Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1344. Saffy
2008. ápr. 14. 09:52
Még valamit a házasságról (kapcsolatokról): Ha van egy virágod, és nem öntözöd, elhervad. Ha van egy kapcsolatod, és nem ápolod, elpusztul... A Csernussal van egy interjú a youtube-on a megcsalásról. Szerinte, bármilyen hihetetlen is, nem a szexért lépnek félre a férfiak. :)
1343. Saffy (válaszként erre: 1341. - Klara70)
2008. ápr. 14. 09:17

Szia! Minden kapcsolat más, egyikre sem lehet ráhúzni egy általános sémát. Nincsen meghatározott forgatókönyv, amiben magától értetődő a férj, a feleség, és a szerető szerepe.

Én ismerem a páromat, ezt nyugodt szívvel kijelenthetem, és azt is, hogy a mi kapcsolatunk jóval túlmutat a szexen. Nem azért jön hozzám, hogy azt pótolja, hanem nagyon mély, nagyon bensőséges, és bizalmas kapcsolat van köztünk. Én észrevenném, ha hazudik, mert minden rezdülését érzem. Egyébként sem az a típus. Amikor mi összejöttünk, nagyon sokáig csak lelki kapcsolat volt köztünk, és ő hihetetlenül szenvedett a bűntudat miatt, mert ő az a típus, aki egy életre tervezett a feleségével, és ragaszkodott ehhez az elképzeléséhez. Nála jobb és tisztességesebb férjet el sem tudnék képzelni. Nem a szex volt az elsődleges, amiért végül a karjaimban kötött ki, hanem a megbecsülés, a tisztelet, az őszinteség, a lelki kapocs, amit tőlem megkapott. Iszonyat drámák zajlottak le, míg "úgy" is egymáséi lettünk. És abban a pillanatban ő odaállt a felesége elé, és elmondta neki, hogy vagyok. De már előtte sokkal is figyelmeztette, hogy neki még szüksége van arra, hogy férfinek érezze magát, és ha nem kapja meg, akkor lépni fog, mert még nem akarja elföldelni magát. A két gyerekének is mindent elmondott. Ez nem hazugság, a fiával együtt dolgozom, és tudom, hogy így történt. Annyira nem csak a szexről szól, és a titkolózásról, hogy mindenhol felvállal engem. A családja, anyukája előtt, a legjobb barátai előtt. Most én vagyok mellette a nő, mindenhol engem emleget, velem megy baráti körbe, és engem ölel. És csak velem van szexuális kapcsolata.


Nem törvényszerű, hogy "marad a feleség". Ha így lenne, akkor mivel magyarázható, hogy olyan sok a válás? Hidd el, én tudom, milyen nehéz feladatok hárulnak egy feleségre, főként mikor anya lesz. Én nem voltam feleség, csak menyasszony, de évekig éltem az előző párommal, és van egy kislányunk is. Tudom, hogy milyen nehéz több szerepben is megállnod a helyed. Egyszerre kell, hogy jó háziasszony, jó anya, szuperszexi feleség, és megbízható munkaerő légy. A férj meg többnyire csak egy helyen bizonyít, a munkájában, és a többiben várja, hogy kiszolgálják. Ez van. De ezt el kell fogadnunk, és fel kell vennünk a kesztyűt, ha meg akarjuk tartani, nem? Én hiszek az örök szerelemben, de azt nem ajándékba kapjuk, azért kőkeményen meg kell dolgozni. És ebben a nőre hárul a nagyobb felelősség. A Soma mondta egyszer, és nagyon egyetértek vele, hogy sok nő, miután anya lesz, elfelejti, hogy ő valójában nő, és megtagadja ezt a szerepet. És akármilyen kegyetlenül hangzik is, egy férfi nem a szoptatós tehenet akarja, mikor hazaér, hanem a bombázó, kívánatos nőstényt, akibe anno beleszeretett, akit feleségül vett. Vajmi kevésbé érdekli, hogy ott gőzölög a vacsi az asztalon, és a gyerekek szépen megfürdetve, betakarva alszanak az esti mese után.


Egyébként még annyit a párom kedves feleségéről, hogy sem akkor nem dolgozott, mielőtt anya lett, sem azután, hogy már nem kellett otthon ülnie a kicsikkel. A kisebbik gyerekük 17 éves. A párom vállalkozásában bőven jutott volna neki szerep, sőt szükség is lett volna arra, hogy segítsen, de ő még erre sem volt hajlandó. Ha úgy vesszük, akkor minimum 13-14 éve lógatja a lábát, és tényleg nem csinál mást, mint szoliba, kozmetikushoz, fodrászhoz, meg vásárolni jár, ezért is néz ki úgy, mintha most lépett volna elő egy divatmagazinból. Délig alszik, aztán élvezi a nap további részét. Baromi jól néz ki a nő, még ennyi idősen is, de ez sem minden. :) Ő pl. nő maradt a szülés után, de mire megy a külsejével, ha közben úgy bánik a férjével, mint egy kapcaronggyal, és csak leveszi a pénzét, de még arra sem képes, hogy ezért minimum lefeküdjön vele...

2008. ápr. 13. 23:51
minden dolognak meg van a magyarázata, csak meg kell keresni - a nős pasi is csak pasi és a népesség legnagyobb részét a nők teszik ki - már nem emlékszem pontosan hány nő jut egy férfire, de több, mint 2 és ráadásul sok pasi a hasonló neműeket szereti, ami csak ront a helyzeten - de, ha az enyémről megtudnám, hogy másik nője is van biztosan nem illetném kedves szavakkal, sőt azt sem hiszem, hogy utána együtt tudnék vele élni, mintha mi sem történt volna - amíg egyedül álló voltam (gyerek nélkül főleg) sok mindent el tudtam képzelni és meg is tehettem, de azóta jobban érzem magam a tudattal, hogy ez a pasi az enyém és neki csak én vagyok - megnyugtató - nem hiszem, hogy bárki jól érezné magát a tudattól, hogy a második helyre szorult, vagy, hogy a szerelme egy másik házba tér haza - ezt nem veszem be - kompromisszumok vannak és köttetnek, de nekem ne mesélje senki, hogy így, vagy úgy mennyire jól érzi magát - akkor csak bemeséli magának, hogy elégedett - az nem létezik - higgyétek el, tapasztalat
1341. klara70 (válaszként erre: 1322. - Saffy)
2008. ápr. 13. 23:14

Nem akarlak megbántani vagy követ dobálni rád hidd el, csak sajnos első kézből való tapasztalatom van ez ügyben ezért szólok hozzá. Biztos vagy benne hogy neked nem hazudik? Miért? Annyira ismered? Mindenki ezt gondolja....évekig nem tudtam hogy a férjemnek szeretője van...pedig azt hittem ismerem. Lehet mondani hogy legyünk kívánatosak, szépek és kényeztessük a férjünket....de a napi robotban három gyerek mellett....na igen valaki kicsit hosszabb-rövidebb ideig háttérbe kerül.... A szeretőjének is gondolom mondott rólam fűt-fát és a nő sem tudta hogy velem is lefeküdt....akkor kivel csalt meg kit? Én csak azt mondom hogy sosem tuhatod mi az igazság! A férjem szeretője pár év után ott maradt egyedül a gyerekével és látom hogy ahogyan az idő múlik csak egyre távolabb kerülnek tőle. Esélye sincs a férjemnél mert mindig engem szeretett....egy férfi valami miatt el vesz egy nőt, ez nem véletlen, jó esetben szerelem olyan amit nem igen leht szétrobbantani.Közbe jöhet egy egy gyengébb pillanatban idegen nő nálunk azért mert a gyerekek mellett mellőzve érezte magát, segíteni persze nem akart....vita...no szex....szerető. Ez a menet, de aztán marad a feleség és a család, hiába szült a szerető gyereket mert ő nem lehet a családja csak egy pótlékká vált. A kicsit sem tudja a magáénak tekinteni hiszen nincs napi kapcsolat vele mint a többivel....elidegenednek teljesen. Megérte? A nőnek biztosan mert bár velem egy idős nem volt gyereke, eltartani eltudja nem gond, tipikus szingli jó kersettel de magányosan. Jó ez? A picinek nem, önző döntés volt a szeretőnek megtartani őt /illetve nem védekezni/

egy gyereknek joga van az apjához is, ahhoz is hogy családja legyen...

A vagyon....hidd el ezt is biztosan tudom bár tény hogy 15 év házasság után nincs külön vagyon, de a bíróság a közös megegyezéssel történő válásnál nem szól bele abba hogy ki mennyit kap....csak ha perre mennek!!!

Én többször is felajánlottam a férjemnek miután minden kiderült hogy váljunk el alig kérek valamit, szinte minden amiért nálunk meg ő dolgozott neki marad....jól járt volna nem veszített volna sem céget sem házat sem autót semmit....nem minden feleség követelőzik, ebből nem szabad kiindulni!

Őszintén ha valaki pézzel húz le éveken át, de nem kell nekem semmire, azt minek tartom el?

Lefekszenek mert a feleség követelőzik, hát ez is butaság lássuk be, ha egyszer nyíltan nem szereti minek hazudni?

Azt mondod van önbecsülésed meg önértékelésed. Az jó de hidd el voltaképp már régen feladtad mert különben még szerelemből sem tudnál egy nős pasival együtt járni.....

Nem érted hogy lehet megcsalt feleségként a férjedet választani? Én meg azt nem hogy gondolhatja valaki hogy évtizedes házasságok felbomlanak egy kívül álló miatt némi szexért?

Persze lehet mint minden az életben, hogy neked van igazad, a képlet egy gonosz lehúzós feleség egy szegény kis férj és te....kívánom hogy ne csalódj majd nagyot!

Azért a vagyonnál eszmbe jut hogy kinek könnyebb pénzt, anyagi javakat karriert építeni (amit aztán nem akar megosztani majd ugye) a feleségnek aki a gyerekkel ugye otthon marad min. egy ideig, vagy férjnek aki jóformán egyedül állóként dolgozik????

1340. Saffy (válaszként erre: 1339. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 13. 12:55
Többször is mondta, hogy ha nekem ez így nem jó, akkor éljem az életemet. Basszus, azért ez nem ennyire fekete-fehér. Nyilván nem akarok örökre egyedül maradni, én is vágyom családra, de jelenleg nem sürget ez a gondolat, és szeretem is. Ő is szeret, ez egészen biztos. Aztán lehet, hogy elválik, ki tudja, és vele fogom leélni az életem. De az is lehet, hogy nem. (egyébként sok dologban már a válás felé tendál, de nem váltott radikálisan, ez tény. azt hiszem, ez nem lehet olyan baromi egyszerű két évtized házasság után)
1339. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1338. - Saffy)
2008. ápr. 13. 12:42

Annyit azert latok ennyibol is, hogy ha lenne benne nemi szeretet is irantad, azt mondana, hogy "eld az eleted, nem akarlak boldogtalanna tenni".

Te pedig, ha mar nem fogod szeretni, akkor fogod erteni, mire gondolok. Az idodet pocsekolja, persze azert, mert o sajat magat nezi, nem teged.

Amig viszont "szerelmes" vagy, ezt nem fogod igy latni. A te idod dragabb, mint az ove. Hip hop 30 leszel, aztan mit mondhatsz majd el az erzelmi eletedrol? Mindig szereto voltam, de azert nagy volt mindig a szerelem, csak eppen nincs mellettem senki? Neki eszebe sincsen elvalni, most gondolj bele, nem kenyelmes ez neki? Van aki gondjat viseli es van, aki mellett megfiatalodhat par orara. Hulye lenne felrugni mindent.

A ceget miert kellene eladnia? Kifizetheti belole a feleseget. Majd ha komolyan megfordul a fejeben a jovotok, talan megkerdez egy ugyvedet errol.

1338. Saffy (válaszként erre: 1337. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 13. 11:38

Ennyi info alapján kár lenne ítélkezni, de nyilván nem fogom kifejteni az egész kapcsolatunkat. Az, hogy vén kecske, stb... szerintem egyáltalán nem elítélendő, hogy egy középkorú férfinak is szüksége van szeretetre, szerelemre, megbecsülésre, és ha ezt a felesége nem hajlandó megadni, akkor mit tegyen? Ássa el magát? Azt hogy mit miért tesz, vagy nem tesz, senki nem kérdőjelezheti meg, főleg olyasvalaki nem, aki nem ismeri, és nem látja át az ő helyzetét, nem tudja az okokat. Nyilván nekem szar, hogy nem válik el, de engem szeret, hozzám jön, velem osztja meg a gondolatait, érzéseit... az pedig soha nem érdekelt, hogy mennyit fizet a feleségének, hogyan tarja el. Csak azt mondtam, hogy én hülyét kapnék, ha jogot formálna az egyedül összekuporgatott vagyonomra valaki, aki egész életében mást se csinált, csak egész nap a kozmetikusnál, meg a bevásárlóközpontokban szórakozott, meg bejárta a fél világot a pénzemből. Hidd el, van egzisztenciája... van egy cége. De úgy tudom, hogy azt el kellene adnia, vagy valahogy felosztania a váláskor.


Egyébként szerintem túl sok az indulat a szeretők felé. Ők a legkevésbé okolhatóak egy tönkrement házasságért, vagy egy válásért. Néha nem ártana önmagunkba is belenézni egy kicsit. A szerető csak egy szerencsétlen helyzetű nő, aki beleszeretett egy férfiba, akiről sokszor az elején nem is tudja, hogy nős... Amikor meg kiderül... akkor már késő. És szerintem nem nagyon van olyan nő, aki hideg fejjel tudna kezelni egy ilyen helyzetet, miközben őrülten szerelmes. Nekünk marad a várakozás, meg a reménykedés.

1337. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1326. - Saffy)
2008. ápr. 12. 22:43

Abban, amit leirsz, kicsit sok az ellentmondas.

A buszkesegedet mar felaldoztad, persze gyozkodheted magad az ellenkezojerol, ahhoz viszont vajmi keves kozod van, hogy a feleseget hogyan tartja el a ferje es a no mennyit dolgozott. Az o ferje, nem a tied es o a gyerekeinek az anyja. Te pedig a szeretoje vagy. Ha tudod, mit jelent ez a szo.

Langralobbant egy ven kecske, de erted nem rugna fel a csaladjat es egzisztenciajat. Egy ferfi, ha szerelmes (igazan!!!), mindent felrug.

Ha pedig 2 evtized alatt megepitett egzisztenciaja egy valassal elszallna, akkor neki most sincs olyanja.

1336. Sylvee12 (válaszként erre: 1325. - Fe20557d00)
2008. ápr. 12. 22:37

wáááááááá

ez nagyo szép

1335. bede4c43e8 (válaszként erre: 1333. - Saffy)
2008. ápr. 12. 22:25
Aláírom, piszkálná a csőröm, de a múltban nem lehet élni. Ez van, szerintem előbb kellett volna gondolkodni. De persze gondolom eleinte ez nem volt ilyen elmérgesedett helyzet, akkor kellett volna lépni, mikor még könnyebb lett volna anyagilag. Ha meg régóta tart ez a csesztetés, akkor nem értem, miért nem előbb lépett a pasi. (gondolom a kényelem, volt ki mosott, főzött, stb.)
1334. spinneli
2008. ápr. 12. 20:02
Vagyon alatt házat telket kocsit értesz, vagy van más is?
1333. Saffy (válaszként erre: 1331. - Bede4c43e8)
2008. ápr. 12. 19:58
Én a helyében biztos, hogy elválnék. De azért b**ná a csőröm, hogy a fél életem alatt összehozott vagyonomnak lenyúlja a felét, úgy, hogy ő semmit nem tett érte, csak élvezte a hasznát...
1332. bede4c43e8 (válaszként erre: 1326. - Saffy)
2008. ápr. 12. 19:56

Ok, könyörgések árán, de akkor már el kellene gondolkozni azon, érdemes-e folytatni egyáltalán?!


Tudom mit jelent nulláról bármit felépíteni, ha képes voltam rá egyszer, máskor is az leszek, mondjuk a Ti esetetekben max a fele vagyona úszik, de ha a pénze fontosabb nálad, akkor elgondolkoznék a helyedben ezen cseppet.

Ha valóban szeretek valakit, akkor nem máshoz akarok hazamenni, hanem ahhoz, akit szeretek és a pénz teljesen másodlagos dolog. Biztos embere válogatja, de ha szeretek, akkor bármit feladok és a pénz nem dominál a dologban.

1331. bede4c43e8 (válaszként erre: 1324. - F39a34943d)
2008. ápr. 12. 19:54
Jól látod, bár, ha jól belegondolok egyiküket sem értem. A nő helyében nem féltékenykednék, vagy rendeznék jelenetet, hanem simán kihajítanám a fickót. A pasi helyében vesszen a fele vagyonom, de ha így nem jó, akkor miért is megyek "haza" mindig valakihez, akit eltarthatok és ha valóban a szívem máshoz húz, akkor miért is vagyok még a feleséggel?
1330. f39a34943d (válaszként erre: 1329. - Fe20557d00)
2008. ápr. 12. 17:23
keverem én is idönként de okos és ügyes vagyok meg multitastingos is igy bírom!
1329. fe20557d00 (válaszként erre: 1328. - F39a34943d)
2008. ápr. 12. 17:20
Ahhh itt már minden egy turmixba kavarog! Szex,pénz,szerető,sírás,békülés...ehhj:-)))Egy szóval az ÉLET!
1328. f39a34943d (válaszként erre: 1325. - Fe20557d00)
2008. ápr. 12. 17:19
ide is illik meg oda is! :D
1327. Saffy (válaszként erre: 1323. - Bede4c43e8)
2008. ápr. 12. 17:19
Ja, és a féltékenység meg a vádaskodás abban az időszakban volt, amikor a férje maximálisan hűséges volt hozzá.
1326. Saffy (válaszként erre: 1323. - Bede4c43e8)
2008. ápr. 12. 17:17

Szia!


Azt nem mondtam, hogy egyáltalán nem feküdt le vele, de hosszas könyörgések árán egyszer-egyszer néhány havonta.


Nem hazudik, mert a felesége tud rólunk. Amint összejöttünk, mindent bevallott neki, ezért "nyilvános" a kapcsolatunk.


És elég nehéz nulláról újra felépíteni egy egziszteniát, nem gondolod? Meg már nem mai gyerek, és nem biztos, hogy lenne ereje hozzá, főleg a mai viszonylatok mellett. Ezért az egzisztenciáért, amit egyedül megvalósított, több, mint 2 évtizedig küzdött.


Én nem lennék a feleség helyében, mert elválnék azonnal. Voltam már ilyen helyzetben, igaz, nem feleségként, hanem élettársként, és mindent feladtam. Nagyon szar helyzetbe kerültem hirtelen lelkileg és anyagilag is, de megérte. A büszkeségemet egy férfi miatt sem áldoznám fel.

1325. fe20557d00 (válaszként erre: 1324. - F39a34943d)
2008. ápr. 12. 17:16
:-DD Hallod ezt nem máshova akartad írni?:-))))
2008. ápr. 12. 17:14

Minek kilépni ha mindegyiknek kényelmes ... biznisz ez ezt kap a pénzért emez meg emezt, a malyom meg fizet!


mondjuk én sem értem a pasit mert ha belegondolunk akkor igy kétszer fizet ennek is meg annak is ugyanazért a szolgáltatásért.

1323. bede4c43e8 (válaszként erre: 1322. - Saffy)
2008. ápr. 12. 17:02

Szia!


Azért valahol a történet sántít, nem hiszem, hogy 15 évig nem feküdt le a saját férjével a nő, és ha így van, miért is maradt mellette a pasi?

Úgy látom azért a féltékenység nem alaptalan, hisz a férjének van szeretője, nem?


Én a pasit nem értem, ha ennyire szar neki, miért nem lép ki a házasságból? A vagyon miatt? Ha ő teremtette tud másikat teremteni, szerintem és ez nem igazán szokta odakötni a pasikat egy nőhöz sem.


Nos a "nem hazudik"-kal sem értek egyet igazán, nyilván nem mondja el a feleségének, hogy nálad járt, ugye? Tehát mond valami mást, így mégis hazudik.


Reméljük soha nem fogsz a feleség helyébe kerülni, akit megcsalnak!

1322. Saffy (válaszként erre: 1320. - Klara70)
2008. ápr. 12. 15:45

Szia!


Ismerem a feleségét, és ismerem a páromat is annyira, hogy tudom, hogy nem hazudik, szépít, mert ő a saját hibáit is ugyanúgy belátja, elismeri. De milyennek mondanál egy olyan feleséget, aki ki akarja sajátítani, betegesen féltékenykedik, vádaskodik, folyamatosan balhézik jogtalanul (mert ő rettenetesen sokáig hűséges volt), és mindemellett 15 éve nem hajlandó lefeküdni a saját férjével? Persze ennek ellenére elvárja, hogy ő mellette maradjon. Egyszerűen be kell látnunk nekünk, nőknek, hogy a férfiakban ösztönösen munkál a hódításvágy, a változatosság utáni vágy, és egyedül rajtunk múlik, hogy meg tartjuk-e őket (persze ha meg akarjuk tartani). Amelyik nő nem hajlandó tenni azért, hogy mindig kívánatos, vonzó, és értékes maradjon a párjának, azt előbb-utóbb el fogják hagyni. Ha tetszik, ha nem, ez főleg a mi felelősségünk.


A házasságkötés után szerzett vagyon közös vagyonnak minősül, függetlenül attól, hogy melyik félnek mennyi része van benne, és ezt a válóperkor szinte mindig felezik, vagy megosztják. Nem csak úgy mondtam, hogy a felesége nem tett bele semmit a vagyonukba, hanem tudom. Ő egész életében egy percet sem dolgozott, egy Ft-ot nem keresett. Háztartásbeli, de leginkább az a dolga, hogy szoliba, kozmetikushoz, edzőterembe és vásárolgatni járjon, mert még a házimunkát is többnyire bejárónő végzi helyette. Ő azért nem akar elválni, mert végetérne a nyugodt élete, amiben eltartják, kinyalják a seggét, mindent megvesznek neki, anélkül hogy ezért neki bármit is tennie kéne. És ez legalább annyira gusztustalan szerintem!


Én azokat a feleségeket nem tudom megérteni, akik évekig, vagy tovább is tűrik a nyilvános megcsalást, megalázást. Ha ez annyira szar, márpedig az, akkor miért nem lépnek ki? A kényelem miatt? Én biztos, hogy azon nyomban elválnék, ha megtudnám, hogy megcsalt a férjem. Ez nálam elvi kérdés, és van önbecsülésem, önértékelésem is. Én soha nem lennék megalázott, megcsalt feleség sem pénz, sem megszokás, sem gyerek kedvéért!

1321. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1320. - Klara70)
2008. ápr. 11. 23:56
Házassági szerződés híjján a házasságban töltött évek alatt szerzett vagyon közösnek minősül. Azt nem lehet csak úgy elvinni. Csak azt viheti magával, amit még a házasságkötés előtt szerzett. A többit csak megegyzéssel, de ritkán látni ilyat, hogy nem kell vagyonmegosztási per, ha csak az egyik fél akar válni.
1320. klara70 (válaszként erre: 1319. - Saffy)
2008. ápr. 11. 23:49

Szia!

Két kérdés honnan tudod hogy olyan borzalmas a házassága és hogy mindent a figyelmetlen feleség rontott el? Mert ő mondta?

Vagyon...nos el ellehet válni közös megegyezéssel is amikor a javakat a felek döntése alapján osszák el....mit veszít? Ha ő dolgozott csak érte -ami lássuk be férfi duma- akkor vigye az övé, mi a gond? A gonosz feleség aki lenyúlná ugyan, de most inkább egy vacak rossz házasságban él vele? Na ezeket sosem értettem..... Ha egyszer téged szeret akkor tisztességesebb elvállni normálisan mint titkolózni....sokszor a pasi szereti a feleségét de mivel folyamatos függőségi viszonyban vannak sokszor veszekednek, persze nem vallaná be a szeretőnek. Könnyebb szeretőt tartani mint tisztázni a dolgokat és változatatni!

Persze senki sem lát bele a másik életébe, de te magad mondod ez nehéz és fájdalmas neked is....Te tudod hogy szeretnél élni, én csak azt, nekem mint feleségnek mennyi szomorúságot okozott mindez.

1319. Saffy
2008. ápr. 11. 13:31

Sziasztok! Látom, egy kicsit elkalandozott a topik a végére... nem olvastam végig, de hozzátenném magam. 2 és fél éve vagyok az én nős pasimmal. Volt már 1-2 kapcsolatom, de egyik sem közelítette meg ezt semmilyen téren. Úgy érzem, őrá vártam egész életemben, és ő is így gondolja a fordítottját. Nagyon szeretem! Persze nem akar elválni, van 2 gyereke, és a házassága alatt nagyobb vagyont halmozott fel (hozzáteszem egyedül, mert a felesége ebben nem vett részt), amit nem akar elveszíteni, felosztani. Morálisan is megviseli a helyzet. Én voltam az első, akivel félrelépett, hosszú szenvedések, lelki válság után, pedig már ősidők óta katasztrófa a házassága. Ő egy nagyon tisztességes, megbízható ember. Soha nem csalta volna meg a nejét, ha ő vigyáz a kapcsolatra, és mindent megtesz érte. Sajnos én nagyon szenvedek! Kínkeserves ez a helyzet, de tudom, hogy ilyen férfit soha többé nem találok... Ez előző barátom is nős volt, mikor megismertem, de ő elvált, és utána mi összeköltöztünk. 6 évig voltunk együtt. Tudom, hogy van rá remény, hogy egy nős pasi elválik, mégis olyan rohadt ez az egész!


Egyébként nem szándékosan keresem az ilyen helyzeteket! :S

1318. o.andi
2008. ápr. 1. 16:55
köszi de nem ...mégegyszer nem!!
1317. HUBERTUS 33 (válaszként erre: 1316. - Spinneli)
2008. ápr. 1. 00:26
Hát a másfél év alatt 3x kaptunk össze de mindig kibékültünk!!
1316. spinneli (válaszként erre: 1315. - HUBERTUS 33)
2008. ápr. 1. 00:15

reméljük a következő konfliktusig kitart az elhatározás.

persze mindegy, mert te nem akarsz többet.

1315. HUBERTUS 33 (válaszként erre: 1314. - Spinneli)
2008. ápr. 1. 00:12
Az biztos!! Megbántam volna ha szakítok vele!!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook