Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Norcolut tabletta - hány napi szedés után kéne megjönnie? fórum

Norcolut tabletta - hány napi szedés után kéne megjönnie? (tudásbázis kérdés)

1 2
54. jesim
2018. febr. 2. 16:42
Sziasztok, van valakinek megmaradt norcolut-ja vagy proverája nekem szükségem lenne rá, ha valakinek megmaradt kérem írjon!vicus3030@freemail.hu
2017. máj. 23. 10:36
Sziasztok tudnátok nekem segiteni a dokim felirta a Norcolut-ot 2 szer 1-et kell szedni de belezavarodtam a szedésbe,most azt ugy kell hogy 10 napig szedem utána megjön a mensim utána várom hogy elmuljon és 14 nap után megint szedem ?
52. tabuc
2017. máj. 1. 18:37
Hány napig lehet szedni a norcolutot ha vérzés első napjától szedem?
2017. ápr. 11. 19:49
Sziasztok! Norcolut szedés után 3.napon megjön és volt-e nektek olyan hogy alvadékos vérzés jött? 5 hónapja szedem már .
50. Horka
2012. okt. 29. 07:46

Sziasztok !

Én 2x1-et szedtem a Norcolutból 10 napig. Tegnap reggel vettem be az utolsót, ma reggel pedig megjött. Hát én baromira nem örülök. Túl hamarnak találom. Mondjuk én azért szedtem, mert 1 hónapig tartott a mensim és nem akart elmúlni. Szóval beszedtem, 3 nap múlva elmúlt, most meg megint megvan. Egy hétig volt szünet. Azért remélem beáll rendesen.

49. vicus44 (válaszként erre: 48. - Horka)
2012. okt. 28. 19:00

Szia!

Köszönöm a válaszodat.El vagyok keseredve,ugyanis eddig semmi gondom nem volt.Nagyon nem szeretném ha visszaállna.Mivel már másodszor kellett újra indítani remélem hamar leáll ismét.:-)

48. Horka (válaszként erre: 46. - Vicus44)
2012. okt. 27. 11:35

Szia !


Állítólag ez a gyógyszer visszaállítja a "rendes" ciklikus mensit. Legalább is nekem ezt mondta a doki, de ahogy látom itt az oldalon mindenki más és más dolog miatt szedi.

Hát reménykedj, hogy rendesen visszaáll.

47. Horka (válaszként erre: 45. - Dalya)
2012. okt. 27. 11:32

Szia !


Köszönöm a válaszod, megnyugtató mivel én 3 napig szedtem a Norcolutot mire elállt. Vagyis nem teljesen, mert barnás pecsét maradt. ( azt hittem teljesen el kell múljon ) Holnap reggel fogy el, aztán kiváncsian várom mi lesz. Mármint tudom, hogy meg fog jönni, de hogy el is múlik ? Na az a jövő zenéje. Nekem csak akkor kell visszamennyem a dokihoz, ha megjön és nem múlik el egy hétre rá.

2012. okt. 24. 19:05

Sziasztok!44 éves vagyok.10hónapja nincs vérzésem. Viszont van egy HPV 56-os tesztem.Amit izoprimozinnal kezelnek.Tegnap óta egy két csepp barnás váladékozásom van. Az orvos ma felírta a Norculutot.Kérdésem az lenne:

Ha beszedem gyógyszert a vérzésem rendesen visszatér, vagy csak egy alkalomra ha abbahagyom a gyógyszert? Köszönöm a válaszokat.

45. dalya
2012. okt. 23. 21:24

Vasárnap óta nem szedem a tablettát és ma este 9 órakor jött meg na most mi lesz hiszen 4 nap múlva kell vissza mennem, uh-ra!

de az szombat holnap hívom a dokit.

44. dalya
2012. okt. 19. 21:23

Szia Horka.

Nekem 4*1 tablettát kell szednem 5 napon át.

Nekem a második napon tehát 5.6 szem után csillapodót a mensim de barnázás, napi 1 csepp maradt.

Holnapra van még 4 tabi és vége nekem is azt mondta a doki hogy azonnal meg jön és akkor a 4-napon be kell mennem hüvelyi uh-ra és ott kiderül hogy mi a helyzet.

43. Horka (válaszként erre: 41. - Dalya)
2012. okt. 19. 12:10
Szia ! Nekem szept. 28-án eü okból (beteg lett volna a gyerek) megszakításom volt és azóta folyamatosan vérzek. Hol kevésbé, hol meg mintha vödörrel öntenék. Visszamentem a dokihoz kb másfél hét után, ahol kaptam ergam cseppet, azt azóta szedem. Most két napja (mivel semmi hatás nem volt eddig) a csepp mellé kell szednem Norcolut taplettát vérzés csillapítására, illetve megszüntetésére. Napi 2 X 1-et kell bevennem 10 napig, de még csak két napja szedem, a helyzet változatlan eddig, úgyhogy sajnos nem tudok mit mondani neked, de szívesen venném, ha nálad (vagy nálam) lesz valami változás azt megosztanánk. Azt is mondta a doki, ha elfogy akkor meg fog újra jönni. (Bár én már annak is örülnék, ha abbamaradna). Eü küretet még nem csinált, de másfél hete folyamatosan ultrahanggal figyel (3-4 naponta), mert félő, hogy az előző miatt gyulladás lépne fel. Azt mondta, ha így maradok jövő szerdáig, akkor viszont elkerülhetetlen az újbóli beavatkozás.
42. dalya
2012. okt. 17. 14:05
??????
41. dalya
2012. okt. 16. 21:57

Sziasztok van itt még valaki a fórumon???????????

Mert az lenne a kérdésem hogy ezt a tablettát nekem azért írták fel hogy leállítsa a vérzést ami most már szept 26 óta van közben csináltak egy eü küretet de azóta is vérzek csak nem jönnek vér rögök,4*1 kell szednem 5 napig és állítólag ez azonnal le állítja a vérzést, de amint abbahagyom azonnal meg jön és a mensi 4 napján kell vissza mennem a dokihoz mert akkor néznek egy uh.

Az szeretném kérdezni hasonló problémára szedte ezt valaki és ha igen neki hanyadik napon maradt abba a mensije tőle?

Előre is köszi a válaszokat!!

40. Mendy76 (válaszként erre: 37. - Tamara34)
2011. aug. 19. 16:21
Szia Tamara! Végülis el kezdtem szedni 17.-én este. Fáj a mellem, meg a derekam, de az már egy hónapja fáj, úgyhogy tök mindegy. :) És miközben szedted jött meg, vagy amikor abba hagytad rá pár napra? És, ha közbe jött meg, akkor mikor megjött nem szedted tovább? És hogy jött meg, normálisan, vagy két napos görcsre, és ömlő vérre számítsak? Nincs több kérdésem. :)
39. CsillagTM (válaszként erre: 38. - Tamara34)
2011. aug. 19. 09:47

gratula!!:)


ilyen alapon, ha nekem végre normálisan megjön (2010. okt. óta), leiszom magam a sárga földig... :D

2011. aug. 18. 21:46
SZIASZTOK!! Pezsgőt nyitok,mára megjött!Júni 13.-a óta!
37. Tamara34 (válaszként erre: 36. - Mendy76)
2011. aug. 17. 22:57
szia!kb.már 2 hete.De egyhavi adagot kaptam, de még mindig várom a hatást, egy kis hasfájást már érzek is néha.
36. Mendy76 (válaszként erre: 35. - Tamara34)
2011. aug. 17. 20:01
Szia Tamara! És mióta szeded? Érzel valamit? Én ma váltottam ki a norcolutot, és itt nézegetem éppen, de még nem mertem bevenni belőle egy darabot sem. Nem nagyon bízom az ilyen hormonális izékben. Félek, hogy rosszabb lesz.
35. Tamara34 (válaszként erre: 29. - CsillagTM)
2011. aug. 17. 19:45
én szedem
2011. aug. 16. 22:01
Sziasztok! Én ott tartok a Norcolut-tal kapcsolatban, hogy itt van mellettem a recept, és gondolkodom, kiváltsam, vagy ne váltsam. Végig olvastam a hozzá szólásokat, és így sem lettem okosabb. :) Mercilon fogamzásgátlót szedtem kb egy évig. Április végén hagytam abba. Első hónapban 2 hétig megvolt, másodikban július 4.-én pedig teljesen normális volt. Korai volt az örömöm, mert most meg nem jött meg. Tegnap a doki egyből felírta a norcolutot, de még gondoltam várok vele, végülis csak 2 hete késik. Öt percenként változik a véleményem, hogy kiváltsam, vagy ne. 4 hete folyamatos tüneteim vannak, mellfeszülés, fejfájás, hasfájás, derékfájás, de semmi vérzés. Ja, ez nem igaz. Volt két hétig szó szerint napi 2 csepp barna izé. Majd ha beszedem leírom a tapasztalataimat.
33. picur12 (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2011. aug. 15. 21:23
Szia, nekem azt mondta a doki, hogy ha beszedtem a 10 szemet, akkor 2 héten belül meg fog jönni
2011. aug. 15. 20:51
Nem tudom nekem már júni. 13án jött meg és azóta nem. De én most fejeztem be nem rég a Volina fogamzásgátlót és ezután kaptam Norculut-ot mert a Volinától sem jött meg! De már a Norculutból 3 levéllel is beszedtem. De alhasi fájdalmat is érzek.Mi ez?
31. CsillagTM (válaszként erre: 30. - Böbe071)
2011. jún. 1. 22:17
már nem aktuális, azt hittem, azt fog felírni nekem az endo doki. de rögtön Merckformin XS-t kaptam...
2011. máj. 31. 08:48
Én szedtem nem rég miért?
2011. máj. 30. 11:58
mostanában szedi valaki?
2009. okt. 30. 13:24
Lehet a tabletta szedése alatti időszakban menstruációs görcshöz hasonló fájdalom?
2009. okt. 22. 19:06
Megkérdezhetem hány éves vagy és van már gyereked?
26. judyt640 (válaszként erre: 25. - Eni35)
2009. okt. 22. 19:04
Szia megprobálok válaszolni.Azért csináltak gyógy kaparást mert lehetett volna daganat is amimiatt nemjön meg.A sorvadást ,,zsugorodást a kaparékból állapitották meg.Azért döntött a prof a fogamz mellett mert ha a másik hormont szedem az nem véd a teherbeeséstöl .Ha valaki nemszedi a hormont a mellékhatások mellett amit leirtam olyan betegségek jönnek elö amik csak 50 -55 évesen vagy még késöbb fordulnának elö,nembeszélve az öregedés ..börön..A betegségek a csontritkulás ,a sziv és érrendszeri panaszok,ami nekem már akkoris 38 évesen a határon volt.Most ezért tartok töle különben ma szerintem nagyon szeretik a hormont felirni
25. eni35 (válaszként erre: 24. - Judyt640)
2009. okt. 22. 08:21

köszönöm a válaszod!

pajzsmirigy műtétem volt egy éve. már előtte egy évvel teljesen felborult a hormonháztartásom. kb két havonta jött meg. ez műtét után se rendeződött. sőt, most már négy hónapja nincs meg. és attól félek nem is fog . nekem is vannak tüneteim: álmatlanság, idegesség, hőhullámok, de mindig a pajzsmirigyre kentem, anak is ilyen tünetei vannak.


miért csináltak neked gyógykaparást? azért mert nem jött meg? a sorvadást hogy állapították meg? mikor nem jött meg , akkor fogamzásgátlóval szabályozták a menzidet? az jót tett? és ha valaki nem szedi a hormont?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook