Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt érzem nem törődik velem eleget.. és ez nagyon bánt! :(( fórum

Azt érzem nem törődik velem eleget.. és ez nagyon bánt! :(( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
180. mamcili (válaszként erre: 179. - De7b885b74)
2010. aug. 16. 10:03

;)

szép napot mindenkinek!

179. de7b885b74 (válaszként erre: 178. - Mamcili)
2010. aug. 16. 10:00
Ok:)Erre már másnak is írtam, hogy sajnos nem látjuk egymás arcát és nem halljuk a hanglejtését, hogy ki mit hogyan is ért:)
178. mamcili (válaszként erre: 174. - De7b885b74)
2010. aug. 16. 09:58

Figyelmesen elolvastam...

Én másként értelmeztem...

Ez az mikor másként látjuk ugyanazt a dolgot :)

nincs miért bocsánatot kérned...

177. mamcili (válaszként erre: 172. - De7b885b74)
2010. aug. 16. 09:55

segíteni csak magunkon tudunk...

ha azon segítünk akkor más is működni tud.

még kapcsolatok is javultak meg, vagy ha nem akkor el tudnak válni békében és nem haragban.

176. mamcili (válaszként erre: 171. - 43d4d69400)
2010. aug. 16. 09:53
nagyon jó dolgokat írsz, mintha a saját megszerzet tapasztalataimat hallgatnám.
175. mamcili (válaszként erre: 168. - 43d4d69400)
2010. aug. 16. 09:51

ez jó

de mindeközben gondolj magadra is és ne ülj otthon...

174. de7b885b74 (válaszként erre: 173. - Mamcili)
2010. aug. 16. 09:49
De az, mert én írtam és tudom mit írtam és amíg én figyelmesen elolvasom a másik írását addig engem is tiszteljenek meg vele, ha már reagálnak rá.Bocs ezt nem rosszból írom!
173. mamcili (válaszként erre: 161. - De7b885b74)
2010. aug. 16. 09:46

nekem ez jött le...

de ez nem lényeges

172. de7b885b74 (válaszként erre: 171. - 43d4d69400)
2010. aug. 16. 09:36
De nagyon ismerős:)Azért tegyük hozzá, ha egy kapcsolat nem működik, és én most nem a topic indító kapcsolatára gondolok, akkor azon semmi nem segít, csak ideig óráig.
2010. aug. 16. 09:04

Nem én vagyok okos, hanem a kineziologus barátnőm és az anyukám. De rengeteg könyv van, ami a vonzásrol bevonzásrol szól. Sokan hülyének néznek engem emiatt. De hiszem és tudom, ha az ember tükröt tart, akkor siekres lehet.

vagy, csak azt képzeljük el és én itt jöttem rá......:


ha vizet fogsz a kezedbe és megszoritod, kifolyik onnan. Ha lazán tartod, ott marad...... :)

Nah a férfi igy működik a bnőm szerint


én nagyon drukkolok, és együtt érzek, mert én is sokszor elvesztem a fejem, h "biztos megcsal ez a görény állat" aztán kézbe fogom a telefont, és hopp beugrik... ha te hivod, ő már minek hivjon?

ha hivod és nem veszi fel, nem biztos h vissza hiv... mit tettél? magadnak rosszat. Inkább ne keresd, mert az furcsább lesz neki. leépül a macsósága h ugyis hiv a csaj, majd felveszem ha akarom. de ha a csaj nem hivja akkor szarban lesz. mert egy idő után elkezd mocorogni benne h bakker.... mi baja lehet?

170. aida22 (válaszként erre: 168. - 43d4d69400)
2010. aug. 16. 08:57
ez jo!ezt kelene csinálnod!
169. de7b885b74 (válaszként erre: 168. - 43d4d69400)
2010. aug. 16. 08:55
Okos:)
168. 43d4d69400 (válaszként erre: 155. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 08:52

Ne nyomozz. Minden kiderül. sztem szimplán ülj le mellé, és mondj annyit.

Szivem... attól, hogy nem mondok semmit, még nem jelenti azt h semmit sem tudok.

Engem nem zavar h ha elakarsz menni a barátokkal. De inkább mondd. elmehetsz. Mert akkor tudom, ha baj van hova kell futnom. Van egy gyerekünk. Ha már miattam nem is , legalább miatta. Nincs semmi baj, amig felelős apa és férj vagy, amellett h haverozol, addig minden rendben lesz. adsz egy puszit neki, és ezzel megadod neki a sziven szúrást. Mert szaruél fogja magát érezni h miylen görény. Hisz az egyenes út mindig könnyebb mint ez amit csinál.

2010. aug. 16. 08:48

Aztán csak annyit szoktam mondani. kicsim nekem is van dolgom bármily fura, de van. Persze nem kell tudnia h otthon görcsölök sokszor és olvasok közben ötpercenként a mobilt lesem:)

Hagy higgye h ki-----tul elfoglalt vagyok:D

2010. aug. 16. 08:47

Sziasztok!

Nos! "Örömmel látom" , hogy nemc sak én küzdök ezzel a problémával, de szerintem tudunk ez ellen tenni! Nekem többször sikerült már. Az én párom egy olyan ember aki napi 14 órát dolgozik, és még azon kivül is dolgozik, ezt azt. Mi hetente hromszor talizunk. Sokszor előfordul h nem elérhető. Nem kapcsolja ki a mobilt, csak van egy rossz szokása h lehalkítja de az első perctől fogva. Mióta ismerem.

Mindig azzal nyugtatom magam mikor eéőtör belőlem a zöld szemű szörny, hogy mióta ismerem megvan ez a rossz szokása, és ez azért van mert napközben ötpercenként csörög a mobilja.

Ő sem romantikázik, ős sem küld cukimuki sms-t. Najó nagyritkán. Olyankor bőgve olvasom, mert annyira örülök neki.

Én úgy tettem őt próbára, h egyszer irtam neki egy üzit, elmegyek bulizni. Rögtön jött a kapálózás h miaz h nélküle és különben is. Rögtön előkerült. ÉS mondta h akkor legyen vége, mert én nem szeretem. Majd higgadtan közöltem oké legyen vége. Persze utána bömböltem apukám meg anyukám ölében, és egy óra mulva csörgött a telefon. -Mit csinálsz? erre mondtam neki h mivel már nem a pasim semmi köze hozzá... amugy a neveletlen hercegnőt nézem. Meg szeretné beszélni velem. Mondom a filmet? erre ő jajj nyuszkó nem. hát a vitát. mondom mondjad. figyelek csak közben nézem a filmet is..... :) Hát jó akkor lejön hozzám.

Egy óra mulva itt volt a kapuban. Én meg a fókás pizsimben kicsoszogtam. persze egy kis sminket feltettem ne lássa a kisirt szemeimet.

Ezt azóta mégegyszer megcsináltam. Azta rájöttem felelsleges drámázni. Tükröt kell tartani. Összezavarja őket. Nem értik hogy az addig otthon ülö hisztis csaj, hogyhogy nem hivogat? miért nem elérhető?

165. aida22 (válaszként erre: 155. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 08:38

hát ez nagy kamu minden szava hazugság és elég érdekes lenne ha bevennéd.az biztos h buliban volt de nem biztos h csajozott is.gondolj bele füst szag hol van?vagy buli vagy kocsma stb....

az tuti ott volt de kérdés h csinált is valami olyat amit nem kellet volna??

én a helyedben ugy csinálnák mint ha tudnám h ott volt nekem ez mindig bejön és elöbb utobb elmondja mivel már ugy van vele h ugy is tudod.persze a haverja otthagyta és elment bulizni ö meg csak had tolja haza a mociát??

164. de7b885b74 (válaszként erre: 160. - 88bea36763)
2010. aug. 16. 08:29
Igen ezt kellene, önállósodni, újra emberek között lenni és anyagilag függetleníteni magadat, hogy tudj lépni ha már nem megy.
163. de7b885b74 (válaszként erre: 155. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 08:28
Hát ez tényleg kamu szagú.A baj az, ha bizonyosságot is szereznél róla, hogy an valakije, szerintem akkor sem tudnál mit tenni.Hisz ahogy írtad, nem túl jó a helyzeted, nem nagyon tudnál hová menni.Szívből sajnálom, ez egy nehéz helyzet:)
162. de7b885b74 (válaszként erre: 151. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 08:24
Ismerős a dolog, nekem is volt egy kapcsolatom és úgy gondolom mindent megkapott tőlem maximálisan.Mégsem volt neki elég jó, természetesnek vette és egyáltalán nem érezte hogy viszonoznia kellene egy kis figyelmességgel.Talán te is elkényezteted:)
161. de7b885b74 (válaszként erre: 142. - Mamcili)
2010. aug. 16. 08:20
Szerintem meg nem azt írtam, hogy nem lehet!
160. 88bea36763 (válaszként erre: 155. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 01:27

Ez így tényleg gáz, meg átlátszó is :s


Kipaccintott az élet, de mint írtad, van egy szép babád, amit semmiért sem adnál ;)


Kemény a helyzet ilyen anyóssal, és hogy nem tudsz lépni. Bölcsi terén mi a helyzet a környéken? Hogy minél előbb tudj menni dolgozni, és lépni. Szakmád van?

159. mamcili
2010. aug. 16. 01:25
jó éjt holnap este írj, privit ha van kérdés
158. mamcili
2010. aug. 16. 01:24
magadban sem bízol
157. Mindzsi (válaszként erre: 156. - Mamcili)
2010. aug. 16. 01:21
nem is kombinálok.. de kicsit soknak tűnik a véletlen... :( És bizalmatlan vagyok vele, mert már sokat hazudott nekem :(
156. mamcili
2010. aug. 16. 01:15
ne kombinálj
155. Mindzsi
2010. aug. 16. 00:56

Megigértem hogy leírom a fejleményeket...



Tehát haza esett a kedves párom, éjfélkor.. bagótól bűzölögve ( aki egyébként nem cigizik )-saját bevallása szerint..


Azt mondta motoroztak és nem számított rá, hogy ilyen messzire mennek és kifogyott a motorból a benzin... És haza kellet tolnia, Hát ez nekem kicsit furi, mert pl miért nem vittek a többiek benzint? És a telefonra azt mondta hogy le merült.. Jó eddíg kimagyarázta magát.

De miért nem kérte el valamelyik haverjától akkor a telefont és telefonált haza, hogy baj van, vagy hogy vigyek benzint? - Azt mondta ez nem jutott eszébe. Nah oké.... De lerohadt az Isten háta mögött... ami kb kocsival egy fél órás út, olyan jó 90-100 as tempóval.. ahogy mondta hogy mikor indult onnan az olyan durván 2 óra lehetett amíg onnan hazaért.. de ez lehetséges? 2 óra alatt onnan hazaérni.. gyalog.. egy 300 kiló motort tolva??? Kicsit gyanús....

Jah és ugye mikor már komolyan aggódtam, olyan 11 körül felhívtam az egyik haverját, akivel motorozni is ment.. ő egy házi buliban volt, és azt mondta a párom nincs ott , nincs vele... nem sokra rá hazaért..

És az a komoly az egészben, hogy tolta a mocit.. Isten tudja hány kilóméter és még csak meg sem izzadt???-tud valamit mi? :(


És még a másik ami miatt végképp nem hiszem a sztoriját. Ma búcsú volt nálunk.. és motorral akart kimenni...

Milyen érdekes, beindult..

Komoly.. még jó, hogy nincs benne benzin...

pff

erre mit mondott? Oh átmentem a haveromhoz kérni az előbb benznt, és kb 10 perce ment ki a garázsba.. és egyik haverjához se ért volna oda és vissza ennyi idő alatt..

:((


Szóval sztem kamu az egész :(

És nem tudom hogyan deríthetném ez ki. És mi tévő legyek? :(

154. mamcili (válaszként erre: 153. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 00:51
lehet fáj neki az apja elvesztése
153. Mindzsi (válaszként erre: 140. - Anikko)
2010. aug. 16. 00:39

Én az együtt maradáson szeretnék dolgozni, és mindíg is azért harcoltam, hogy rendeződjön minden köztünk.. de nem minden úgy alakul ahogyan én azt szeretném.. :( sajnos! És már ez sajnos hónapok óta húzódik.. amikor terhes voltam így a vége fele.. akkor volt a legnagyobb mélyponton a kapcsolatunk a 7-8-9 hónap egy gyötrelem volt.. semmi mást nem akartam csak meghalni.. egész nap csak sírtam és veszekedtünk.. aztán ahogy meg lett a kicsi.. rendeződtek a dolgok 2-3 hétre és most újra sok a vita.. de én már nem is vitázok vele, sokszor inkább ráhagyom már, mert belefáradtam a veszekedésbe és abba hogy ennyire gyerekes. Nem akarok én veszekedni és nem így akarom leélni az életem, ezért is próbálok alkalmazkodni és lenyelni dolgokat.. de mindent azért nem lehet.. nekem is vannak érzéseim..



A szülők? Az én szüleimre sajnos nem tudunk számítani se anyagilag se sehogyan.. Apám sajnos visszatérően alkoholista- ez miatt szörnyű gyerekkorom volt, amíről inkább most nem beszélnék :(

Anyukám tartósan beteg, és már nagyon le van épülve szegénykém :( Tehát az ő támogatásukra nem számíthatok..

A párom szülei-Anyósnál lakunk, de hát őt igazából nem érdekli ez az egész, és engem is állandóan csesztet minden hülyeség miatt.. mint pl hogy minek vasalok mindennap? -mikor a gyerek miatt sokat kell mosni és vasalni.. meg mindenbe beleszól.. és minden apróság miatt piszkál :((

Az édesapja meg tavaly nyáron meghalt.. igazából ő kéne ide! Ő egy szigorú, de mégis kedves ember volt. Tőle tartott csak egyedül.. és ő tudná befolyásolni.. de sajnos már nincs itt.. :(


szóval csak magamra tudok számítani...

152. 88bea36763 (válaszként erre: 150. - Mindzsi)
2010. aug. 16. 00:38
Értem, és elhiszem.
151. Mindzsi (válaszként erre: 139. - De7b885b74)
2010. aug. 16. 00:27

Igen ezzel én is tisztában vagyok hogy 2 emberen múlik az egész.. És én alkalmazkodok is hozzá, kedves vagyok vele, figyelmes.. kajával várom haza, megkérdezem milyen napja volt.. elmesélem itthon mi volt a kicsivel ilyenek.. és próbálok a kedvében járni..

De én hiába strapálom magam, ha a másiknak ez semmit sem ér... és nem viszonozza.. nem így van??

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook