Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kábeltévé / NET szolgáltatók fórum

Kábeltévé / NET szolgáltatók (tudásbázis kérdés)


20. Lianax (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2020. júl. 13. 18:15
Nem bizony. Csak több ember, több tapasztalat.... ,,több szem többet lát,, valaki pl jobban ért hozzá mint most mi 😂
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Lianax)
2020. júl. 13. 16:37
Megértem a szempontod, de műszaki dolgok nem az a terület, ahol többségi szavazással dőlnek el a kérdések... :D
18. Lianax (válaszként erre: 17. - Rebus01)
2020. júl. 12. 22:14

Igen.Telefonon egyeztettünk. No,de ha nem megoldható,sem vész.Max nem fogadom el a felajánlott box ot,hanem kérek egy inviteles beltèrit.

Csak gondoltam megkérdezem itt.Tudtam hogy egy szokatlan kérdést teszek fel,ami több mint valószinü hogy nem megoldható.Csak többsèg véleménye érdekelt.

17. Rebus01 (válaszként erre: 7. - NomNom)
2020. júl. 12. 22:02

Laptop+kábel+tv, ami nem kell okos tv legyen.

Mi is igy filmezünk :)


Kedves kérdező.

Szerintem a szolgáltató többet tud segíteni :)

16. Lianax (válaszként erre: 15. - 8d00a82c06)
2020. júl. 12. 21:57

Pont ezért akikhez nem volt ,,szerencsèm" megtartom a kellő tiszteletet és nem irok, ok nélkül olyan szavakkal amik azt sugallják ahogyan hangoztak az előző szavaid..... Akik ismernek talán tudják milyen vagy, de akik nem , azok nem biztos hogy tolerálják . ,, Mi a francnak kérdezek" ??? szerinted normális kommunikációra vall??? Ha én szolnèk így hozzá egyik posztodhoz tetszene bárkitől ilyen hangnem, főleg vad idegentől???

Szerintem kezdjük előről a hozzászólás hangnemèt.


Pl így: Valóban nem voltam benne biztos működhet e hisz nem kerdeznèm ha èrtenèk hozzá. De köszönöm a tanácsot, lehet nem működne, vagy ,, francot" nem ér vele bíbelődni..... Holnap jönnek az Invitelesek és akkor ők megoldják. :)

15. 8d00a82c06 (válaszként erre: 14. - Lianax)
2020. júl. 12. 19:27
Látszik, hogy még nem volt szerencséd hozzám. Akkor tudnád hogy még se dühös nem vagyok se lehurrogni nem hurrogtalak le...
14. Lianax (válaszként erre: 13. - 8d00a82c06)
2020. júl. 12. 15:26
És te most min húzod fel magad ennyire egy témán??? Nyugi... Úgyis megolododik max inviteles plussz beltèrivel... Csak ebben nem voltam biztos, ezért kérdeztem. Nem arra szolgál a fórum hogy itt dühöngj a semmiért. Jobb esetben értelmes , eltèrő nezőpontokban, is megköszönni szoktam a tanácsokat.... De aki dühöngeni jár ide annak mit köszönjek aki beszól mert másként tapasztalom .Max majd megoldom másként akkor sem jogosít fel hogy lehurrgogj bárkit akit mègcsak nem is ismersz.Forditva gondolom neked sem tetszene ilyen hangenem .
13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Lianax)
2020. júl. 11. 19:40
Iptv másnéven. Nem fog működni, de dugd rá és kész. A francnak kérdezel, ha erősködsz. Ott van, próbáld ki!
12. Lianax (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2020. júl. 11. 19:37
Nem magatól ,,csak úgy ÁLLÍTOTTOM,,vagy magamtól gondolom,,hogy nincs tányérja ,hanem közeli baráti körömből vannak. Bizonyítottan tudom. Van nekik két szobába két külön kártyás beltéri,Tv vel elő fizetve, nem újkeletű nekik. Az egyik feleslegessè vált. Felajánlották nekem csak úgy mint használó.Úgy hogy mindig hűségidőben vannak, fizetik rendszeresen. Csak ezzel nem vagyok tisztában hogy így is tudnám e csatlakoztatni hogy a másik szobában inviteles kábel,net, működik nálam. Azért írtam le újra, mert álltjátok tányér nélkül nem működik. Nos nincs tányerja, ha lenne nem is kèrdeznèlek titeket :)
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Lianax)
2020. júl. 11. 18:35
Próbáld ki, majd rájössz!
10. Lianax (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2020. júl. 11. 18:24
Elő van fizetve.Fizetik,használták,a helyszín változna.
9. Lianax (válaszként erre: 4. - 8f860c6dee)
2020. júl. 11. 18:23
Az már aktív.Csak máshol lenne használva mint a bejelentett lakcim.
8. Lianax (válaszként erre: 2. - Szőkelédi)
2020. júl. 11. 18:22
Nem tányéros.Siman kábel zsinór, és beltériről megy.
2020. júl. 11. 17:16
Az "okos" részéhez úgymond nem internet kell?:) Nekünk is az van de a hálózaton keresztül használjuk. Pl. laptopon berakunk egy filmet és a TV-n nézzük. Mondjuk ahhoz meg egy Chromecast kell. Vagy az Apple kütyüje.
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. júl. 11. 17:09

Felhívod a szolgáltatódat és megkérdezed.

Én a Tkomnál vagyok, ott van műszaki segítségnyújtás is, én azt kérdezném hasonló problémával. Az Invitelt nem ismerem.

2020. júl. 11. 16:19
Ami Thomos,hogy lenne már jó,az Inviteleshes. nem az a szolgáltató.
2020. júl. 11. 16:18
Igen a kártyát aktiválni kell, a szolgáltatónál, különben nem működik! Ennek kódja van, nekünk mindkét tv-nél külön kártya van.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. júl. 11. 15:55
A kártyát tányérhoz aktiválják. Okos tv ide vagy oda, nem fog működni előfizetés nélkül.
2. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. júl. 11. 15:05
Ahhoz kell Thome tányér is szerintem. Habár nem tudom,az okos tv hogy veszi az adást 🤔 . Nem befolyásolja egyik a másikát az biztos . Próbáld meg .
2020. júl. 11. 10:59
Kérdésem a következő: Invitel szolgáltatónál vagyunk évek óta. A Tv egyik szobában volt csak használatban eddig, tv box-al. Kaptam viszont okos tv -t T-hom beltéri kártyás dobozzal, mert az ismerősömnek feleslegessè vált, és átadná mert fizetnie kell továbbra is hűség miatt.Befolyásolja e ha csatlakozatatom a tvm -re egy másik szobában, attól hogy inviteles előfizető vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook