Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


75. Manon (válaszként erre: 74. - Kisgé)
2006. márc. 29. 10:39

próbálom megfogadni a tanácsokat, köszike, mondjuk az ivással gondban vagyok, mert egyszerüen képtelen vagyok sokat inni, néha lemegy ugyan 1 liter, de az már tényleg a max!:(

azért köszike a tanácsokat. remélem tényleg használni fognak!

74. kisgé (válaszként erre: 73. - Manon)
2006. márc. 29. 10:32

A 6 kiló 6 hét alatt ez teljesen normális és jó ütemű fogyás! Az is nagyon jó, hogy négyszer eszel. Szerintem a reggelit bővíthetnéd teljes kiőrlésű kenyérrel, szerintem túl kevés szénhidrátot viszel be. Vacsira, meg próbálj valami tartalmasabbat enni. Húst, sajtokat, zöldséget, de ne regyél már szénhidrátot, hamletet sem. Egyél több zöldséget, akár nyersen. Elég sok folyadékot iszol? Napi 1,5-2 liter a jó és főleg víz, vagy édesítős tea.

Szerintem csak stagnálsz, nincs gond. Próbáld ki azt, hogy eszel egy kis töpörtyűt magában délután, a zyír is fontos. Egyszer egyél ilyet valamelyik nap, tehát ne vidd túlzásba.

Remélem ez segít!:)

73. Manon (válaszként erre: 72. - Kisgé)
2006. márc. 29. 09:01

a 6kg 6 hét alatt ment le, aztán utánna mondjuk bünöztem egy ici picit, aztán menstruáltam, ezért a mérleg +2-t mutatott, majd újra a visszatértem, a bűnözés előtti súlyra, azóta nem mozdul semmi, tornázom naponta, alig eszem!

napi 4-szer eszem, reggel mindig hamletet sajtal és ubival, ebédre mindig mást de legtöbször husikát párolva meg grillezve, 3 körül valami gyümit és este 6kor vacsizom, hamlett+tej!

majd jön a torna!

72. kisgé (válaszként erre: 71. - Manon)
2006. márc. 28. 16:24
Na, akkor jól csinálod, mert ugye az a lényeg, hogy főleg 1-est egyél, ha fogyni szeretnél. Az a 6 kg mennyi idő alatt ment le, mert azért az nem semmi. Nekem lassan ment, másoknak is elég lassú a fogyás, de tartós, tehát még ne add fel. Ha esetleg leírod, egy nap mit ettél és mennyit, akkor megnézhetjük, hogy jó-e úgy. Napi hányszor eszel?
71. Manon (válaszként erre: 69. - Kisgé)
2006. márc. 28. 14:31

Kb 15 kg:(

és főleg 1-est, de néha azért eszem 2-est is, de csak 3-ig!:)

és neked hogy sikerült?

70. Aranyalma (válaszként erre: 68. - Manon)
2006. márc. 28. 13:54
Sajnos én nem tudok Neked válaszolni, még nem csinálom olyan régóta, de a többiek biztos tudnak majd. :)
69. kisgé (válaszként erre: 68. - Manon)
2006. márc. 28. 13:29

Szia!


Hány kiló felesleged van? Melyik kódút ezsed általában? Én ugyan fogyiztam vele, nem sokat, de elég jól ismerem a módszert.

68. Manon (válaszként erre: 67. - Aranyalma)
2006. márc. 28. 13:13
én már kb 2 hónapja csinálom, rendesen betartom, még a tornát is, de egyszerüen, nem akarnak elindulni a kilók, 6 lement ugyan, de elég kínkeservesen! egyszerüen nem értem! gondoltam, megérdeklődöm, hogy kinek mikor indult el a fogyás?
2006. márc. 28. 11:45

Szia!


Én azzal fogyizom, de csak mostanában kezdtem.

Azért hátha tudok válaszolni!

66. Manon
2006. márc. 28. 10:49

Sziasztok!

Keresek olyanokat akik az update szerint fogyiznak! Mert szeretnék néhány dologról érdeklődni!

65. Manon
2006. márc. 28. 10:35
Van aki a Norbi update szerint fogyizik?
64. Hanky (válaszként erre: 63. - Kisgé)
2005. nov. 16. 14:37
Teljesen igy állok én is. Kellenek a szigorú szabályok különben fittet hányok rájuk.
63. kisgé (válaszként erre: 62. - Hanky)
2005. nov. 16. 12:56

Szia!


Igen, eléggé félreérthetően fogalmaztam!:))

Szóval nekem kellenek szabályok és tiltások, mert ha tudom, hogy engedélyezett a fehérkenyér, akkor minden nap eszem és lehet, hogy este is, mert szabad, hiába csak délig. Szóval szigorúbb "előírásra" van szükségem és ez be is vált. Ezért mondom, hogy van, akinek nem való az update.

62. Hanky (válaszként erre: 61. - Kisgé)
2005. nov. 16. 10:49
Szia! Látod a lényegét.Nem értem azt, hogy"Nekem személy szerint kell a tiltott ételek listája, mert ha ma megehetek belőle egyet... Úgy érted ha ma nem ehetsz meg egyet, akkor holnap hármat fogsz? Igy értetted?
61. kisgé (válaszként erre: 60. - Hanky)
2005. nov. 16. 10:36

Szia!


Én szerintem is működik az update, de amit leírtál, az a baj, a mérték betartása, meg hogy ne szálljon el veled a ló. Ezt nagyon-nagyon erős akaratú embereknél jön csak be, akik ezt be tudják csontra tartani. Nekem személy szerint, kell a tiltott ételek listája (ami update 3-as), mert ha megehetek belőle ma egy szeletet, holnap hármat fogok!:))) Amúgy a 3-as kódú kaják nélkül is lehet élni, ésn azért néha eszem belőlük.:)))

60. Hanky
2005. nov. 15. 19:21
Sziasztok! Én nagyon sokat foglalkoztam Norbi étrendjével az életmódrendszerével. Teljesen biztos vagyok benne, hogy működik. De a lényeget az életmódváltást kell ennél is legfőképp kiemelni. Alapvetően az Atkinsnek is ez a lényege, mert a 4. szakaszban, élethosszig tartó (ha jól emlékszem nincs ,ár meg a könyv) már a megtartás a lényeg. Ezek nem szakaszos betartandó diéták, hanem életmódok. Norbi mértéket szab a 3-as kódú (finomlisztes, cukros) termékek fogyasztásának, nem tilt, csak a mennyiséget és az időkorlátot szabja meg. Viszont felkínál egy olyan lehetőséget, hogy 3-as (tehát végszükség esetén ritkán) ételekből, hogyan varázsolhatunk 1-es( bármikor, ésszerű határokon belül bármennyit)ételeket.De itt is a ényeg a hosszútávú és következetes betartás, és életmódbeni változtatás. Szerintem annak aki nem akar spártai diétát (életmódot) követni annak melegen ajánlom. Nekem jelen esetben ez nem célravezető. Én mindíg ott csúsztam el, hogy nem tudtam hol a határ. Norbi nem helyesli az életmódprogramjának egyes részeinek a kimazsolázását (Gizi update) pedig később nálam ez lesz. Mindenképp jó a rendszer, a könyv is. Nekem bejön. De majd akkor ha elérem a célomat és tartani is tudom.
59. Ekka (válaszként erre: 56. - Dc0fa14c7a)
2005. okt. 15. 10:48

Nem feltétlenül értek ezzel egyet:"Akinél az Atkins nem működik, annál a Norbi sem fog" Mindenkinek más a szervezete, mindenkinél más működik.. Én pl. az elmúlt 1hétben fogytam 1,5kg-ot.

De. ettem 1db zsömlét valamivel +teát v. gyümölcsöt-zöldséget, délben ebédeltem (akár tésztát is) du. meg húst v. joghurtot.

Nekem működik. Mindenből egy kicsit:)))

58. 497f15547f (válaszként erre: 55. - 0b099f6590)
2005. okt. 12. 12:08

Szia!

Kívánom,hogy bejöjjön az elképzelésed, tényleg.

Amikor abbahgytam az Atkinst akkor annyira jólestek a magas CH-s ételek,hogy alig bírtam abbahagyni.Nekem az a tapasztalatom, hogy engem már kis kilengés is bónagyon visszafogott a fogyásban, illetve hamar visszahíztam a leadott kilókat, ráadásul a legtöbb a hasam környékén díszeleg.


Norbi étrendjével is csak akkor tudsz fogyni, ha nem eszel sok ch-t, de fenntartásnak, súlymegtartásnak szerintem jó.

57. dc0fa14c7a (válaszként erre: 56. - Dc0fa14c7a)
2005. okt. 12. 12:02

Az első ?=!


56. dc0fa14c7a (válaszként erre: 55. - 0b099f6590)
2005. okt. 12. 12:01

Szerintem:

Akinél az Atkins nem működik, annál a Norbi sem fog?

Az anyagcserétek rendben van?

Mert ha nem rá kell segíteni.

A krumpli, és a tészta kivételével minden más fogyasztható, tudok egy remek jól bevélt kenyér receptet, ami kenyér sütőben készíthető, magas a rosttartalma, és jó ízű, és elég alacsony a ch tartalma.

Gyümölcsök is fogyaszthatók, csak lehetőleg az alacsony GI értékűek.

Édesség receptek itt is, és a másik oldalon is tömegével vannak, azonkívűl lehet kapni nagyon jó diétás csokokat, amiben cukoralkohol van, ezt istöbb helyen leírtuk már.

Én 1,5 éve csinálom, csak kreativitás kérdése az egész.

Úgy hogy a fejekben tessék átrendezni a gondolatokat.

55. 0b099f6590 (válaszként erre: 54. - Ekka)
2005. okt. 9. 20:10

Szia EKKA


Szerintem nem vagy egyedül, és az igazat megvallva én csak addig akarom csinálni ezt a diétát, amig lefogyok.

Mint fogyókura bejön ez az Atkins, de életmódként nem tudnám elviselni.

Én szeretem a kenyeret, tésztát, krumplit az édességet, a gyümölcsöt.

Ez itt ugye mind tiltott dolog.

Ugyhogy amig lemennek a kilók addig kibirom /talán/ aztán meg majd vigyázok, hogy ne egyek annyit, amennyit eddig, és jobban figyelek majd, de hogy az általam kedvelt ételeket teljesen elhagyjam azt nem tudom megtenni.

54. Ekka
2005. okt. 9. 19:52

Sziasztok:)

Átpártoltam ide, mert felismetem, hogy Atkins nem nekem való. Ez egy életforma amit én nem bírok tartani.. nem bírom ki, hogy az életem ch számolgatásról szóljon, hogy ne ehessek meg 4fürt szöllőt, ha az esik jól.

Ha viszont nem számolgatsz hízol ismét vissza.

Én Atkins bácsi "diétájával" 1dkg-ot nem fogytam.


Mindenki szidja Norbit, mert Vele nem 2hét alatt fogy az ember 8kg-ot, mert mint tudjuk mindenki erre vágyik..., de nem is 2hét alatt jött fel az a 8kg..

Nekem tökéletes a heti 1-1,5kg mínusz. És ehetek mindent:))))))))))

2005. aug. 25. 03:52
Szerintem Norbi Update-je és Atkins diétája sokban hasonlít. Ha belegondoltok, az Update 1-es termékek mind szénhidrátmentesek vagy csak kis mértékben tartalmaznak szénhidrátot.És Norbi szerint, ha csak 1-es kódú ételeket fogysztunk, akkor érhetünk el jelentős súlycsökkenést. Szóval Norbi diétája is szinte a csökkentett szénhidrátbevitelen alapul.
2005. aug. 19. 21:56

Sziasztok!


Én most szántam rá magam erre az életmódra és azt szeretném kérdezni, hogy a fázisok meddig tartanak?1. fázis 2 két és a többi a fogyás eredményétől függ?Elolvastam párszor a fázisokat de lehet, hogynem eléggé alaposan :)

Köszi a választ!


Üdv mindenkinek!

2005. aug. 8. 09:05

Sziasztok!

Nekem semmi bajom a Norbi-fiúval, anno én is az ő kazijára kezdtem tornázni. Az Update-könyvek meg ott sorakoznak a polcomon. Én már az első hónapban fogytam vele, persze lényegesen kevesebbet, mint az Atkins-szel. És én úgy tudom, hogy Norbi is Atkins-ezett. Vannak is átfedések a két életmódprogram között... Szerintem.

50. 7e433abb8e (válaszként erre: 49. - B9c0db362e)
2004. máj. 23. 21:51

a másik topicban válaszoltam, nem akarom szétoffolni őket :)))


49. b9c0db362e (válaszként erre: 48. - 7e433abb8e)
2004. máj. 23. 21:00

Igen,evvel teljesen egyetértek, változtatni kell az életmódon.Én kb már eg yév nem egyek csokit és kenyeret,és ennek ellenére elkeseritő hogy visszament a fele..

Mielött belevágok valamibe ugye ugy az igazi ha mindent tudsz az adott programról,minden jót és rosszat.

Mi a vélemény a kevés szénhidrát okozta veseelégetelenségről?

A másik nálam meg a sport..ez nekem egy rossz omen..sportolástol hizok ugyanis,nemtudom miért,feltehetően az izmok,de tul gyorsan alakulnak ki,és a zsir is marad,ugyanis a mérőszalag egyre többet mutatott...

48. 7e433abb8e (válaszként erre: 47. - B9c0db362e)
2004. máj. 23. 20:53

Szia!

Nyugodtan vágj bele!

Viszont egy valamit elárulok: ez nem fogyókúra, hanem táplálkozási mód. Először én is azt hittem na majd most fogyok...de ugye ha visszatérsz a normális étkezéshez jönnek vissza a kilók..

Szóval ez egy szemlélet.

Olvasd el a fázisokat, és mielőtt nekilátsz érdemes egy vérképet csináltatni.

Ha elindulsz az úton, sok sikert, további kérdéseidet pedig nyugodtan tedd fel, bárki szívesen válaszol.


Persze a legfontosabb. 1. sport 2.atkins...és nem 1. atkins 2.sport.

Ez a leghatékonyabb azt hiszem :)

2004. máj. 23. 20:48

Sziasztok!

Én is probáltam a norbis fogyokurát.Hát ahogy olvastam is valoban az első hónap egy rémálom volt,mert egy kg-t nem fogytam,pedig még tornáztam is mellette.Aztán gondoltam egyett és abbahagytam a tornát, na onnantól megindult minden.több mint 20kgt fogytam de sajnos fél év alatt a felét visszaszedtem:(olyan fogyokúrás programot keresek ami tartos.Ezért gondolkodok az atkins-diétán.Új vagyok itt,ezért kikérném a véleményeteket.


46. Lindi (válaszként erre: 42. - 7e433abb8e)
2004. máj. 23. 10:40

:))))

hasonló tapasztalatok, nekem a Kikiépzés dvd VOLT

meg. kb kétszer tornáztam rá. becseréltem egy Béres Alexandrára, sokkal jobb. Meg a nő is szimpibb. ráadásul Norbi testalkata sem nagyon motivált. Ezt még a gyerkőc is csinálja, a vádligyakorlatot, meg a hasprést -2 évesen- megzabálom!!!


További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook