Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1434. klara70 (válaszként erre: 1432. - Régiember)
2008. ápr. 28. 22:58

Hú látom kicsit zavaros lettem...bocsi!

Valóban a te hsz.-ra reagáltam de nem csak neked szólt....

"Miért gondolod hogy könnyebb és kényelmesebb a csaló férjel maradni mint venni a kabátodat és gyerünk...." - azért gondolom, hogy könnyebb, mert tenni így nem sokat kell, változtatni meg végképp nem kell... sorolhatnám. Te mit gondolsz?"

Mindenki helyzete más az én esetemben pár év lapos házasság ahol apa rohant a pénz után, anya meg az egyre növekvő gyerekszámmal tartotta a frontot. Egy idő után csak a viták maradtak....mielőtt kitudódott hogy a férjemnek szeretője van már elköltözött tőlünk mert megkértem rám (én küldtem el)....tarthatatlan volt az állapot. Megtehette hogy külön házba költözött nem főztem, nem mostam rá, megoldotta....voltaképp kiléptem egy rossz kapcsolatból...ő minden nap eljött ennek ellenére és anyagilag is támogatta a családját. Ha nem szeretném őt csak egy papírt kellett volna aláírnom.....az azért szerintem könnyebb mint újból megpróbálni mindent nem?

A fordulópontot és az elfojtott sérelmek felszínrehozatalát jelentette voltaképp, amikor lebukott és megtudtam hogy mi a helyzet. A lényeg abban állt hogy végre tudtunk beszélgetni...most már minden mindegy alapon. Nekünk nem muszáj együtt lennünk semmilyen téren, mégis olyan kapcsolat van köztünk amit nem tudok elmagyarázni....sok mindenen mentünk együtt át...talán bolondság elhinni neki hogy mindig csak engem szeretett és a nő csak pótlék egészen pontosan szex szükséglet volt számára.

Én arra gondoltam hogy ha most független nőként állok előtte megdobogtatja-e a szívemet, tudok-e vele felhőtlenül szeretkezni? Nekem nem KELL vele élnem...de szeretnék, és úgy látom ő is mert nap mint nap bizonyítja lassan egy éve már hogy ő megbánta azt a dolgot. Bizalom? Sosem lesz a régi.......de még mindig válthatunk ha így sem működne.

Még egy fontos dolog....sok mindenben megváltoztam, mert beláttam hogy bár nem akartam, de hátérbe szorult a gyerkeim mellett és "apává" és "anyává" váltunk az évek alatt. Eltűnt a férfi és a nő....mostantól a felesége és a szeretője is vagyok és a gyermekeimnek maradtam meg anyának!

1433. otis (válaszként erre: 1431. - Klara70)
2008. ápr. 28. 16:51

Ne haragudj, de én ezt nem értem. Most téged megcsaltak? Vagy szeretsz valakit, aki megcsal? Megcsalt?

Azt veszem ki a hozzászólásodból, hogy ez a bizonyos személy, aki megcsal, vagy megcsalt, vagy akit szeretsz, jócskán megsérthetett téged.

2008. ápr. 28. 16:42

"Miért gondolod hogy könnyebb és kényelmesebb a csaló férjel maradni mint venni a kabátodat és gyerünk...." - azért gondolom, hogy könnyebb, mert tenni így nem sokat kell, változtatni meg végképp nem kell... sorolhatnám. Te mit gondolsz?


"hátha valahol valaki még tud megcsalás nélkül is szeretni? - ebben biztos vagyok. Te?


" Miért nézed le azokat akik ugyan félre léptek mert...." - nem nézem le, egyszerűen konstatálom, hogy léteznek ŐK. Azokat meg kinevetem, akik panaszkodnak, ha ilyen helyzetben vannak évek óta.


"sok indok van aztán rájöttek hogy mekkora ökrök voltak? Ez miért olyan lehetetlen? Sokkal nehezebb nap mint nap azzal a tudattal ébredni hogy most hol és merre jár....hogy mikor haudik ismét.......de a szeretet az igazi szeretet az önzetlen, olyan mint a gyerekeké,bántod is szeret téged, ha bántanak is szereted őt. Nem azt nehéz elhagyni akit nem szeretsz már, vagy olyan lapos a házasságod hogy egy jó sorozat is izgisebb mint a férjed, vagy a szomszéd kutyája is élmény számba megy.....

Az a nehéz ha végre beszélgettek és elmondja amit érez hogy szerinte eddig ki hol tévedett és hónapokon át bizonyítja minden szinten a szerelmét neked...na az ilyen férjet nehéz elhagyni, ha te is szereted őt és belátod hogy bizony nem vagy tévedhetetlen és hibáztál pont úgy mint ő...csak nem volt benne egy másik ember és szex." - ezekkel nagyrészt egyetértek, bár eléggé zavaros...


"Miért gondolja sok "okos" ember hogy egy ilyen dologból nem lehet tanulni, hogy mindez csak a kényelmes eddigi helyzet megtartásáról szól? " - ez a sok "okos" jelen esetben én lennék egyedül? Nem is ismerjük egymást. De az tuti, hogy nem vagyok sokan, én egyedül vagyok ÉN a véleményemmel.


A továbbiakhoz sok sikert kívánok!

1431. klara70 (válaszként erre: 1430. - Régiember)
2008. ápr. 28. 11:45

Miért gondolod hogy könnyebb és kényelmesebb a csaló férjel maradni mint venni a kabátodat és gyerünk....hátha valahol valaki még tud megcsalás nélkül is szeretni? Miért nézed le azokat akik ugyan félre léptek mert....sok indok van aztán rájöttek hogy mekkora ökrök voltak? Ez miért olyan lehetetlen? Sokkal nehezebb nap mint nap azzal a tudattal ébredni hogy most hol és merre jár....hogy mikor haudik ismét.......de a szeretet az igazi szeretet az önzetlen, olyan mint a gyerekeké,bántod is szeret téged, ha bántanak is szereted őt. Nem azt nehéz elhagyni akit nem szeretsz már, vagy olyan lapos a házasságod hogy egy jó sorozat is izgisebb mint a férjed, vagy a szomszéd kutyája is élmény számba megy.....

Az a nehéz ha végre beszélgettek és elmondja amit érez hogy szerinte eddig ki hol tévedett és hónapokon át bizonyítja minden szinten a szerelmét neked...na az ilyen férjet nehéz elhagyni, ha te is szereted őt és belátod hogy bizony nem vagy tévedhetetlen és hibáztál pont úgy mint ő...csak nem volt benne egy másik ember és szex.

Miért gondolja sok "okos" ember hogy egy ilyen dologból nem lehet tanulni, hogy mindez csak a kényelmes eddigi helyzet megtartásáról szól?

Nem volt kényelmes azóta pedig fájdalmas....

Nehezebb a hibáinkat kijavítani és tovább menni, mint mindent felrúgni és tiszta lappal kezdeni azzal az érzéssel hogy most majd megmutatom hogy nem én voltam a ludas és lehet engem úgy is szeretni hogy a férjem hűséges marad.....

1430. régiember (válaszként erre: 1428. - F39a34943d)
2008. ápr. 27. 17:21

másképpen fogalmaznék:

van, aki inkább poshad a biztonságos mocsárban, mintsem, hogy felfedezze az ismeretlent

1429. régiember (válaszként erre: 1426. - Fe20557d00)
2008. ápr. 27. 17:18
;)
1428. f39a34943d (válaszként erre: 1425. - Fe20557d00)
2008. ápr. 27. 14:07
De van aki szenvedni jobban szeret mint egyszer dönteni aztán mondjuk elmenni! .. vagymi
1427. f39a34943d (válaszként erre: 1424. - Régiember)
2008. ápr. 27. 14:06

Azért van több nöje mert aki "becsületes" és azt mondja, hogy nem megyek félre, vagy ha félre megyek akkor elötte megszüntetem az elöző nővel a kapcsolatot akkor annak elvileg egyszerre csak 1 nője lesz.

De aki csak magára meg a nőgyüjtésre gondol az meg tele lesz nőkkel mint a délibusz.

1426. fe20557d00 (válaszként erre: 1424. - Régiember)
2008. ápr. 27. 13:46
:-D Ez jó most néztem az adatlapod...
1425. fe20557d00 (válaszként erre: 1424. - Régiember)
2008. ápr. 27. 13:44

Mert ugyanolyan sok a döntésképtelen,bizonytalan nő is. Csernus írja a görcs görcsöt vonz be....


Aki meg mer dönteni,és határozott,arra néznek rá mint Jenő a moziba....hát ez akkor nem is szeretett igazán....ugyanmár!! Egyszerűen FELNŐTT és képes az életét jobb írányba terelni.

1424. régiember (válaszként erre: 1423. - F39a34943d)
2008. ápr. 27. 13:39

Döntés = Felelősség = Fejlődés


Meggyőződésem, hogy egyes emberek felelősségvállalása gyógyszeres kezelést igényelne, hogy legalább az élet minimális szintjén elvegetáljanak. És akkor még nem is beszéltünk a kockázatvállalás szintjéről...ami tudniillik előrevitte és viszi most is az emberiséget.


hm...lehet, hogy nem is igényelne gyógyszeres kezelést... egyszerűen csak természetesen szelektálódnának ezek az emberek azáltal, hogy bizonytalanságot sugározva kiesnének a potens hímek köréből.

DE AKKOR MONDJA MÁR MEG VALAKI, HOGY MIÉRT VAN ÉPPEN TÖBB NŐJE EGY ILYEN DÖNTÉSKÉPTELEN, BIZONYTALAN, IM-POTENS PASASNAK???

2008. ápr. 27. 12:41

Nem értek egyes pasikat mi a nyavajáért vaccilálnak, hogy most akkor ezzel legyek azzal legyek meg legyek-e egyáltalán.

Én eldöntöm azt hali! most mi a macskanyelvért érdemes magamat is meg a nőt is kínozni?

1422. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1421. - Otis)
2008. ápr. 27. 12:24
Sok boldogsagot kivanok! :)
1421. otis (válaszként erre: 1420. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 27. 10:23

De már jól vagyok ám! :)


Ősszel felesége leszek a leghozzámillőbb férfiúnak. Aki VALÓBAN szeret, VALÓDI jegygyűrűt adott nekem, és VALÓDI gyerekeket szeretne tőlem, és mindezekért nap mint nap komoly lépéseket is tesz. Nem csupán lépeget ide-oda... Akire nem kell várnom, mert már a megismerkedésünktől fogva mindketten ugyanazt szerettük volna: egymást! és együtt másokat :) Aki meghatódik attól, ha főzök neki valami finomat, akivel jót lehet civakodni azon, ha órákig számítógépezik, és nem figyel rám, aki citrommal szereti a teát és elpirul, ha meglátja a weddings-en, hogy már csak ennyi nap és... :)


Szóval jól vagyok!


De örültem volna, ha kimarad az életemből az a bizonyos 3 év.

1420. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1416. - Otis)
2008. ápr. 26. 20:08
Pfff :(
1419. otis
2008. ápr. 26. 20:01
Talán egy újabb áldozat...
1418. otis (válaszként erre: 1417. - Saffy)
2008. ápr. 26. 20:00

A közlése után kb. 2-3 órát faggattam, ölelgettem, sírtam, rimánkodtam, letérdeltem..stb. Ő némán állt, és várta, hogy vége legyen, olykor el is tolt magától. Aztán megtörtént a brutálkodásom spontán a fürdőszobában, tehetetlenségemben nekimentem kétkézzel az ablaknak, ütöttem, amíg ki nem józanodtam a látványtól.... (furcsa, sosem gondoltam, hogy egy fórumon egyszer csak ennyire fesztelenül szóbahozom ...hm..)


Nemrég láttam az iwiw-en egy nővel. Nem a felesége, kb. 10 évvel öregebb nála...

1417. Saffy (válaszként erre: 1416. - Otis)
2008. ápr. 26. 19:54
Ez rettenetes. :( Nem próbáltál utána beszélni vele? Visszament az asszonyhoz? Mi történt? :(
1416. otis (válaszként erre: 1404. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 26. 19:53

Egyik este 11-kor: "Már nem szeretlek. Vége."


A mai napig nem tudom, mi történt igazából. Totál kikattantam. Sosem voltam egy tettleges nőszemély de aznap éjjel a kórházban varrogattak..

1415. Saffy (válaszként erre: 1413. - Otis)
2008. ápr. 26. 19:51
Nem. :))) Jól is néznénk ki, ha ezt már többször eljátszotta volna másokkal. :D
1414. régiember (válaszként erre: 1413. - Otis)
2008. ápr. 26. 19:50
Nem hinném, hogy a férfi közös, inkább a NŐ.
1413. otis (válaszként erre: 1412. - Saffy)
2008. ápr. 26. 19:50
Annyira kísértetiesen hasonló a történeted az én egykori történetemhez...! Nem pécsi az illető véletlenül?! :))))
1412. Saffy (válaszként erre: 1411. - Ráhel)
2008. ápr. 26. 19:30
Nálunk nincs hazudozás, megalázás, mindenki tud mindent. Sőt, úgy néz ki, a feleségnek is van új pasija. De elég bonyolult anyagi szálak kötik őket össze, ezért nehéz az elválás. Én is annak a híve vagyok, hogy ha nem megy, nem kell erőltetni. Én nem vállalnám ezt, még akkor sem, ha áldozatokat kéne hoznom. Egyszer már megtettem.
1411. Ráhel (válaszként erre: 1409. - Saffy)
2008. ápr. 26. 18:09
A szeretőre sem mondtam egy rossz szót sem.Kultúráltan levelezgettem vele.Tudom, hogy az én saram is a helyzet, tudom, hogy fiatalon nem tudhatjuk,mit hoz a jövő, fogadkozunk.Mégis úgy gondolom, ha már nem szeretjük a másikat, álljunk elé, őszintén mondjuk el, váljunk el békességben, esetleg barátként.Sokkal egyenesebb, emberibb, mint ez a megalázós megcsalósdi.Ha nem működik, lépjünk,de emberként, ne féregként.
1410. Újév (válaszként erre: 1409. - Saffy)
2008. ápr. 26. 17:58

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy szörrnyű nagy hendikeppel indulsz...

A másik meg az, hogy aki menni akar, azt engedni kell. Ha már más is be tudott furakodni egy kapcsolatba, akkor ott már gáz van...

(Mielőtt megköveztek: volt egy harmonikus és boldog 5 éves kapcsolatom, ergo ismerem azt az oldalt is.)

1409. Saffy
2008. ápr. 26. 17:55
Nem szoktam szidni. De a véleményem megvan róla, mint emberről, és mint nőről, és nem azért, mert az ő felesége. Az összes barátja, sőt még a családja is osztja ezt a véleményt. De ha én lennék a megcsalt feleség, és a szeretőt szidnám, biztos nem szólnátok egy árva szót sem.
1408. Újév
2008. ápr. 26. 17:53

Hát én nem nős pasival voltam, de elmesélem kis kalandom a másik oldalról, hozzátéve, hogy nem vagyok büszke arra, amit tettem.

A srác a baráti társaság tagja, mindenki tudta róla, hogy egy nőcsábász, és mindenki úgy tudta, hogy folyton váltogatja a nőit. Pár program úgy alakult, hogy sokat voltunk együtt. Szépen altatta, hogy kisgyereke van otthon, és félig-meddig együtt él az anyukával (épp csak nem házasok). A lényeg az, hogy mindkettőnk számára kiderült, hogy a másik fantáziáját izgatja, milyen is lenne az ágyban....

Én szentül hittem, hogy ő egyedül van (persze, az embernek bezsongva szelektív a hallása). Hát lefeküdtünk. Vagy másodszor vagy harmadszor lehettünk már túl a dolgon, amikor a beszélgetés közben csak úgy rákérdeztem, hogy van valaki más neki? Hát persze. Velem párhuzamosan anyucit is kefélgette:). Nesze, neked kaland. Azt hittem a falat lekaparom, úgy fájt. De mégis én vagyok a szerencsésebb, hisz mi párszor összejöttünk "azért", az a szerencsétlen asszony, meg évek őta tűri ezt. Elnézi neki. Amikor a gyerekkel terhes volt, a pasi folyton félrejárt...

Szóval azt hiszem örülök, hogy ennyivel megúsztam a szeretős "szerepet", ezentúl fogom tudni, hogy milyen feltételek teljesülése esetén fogm azonnal menekülőre.

Mocsok rossz érzés egy "foglalt" pasival együtt lenni:( Soha többet!!!

1407. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1405. - Saffy)
2008. ápr. 26. 17:37
Nem biztos, hogy segitesz magadnak, ha belemesz a jatekba es szidni kezded a feleseget.
1406. Ráhel (válaszként erre: 1405. - Saffy)
2008. ápr. 26. 17:34
Valamiért biztos elvette az a szuper pasi...És még mindig vele van.
1405. Saffy (válaszként erre: 1403. - Otis)
2008. ápr. 26. 17:26
Köszönöm. :) Én hiszek benne, és várok. Nem tehetek mást, mert imádom, és még nem találkoztam hozzá foghatóval... Egyébként a felesége megint alakított... jézus, ha ismernétek azt a nőt, csodálkoznátok, hogy egyáltalán van férfi, aki szóba áll vele. :S
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook