Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok még kész? fórum

Nem vagyok még kész? (beszélgetős fórum)


20. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 21:43
Nahát, teljesen érthető, hogy még mindig odáig vagy érte! Ő egy igazi gentleman!
19. ina87 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 20:01
Az egyik ismerösöm hasonlo hejzetbe volt.pasival jártak majd ismerösöm elszurta a kapcsolatukat és szakitotak hiába volt szerelem,az ismerösöm majd 6évig nemtudod rendes,normális uj kapcsolatba bele menni mindég a pasi után vágyakozot és reménykedet.6év után ujra öszejötek,azota boldog házaságba élnek!még nem teszed magadat tul rajta adig nemfog menni egy uj kapcsolat
18. Krisz42 (válaszként erre: 17. - Krisz42)
2013. okt. 3. 19:12
..a társa nem,csak a pénze kellett-bocs az elütésért.
17. Krisz42 (válaszként erre: 9. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 19:10
Bocs,de milyen embernek tekinted magad,ha egy ilyen szemét alak kell.Ha nem tudod elïtélni ezért,akkor magadat se tartod semmire,te sem lehetsz sokkal jobb nála.Szerinted egy ilyen gerinctelen embernek el tudná hinni,h szeret,h számítasz neki?Tudnál vele úgy lenni,h tudod milyen aljas volt mással,h neki megfelelt egy olyan kapcsolat,amiben elvolt,mert a társa nemcsak a pénze kellett?Hogy a legfontosabb önmaga?
16. 9bbc382386 (válaszként erre: 9. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 17:52
Ezek után te ne remegj utána ...
15. grizus (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 17:46
Nem kell erőszakkal keresned mást. Ha nem találsz megfelelőt, ne menj bele semmibe. Az előző meg... hát lehet, hogy még sokáig fájni fog. Erre a legjobb orvosság az idő - meg egy másik pasi, de lásd fent.
14. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 17:42
először is el kell felejtened teljesen,legyél erős azt kívánom.
13. 4a5de48ea8 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 16:29

Új kapcsolatra ezek szerint nem vagy kész.

El kéne felejteni, de legalábbis a múlt egy részének tekinteni, amiből tanultál, szépet jót kaptál, de ennyi.

12. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 9. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 16:22
Ez mar nem rad tartozik, hanem kettojukre.
11. 55416fb8e2 (válaszként erre: 9. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 16:15
olvasd el meg egyszer, amit irtal, es gondolkodj el azon, hogy mennyire szomoru, hogy egy ilyen emberre vartal, egyaltalan kozod volt hozza. nala jobbat biztosan talalsz :)
10. _hóvirág_ (válaszként erre: 7. - Ittmost)
2013. okt. 3. 16:11
Igen van benne valami ego is
9. _hóvirág_ (válaszként erre: 5. - Latyak1971)
2013. okt. 3. 16:11

Áh, nagyon elkerül engem. Álsértődése van.

Van barátnője, de megcsalta már nem egy másikkal. Nem szereti a lányt csak kihasználja, mert tele van pénzel, fizet neki mindent és nem kell rá féltékenynek lennie, mert ahogy ő mondta nem kell a kutyának se. Így a lány remeg érte ő meg kihasználja....

8. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 16:01
probalj meg randizgatni, az meg nem jelent elkotelezodest :) biztos jon majd olyan, aki irant tobbet fogsz erezni, de ha mar az elejen elutasitasz mindenkit, az eselyt sem adod meg arra, hogy barmi kialakulhasson. eroltetni nem lehet az erzeseket, de eselyt adni a kialakulasukhoz igen :)
7. ittmost (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 15:55

Ez már nem teljesen gyász,szerintem van benne egy adag hiúságféle is,meg dac,hogy neked CSAK az kell(ett),csak az a jó akit a fejedbe vettél,és ha nem kapod meg pont őt,úgyis boldogtalan leszel.

El kéne fogadni,hogy lehetséges,hogy teljesen más életet írtak meg neked,mint amiben eddig voltál,és amit elképzeltél,és azt egy másik ember mellett fogod megélni.

2013. okt. 3. 13:56
:DDDDD
2013. okt. 3. 13:49
Próbáld valahogy tudtára adni,kész lennél újra kezdeni.Mit tudsz róla azóta?
4. otto811 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 13:42
Sziasztok én is sok éve vagyok egyedül .keresem az igazit sokat csalódtam a nőkben mert mindig kofogtam és még szerencsém sem volt Sokan kihasználtak ilyen sajnos a világ
2013. okt. 3. 13:38

Amig nem tudsz nyitott szivvel nezni a masikra, addig nem.

Amig azt a ferfit keresed a masikban, addig sem.

2. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. okt. 3. 13:32

Az elmúlt 2 évben illett volna már túltenni magad rajta :)

Mint magad is írod,egyáltalán nem érdekli mi van veled-tojik rád- szóval tovább kell lépni,menni ismerkedni,kikapcsolódni,és magadat teljes mértékben lebeszélni róla.

Ne légy saját magad ellensége.

2013. okt. 3. 13:21

Sziasztok, előre köszönöm, ha valaki ír és segít!

1 év 10 hónapja, hogy nem beszéltem és találkoztam azzal a férfivel akiben hittem, bíztam. Szakítottunk és annyira eltűnt az életemből, mintha soha nem is létezett volna. Én (lehet hülyének néznek érte) ennyit vártam rá. És most esett le, hogy egyáltalán nem akar jönni, hiszen közel két éve letojja a fejem.

Két próbálkozásom volt mással randizni. Szebb, jobb fiúkkal, férfiakkal ismerkedtem meg és mind mind elutasítottam. Így sem egy ölelést sem egy csókot nem váltottam senkivel. Vágyom a szeretetre, de csak az övére vágytam s így, hogy be kellett látnom ez ennyi, nem kellettem neki nem tudok ismerkedni. Látom, hogy jobbak, normálisabbak az utána jövők és van fantázia jó néhányban, de már az első levélnél, képnél tudom nem kell. Meddig gyászol egy ember?? Mert úgy tűnik, ha én keresem és "erőszakkal" akarok keresni mást lévén már közel 2 év eltelt nem megy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook