Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neocate Infant tapasztalatok fórum

Neocate Infant tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2015. júl. 6. 06:49

Szió!


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Akkor még van remény :)

Már én is szeretneém ha szebb lenne a kis bőre.

A súlygyarapodással nálunk nem volt gond.

Remélem most meg nem indul be tőle nagyon.

Doki szerint még várjak a hozzátáplálással amíg kiderül, hogy mennyire válik be a tápszer.

Te mivel kezdted a hozzátáplálást? Mert vhol olvastam, hogy nagyon vigyázni kell a mindenféle kereszt allergia miatt.


Nem akarlak ám zaklatni a kérdéseimmel, csak jó végre valakitől hallani, hogy tényleg segít! :)

2015. júl. 3. 20:57

Szia


Azt mondják, hogy akár két hét is lehet mire kiürül a tejfehérje a szervezetből ( gasztrós dokink szerint több is) és még ez után is kell adni időt, hogy lecserélődjön a bőr, persze megtörténhet hamarabb is, de nálunk olyan 3-4 hét volt mire egyik este éreztem, hogy végre nem smirgli szerű száraz a bőre, emlékszem elbőgtem magam az örömtől, mert akkor értettem meg a sima mint a babapopsi kifejezést :)


Szóval türelem, nálunk csak ez hozta meg a várva várt eredményt, egyéb allergiásonak szánt tápszer nem jött be.

Anno olyant is hallottam, hogy minden tápszerváltás kicsit megviseli őket, szóval egy átmeneti rosszabbodástól sem szabad megijedni.



Utána indult csak be igazán a gyarapodás is. Addig elég vékonka volt, utána meg pár hónap múlva majd kicsattant a ruháiból :)

Mondjuk ehhez már hozzájárult a Sinlac pép is.

Nálunk még egyenlőre nem nőtte ki a dolgot, mert az 1 éves terheléskor még gond volt, így a Neocate Advance-t kapja most is 20 hósan.

3. Tinda84 (válaszként erre: 2. - Tike77)
2015. júl. 2. 08:32

Szia!

Köszönöm a választ!

Már megissza hála az égnek! :)

Az eleje volt necces, mert ugye eddig sűrűbb tápszert kapott, ezt meg félrenyelte.

De már oksi.Ma egy hete, hogy kapja.

Nem értem az ekcémáját. Van, hogy gyönyörű szép, van amikor nagyon bepirosodik. Mennyi idő után volt javulás nálatok?

A doki és a gyártó is azt mondta, hogy minimum 2 hét kell neki amíg hatni kezd.

Előre is köszi ha leírod a tapasztalataidat!

2015. jún. 30. 14:40

Szia! Tudom ez késleltetné pár nappal a tejfehérjementeséget,de ha semmi más nem jön be meg lehet próbálni keverni a régi tápszerrel és egyre inkább a Neocatet adni, fokozatosan lehet megszokná az ízét. ( ezt a trükköt én is úgy hallottam,mert szerencsére nálunk megitta )

Kitartást az átszoktatásal, megéri a küzdelmet, nálunk csodát tett !

2015. jún. 25. 08:57

Sziasztok!

4 hónapos babám 3 napja kapja tehéntej allergia miatt a Neocatet.

Nem issza, vagyis 70-80 ml után ökölődik tőle és kiköpi. :(

Ötletek amivel meginná?

Édesköménnyel próbáltam megcsinálni a tápszert, de ennyi a maximum amit megiszik.

A másik tápszerből 160-180-at ivott.

Gyerekovossal beszéltem, azt mondta próbáljam tovább.


Megköszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook