Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


151. smukky (válaszként erre: 146. - B4c2d9392f)
2010. okt. 19. 09:00
Az de klafa...Azt hittem, hogy 2es mindkettő!
150. b4c2d9392f (válaszként erre: 141. - Smukky)
2010. okt. 19. 09:00
Igen ezek nagyon jók! Én mondjuk tejföl helyett joghurtot szoktam, anikó sajt helyett meg light trappistát, óvárit, köményest, vagy fetát. (nem értem az anikó hogy lehet 1es, tiszta zsíros). Most raktam bele főtt tojást is szeletelve, mint a rakott krumpliba, az is nagyon jó az ilyen rakottasokba.
149. Vivienke30 (válaszként erre: 148. - B4c2d9392f)
2010. okt. 19. 08:59
én most fejeztem be a sulit most itthon vagyok
148. b4c2d9392f (válaszként erre: 147. - Vivienke30)
2010. okt. 19. 08:55

Szia! :)

Ma laza nap van, szóval fórumozgatok :)

S veled? :)

2010. okt. 19. 08:54
szia matsek!!mi ujság?
146. b4c2d9392f (válaszként erre: 144. - Smukky)
2010. okt. 19. 08:53
A zöldbab tutira, a zöldborsót láttam már egyesnek és kettesnek is, fene tudja
2010. okt. 19. 08:45
sziasztok jo reggelt.holnapra nagyon hideg lessz
144. smukky (válaszként erre: 142. - B4c2d9392f)
2010. okt. 19. 08:43
Hoppá-hoppá! A zöldbab, és a zöldborsó az 1es kódú?
143. smukky (válaszként erre: 139. - Kargop)
2010. okt. 19. 08:42

Én még nem csináltam, de az én fantáziámat nem piszkálja annyira, hogy megcsináljam...

De azért majd írd meg, hogy milyen lett, hátha... :)

142. b4c2d9392f (válaszként erre: 138. - Kargop)
2010. okt. 19. 08:40

Eleinte én is bajban voltam, hogy a krumplis, lisztes köretek helyett mit egyek, de most már rengeteg félét csinálok:


-karfiolpüré (isteni)

-párolt brokkoli/karfiol/kelbimbó/ sárgarépa/ zöldborsó

-párolt lila káposzta

-és a legújabb, ami iszonyú finom: párolt zöldbab szezámmaggal összepirítva Nyami :D

-zöldborsó püré

-a lencse nem tudom, hogy egyes-e, de az is fini köret


Remélem adtam jó tippet :)

141. smukky (válaszként erre: 138. - Kargop)
2010. okt. 19. 08:40

Én igyekszem egytálételeket csinálni, így nem kell gondolkodni a köreten :)

Ami nekem nagyon bejött: pároltam kockára vágott pipi cicit, meg zöldségeket (mexikói mixet, de az update 2)egybe, jól befűszereztem. Fogtam egy jénait, aminek az aljára pici olíva olajat öntöttem, majd bele a párolt egyveleget. Tetejére 1 kis pohár tejfölt tettem, amihez hozzákevertem 2 tojást. A tetejére Anikó sajtot reszeltem (update1)és irány a sütő. Csak addig kell sütni, amíg a sajt megpirul. Szerintem nagyon jó kis kaja, egyszerű, gyors, és finom!

A karcsúság receptjei c. könyvből csináltam már 1-2 kaját, de egyik sem lett olyan, mint a könyben...

Tegnap előtt csináltam rakott cukkínit: sovány darálthúsból spagetti szerű szószt csináltam, jó sűrűre. A cukkínit besóztam, de szerintem kicsit meg is kell párolni, hogy a sok víz kijöjjön belőle, különben olyan leves szerű dolgot kaptok, mint én :) Párolás után a jénaiba egy réteg cukkíni, rá darált husis szósz, cukkíni, és így tovább. Tetejére ennek is mehet tejföl és sajt!

2010. okt. 19. 08:33
Sziasztok én is e szerint váltok életmódot! Én updates lisztből nokedlivel illetve salátával vagy omletel se rossz ötlet kiváltani a köretet! :)
139. kargop
2010. okt. 19. 08:07
OLvastam egy olyat, hogy cukkinis tocsni. Lehet, hogy ma kiprobalom, de csakis minimalis olivaolajon sutve. Valaki csinalta mar?
138. kargop
2010. okt. 19. 08:06

Smukky: Barmilyen recept erdekel:)

Ti mivel helyettesititek a koreteket? Ilyen, hogy rizs, krumpli, teszta... Salatat es hust enni mindennap kicsit egyoldalu.

137. smukky
2010. okt. 18. 21:08

manocska73! Attól függ, milyen gombád van :) Ha tölteni való, akkor csinálj valami tuti sonkás-sajtos-hagymás-tejfölös tölteléket! Én múltkor pároltam, isteni volt!

Ha így odafigyelsz az evésre és a mozgásra is, akkor tuti jót fog mutatni a mérleg!

Holnap a mérlegelésem után jelentkezem, hogy mi volt...

Kargop! Milyen receptek érdekelnének? Húsos egytál jöhet? :)

2010. okt. 18. 20:31

Nincs valakinek jó kis receptje gombához?

Ma ragu levest készítettem sok zöldség félével, természetesen tészta nélkül. Utána sült csibe volt salátával.

Egy jót biciztem is a rossz idő ellenére, kifejezetten jól esett.

Remélem szerdán már mutat valami kedvezőt a számomra a mérleg.

135. manocska73 (válaszként erre: 129. - Vivienke30)
2010. okt. 18. 20:22
Gratulálok a sikeres vizsgához!!!!!!!
2010. okt. 18. 18:35
szia én mégcsak most kezdem el ujra mert eddig suli volt
133. kargop
2010. okt. 18. 18:10

Nekem van itthon cukkinim. Vajon meg mit lehet belole csinalni?

Minden hetfon fogok merlegelni. Ma 75.2 kg mutatott a merleg. Vagyis 1.4 kg ment le kb 10 nap alatt. Mindennap gondolkodom, hogy ma mar tornazni kellene, de eddig az meg nem jott ossze.

Jo lenne, ha kuldenetek nehany receptet:)

A tejbezabi mindig bejon. Mar csinaltam sosan is es porkolttel ettem, ha mar rizzsel nem lehet:)

Nalatok mi ujsag? Ki mennyit fogyott eddig es miket esztek?

132. Vivienke30 (válaszként erre: 131. - Smukky)
2010. okt. 18. 14:38
a cukkinit sajna nem szeretem csak a lecsot
131. smukky
2010. okt. 18. 13:35

Ki mit főz ma vagy holnap?

Én holnap cukkínis lecsót fogok csinálni, utána pedig a szeszil74 féle brokkolis csirkét :)

130. smukky
2010. okt. 18. 11:53

Gratula!!!

Akkor talán felfrissül az oldal... :)

2010. okt. 18. 11:25
sziasztok mosr sikerült az összes vizsgám.igy többet leszek itt
128. smukky
2010. okt. 18. 10:16

Sziasztok!

Én még tök jól bírom a diétát, hétvégén nagy banzáj (búcsu) :) volt nálunk, tele gyros-ossal, kemencés lángosossal, stb., de egyszer sem bűnöztem :)

Kargop! Hasonló cípőben járunk... :) Hajrá!

Én holnap fogok megint mérlegelni, és már nagyon kíváncsi vagyok!

Mindnekinek sok - kilót !:)

2010. okt. 18. 07:22
én nem olvastam még Norbi új könyvét, egyelőre a "régi" rendszerből próbálom kihozni a legtöbbet. Múlt héten lement 1,2 kg, úgyhogy most 60 vagyok :)) örülök neki nagyon, bár tegnap elég nehéz napom volt, anya isteni szilvás kalácsa ott szemezett velem az ebédlőben, este pedig iszonyatos módon megéheztem, de akkor már nem akartam enni semmit. Rájöttem, hogy egy napot sem bírok édesség nélkül, ezért minden nap eszem Norbis nyalánkságo(ka)t, ilyenkor azért odafigyelek arra is (hiába 1-es kódúakat szoktam), hogy egy bizonyos kalóriát ne lépjek túl.
126. kargop
2010. okt. 17. 20:12

En szeretnek csatlakozni hozzatok. 9 napja kezdtem az update szerint etkezni es minimum 10 kg-tol szeretnek megszabadulni. Kisbabam szuletett nehany honapja es elegge rajtam maradtak a kilok, amit terhessegkor felszedtem.

Ha valakit erdekel, en letoltottem norbi utolso titok cimu konyvet, amiben mar U1-es kod is van. Viszont recept nincs benne. Ha esetleg valakinek megvan a receptes konyv letoltve, kuldje at vagy irja meg, hogy hol lehet letolteni.

Nem akarok unnepronto lenni, de a teljes kiorlesu liszt nem megengedett, ha valaki csak 1-es kodu kajakat eszik.

2010. okt. 17. 20:01

stevia! Egy Paraguay-ban honos növényből van kivonva, 300x édesebb a cukornál. Tényleg drága, viszont nagyon kiadós. Csak állítólag van valami mellékíze, amit nem mindenki bír.

Viszont szintén természetes édesítőszer a Xylit, ez már kevésbé drága, és nincs mellékíze. Keressetek rá a neten, több infó van róla.

2010. okt. 17. 19:59

Sziasztok! Sajna a Norbi liszten kívül nem lehet semmilyen szénhidrátcsökkentett lisztet kapni. Ez a legjobb. Bár még én sem vettem, de tervezem, mert nem mindenhez jó pl. a zabpehelyliszt.

Olvastátok már az új könyvét? Abban már nincsenek 1,2,3-as kódok, hanem egyszerűen Update kaják vannak. Szóval ami ide be van sorolva, az egész nap ehető. Érdemes elolvasni, tanulságos!

123. kicsibéka (válaszként erre: 122. - Orsi86)
2010. okt. 17. 19:19

Na ez engem is erdekelne,mert en is szeretnek sutni!

En meg a norbis lisztet is megvennem(bar huzom ra a szam az ara miatt), de egyszeruen nem kapok sehol!

A webaruhazuk sem mukodik,meg ott van meg plussz szallitasi koltseg, ugyhogy ki is hagynam!

Szoval van valami otletetek?

122. Orsi86
2010. okt. 17. 18:42

Sziasztok!

Milyen liszt van még a Norbin kívül ami csökkentett kalóriatartalmú? Mert a Norbi jó, de baromi drága. Fél kg 1000ft körül van. Szeretnék sütni almás sütit a hétvégén.

Azért gondoltam, mert a ceres márkának is van slim kenyere ami fele árban van ,mint a norbi és szinte mindenben eggyeznek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook