Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Norcolut tabletta csinálhat pozitív terhességi tesztet? (Már 5. napja nem szedem, nem jön meg, a reggeli hőm fennt van.) fórum

Norcolut tabletta csinálhat pozitív terhességi tesztet? (Már 5. napja nem szedem, nem jön meg, a reggeli hőm fennt van.) (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 13. 08:42

Igazándiból nem tudom,hogy ide szokott -e valaki feljárni még, mert úgy látom nem most volt az utolsó hozzászólás.

Én kérdezni szeretnék, hátha tud valaki nekem segíteni.4 napja szedem a gyógyszert és elmúlt, mivel nekem sokáig megvolt azért írta fel a doki, a párommal jól éreztük magunkat...szerintetek lehet beágyazódás? mert párom szerint nem tudott mibe beágyazódni a spermium...viszont kicsit aggódom hogy mi van akkor ha mégis, és én meg tovább szedem..

Ha valaki tud, segítsen!

2009. márc. 18. 08:38
Szia.Én is szedem a norcolutot.Elméletileg nem csinálhat mert a hcg az csak a beágyazódás után van a szervezetben .Ha nem jött meg és pozitiv a teszt akkor baba van a dologban.Gratula:-D
2008. aug. 7. 08:36
Szia, késni késhet tőle, a hőd is fent lehet, merthogy ez egy gesztagén, (azaz tömény progeszteron származék), de hamis tesztet nem csinál. A teszt ugyanis a vizeletben jelen lévő HCG -t mutatja, amit pedig csak és kizárólag az embrió termel, ha a terhesség bekövetkezett.
2008. aug. 4. 11:53
Csináltál mát tesztet?
2008. aug. 1. 16:12
Ha pozitív a teszted, terhes vagy, menj dokihoz!
5. Nefertiti. (válaszként erre: 3. - Grety.25)
2008. aug. 1. 13:41
Már hallodtam ilyet. Mert ettől a gyógyszertől elméletileg csak akkor nem jön meg ha babó van.
2008. aug. 1. 12:42
A tüneteim aluszékonyság,kedden vmi folyt a cicimből.azóta semmi. Semmi jele hogy megakarna jönni.
3. grety.25 (válaszként erre: 2. - Nefertiti.)
2008. aug. 1. 12:40
Hát, június 10.én jött meg utoljára akkor is norcoluttal. most megin ezt kaptam,de múltkor már 4. napra megjött akkor még nem mértem a hőmet. lehetséges hogy terhes vagyok?
2008. aug. 1. 12:34
Én úgy tudom ,hogy csak a babaó csinálhat pozitiv lesztett. Az is jó ,hogy a hőd fenn van. Mióta késik?
2008. aug. 1. 12:31
Norcolut tabletta csinálhat pozitív terhességi tesztet? (Már 5. napja nem szedem, nem jön meg, a reggeli hőm fennt van.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook