Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1374. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1348. - Fe20557d00)
2008. ápr. 14. 21:52

De már nem drogozik!!!! Pontosan ettől hiteles, mert tudja, hogy le lehet jönni az anyagról, ha valaki tényleg akarja és nem csak vinnyog és sajnálja magát a sarokban.


Első kézből tudja, hová vezet az út és mi a vége. Nem mások tanulmányaiból olvasott a drogok hatásairól, hanem tudja, mert átélte. És abbahagyta.

1373. 0260f21e84 (válaszként erre: 1372. - Klara70)
2008. ápr. 14. 20:02
En nem igy ertelmeztem. O azt mondja, ha valami nem mukodik, valtoztass. Probaljatok meg kozosen, ha nem megy, akkor valj el. Persze azert valas altalaban a vege, mert a 2 ember soha nincs kozos szinten "latas" tekinteteben. (Hu, remelem, erthetoen fogalmaztam meg)
1372. klara70
2008. ápr. 14. 19:36

Csernusnak sok mindenben nagyon igaza van....de mi legtöbben, félünk szembe nézni a magunk kísérteteivel és tagadunk, meg hazudunk magunknak inkább. Kívülállóként könnyű analizálni, meg a bilit a másik fejére borítani, de a dolgok nem fehérek és feketék, nem könnyű a hibáinkat beismerni....és ami fontosabb cselekedni hogy kijavítsuk őket.

Azt mondja ha megcsalt a párod lépj tovább hagyd ott értéktelen vagy számára. Én nem így érzem és nem azért meg vak vagyok ahogyan írja hanem mert tudom hogy akapcsolatomban mit rontottam el és hogy hogyan hozzam rendben. Ráadásul talán önbecsapás de én emellett a férfi mellett most boldognak érzem magam....fel lehet tenni a mérlegre hogy dobjak el egy 16 éves házasságot három gyerekkel és egy olyan férjel aki ugyan megcsalt de az elmúlt majd egy évben úgy viselkedik velem ahogyan mindig szerettem volna.....vagy vessek el mindent gőgből, büszkeségből csak hogy mások vállon vergessenek mondván milyen bátor vagyok, így boldogabb lennék?

1371. klara70 (válaszként erre: 1365. - Saffy)
2008. ápr. 14. 19:29

Számomra egy értelmes nő vagy kevés olyannal találkoztam aki szeretőként is vállaja a véleményét, méghozzá normális hangnemben....tehát nem vagy a sötét oldal.

Érted hogy nem igazán ideális a kapcsolatod, tudod hogy valahol ludas a pasi mert kifogások mögé bújika válást illetőleg,-és ez valahol biztosan rosszul is esik- de tiszteled, becsülöd és nagyon szereted őt.

Én nem téged nem értelek hanem a párodat.....miért jó egy nőt eltartani, ha a gyerkek már nagyok ők nem lehetnek kifogás meg lehet velük már beszélni mindent felnőttek voltaképp. Ha a feleségét értéktelen tartja aki csak lehúzza akkor miért nem lép....valószínűleg fél. Kérdés ez az állapot meddig tartható, te meddig viseled el így mert neked sem könnyű.

1370. fe20557d00 (válaszként erre: 1369. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 14. 13:26

Ez így van,aki problémából fordul hozzá akkor van is neki. De az előadása amin részt vettem,nem erről szólt.Sokkal többet vártam tőle,egy 16 éves lánynak olvasott a fejére a színpadon,a kis kamasz pedig azt se tudta miről beszél...hisz még felnőtt embereknek is nehezen emésztehető dolgokat mondott.De tényleg nem offolo,már a lenti példa is mutatja,mindig az hangzik jól,amikor a zászló nekünk áll.

Ez a szembesítik önmagával....jól hangzik,pedig nem minden terápiában ezt a módszert használják.

1369. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1368. - Fe20557d00)
2008. ápr. 14. 12:58

Ha valakinek problemat okoz a helyzete, rosszul erzi benne magat, talan a valtoztatas fele az inditja el, hogy szembesitik onmagaval. Nem tartom valoszinunek, hogy belekot boldog-boldogtalanba csak ugy hobbibol.

Altalanossagban pedig lehet irni vagy beszelni barmirol.

1368. fe20557d00 (válaszként erre: 1364. - Saffy)
2008. ápr. 14. 12:48

Hát pedig ezt mondta,ott azon az előadáson,ahol voltam. Szó szerint így..."a szeretőket csak megba...ák,igénytelenek,mert nincsen elvárásuk a férfival szemben,ezért gyakorlatilag élő vibrátort hazsnálnak."

Bármelyikünkbe bele tudna kötni.Valaklkibe azért mert a férje eltartja,nem doglzik...az se igazi nő.

A szeretőket már részleteztem....

Akit megcsalnak azt is mert hagyja..és még folytathatnám. Közbe ő nem is volt drogos..:-))

1367. Saffy (válaszként erre: 1366. - 0260f21e84)
2008. ápr. 14. 12:43
Ezt én sem értem. :( Áhhh... nagyon nehéz ez. :(
2008. ápr. 14. 12:38

Nem te kepviseled a sotet oldalt. :)

En arrol beszelek, ha valami nem mukodik, akkor miert kell belekenyelmesedni a mocsarba? Es ez a nem akarok-elvalni ferjekre is vonatkozik, csak ul olbe tett kezzel es o is magyarazkodik a kocsirol meg a cegrol...Biztos er annyit, mint a harc otthon, a feleseg nyavalygasat meg a szeretoje nyagattasat hallgatni. Igazi ferfi, aki tudja, mit akar.

1365. Saffy
2008. ápr. 14. 12:32
Elég nehéz a másik oldalon álló nőkkel közös nevezőre jutni ezügyben. :S Nem akarom képviselni a gonoszt, a sötét oldalt, és az indulatokat sem akarom magamra vonzani. Túl sok van belőle. :(
1364. Saffy (válaszként erre: 1360. - Fe20557d00)
2008. ápr. 14. 12:27
Az általánosítást én is utálom. De ha tényleg ezt mondta Csernus, akkor nem értem... Amit én hallottam tőle, ott nem egészen ezt hangoztatta. Egyébként van olyan szerető, akit csak megb...nak. És van olyan szerető, akiben értékes partnerre találnak, és esetleg egy következő párra. Ilyenkor elválnak. Lehet, hogy fél éven belül, lehet, hogy öt éven belül. Én az utóbbi kategóriába sorolom magam, és a kapcsolatunkat. Még nem vagyok olyan egetrengetően régóta együtt, és lehet, hogy ő is elválik...
1363. 0260f21e84 (válaszként erre: 1361. - Saffy)
2008. ápr. 14. 12:26

Akkor jo. Sok boldogsagot.

(Csak akkor meg ketsegeid nem kellene, hogy legyenek)

1362. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1361. - Saffy)
2008. ápr. 14. 12:21
Majd ha elvalik erted es elvesz, alairom, hogy ugy viszonyul hozzad, ahogyan leirtad.
1361. Saffy (válaszként erre: 1359. - 0260f21e84)
2008. ápr. 14. 12:19
Mert szeretem. Mert értékes nekem. Mert boldoggá tesz. Mert nem találkoztam még olyan férfival, akivel ennyire mély, értékekre alapuló, őszinte kapcsolatot tudtam volna kialakítani. Mert figyelmes, és a tenyerén hordoz. Mert szeret. Nagyon! Nem okoskodom. Ha a helyemben lennél, neked sem lenne ennyire fekete-fehér, hogy mi jó és mi nem az.
1360. fe20557d00 (válaszként erre: 1358. - Saffy)
2008. ápr. 14. 12:18
NA EZ AZ...amiről eddig itt papoltam!Általában avval azonosulunk ami nekünk jó... ami kevésbé kellemes avval nem.Te kiemeltél egy mondatot,hogy a férfiak nem a sex miatt lépnek félre....Dr Csernussal alátámasztva! Mert neked ez hangzik jól,míg nemrég a tévébe sőt az előadásán amin voltam szó szerint ezt mondta...a szeretőket csak megba...ák!Miért nem evvel a mondattal azonosulsz? Tehát,azt akartam mondani,hogy általánosít,ítélkezik..miköbe az ő élete is hagy kivetni valót maga után.
1359. 0260f21e84 (válaszként erre: 1358. - Saffy)
2008. ápr. 14. 12:13
Na, ez az okoskodos magyarazat. Pont errol irtam az elobb. Jo peldat irtal, es nem megbantaskent mondom. Tudod, hogy hibas amit teszel, megis csinalod es meg ala is tamasztod, miert jo ez.
1358. Saffy (válaszként erre: 1357. - Fe20557d00)
2008. ápr. 14. 12:03

Nem is azt mondtam, hogy ő isten, és megkérdőjelezhetetlen. Csak azt, hogy nekem hiteles, és többnyire azonosulni tudok a gondolataival. De ő is ember, és ez látszik is rajta.


Tudom, milyen véleménnyel van a szeretői szerepről, és egyet is értek vele sok vonatkozásban. Ettől függetlenül az életembe, és a döntéseim okába csak én látok bele, én élem át. Lehet, hogy hibás, sőt vszeg az, amit teszek, de most nem érzem úgy, hogy el tudok /el akarok engedni egy embert, aki fontos, értékes nekem, csak azért mert egy rossz házasságban poshad, és hivatalosan nem én vagyok a párja.

2008. ápr. 14. 11:48

Oké,azt hiszem abszolút félre értettetek. Nem offolok tovább. Nem azt írtam,hogy nincsenek jó elgondolásai..stb.Nem értem miért csak egy mondatot ragadnak ki egy szövegből ,aminek több a tartalama nem az az egy mondat. Arra akartam rávilágítani,hogy ember ő is.Ugyanolyan botlásokkal,és szent igazságokat senki nem tud írni,mindig azt érezzük igaznak amit a saját életünkbe tudunk illeszteni.Mint ahogy ránk rá is vár még legalább 30 év,és gondolhat még dolgokat ő is mis is máshogy mint ahogy a drogozás után is sok dolgot máshogy látott és elkezdett más utat járni...

Annyit még ,hogy nem sok a korkülönbség nem biztos hogy tapasztalatabb mint bármelyikünk...munkája meg mindnekinek van,nálunk is folynak családterápiák,és látom hogy más módszerrel is vannak eredmények.


Saffi! Ha hiteles neked,tudod milyen elítélő véleménnyel van a szeretői szerepről..?!

1356. Saffy
2008. ápr. 14. 11:21

Nekem abszolút hiteles Csernus. Az, hogy drogos volt, nem jelenti azt, hogy nem lehetnek jó elgondolásai az életről. A módszere pedig lehet, hogy sokak számára visszataszító, de nekem nagyon bejön. Sok ember azért megy pszichológushoz, hogy panaszkodjon, és azzal, hogy neki orvosi segítségre van szüksége tovább sajnáltassa magát, és ezzel takarózzon. A Csernusnál nem mennek sokra a panaszkodással. Ő nem azt csinálja, hogy végighallgatja, hogy jaj de szar az életem, és ez meg az tönkretett, és úristen... stb. Hanem ráébreszti a pacienst, hogy egyedül ő, és csakis ő az életéért a felelős. És az, hogy durva, azért jó, mert sokszor csak így lehet lerombolni bizonyos falakat.



Egyébként miért drogozott a Csernus, és mennyire komolyan? Én ismerek pár embert, aki poénból kipróbált ezt-azt, meg csinálta egy darabig, aztán megunta és lejött. És teljesen értékes, intelligens embernek ismerem.

1355. Saffy (válaszként erre: 1345. - Klara70)
2008. ápr. 14. 11:14

Hogy miért nem válik el, arra megvannak az elméletei. Azért vagyok vele, mert igaz lelki társra találtam benne, és hiszek abban, hogy csodálatos életünk lenne együtt. Még várok rá. Nem érzem úgy, hogy feladtam volna a büszkeségem. Ha titkolna, hazudna, a feleségével is együtt lenne, akkor bennem már rég meghalt volna az a szeretet és tisztelet, amit iránta érzek, és amiért vele vagyok. De ez jóval összetettebb kérdés ennél, és persze mindenki a saját felfogása, tapasztalatai alapján ítéli meg. A kislányom egyébként imádja őt. :)


Nagyon nehéz egy nőnek akár egy, akár három gyerek mellett. És persze igazságtalan az a teher, ami ránk szakad. Főleg egy olyan nőnek, aki az anyaság és a háztartás mellett még a munkájában is karrierre, sikerre törekszik. Tudom, hogy milyen hazaérni a melóhelyről, elhozni a gyereket az oviból, kitakarítani, megfőzni a vacsit, és még a gyerekkel is foglalkozni, játszani. Aztán hulla fáradtan bedőlni az ágyba, és örülni, hogy egyáltalán még élsz. Ez baromi nehéz feladat, de valahogy csak meg kell oldani, nem? Hiszen mi vállaltuk. Azt is mi vállaltuk, hogy jó felesége leszünk a férjünknek, nem? Egyébként szerintem az a férfi, aki egyáltalán nem veszi észre, hogy a feleségére mekkora teher szakad, és nem hajlandó legalább egy kicsit segíteni neki, megkönnyíteni a helyzetét, átvállalni egy-két dolgot, az egy önző disznó, és én nem is akarnék egy ilyennel együtt élni. Az nem férjnek való.


"Még egy dolog, kérdezted mit tehet a férfi ha rosszul érzi magát egy házasságban?" Szerintem ahhoz hónapok, évek kellenek, és sok elfojtott indulat, harag, veszekedés, hogy idáig fajuljon a dolog. Én nem vagyok annak a híve, hogy el kell menekülni a problémák elől. Meg kell beszélni, őszintén, tabuk nélkül, kompromisszumokat kötni, próbálkozni. Ha őszinteség és szeretet van, akkor minden van... Ha minden erőfeszítés ellenére sem érzi jól magát két ember egymással, akkor pedig lépni kell, és kész. Egy életünk van, és azt próbáljuk meg jól élni, az isten szerelmére!

1354. fe20557d00 (válaszként erre: 1353. - 0260f21e84)
2008. ápr. 14. 11:06

Szia:-) Azért írtam azt,hogy nem a szakmai alapjaival vannak gondjaim. Csak ne mondja nekem senki,hogy aki drogzik az kezébe tartja az életét. Viszont ebből jól kijött ezt jól felhasználja a munkájához.A könyv lapos,ennél olvastam sokkal jobb könyvet tőle....

Tehát neki is volt időszak amikor kiesett az élete a kezéből....

A drogosokkal,jól bánik,szerintem velük jó ez.

1353. 0260f21e84 (válaszként erre: 1352. - Fe20557d00)
2008. ápr. 14. 10:59

szia Bogi, en regota gondolkozom mar rajta, marmint CsI-n. Nekem az tetszik pont, hogy drogos volt es lejott. Szerintem az ilyenek tudjak jobban, mirol dumalnak, akar panikbeteg, fobias, ongyilkos, depis. Ha volt a masik oldalon, tudja, mirol beszel.

Abban igazad van, hogy vannak tole szakmailag jobb pszichologusok, pszichiaterek, akik hagynak idot a paciensnek, hogy o maga jojjon ra a dolgaira a sajat tempojaban, de az is igaz, hogy a tulokos, tulolvasott, tulkepzett emberek hihetetlen hazugsagokkal tudjak altatni magukat. Cs meg van rola gyozodve, hogy az ilyeneket, meg a gyavakat egy hirtelen krizis felebreszti. Van akinek bejon, van akinek nem. De ettol nem kevesbe ertekes a munkaja.

(A konyve amugy kicsit csalodast okozott nekem, szerintem csak lovet akart)

1352. fe20557d00 (válaszként erre: 1349. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 14. 10:50
Onnan,hogy a munkám során volt alkalmam több munkájával találkozni,és volt alkalmam más beállítottságú pszichológusokkal,pszichiáterekkel találkozni.Napi szinten együtt dolgozunk. Rengeteg elmélet létezik,és más pszichológusnak más a tapasztalata.Ki amit kidomborít egy adott szituációban,ki mit tart fontosnak.Nem a szakmai tudását vonom kétségbe,hanem a magánéleti megoldásait...végülis ő is emberből van nem? Hányan nyúlhattak volna a droghoz,mégsem tették.Lehet mondani egy botlás volt,ahogy mindenki életébe vannak botlások,ezért nem tekinteném szent írásnak amit mond....és számomra ez ügybe vannak hitelesebb szakemberek.:-) De mindenkinek más jön be...
2008. ápr. 14. 10:49
Miért akar sok fiatal hölgy nős pasival szeretkezni? Csak tudunk valamit.
1350. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1349. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 14. 10:42
Ezt ne vedd kotoszkodesnek, csak en errol mast gondolok.
1349. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1348. - Fe20557d00)
2008. ápr. 14. 10:40

Valoszinuleg talalkozott mar annyi emberrel, hogy le tudja szurni a maga kovetkezteteseit. Ebbol kifolyolag hitelesebb szamomra, mint mi, akik az eletunk soran osszefutottunk x szamu ferfivel es hallottunk par ismerosunk kapcsolatanak alakulasarol.

Mellesleg honnan tudod, mit tud felmutatni?

1348. fe20557d00 (válaszként erre: 1344. - Saffy)
2008. ápr. 14. 10:18
Csernus folyton a hitelességet hangoztatja! Na most nekem ő nem hiteles először is azért mert drogozott,másodszor pedig,ha fel tud mutatni egy családot akkor már lehet fogalma arról amiről elméleteket mond.Tudod a pszichológia az elmélet....összhangba kell hozni a valósággal különben fabatkát sem ér.
2008. ápr. 14. 10:16
veszélyes
1346. klara70 (válaszként erre: 1344. - Saffy)
2008. ápr. 14. 10:08

Olvastad a könyvét? (Csernusnak)

Sok igazság van benne...de...látszik hogy nem nő!

Nem csak szex....a pasi elvárja hogy imádják feltétel nélkül, hogy ne mondjanak ellent, éltessék, bálványozzák....

Egy szerető ezt teszi...egy feleség próbál őszinte lenni és nem csak azt nézni a pasinak mi jó, hanem hogy a családnak is az legyen! Nagy különbség....A házasság gazdasági közösség is, nehéz tolerálni ha a férfi szeret magára és a saját ötleteire költeni a többieket hátrébb szorítva....vagy mondjuk úgy a feleség ötleteit és kéréseit, hiszen ő nem dolgozik csak otthon van a gyerkekkel had mondja már meg a pasi mire kell költeni! Ördögi körfogás!

Az asszony nem "rendes" vele orrfelhúz-vita-sértődés-no szex-vita-követelőzés-jó akkor nem szeret, elhanyagol-szerető(ő imád, mert nem vár el semmit, hiszen nincs alapja hozzá, nem kérhet, nem követelőzhet mert ha igen megy a levesbe...kényelmes).

1345. klara70 (válaszként erre: 1343. - Saffy)
2008. ápr. 14. 10:00

Persze minden kapcsolat más.....

Én ezek után pláne nem értem miért nem válik el a férfi a fenébe....minek tartja el a feleségét? Ha mindenki tud rólatok, téged szeret, akkor jobb lenne haza menni hozzád veled tervezni tovább, nem? Ne értsd félre én nem állítom hogy nem tiszták az érzelmei irántad, mert miért ne,de ha nem változtat annak valami oka kell hogy legyen!

Ha van egy gyermeked is pláne jobb lenne ha érezné hogy van egy "apukája" nekik ez fontos "igazi" családja lehetne,persze ez magán ügy ti tudjátok...

Azért nem mindegy hogy egy gyermek vagy kettő-három akár több akiknek a nevelése, ellátása anő feladata mert a pasi "csak" dolgozni jár el utánna elvárja a kiszolgálást. soma könnyen okoskodik...ha nem csak egy ember segítet volna, nagymama vagy fizetett bébicsősz talán lett volna időm magamra is...a a férjemre is...vagy csak aludni néha....na mindegy ez is magán ügy.

Még egy dolog, kérdezted mit tehet a férfi ha rosszul érzi magát egy házasságban? Lépjen, próbálja megbeszélni ha nem megy sőt ha annyira nem hogy másik nő után nézett akkor meg főleg!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook