Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most hagytam abba egy hónapja a gyógyszer szedését. Először kellett volna megjönnie múlt hét hétfőn, de semmi. Kezdjek aggódni? fórum

Most hagytam abba egy hónapja a gyógyszer szedését. Először kellett volna megjönnie múlt hét hétfőn, de semmi. Kezdjek aggódni? (tudásbázis kérdés)


9. 3a92f8d690 (válaszként erre: 4. - Kinni)
2009. jún. 9. 07:49
Eggyetértek :-))Ne izgulj!!!!
8. Ella89 (válaszként erre: 2. - Ágnestestvér)
2009. jún. 9. 07:39
Nálam is így volt. :) A gyógyszer tette rendbe a peteérésemet. És a babámnak SEMMI baja! :) De voltak jelek, görcsölt a hasam, feszült a mellem, felment a hőm (éreztem, nem szoktam hőmérőzni) és végig úgy éreztem, hamarosan megjön. Aztán néhány hóna múlva a lányom jött meg. :D
2009. jún. 9. 07:32
Én is úgy tudom hogy gyógyszer után 3 hónap amit várni érdemes hogy ne ártson a babának a bogyó ami még a szervezetben van. Nálunk is fél évre rá fogant meg a kisfiam. De miután abbahagytam egy havi nekem pl teljesen kimaradt aztán meg 2 hétig menstruáltam egyfolytában:-( nehezen állt be.
2009. jún. 9. 07:01

Ez még lehet a gyógyszer mellékhatása. Csinálj egy tesztet...

A gyógyszer abbahagyása után nem kellett volna várni még egy kicsit? Az én időmben kellett, igaz 6 éve volt.

2009. jún. 9. 06:51

aggódni akkor aggódj ,,ha nem akartad,,

de úgytudom a gyógyszer után is várni kellett volna míg kitisztul a szervezetedből

2009. jún. 9. 06:47
Nekem a gyógyszer abbahagyása után fél év kellett, hogy visszaálljon a ciklusom. Ilyenkor felborul a hormonrendszered és van akinél idő kell míg visszaáll. 1-2 hetet nyugodtan várhatsz, ha nagyon zavar menj orvoshoz, esetleg csinálj egy tesztet megnyugtatásképpen.
3. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Csipo)
2009. jún. 9. 06:46

Aggódni?:)))

Hát nem azért hagytad abba a gyógyszert ,hogy teherbe ess?:))

2009. jún. 9. 06:43
én mikor abbahagytam a gyógyszert egyből terhes lettem. a kövi menzeszem már megsem jött.
2009. jún. 9. 06:40
Most hagytam abba egy hónapja a gyógyszer szedését.Először kellett volna megjönnie múlt hét hétfőn.De semmi,és még jelek sincsenek,mint feszülő mell vagy ilyesmi.Szerintetek kezdjek aggódni vagy ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook