Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, ha nagyon lent érzem a babát (30. hét)? fórum

Normális, ha nagyon lent érzem a babát (30. hét)? (tudásbázis kérdés)


20. Gréti86 (válaszként erre: 15. - Bara874)
2014. júl. 30. 19:43
Én 3 óránként ettem a gyógyszert, és közben ettem. De én a vasra nem mindig bírtam ki az 1 órát, mert akkor kihánytam.
2014. júl. 30. 17:33
Hány hetes vagy?Mekkora a babó?
18. 52e9416b15 (válaszként erre: 16. - Bara874)
2014. júl. 30. 16:13
Meg is néztem.Én is erre tippeltem,hogy az a baba súlya.
17. 52e9416b15 (válaszként erre: 16. - Bara874)
2014. júl. 30. 16:11
Köszi mindjárt rá is nézek.
2014. júl. 30. 15:08

Kedves Betti1984!Találtam egy linket remélem ez segít :)

[link]

2014. júl. 30. 15:05
Fuu az nem semmi 2 nap vajúdás?!Igen minden ember más.Engem is ez nyugtat, hogy szolt volna ha valami szokatlant lát.A magnéziumot nem hagyom abba.Még olyan kérdésem lenne, hogy tegnap kaptam vas tablettát neo-ferro-folgammat.Itthon néztem a betegtájékoztatót elég macerás beszedni, bizonyos ételek elött vagy után pár órát ki kell hagyni.Az nem is lenne baj, csak én még szedek magnéziumot és gravidát is.Kiszámoltam, hogy kb mikor kell szednem őket,de kíváncsi lennék ti hogy oldottátok meg.
14. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Bara874)
2014. júl. 30. 14:41

Szerintem is azért van ez, mert lentebb szállt a feje. Jobban nyomja a hólyagod is, és a méhszájat is jobban feszíti. Nekem is voltak ilyen fájdalmaim, a 20. héttől voltak jósló fájásim és hasonlók. A szülés előtti hetekben erősödött fel ez, mégsem tágultam semmit. 2 napot vajúdtam és az utolsó 7 órában indult meg a tágulás, hiába fájt korábban is, valós tágulás nem történt.

Más meg észrevétlen tágul és semmi fájdalom előtte sem, alatta sem.

Szóval mindenkinél másképp megy, mindenkinek másképp helyezkedik a baba is. De az, hogy lentebb a feje jó jel, valószínűbb, hogy a szülésnél szépen fogsz tágulni és nem jársz úgy mint én, mert nekem a vajódás alatt sem jött lentebb a feje az istennek sem. :)

Szóval nyugalom, az orvos észrevenné, ha nagy a baj. Viszont a magnéziumot jó ha szeded továbbra is...

2014. júl. 30. 14:37
Tudjátok mit jelent a BS rővídités?
2014. júl. 30. 13:55
Nekem a 30. héttől volt olyan érzés, hogy nagyon lent van a feje, és mindjárt kiesik. Főleg ha wc-re kellett mennem. Mégis bent maradt a 39. hétig.
2014. júl. 30. 13:34
Köszönöm szépen aranyosak vagytok.Nekünk ő az első.Kislányunk lesz, és nektek?Sokat pihenek, mert már az elején voltak gondok.Sajnos véreztem és majdnem a 12 hétig ágyba kellett lennem.Gondolhatjátok, hogy mindenen parázok :) Persze nem görcsösen csak amennyire ilyenkor szokás.És hogy viselitek a terhességet?
10. toro32
2014. júl. 30. 13:25
szia!én még "csak" a 29 hétben vagyok,de én már régóta érzem.én a harmadik gyerkőcöt várom.én mindig azzal nyugtatom magam,hogy lehet ez sem lesz kicsi,ahogy a második sem.biztos vannak ott is tartószalagok és a 2. gyerek után megnyúlhattak.Igaz 3 kilós volt,de alapból 45 kilós vagyok :) Én már sokszor azt mondom,mindjárt berántja a bugyim,annyira lent van :D Olyankor amúgy a legjobb amit tehetsz,hogy lefekszel pihenni,meglátod visszakucorodik majd a helyére :D A mg-t viszont nem árt,ha eszed!Ja!már a második utódomnál :) is érzetem ezt,és túlvittem 6 nappal :)) ne idegeskedj,azzal ártasz a legtöbbet!!!
9. nbandus (válaszként erre: 4. - Bara874)
2014. júl. 30. 13:24
Én anno a 32. héten mentem vizsgálatra, és UH-on alig látta a doki a gyerekem fejét, ezért megvizsgált még máshogy is, kiderült, hogy csúszik lefelé a baba, kezdek nyílni stb. Ha tegnap azt mondta az orvos, hogy minden ok, az úgy is van valószínűleg, és azért ne nézett méhszájat, mert nem volt indokolt. Egyre nagyobb súlyt cipelsz, a csípőd szép lassan tágul, úgyhogy igen, Normális szerintem. :)
2014. júl. 30. 13:16
próbálj minél többet pihenni és ne idegeskedj.tudom,könnyebb mondani mint megtenni.gondolj arra,hogy tegnap a doki mondta minden rendben van :)
7. f6390e6b9b (válaszként erre: 6. - Bara874)
2014. júl. 30. 13:15
Köszönjöük a kérdést,mi jól vagyunk.Kislányt vagy kisfiút vársz? :)
2014. júl. 30. 13:04
Köszönöm avbíztató válaszokat.Remélem semmi komoly.Most már szeretnám a végéig kihúzni. :) Ti hogy vagytok?
5. f6390e6b9b (válaszként erre: 4. - Bara874)
2014. júl. 30. 12:55
Nem kell megijedni,mindenkinek más az alkata,és ez lehet alkati kérdés is!!Én széles vagyok mint az országút,és csak a végén éreztem meg hogy mennyire lent van.
2014. júl. 30. 12:52
Igen tegnap.Minden rendbe van a babával, igaz a mehszájat nem nézte.Már befordult,és arra gondoltam, hogy azért érzem lent mocorogni.Szedek magnéziumot,pontosan a szurkálasok miatt mert már korábban kezdődött,de akkor mindíg csak azt mondták, hogy a szalagok nyulnak.A nyomó érzésre meg azt mondta, hogy valószínü a baba nyomja.Ha elviselhetetlen akkor kórházba kell mennem.Remélem még nem a szülés előjele.Hu most megijedtem.
2014. júl. 30. 12:49
ott fekszik a buksija valószínűleg :) nekem a fiamnál volt ilyen a 32ik héten.ha ezen kívül más tünet nincs akkor várd meg a köv.vizsgálatot/védőnői vizsgálatot nyugodtan.
2014. júl. 30. 12:46
Nekem szülés előtti héten volt ilyen!!Dokinál voltál?
2014. júl. 30. 12:45
Néha a hüvelyembe is érzem a nyilalást.Sokszor pedig nyomó érzést érzek, mintha tele lenne a hólyagom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook