Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


61. smukky
2010. okt. 11. 16:13

Az enyém is! :)

Próbáld majd ki ha szereted az almás vagy körtés fahéjast is! Az is nagyon szuper!

60. kicsibéka (válaszként erre: 58. - Smukky)
2010. okt. 11. 16:06

Uhh, ez nagyon jol hangzik!

Mar tudom mit fogok holnap nasizni! Koszi!

Es ez szerintem a paromnak is fog izleni, mert o nagyon szereti a zabot! :)

59. smukky
2010. okt. 11. 15:56
Jah! És tök Update 1!
58. smukky (válaszként erre: 57. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 15:55
Fogsz egy kisebb lábost, öntesz bele kb. 2-3 dl tejet, hozzá pedig annyi zabpelyhet, hogy ne legyen túl sűrű, mert ahogy főzöd, dagad. Gondolatnyi édesitőt (kb. 1 kávéskanálnyi), én fagyos magozott meggyet szoktam még belerakni, és normál kakaóport, ami nem édes. Ezt az egészet elkezded főzni, úgy mint a tejbepapit, aztán elkezd sűrűsödni, és amikor puttygni kezd, elzárod. Hidegen is finom, csak nálunk sosincs ideje kihűlni :)
57. kicsibéka (válaszként erre: 55. - Smukky)
2010. okt. 11. 15:43

Nagyon jol hangzik az a kakaos-meggyes "tejbezabi"!

Hogy kell csinalni??? :)

56. smukky
2010. okt. 11. 15:37
Hoppá! A lényeg lemaradt! A fahéjas körtés ISTENI!!!!
55. smukky
2010. okt. 11. 15:36

Na ezek után én meg sem próbálok palacsintát csinálni :)

Tejbezabit nem szoktatok csinálni nassinak? Oltja az édesség iránti vágyat is, és egy uzsira is tök jó, mert laktat...

Én kakaós-meggyest szoktam, de valamelyik nap próbáltam ki a fahéjas körtést, de rájöttem, hogy a körte 2es kódú, úgyhogy azt csak reggelire fogom legközelebb csinálni.

54. Animorf (válaszként erre: 53. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 13:59

Igen, az átfordítás nem könnyű munka.. Volt nekem is, ami középen ketté szakadt, de a végén azt is ugyan úgy megsütöttem.

Ha meg nagyon töménynek érzed, egyél belőle 1-el kevesebbet. Vagy egy féllel (ilyenkor azért nem rossz, ha félben vannak a palacsinták :D)..

53. kicsibéka (válaszként erre: 52. - Animorf)
2010. okt. 11. 13:49

Koszi a tippet, lehet, hogy kiprobalom!

Vegulis ugyis mar megvettem a tk lisztet, akkor hasznaljam is el valamire! :)

Igen, azt tapasztaltam, hogy vastagabb lesz es nem lehet dobalni, csak az atforditasnal a sulyabol adodoan konnyen elszakad!

Hat, ezt is ki kell tapasztalni!

Az egeszsegert es a karcsusagert meg kell kuzdeni(ezek szerint nekem a palacsintatesztaval :))!

52. Animorf (válaszként erre: 51. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 13:41

Én anyukám palacsinta receptjében a sima liszt helyett használtam tk lisztet...

250 g liszt, 4 deci tej, 2 deci ásványvíz, 3 tojás, negyed deci olivaolaj (só vagy cukor nélkül, lekvárral ettük).

Az elsőt teljesen elrontottam, nem akart megsülni, aztán a második előtt már a serpenyőt is beolajoztam egy kicsit, és úgy jó volt.

Ezt a fajtát nem lehet feldobni, mert nagyon vastag. Biztosan lehetne hígítani, de én sosem szerettem azt a palacsintát, aminek hajszál vékony a tésztája..

2010. okt. 11. 13:32

Meg volt egy fel zacsko norbis palacsintalisztem, azt fele-fele aranyban osszekevertem tk liszttel, 3 tojas, kb 2 dl tej, a tobbi viz! Ja meg egy csipet so es 4 szem edesito porra torve!

Teflonban sutottem(vagyis szerettem volna) pici olivaolajjal!

50. Animorf (válaszként erre: 48. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 13:19
Milyen arányban voltak a hozzávalók? Milyen serpenyőben sütötted?:)
49. kicsibéka (válaszként erre: 46. - Smukky)
2010. okt. 11. 13:13

Nekem a heten sajna kimaradt a mozgas!

De a heten mar neki fogok allni rendesen bicajozni, hetente 3x az esti orakban, ugy,hogy mar nem eszem utana!

Meg elo kene szednem a dvdimet is es arra tornazni, csak az a baj,hogy eleg kicsi a szobam es nem nagyon ferek el! :(

De majd valahogy megoldom!

48. kicsibéka (válaszként erre: 44. - Animorf)
2010. okt. 11. 13:07

Azert ontottem ki a tesztat, mert sehogy sem akart atsulni! :)

Az izevel nem lett volna gond, mert 1et valahogy csinaltam, es az izlett!

De a tobbi...

Gondoltam, ha mar nem sikerul a palacsinta, akkor csinalok a tesztabol csaszarmorzsat!

Na az meg rosszabb volt!

Ugyhogy bepipultam es kiontottem az egeszet!

Norbis lisztbol mar sokszor csinaltam muffint edesitovel es az nagyon jo lett, de most ugye nem jutok liszthez! :(

47. smukky (válaszként erre: 45. - Orsi86)
2010. okt. 11. 13:06

Én is holnap mérlegelek!

Én a jövő hétvégi családi nagy kajálást inkább lemondtam, nehogy ne tudjam magam türtőztetni :)

46. smukky
2010. okt. 11. 13:04

Gratula Neked is Animorf! Ezek szerint akkor a heti 1-2 kiló simán megvan az elején!

És csajok ti tornáztok is mellette?

Mert én az elmúlt egy hétben csak napi 2-3 órát sétáltam, meg múlt héten 2x voltam jógán.

Mondjuk azt tudom, hogy ha sokat edz/sportol az ember, akkor a mérleg nem feltétlen mutat kedvezőt, mert a zsir átalakul izommá, ami ugye nehezebb...

45. Orsi86
2010. okt. 11. 12:47
Gratulálok a leadott kilókhoz! Én holnap mérem magam, már nagyon kiváncsi vagyok. Tegnap volt egy kis megingásom családi kajálás volt és nem bírtam nemet mondani a sok finomságnak, viszont keveset ettem! :)
44. Animorf (válaszként erre: 43. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 12:29

Én is csináltam belőle palacsintát.

Miért öntötted ki?

Elsőre tényleg kicsit fura a kinézete, az íze is, meg sokkal lassabban sül meg, de végeredményben egész jól sikerült.


Muffint is sütöttem, de azt nem javasolnám, mert cukros volt.. :)

43. kicsibéka (válaszként erre: 42. - Animorf)
2010. okt. 11. 12:01

Szia!


Neked is gratula a 2 kilohoz, ugyes vagy!

Akkor nagyjabol egy sulyban vagyunk, en reggel 83.2 voltam! :)

Tegnap en is probalkoztam a teljes kiorlesu liszttel, palacsintat szerettem volna csinalni!

Aztan az egesz a wc-ben kotott ki! :(

Szoktal sutni tk lisztbol?

Nem merek nekiallni, mert lehet, hogy a kukaban fog kikotni!

2010. okt. 11. 11:38

Nekem a mai mérlegelésen 83,0-83,1 volt, ami 2 kg 7 nap alatt. Mindenhonnan 1-1 centi olvadt le.


Egyébként én Norbi-liszt helyett teljes kiőrlésű lisztet használtam. Kicsit sűrűbb, de ugyanolyan finom, és egészségesebb :)


Kicsibéka gratulálok a fogyáshoz!!!

41. smukky (válaszként erre: 39. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 10:48

Wáo!!!

Szuper!

Most már alig várom a holnap reggelt, hogy én is felpattanjak a mérlegre :)

Nagyon ügyi vagy!

40. smukky (válaszként erre: 37. - Kicsibéka)
2010. okt. 11. 10:47

Szia kicsibéka!

Én nem veszek semmilyen Norbis cuccot, se lisztet, se pudingot, semmit. Olvastam egy cikket, egy nő nyilatkozott, és azt mondta, hogy 4 éve norbizott, akkor szépen "lepottyant" neki fél év alatt 18 kg. Most szülés után újra elkezdte úgy, hogy használta a norbis cuccokat, de nagyon nehézkesen mennek neki lefele a kilók...

Mi olyat csinálsz, amihez kell a liszt? Én eddig mindent megoldottam nélküle!

Ird meg, lehet, hogy tudok segiteni :)

Amúgy én is érzem már a nadrágjaimon a hatást, de majd holnap mérlegelek...

Hajrá mindenkinek!

2010. okt. 11. 08:40

Na csajok, megvolt a elso norbis merlegelesem:)!

Abszolute pozitiv!!! :)

Egy het alatt lement 1.4 kg, pedig tenyleg sokat eszem! Arra azert probalok odafigyelni, hogy csak 1-es koduak egyek es este 7 utan mar nem szoktam enni.

Most nagyon fel vagyok buzdulva, igy talan siman meglesz szilveszterig a -10, 12 kilo! :)

2010. okt. 10. 19:59
sziasztok holnap gondoljatok rám vizsgázok
2010. okt. 10. 18:50

Sziasztok csajok!


Nagyon el vagyok keseredve!

Ma egy csomo helyen voltam boltban, de norbi lisztet sehol sem kaptam!

SMUKKY!

Te is ugye "pecsi" vagy, te szoktal norbis cuccokat venni?

Ha igen,akkor legyszi ird meg priviben, hogy hol, mert a liszt tenyleg kene!

Ugy tudom,hogy a norbis boltok itt bezartak, nem hallottam,hogy nyilt volna mashol, de lehet, hogy csak en nem tudok rola!

En amugy szerencsere nagyon jol birom, es mintha kezdenem erezni is a hatasat! :)

Holnap reggel merlegelek, majd megirom az eredmenyt!

2010. okt. 10. 15:26
Sziasztok,én is csatlakoznék hozzátok,de holnaptol ha nem gáz.10 kg-tol kellene megszabadulnom.Most kezdek majd járni kondizni kardió gépekre és akkor elkezdek mellé valami diétát is.Volt,hogy már elkezdtem diétát,de soha nem voltam egyedül olyan kitartó,csapadban valószinű,hogy jobb,mert ösztönözzűk egymást.Mérjem meg magam centikbe is?
35. smukky
2010. okt. 9. 17:25

Látom akkor mindenki nagyon elszánt! Tök jó :)

Ha karácsonyig nekem is lemenne 10 kg, nagyon örülnék! Már csak megkellene keresnem a Norbi dvd-t :)

Kitartást mindenkinek!

34. Orsi86 (válaszként erre: 18. - Kicsibéka)
2010. okt. 9. 15:50
172cm és 78kilóról indultam. Kedden méreckedek,hogy eddig mennyi ment le. 68kiló lenne a cél! Te miből szeretnél leadni? Amúgy én megmértem a derék, mell, comb...stb méreteimet is. Szerintem az látványosabb, mint a kilók.
33. Orsi86 (válaszként erre: 30. - Macika71)
2010. okt. 9. 15:41
Eddig én sem voltam kitartó, de most érzem,hogy megfogom csinálni! :) Azért is írkálok ide,mert egyedül nagyon nehéz fogyni.
32. Orsi86 (válaszként erre: 31. - Animorf)
2010. okt. 9. 15:39
Igen, én is hasonlóan csinálom. De azért én még 5 körül eszem valamit. Próbálok 5x keveset enni és mellé napi 40 perc szobabicikli. Már kezd a gyomrom hozzászokni és sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Nem akarok drasztikus fogyokúrát,mert ami gyorsan lemegy az szerintem hamar vissza is jön, ha megint elkezdek péksütiket enni. Heti kb. 1kg-val számolok vagyis karácsonyra lekéne mennie annak a 10 kilónak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook