Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Névtelen feljelentő - mit lehet tenni ellene? fórum

Névtelen feljelentő - mit lehet tenni ellene? (beszélgetős fórum)

2017. ápr. 6. 20:19
A legtöbb bűnelkövetőt,szabálysértőt névtelenül jelentik fel, azért mert tartanak az elkövető bosszújától. Sőt olyan is gyakran előfordul hogy az elkövető fokozottan védett, ebben az esetben a hatóságok a feljelentőt keresik nagy erőkkel, és valamilyen kreált indokkal vádat emelnek ellene.
2017. ápr. 6. 16:59

Szerintem ilyenért nem mennek ki a rendőrök. Szemét a lépcsőházban!? Na, ne viccelj! Ezt ugye te sem hitted el magadnak:DDDD


És a másikat sem nagyon hiszem...

15. ina87
2017. ápr. 6. 16:52
én úgy tudom h ma már ki adják aki feljelent próbálj utána járni ha nincs amiért jelentgetek benneteket akk néz utána
14. Idhikai (válaszként erre: 12. - Kristo_f)
2017. ápr. 6. 15:35

... én is tenném, és a lépcsőházi hirdetőre is kiírnám, hogy a mai napon zaklatás miatt feljelentést tettem a rendőrségen az alábbiak miatt: .... Kérem, hogy aki bármit tud ezzel kapcsolatban, nekem vagy a rendőrség... osztályán jelentse.

Köszönettel....


(én egyszer csináltam hasonlót amikor kaptam névtelen levelet, hogy megmérgezik a kutyámat. Tudtam ki volt, de nem vádaskodhattam. Teliplakátoltam a környéket, beszkennelve a fenyegető levelet... és hogy feljelentettem, odaírtam a törvényhelyeket... stb. Amerre ment, mindenhol szembesült vele.)

13. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 14:21
Elköltözni nem tudunk. " Ezt nem is értem. Ezért elköltöznétek, ha tudnátok?
12. kristo_f (válaszként erre: 1. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 14:18

Nagyon csodálom hogy a rendőrség foglalkozik ilyennel!

Tegyél ugyanott feljelentést ismeretlen tettes ellen zaklatásért, hamis vádért

Nem keresek most trv.helyet, de szerintem ki kell adni a feljelentő nevét hogy érdemben védekezhess

11. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 12:42

Jelentsd fel te is sorban a többi lakót valami szarság miatt, akkor majd sorra kerül az illető is és abbahagyja a szarakodást.


De ennyire nincs tétje a névtelen bejelentésnek? Ez nekem hihetetlen, hogy csak úgy kimennek a semmiért.

10. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2017. ápr. 6. 12:39
:D
9. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 12:38

De valamit mondtak, hogy miért mentek hozzátok. A jegyzőkönyvben mi volt?

Hogy igen, kiabáltatok 12-én 19.20-kor?

8. pottyoslabda2 (válaszként erre: 6. - Idhikai)
2017. ápr. 6. 11:43
Nekem is ez volt az első gondolatom. Csak nem tudom, célravezető-e. Igazából elsősorban nyugalmat akarok...
7. pottyoslabda2 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2017. ápr. 6. 11:41
Egyszer szerinte szemetet helyzetünk el a lépcsőházban (tényleg volt, de ne mi tettünk oda), egyszer meg délután hangosan veszekedtünk egymással (ez igaz, de gondolom nem mi vagyunk az elsők, akikkel ez előfordul).
6. Idhikai (válaszként erre: 3. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 11:26
Ha nincs semmi alapja a feljelentgetéseinek, akkor jelentesd fel zaklatásért. Annyit tudtok, hogy a házban lakik, a rendőrség keress meg... Ha hozzátok kimennek a semmire, akkor tán ezt is megteszik.
5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 11:12
lehet, hogy a feljelentő volt a "Ladás" anno :DDD
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 11:11

de mi az a "hülyeség", ami miatt kijön a rendőrség?


valamit csak csináltok

3. pottyoslabda2 (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2017. ápr. 6. 11:07

A rendőrségre. Lehet, hogy nem kötelező, de ez esetben foglalkoztak vele. Egy héten belül másodszor jöttek ki valami hülyeség miatt. Amúgy nem történik semmi, elkérik az igazolványt, jegyzőkönyvet vesznek fel, és ennyi.


Igazából mindig tisztességes emberek voltam / voltunk, eddig a max "bűnöm" annyi volt, hogy nem adtam meg 14 évesen kerékpárral az elsőbbséget egy Ladának.


És bevallom, baromira ijesztő ez az egész....

2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Pottyoslabda2)
2017. ápr. 6. 10:57

Járj nyitott szemmel, meg fogod érezni, hogy ki az!

Hova jelentget fel? ... a hivataloknak úgy tudom, most már nem kötelező a névtelen bejelentésekkel foglalkozni.

2017. ápr. 6. 10:54

10 emeletes ház, sok-sok lakó. A házból valaki névtelen feljelentésekkel szórakozik ellenünk. Nem tudjuk ki, nem tudjuk, mi baja velünk. Mit tudunk tenni ellene?


Elköltözni nem tudunk.


Köszi az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook