Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőnapot ki hogyan ünnepli? fórum

Nőnapot ki hogyan ünnepli? (beszélgetős fórum)


2020. márc. 5. 21:23
Megöntözöm a virágaim, hogy érezzék a törődést 😂
25. globus
2020. márc. 5. 21:22
Rendre kapok egy új orchideát. Egyszer mondtam, hogy kedvenc virágom. Lehet, akkor még jobban figyeltek 😁
2020. márc. 5. 21:17

Az 5. hsz ... 😅

Anyám borogass 😅😂😅

Az ilyen feleségek tudják hamar leszoktatni a férjeket a figyelmességről.

Mert ő akkor még bután néz ki a fejéből .. 😂 és várjon már a kedvességgel az a férj ... 😂

2020. márc. 5. 21:11
Nem érdekel különösebben.
2020. márc. 5. 21:02

Sehogy. Nem várom el, hogy ezen a napon ünnepeljenek.


Viszont elvárnám, hogy a hétköznapokban tiszteljék a nőket.

Pl. villamoson, a forgó melletti két alacsony széken ült két 25-30 éves fiatalember bőszen nyomkodva a telefonjukat. Mellettük állt három nő 25-40-50+ korosztályból. Mindhárom nőnél szatyor és fél kézzel kapaszkodva egyensúlyoznak a kanyarokban.

Na, ez a két pasi ne köszöntgessen senkit!

21. anyegin (válaszként erre: 1. - Lili1)
2015. márc. 9. 08:39
nem esne jól, ha nem köszöntene 8-án.. de nekem szülinapom van :-)
2015. márc. 8. 23:36

Mi megünnepeljül a nőnapot!

Kaptam orchidea csokrot a páromtól,a fiaimtól tulipánt. Már szombaton este elkezdtünk engem magasztalni,úgyhogy volt masszázs,meg kényeztető fürdőzés (mart általában én fürdök a gyerekekkel,és az inkább mozgalmas,mint kényeztető).

Vasárnap délelött a nagymamámat,és anyósomat köszöntöttéka fiúk,délután az anyukámat.

De! Mi tartunk apáknapját és pasiknapját is,szerintem így igazságos!

2015. márc. 8. 22:41
Mi nem nagyon ünnepeljük. Anyukámékat köszöntöttük de ennyi.
18. de Luca (válaszként erre: 17. - Timycat)
2015. márc. 8. 22:32

Én a legelső hozzászólásra reflektáltam, miszerint "Nem ajándékokra vagy ilyesmikre gondolok, csak egy egyszerű boldog nőnapot-ra."


Nekem ne kívánjon a párom boldog nőnapot, ennyi erővel boldog november 7-et is kívánhatna. Öleljen meg, adjon virágot, ha szeretne, felőlem fel is súrolhatja a konyhát kedvességből, de ne kívánjon boldog nőnapot.

17. timycat (válaszként erre: 4. - De Luca)
2015. márc. 8. 22:06

nem olyan tré, főleg ha társul hozzá némi virág-édesség-kényeztetés; pláne úgy hogy el is felejtettem hogy nőnap lesz/van.


A gyerek odáig meg vissza volt a köszöntésektől, apró ajándékoktól, ő szeret ünnepelni, főleg ha őt ünnepelik

2015. márc. 8. 22:00

Semmi extra módon nem ünnepeljük, kaptunk egy jelképes virágot.

Nem lenne világvége virág nélkül sem, de én is szeretem a köszöntéseket és a virágot is:)

2015. márc. 8. 22:00
Sehogy. Nem is kaptam semmit, nem is beszeltunk rola.
14. 3a5c305959 (válaszként erre: 13. - 3a5c305959)
2015. márc. 8. 22:00
Ja, nalunk harom anyaknapja van egy evben. A mai, az angliai es a magyar :-) Mindharmat megunnepeljuk!
2015. márc. 8. 21:58

En imadom a reggeli koszontest. :-)

Mivel a ferjemeknel ez az anyaknapja csak engem koszontott fel reggel, de felvilagositottam hogy a lanyat is fel kell. Fozott ebedet aztan elment vasarolgatni es ket hatalmas csokorral tert haza. Aztan osszahajtogatta a het alatt osszegyujt tiszta ruhakat.

Nem nagy dolgok, de mi igy "unneplunk". :-)

12. unom (válaszként erre: 10. - Judith.budapest)
2015. márc. 8. 17:40
Én viszont nem vagyok hajlandó 364 napon át minden terhet a vállamra venni, cserébe nem érdekel a nőnap.
2015. márc. 8. 17:39
Nekem is jól esik egy kis kedvesség, de az év minden napján :p :D
2015. márc. 8. 17:38

Én megharagszom, mert rajtam a családi teher, amit olyan természetesnek tartanak a férfiak, akkor legalább ilyenkor kapjak nagyobb figyelmet!Egy köszönöm, egy köszöntés beleférhet azt hiszem.

Ha valaki erre azt gondolja, hogy mindennap kijár egy nőnek a tisztelet, figyelem, biztos igaza van, gondolom van is ilyen, de nem hiszem, hogy sok!

2015. márc. 8. 17:37

Imádok mindenféle köszöntést, sajátot és ilyeneket :D


Nálunk divat a nőnap, mivel fiús család, kevesen vagyunk lányok :D

2015. márc. 8. 17:35
Én szeretem,ha felköszöntenek.Nagyon jó esik.
2015. márc. 8. 17:29
Nekem jól esik, ha kapok egy szál virágot, és egy puszit.
2015. márc. 8. 17:21
sehogyan
2015. márc. 8. 17:20
Nem haragszom meg,de az sem kellemes amikor kávéval a kezemben korán reggel bután nézek ki a fejemből és a férjem odajön megölel és közli hogy boldog nőnapot.Legalább várná meg hogy magamhoz térjek.
2015. márc. 8. 17:13
Elég tré lenne erre kelni reggel, hogy a fejembe mondja egy férfi, hogy boldog nőnapot :-D
3. unom (válaszként erre: 1. - Lili1)
2015. márc. 8. 17:06
Egyáltalán nem, nekem sem szokott magamtól eszembe jutni.
2015. márc. 8. 17:02
Nem érdekel a nőnap.
2015. márc. 8. 17:00
Ti megharagszotok vagy rosszul esik ha a barátotok nem köszönt fel nőnapon? Nem ajándékokra vagy ilyesmikre gondolok, csak egy egyszerű boldog nőnapot-ra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook