, várom, keresem a csodát, és elkerül.
2010. júl. 18. 10:25

Az én számom a 3-as, és találó. :D

Köszi

2010. júl. 18. 10:08
A numerológia, más néven számmisztika, egy tükör. A nevünk betűi - helyettesítve a hozzájuk rendelt számokkal - megmutatják milyenek is vagyunk; utalnak általános jellemünkre, képességeinkre, velünk született tulajdonságainkra.
A születési dátumunkból pedig azt tudhatjuk meg, miért vagyunk itt, mi a feladatunk a világban, milyen sorssal születtünk le.

Ugrás a teljes írásra: Numerológia – Számok és a hivatás
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook